شهاب نادری به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت 
پاوه پرس

شهاب نادری به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت

شهاب نادری به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت

پایکاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شهاب نادری با آکثریت به عنوان نماینده منتخب پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در دوره دهم مجلس شورای اسلامی انتخاب و معرفی گردید.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، درشبی پراسترس برای نامزدها وهواداران محترم شان این شهاب نادری بود که درادامه با اختلاف چشمگیر به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت.

 

درشرایطی که خیلی ها دریک جبهه قرار گرفتند تا از راهیابی ایشان به مجلس دهم جلوگیری نمایند، کسب این آراء درکل اورامانات کاری مهم وقابل تقدیر بود. ما ضمن ارج نهادن به آرای مردمی ، توفیق حاصله را درجلب اعتماد عمومی را به نماینده ومنتخب مردم اورامانات تبریک وشادباش عرض می نماییم.

 

رأی قاطع مردم اورامانات به آقای نادری ناشی از اراده ی مردم وتقدیر ومشیت الهی بود، توصیف این نتیجه چندان ساده نبود، تا هفته قبل نه تنها شهروندان اورامانات بلکه برای عموم کارشناسان استان محرز گردیده بود که با اختلاف زیاد شهاب نادری در صدر انتخابات اورامانات جای دارد، اما شرایط چنان گردید که این رقابت را با هیجان واسترس فراوان همراه نمود، بطوریکه پیش بینی را کمی با مشکل همراه نمود و تحلیل ها حکایت بر  راهیابی به مرحله دوم با حضور ایشان را داشت، که درنهایت نادری برگزیده مردم اورامانات شد.

 

 

دراین میان ودرطول تاریخ دوران نمایندگی مجلس، نماینده های راه یافته نتوانسته ویا نخواسته بودند برای شهرستان پاوه حرکتی پیشرونده را دنبال نمایند و با وعده های داده شده تلنباری از توقعات ریز ودرشت را دربین مردم این دیار به وجود آوردند که بیشتر به دلسردی ودلزدگی این مردم انجامید به امید که شهاب نادری بتواند اعتماد از دست رفته مردم شهرستان پاوه را مجدداً به دست آورد.

 

به هرحال شهد شیرینی این پیروزی تا مدتی در سرزبان هاست، اما در ادامه و دریک پروسه دموکراسی باید کلیه رقیبان با بزرگواری به منتخب مردم پاوه واورامانات تبریک گفته و از هواداران محترم نامزدهایی که درستادهای مختلف شبانه روز به گرمی انتخابات افزودند تا حساسیت وشیرینی این انتخابات را پیش از بیش نمایند نیز درخواست می شود با سپری نمودن جو انتخابات دست در دست هم نهیم و از منتخب مردم اورامانات درجت توسعه منطقه حمایت جدی نماییم.

 

باشد که پشتوانه عظیم مردمی و تلاش های مجدانه ایشان سبب توسعه و تعالی اورامانات گردد. چنانکه فردای امروز بار دگر این اعتماد فزونی یابد و با تکرار خدمات ارزنده نام ایشان این بار در دلها نگاشته شود. ان شاءا…۸۸ دیدگاه

  Afshar مرداد ۱۵, ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
  0
  0

  باسلام خسته نباشی جوانمرد امیدوارم بتوانی با امید به خداومردم کرد غیرت مند وظیفه خودت را به طور احسن و دور ازهر فاصله طبقاتی اجتماعی چه دور چه نزدیک چه بیگانه چه فامیل برای همگی به طور یکسان قدم برداری تشکر افشار شهسوای

  ایوب از ثلاث اسفند ۱۶, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
  0
  0

  شهاب نادری نماینده مردم اورامانات نیس…. بورسیه……. …………….

  ۶م۶یری اسفند ۱۵, ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
  0
  0

  با عرض سلام وخسته نباشی به اقای نادری و هوادارانش امید وارم نماینده خوبی باشه برای اورامانات و مثل نماینده دور قبل فقط سلام نرسانه به پاوه و….
  درکرسی بهارستان باید مشکلات اورامانات رو بازگو کرد نه سلام برسونی به سراه پاوه و سلام بر قلا گیان و…..

  روستای نجار اسفند ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
  0
  0

  کاک شهاب گیان تبریک تبریک…

  اختیار رحیمیان دودانی اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۰
  0
  0

  سلام :جناب آقای نادری پیروزی جانانه حضرتعالی رادردهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم امیدوارم بااستعانت از درگاه خداوند متعال در جهت تحقق مطالبات و خواستهای مردم و همچنین عمران و آبادانی دیارمان بیش از پیش کوشا باشید.

  افشين هورامي اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۴
  0
  0

  لازم است جناتب آقای شهاب نادری برای هر قئم و عشیره نماینده و مشاوری قدر انتخاب نمایند که در جلسات مشترک نقطه نظرات متفاوت بررسی و یکسان سازی و شود و همچنین جهت شناخت مشکلات منطقه از افراد متخصص بی گرایش سیاسی و مایانه رو و بی غرض جهت شناخت نقاط قوت و ضعف منطقه استفاده بهینه نموده و مشکلات منطقه را شناسایی و مساله یابی و دسته بنده و اولویت بنده کرده و سپس نسبت به حل انها در قالب این تیم اقدام نماید

  ناشناس اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
  0
  0

  باعرض سلام . عزیزان به برخی ازاین کاندیداها دلخوش و تعریف و تمجید نکنید چون نتیجه چندسال نمایندگی انها درمجلس متاسفانه بغیر از ایجاد شکاف و اختلاف دربین قشرهاوطبقات مردم وسیاسی کردن محیطها هیچگونه ثمری برای مردم نداشته است ما در منطقه ای قرارگرفته ایم که هر یک به نوعی باهم وابستگی نزدیک داریم ارامش و وابستگی قومی درهرحال مقدم برهر مساله ای است پرونده انتخابات خواه ناخواه بسته شدوبلاخره یک نفر بر کرسی مجلس نشست فراموش نکنیم که هرکسی بر دیگری حقی دارد وحرمت خون ومال وآبروی هرکس یکسان است همانگونه که ریختن خونش حرام است ریختن ابرویش هم حرام است هر شخصی در انتخاب خودش ازاد است وسلیقه امری طبیعیست اماقرارنیست این اختلاف سلیقه سبب کینه وکدورت ودشمنی شود متاسفانه فضا خیلی آلوده شده وخیلیهاخودشان را آلوده گناه و غیبت وتهمت وتوهین کرده اند ارزش برادری بیش ازین حرفهاست پس برادری خود را ندای این بحثها و اتفاقات گذرا نکنیم (گاه ماانسان ها اگر از کسی بالاتر بودیم لهش میکنیم و اگر از کسی پایین تربودیم او را می پرستیم یادمان باشد نه کسی بنده ی ماست نه کسی الهه ماست)

  اسماعیل اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
  0
  0

  درود بر کاک انور{یه کگرتن ژیانه}

  تقیانی اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
  0
  0

  بخوالیاقتی کاک شهاب سناتوری هیه

  ravansar اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
  0
  0

  تبریک میگم به شما جناب آقای نادری که با اختلاف چشمگیری نسبت به نفرات دوم و سوم کرسی مجلس رو به خودتون اختصاص دادین…هرچند که ما روانسریا طرفدار یکی دیگه از کاندیداها بودیم اما در هر صورت براتون آرزوی موفقیت و کامیابی میکنم امیدوارم بتونید در درجه اول به شعارتون که فرزند اورامانات هستش به عنوان یکی از فرزندان این خطه عزیز عمل کنید و آبادی رو در درجه اول وبه عنوان اولویت قرار بدین…بازم بهتون تبریک میگم و الان دیگه کاملا بی طرفم انصافا کرسی بهارستان حق شما بود که به عنوان تنها اصولگرای این دوره در حوزه اورامانات به پیروزی رسیدین مبارکتون باشه…

  ماریه.جوانرود اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
  0
  0

  سلام.من تبریک نمیگم به نماینده اورامانات ایشونم مثل نماینده های قبل پ………………………………………………….امیدوارم آقایی نادری که شعار فرزند اورامانات برای خودت انتخاب کردید لیاقتش داشته باشی وی فکر ی برای کسایی مثل ما که درس تمام کردیم ومدرک گوشه اتاق گذاشتیم وپارتی خاصی نداریم بکنید.لطفا شعارهاتون عملی کنید.باتشکر

  سعدی کرمی شمشیر اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
  0
  0

  ضمن عرض تبریک به آقای شهاب نادری امیدوارم بافکروایده ای نوچهره غبارآلودمحرومیت وبیکاری جوانان تحصیل کرده راتاحدتوان ازمنطقه اورامانات بزدایدوهمانطورکه در شعارهای تبلیغاتی خودرافرزنداورامانات
  خوانده است همچنان فرزنداورامانات بماندوباخدمتهای صادقانه خودزمینه انتخاب شدن برای دوره های آتی رافراهم کندچون بارای حداکثری خوداین لیاقت وشایستگی رانشان دادندو۲ی خرداددیگری رادرمنقطه اورامانات رقم زدند!باارزوی موفقیت وسربلندی برایتان!تشکیل کارگروه نخبگان اورامانات می توانددرانجام امورکمک شایانی به جنابعالی باشدوازراهی که دوستان قبلی پیمودندبایددوری جست!به حقیقت ثابت نمودی که فرزندشایسته اوراماناتی!

  سعدی کرمی شمشیر اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
  0
  0

  ضمن عرض تبریک به آقای شهاب نادری امیدوارم بافکروایده ای نوچهره غبارآلودمحرومیت وبیکاری جوانان تحصیل کرده راتاحدتوان ازمنطقه اورامانات بزدایدوهمانطورکه در شعارهای تبلیغاتی خودرافرزنداورامانات خوانده است همچنان فرزنداورامانات بماندوباخدمتهای صادقانه خودزمینه انتخاب شدن برای دوره های آتی رافراهم کندچون بارای حداکثری خوداین لیاقت وشایستگی رانشان دادندو۲ی خرداددیگری رادرمنقطه اورامانات رقم زدند!باارزوی موفقیت وسربلندی برایتان!تشکیل کارگروه نخبگان اورامانات می توانددرانجام امورکمک شایانی به جنابعالی باشدوازراهی که دوستان قبلی پیمودندبایددوری جست!به حقیقت ثابت نمودی که فرزندشایسته اوراماناتی!

  نادری از سراوان اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹
  0
  0

  سلام
  ضمن عرض تبریک به آقای نادری و همفکرانش و کل اورامانات
  امیدوارم که در عرصه خدمتگزاری به کل منطقه سرآمد و موفق باشند و از خداوند منان هم توفیق عمل خالصانه را برایشان خواستارم .

  جانم فدای رهبر اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
  0
  0

  تبریک به کاک شهاب نادری من دوره قبل هم به ایشان رای دادم ولی متاسفانه،،،

  کریمی اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
  0
  0

  شهاب جان این پیروزی حقت بود انشالله دراین مسولیت سنگین موفق باشید

  شهروند اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
  0
  0

  اخه عزیزان کدام شهرستان های اورامانات فول امکاناته که شما نمایینده های قبلی وفعلی رو محکوم به فبیله گرایی میکنید!!! همه شهر های اورامانات مثل هم هستن.در ضمن نماینده مجلس میفرستیم نه ریس جمهور خواسته هامون در حد نماینده مجلس باشه نه ریس جمهور

  مسعود اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
  0
  0

  باسلام به حضور همگی.ضمن تبریک به آقای نادری چند توصیه برای ایشان دارم. ١:از مشاورین دلسوزاستفاده نموده و هرچند وقت یکبار کارهای انها را ارزیابی کند.٢:ارتباط خود را با مردم قطع نکند.٣:انسانهای چاپلوس وریا کارکه هر کسی که نماینده میشود به او میچسپند را شناسایی کرده ودست رد به سینه آنهاربگذارد۴:کارها وامور خودرا معطوف خدمت به مردم کند.وسرنوشت نمایندگان قبلی رافراموش نکند از آنها خیلی میتوان درس گرفت .امیدواریم دور بعدی با توجه به عملکرد ۶٠هزار رای را آورده باشید.

  رحیمی اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۷
  0
  0

  از خوشحالی نمیدونم چی بگم، فقط میتونم بگم مردم هورامان و کاک شهاب عریز
  ******خجسته باد این پیروزییییییییییییییییییییییییییییییییییییی******

  هورام اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
  0
  0

  جداشدن پاوه از استان کرمانشاه و الحاق آن به استان کردستان باتوجه به قرابت های فرهنگی، خواسته ما از فرماندار و وزارت کشور ست. امیداست با این تقسیم بندی جدید بخشی از مشکلات این شهر و مساله عشیره گری جاف- پاوه ای و هورامی کم رنگ شود.

  علیجان فرخی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶
  0
  0

  از صمیم قلب به کاک شهاب نادری و هوادارانش تبریک عرض میکنم.برنده شدن با این همه اختلاف رأی نشانگر محبوبیت و شخصیت والای آقای نادری است.

  بصیر اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۹
  0
  0

  خجسته باد بر اورامانات شریف

  شهروند اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
  0
  0

  بادرود فراوان به کسانی که سالم در انتخابات شرکت نمودن و با عرض تبریک به جناب شهاب نادری

  فدایی رهبر اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۰
  0
  0

  سلام و عرض ادب به همه
  تبریک به منتخب مردم که الان نماینده ی همه ی ماست.
  الان وقته اونه که دست در دست هم به فکر ابادانی و پیشرفت منطقه مون باشیم نه به فکر جاف و هورامی و …

  آقای نادری به عنوان شهروند به شما تبریک میگم و تنها خواهشم اینه طوری سخن بگویید . طوری رفتار کنید که در اون دنیا شرمنده ی این مردم و شرمنده ی شهدا نباشید.

  بی نام اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۶
  0
  0

  سلام بر مردم اورامان امیدوارم با تمام شدن انتخابات وعدههارا رفتگران جمع نکنند

  m.h اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲
  0
  0

  فقط کا انور

  ناشناس اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۹
  0
  0

  با وجود اینکه حساسیت این انتخابات به دو جناحی بودن آن بود و اینکه معمولا مردم غرب کشور طرف دار اصلاح طلبان هستند(طبق انتخابات ریاست جمهوری دوره های قبلی) انتخاب یک نفر اصول گرا در انتخابات مجلس نشان می دهد مردم این حوزه بیشتر از اینکه گرایش سیاسی فرد کاندیدا را مد نظر قرار دهند به طایفه و قوم قبیله و زبان او اهمیت می دهند و اینکه این فرد اصول گرا همانند مجلس اصول گرای قبلی چه بلایی سر مردم کشور بیاورد مهم نیست مهم این است که نماینده از فلان شهر باشد یعنی منافع ملی فدای منافع قومی قبیله ای… با این وضعیت با اطمینان می توان گفت تا ۱۰ سال آینده نماینده ای از پاوه انتخاب نمی شود و نماینده این منطقه نیز خود را نماینده پاوه نمی داند

  ئاسۆ اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
  0
  0

  باسلام.شاهد پیامهای تبریک زیادی در سایت هستم امیداست آقای نادری بتوانند از همین حالا باروابط عمومی قوی اعتمادپاوه ایهای عزیز را جلب کند وحداقل از نزدیک جوابگوی لطف عزیزان باشد واز همین سایت که واقعیتها و پیامهای ابراز احساسات را پخش میکند بهره جسته و پاسخگوی مردم عزیز پاوه و سایر مناطق باشد.

  محبی از نودشه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
  0
  0

  ضمن عرض تبریک خدمت برادر بزرگوار آقای شهاب نادری که به حق چندین سال است بدون مسئولیت مجلس در خدمت مردم نودشه برای رفع مشکلات بوده اند احسن به مردم نودشه که کلمه جاف واورامی را از صحنه تبلیغات حذف نمودند وآگاهانه بدون تعصب قومی رای خود را داخل صندوق نمودند

  علیرضا از پاوه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۸
  0
  0

  خواهشا ،دست از تعریف و تمجید بردارید و قضاوت رو به زمان بدید.امیدوارم ۳۲ هزار رای به زیر ده هزار و حذف در مراحل بعد منجر نشه.با تشکر از همه عزیزان با فرهنگ

  علیرضا از پاوه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۳
  0
  0

  با سلام خدمت خدمت خوانندگان عزیز ،شنیدیم که میگن انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشه .عاقبت نماینده قبل رو دیدیم .هرچند که به مزاق ما خوش نیاید باید قبول کنیم مه آقای نادری نماینده ما شده و بنده نیز به اشان رای ندادم ولی چهار سال سریع میگذره و جناب نماینده یا به زباله دان تاریخ می روید یا در ذهن مردم یادگارو ماندگار .از خدا میخوام که اولا فردی شاخص و نماینده لایق باشی و ثانیا طوری برخورد نمایی که مردم اورمانات دلهایشان به هم نزدیک شود.یک پیشنهاد انسانهای خوب و با تعهد و با فرهنگ رو مشاور خود قرار ده تا به ویرانه راهنمایی نشوید و بلایی که سر نماینده قبلی آمد سر شما بیاد

نقد و بررسی

مهمترین اخبار