شهاب نادری به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت

شهاب نادری به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت

شهاب نادری به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت

پایکاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شهاب نادری با آکثریت به عنوان نماینده منتخب پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در دوره دهم مجلس شورای اسلامی انتخاب و معرفی گردید.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، درشبی پراسترس برای نامزدها وهواداران محترم شان این شهاب نادری بود که درادامه با اختلاف چشمگیر به عنوان نماینده منتخب مردم پاوه واورامانات به بهارستان راه یافت.

 

درشرایطی که خیلی ها دریک جبهه قرار گرفتند تا از راهیابی ایشان به مجلس دهم جلوگیری نمایند، کسب این آراء درکل اورامانات کاری مهم وقابل تقدیر بود. ما ضمن ارج نهادن به آرای مردمی ، توفیق حاصله را درجلب اعتماد عمومی را به نماینده ومنتخب مردم اورامانات تبریک وشادباش عرض می نماییم.

 

رأی قاطع مردم اورامانات به آقای نادری ناشی از اراده ی مردم وتقدیر ومشیت الهی بود، توصیف این نتیجه چندان ساده نبود، تا هفته قبل نه تنها شهروندان اورامانات بلکه برای عموم کارشناسان استان محرز گردیده بود که با اختلاف زیاد شهاب نادری در صدر انتخابات اورامانات جای دارد، اما شرایط چنان گردید که این رقابت را با هیجان واسترس فراوان همراه نمود، بطوریکه پیش بینی را کمی با مشکل همراه نمود و تحلیل ها حکایت بر  راهیابی به مرحله دوم با حضور ایشان را داشت، که درنهایت نادری برگزیده مردم اورامانات شد.

 

 

دراین میان ودرطول تاریخ دوران نمایندگی مجلس، نماینده های راه یافته نتوانسته ویا نخواسته بودند برای شهرستان پاوه حرکتی پیشرونده را دنبال نمایند و با وعده های داده شده تلنباری از توقعات ریز ودرشت را دربین مردم این دیار به وجود آوردند که بیشتر به دلسردی ودلزدگی این مردم انجامید به امید که شهاب نادری بتواند اعتماد از دست رفته مردم شهرستان پاوه را مجدداً به دست آورد.

 

به هرحال شهد شیرینی این پیروزی تا مدتی در سرزبان هاست، اما در ادامه و دریک پروسه دموکراسی باید کلیه رقیبان با بزرگواری به منتخب مردم پاوه واورامانات تبریک گفته و از هواداران محترم نامزدهایی که درستادهای مختلف شبانه روز به گرمی انتخابات افزودند تا حساسیت وشیرینی این انتخابات را پیش از بیش نمایند نیز درخواست می شود با سپری نمودن جو انتخابات دست در دست هم نهیم و از منتخب مردم اورامانات درجت توسعه منطقه حمایت جدی نماییم.

 

باشد که پشتوانه عظیم مردمی و تلاش های مجدانه ایشان سبب توسعه و تعالی اورامانات گردد. چنانکه فردای امروز بار دگر این اعتماد فزونی یابد و با تکرار خدمات ارزنده نام ایشان این بار در دلها نگاشته شود. ان شاءا…۸۸ دیدگاه

  Afshar مرداد ۱۵, ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
  0
  1

  باسلام خسته نباشی جوانمرد امیدوارم بتوانی با امید به خداومردم کرد غیرت مند وظیفه خودت را به طور احسن و دور ازهر فاصله طبقاتی اجتماعی چه دور چه نزدیک چه بیگانه چه فامیل برای همگی به طور یکسان قدم برداری تشکر افشار شهسوای

  ایوب از ثلاث اسفند ۱۶, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
  0
  0

  شهاب نادری نماینده مردم اورامانات نیس…. بورسیه……. …………….

  ۶م۶یری اسفند ۱۵, ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
  1
  0

  با عرض سلام وخسته نباشی به اقای نادری و هوادارانش امید وارم نماینده خوبی باشه برای اورامانات و مثل نماینده دور قبل فقط سلام نرسانه به پاوه و….
  درکرسی بهارستان باید مشکلات اورامانات رو بازگو کرد نه سلام برسونی به سراه پاوه و سلام بر قلا گیان و…..

  روستای نجار اسفند ۱۳, ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
  0
  1

  کاک شهاب گیان تبریک تبریک…

  اختیار رحیمیان دودانی اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۰
  0
  1

  سلام :جناب آقای نادری پیروزی جانانه حضرتعالی رادردهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تبریک می گویم امیدوارم بااستعانت از درگاه خداوند متعال در جهت تحقق مطالبات و خواستهای مردم و همچنین عمران و آبادانی دیارمان بیش از پیش کوشا باشید.

  افشين هورامي اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۴
  0
  0

  لازم است جناتب آقای شهاب نادری برای هر قئم و عشیره نماینده و مشاوری قدر انتخاب نمایند که در جلسات مشترک نقطه نظرات متفاوت بررسی و یکسان سازی و شود و همچنین جهت شناخت مشکلات منطقه از افراد متخصص بی گرایش سیاسی و مایانه رو و بی غرض جهت شناخت نقاط قوت و ضعف منطقه استفاده بهینه نموده و مشکلات منطقه را شناسایی و مساله یابی و دسته بنده و اولویت بنده کرده و سپس نسبت به حل انها در قالب این تیم اقدام نماید

  ناشناس اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
  0
  1

  باعرض سلام . عزیزان به برخی ازاین کاندیداها دلخوش و تعریف و تمجید نکنید چون نتیجه چندسال نمایندگی انها درمجلس متاسفانه بغیر از ایجاد شکاف و اختلاف دربین قشرهاوطبقات مردم وسیاسی کردن محیطها هیچگونه ثمری برای مردم نداشته است ما در منطقه ای قرارگرفته ایم که هر یک به نوعی باهم وابستگی نزدیک داریم ارامش و وابستگی قومی درهرحال مقدم برهر مساله ای است پرونده انتخابات خواه ناخواه بسته شدوبلاخره یک نفر بر کرسی مجلس نشست فراموش نکنیم که هرکسی بر دیگری حقی دارد وحرمت خون ومال وآبروی هرکس یکسان است همانگونه که ریختن خونش حرام است ریختن ابرویش هم حرام است هر شخصی در انتخاب خودش ازاد است وسلیقه امری طبیعیست اماقرارنیست این اختلاف سلیقه سبب کینه وکدورت ودشمنی شود متاسفانه فضا خیلی آلوده شده وخیلیهاخودشان را آلوده گناه و غیبت وتهمت وتوهین کرده اند ارزش برادری بیش ازین حرفهاست پس برادری خود را ندای این بحثها و اتفاقات گذرا نکنیم (گاه ماانسان ها اگر از کسی بالاتر بودیم لهش میکنیم و اگر از کسی پایین تربودیم او را می پرستیم یادمان باشد نه کسی بنده ی ماست نه کسی الهه ماست)

  اسماعیل اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۶
  0
  1

  درود بر کاک انور{یه کگرتن ژیانه}

  تقیانی اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
  0
  0

  بخوالیاقتی کاک شهاب سناتوری هیه

  ravansar اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
  0
  0

  تبریک میگم به شما جناب آقای نادری که با اختلاف چشمگیری نسبت به نفرات دوم و سوم کرسی مجلس رو به خودتون اختصاص دادین…هرچند که ما روانسریا طرفدار یکی دیگه از کاندیداها بودیم اما در هر صورت براتون آرزوی موفقیت و کامیابی میکنم امیدوارم بتونید در درجه اول به شعارتون که فرزند اورامانات هستش به عنوان یکی از فرزندان این خطه عزیز عمل کنید و آبادی رو در درجه اول وبه عنوان اولویت قرار بدین…بازم بهتون تبریک میگم و الان دیگه کاملا بی طرفم انصافا کرسی بهارستان حق شما بود که به عنوان تنها اصولگرای این دوره در حوزه اورامانات به پیروزی رسیدین مبارکتون باشه…

  ماریه.جوانرود اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
  0
  0

  سلام.من تبریک نمیگم به نماینده اورامانات ایشونم مثل نماینده های قبل پ………………………………………………….امیدوارم آقایی نادری که شعار فرزند اورامانات برای خودت انتخاب کردید لیاقتش داشته باشی وی فکر ی برای کسایی مثل ما که درس تمام کردیم ومدرک گوشه اتاق گذاشتیم وپارتی خاصی نداریم بکنید.لطفا شعارهاتون عملی کنید.باتشکر

  سعدی کرمی شمشیر اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
  0
  0

  ضمن عرض تبریک به آقای شهاب نادری امیدوارم بافکروایده ای نوچهره غبارآلودمحرومیت وبیکاری جوانان تحصیل کرده راتاحدتوان ازمنطقه اورامانات بزدایدوهمانطورکه در شعارهای تبلیغاتی خودرافرزنداورامانات
  خوانده است همچنان فرزنداورامانات بماندوباخدمتهای صادقانه خودزمینه انتخاب شدن برای دوره های آتی رافراهم کندچون بارای حداکثری خوداین لیاقت وشایستگی رانشان دادندو۲ی خرداددیگری رادرمنقطه اورامانات رقم زدند!باارزوی موفقیت وسربلندی برایتان!تشکیل کارگروه نخبگان اورامانات می توانددرانجام امورکمک شایانی به جنابعالی باشدوازراهی که دوستان قبلی پیمودندبایددوری جست!به حقیقت ثابت نمودی که فرزندشایسته اوراماناتی!

  سعدی کرمی شمشیر اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
  0
  0

  ضمن عرض تبریک به آقای شهاب نادری امیدوارم بافکروایده ای نوچهره غبارآلودمحرومیت وبیکاری جوانان تحصیل کرده راتاحدتوان ازمنطقه اورامانات بزدایدوهمانطورکه در شعارهای تبلیغاتی خودرافرزنداورامانات خوانده است همچنان فرزنداورامانات بماندوباخدمتهای صادقانه خودزمینه انتخاب شدن برای دوره های آتی رافراهم کندچون بارای حداکثری خوداین لیاقت وشایستگی رانشان دادندو۲ی خرداددیگری رادرمنقطه اورامانات رقم زدند!باارزوی موفقیت وسربلندی برایتان!تشکیل کارگروه نخبگان اورامانات می توانددرانجام امورکمک شایانی به جنابعالی باشدوازراهی که دوستان قبلی پیمودندبایددوری جست!به حقیقت ثابت نمودی که فرزندشایسته اوراماناتی!

  نادری از سراوان اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۹
  0
  0

  سلام
  ضمن عرض تبریک به آقای نادری و همفکرانش و کل اورامانات
  امیدوارم که در عرصه خدمتگزاری به کل منطقه سرآمد و موفق باشند و از خداوند منان هم توفیق عمل خالصانه را برایشان خواستارم .

  جانم فدای رهبر اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
  0
  1

  تبریک به کاک شهاب نادری من دوره قبل هم به ایشان رای دادم ولی متاسفانه،،،

  کریمی اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
  0
  0

  شهاب جان این پیروزی حقت بود انشالله دراین مسولیت سنگین موفق باشید

  شهروند اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
  1
  0

  اخه عزیزان کدام شهرستان های اورامانات فول امکاناته که شما نمایینده های قبلی وفعلی رو محکوم به فبیله گرایی میکنید!!! همه شهر های اورامانات مثل هم هستن.در ضمن نماینده مجلس میفرستیم نه ریس جمهور خواسته هامون در حد نماینده مجلس باشه نه ریس جمهور

  مسعود اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
  0
  0

  باسلام به حضور همگی.ضمن تبریک به آقای نادری چند توصیه برای ایشان دارم. ١:از مشاورین دلسوزاستفاده نموده و هرچند وقت یکبار کارهای انها را ارزیابی کند.٢:ارتباط خود را با مردم قطع نکند.٣:انسانهای چاپلوس وریا کارکه هر کسی که نماینده میشود به او میچسپند را شناسایی کرده ودست رد به سینه آنهاربگذارد۴:کارها وامور خودرا معطوف خدمت به مردم کند.وسرنوشت نمایندگان قبلی رافراموش نکند از آنها خیلی میتوان درس گرفت .امیدواریم دور بعدی با توجه به عملکرد ۶٠هزار رای را آورده باشید.

  رحیمی اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۷
  0
  0

  از خوشحالی نمیدونم چی بگم، فقط میتونم بگم مردم هورامان و کاک شهاب عریز
  ******خجسته باد این پیروزییییییییییییییییییییییییییییییییییییی******

  هورام اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
  0
  1

  جداشدن پاوه از استان کرمانشاه و الحاق آن به استان کردستان باتوجه به قرابت های فرهنگی، خواسته ما از فرماندار و وزارت کشور ست. امیداست با این تقسیم بندی جدید بخشی از مشکلات این شهر و مساله عشیره گری جاف- پاوه ای و هورامی کم رنگ شود.

  علیجان فرخی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶
  0
  0

  از صمیم قلب به کاک شهاب نادری و هوادارانش تبریک عرض میکنم.برنده شدن با این همه اختلاف رأی نشانگر محبوبیت و شخصیت والای آقای نادری است.

  بصیر اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۹
  0
  1

  خجسته باد بر اورامانات شریف

  شهروند اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۳
  0
  0

  بادرود فراوان به کسانی که سالم در انتخابات شرکت نمودن و با عرض تبریک به جناب شهاب نادری

  فدایی رهبر اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۰
  0
  0

  سلام و عرض ادب به همه
  تبریک به منتخب مردم که الان نماینده ی همه ی ماست.
  الان وقته اونه که دست در دست هم به فکر ابادانی و پیشرفت منطقه مون باشیم نه به فکر جاف و هورامی و …

  آقای نادری به عنوان شهروند به شما تبریک میگم و تنها خواهشم اینه طوری سخن بگویید . طوری رفتار کنید که در اون دنیا شرمنده ی این مردم و شرمنده ی شهدا نباشید.

  بی نام اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۶
  0
  0

  سلام بر مردم اورامان امیدوارم با تمام شدن انتخابات وعدههارا رفتگران جمع نکنند

  m.h اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲
  0
  0

  فقط کا انور

  ناشناس اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۹
  0
  0

  با وجود اینکه حساسیت این انتخابات به دو جناحی بودن آن بود و اینکه معمولا مردم غرب کشور طرف دار اصلاح طلبان هستند(طبق انتخابات ریاست جمهوری دوره های قبلی) انتخاب یک نفر اصول گرا در انتخابات مجلس نشان می دهد مردم این حوزه بیشتر از اینکه گرایش سیاسی فرد کاندیدا را مد نظر قرار دهند به طایفه و قوم قبیله و زبان او اهمیت می دهند و اینکه این فرد اصول گرا همانند مجلس اصول گرای قبلی چه بلایی سر مردم کشور بیاورد مهم نیست مهم این است که نماینده از فلان شهر باشد یعنی منافع ملی فدای منافع قومی قبیله ای… با این وضعیت با اطمینان می توان گفت تا ۱۰ سال آینده نماینده ای از پاوه انتخاب نمی شود و نماینده این منطقه نیز خود را نماینده پاوه نمی داند

  ئاسۆ اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵
  0
  0

  باسلام.شاهد پیامهای تبریک زیادی در سایت هستم امیداست آقای نادری بتوانند از همین حالا باروابط عمومی قوی اعتمادپاوه ایهای عزیز را جلب کند وحداقل از نزدیک جوابگوی لطف عزیزان باشد واز همین سایت که واقعیتها و پیامهای ابراز احساسات را پخش میکند بهره جسته و پاسخگوی مردم عزیز پاوه و سایر مناطق باشد.

  محبی از نودشه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
  0
  0

  ضمن عرض تبریک خدمت برادر بزرگوار آقای شهاب نادری که به حق چندین سال است بدون مسئولیت مجلس در خدمت مردم نودشه برای رفع مشکلات بوده اند احسن به مردم نودشه که کلمه جاف واورامی را از صحنه تبلیغات حذف نمودند وآگاهانه بدون تعصب قومی رای خود را داخل صندوق نمودند

  علیرضا از پاوه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۸
  0
  0

  خواهشا ،دست از تعریف و تمجید بردارید و قضاوت رو به زمان بدید.امیدوارم ۳۲ هزار رای به زیر ده هزار و حذف در مراحل بعد منجر نشه.با تشکر از همه عزیزان با فرهنگ

  علیرضا از پاوه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۳
  0
  0

  با سلام خدمت خدمت خوانندگان عزیز ،شنیدیم که میگن انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمیشه .عاقبت نماینده قبل رو دیدیم .هرچند که به مزاق ما خوش نیاید باید قبول کنیم مه آقای نادری نماینده ما شده و بنده نیز به اشان رای ندادم ولی چهار سال سریع میگذره و جناب نماینده یا به زباله دان تاریخ می روید یا در ذهن مردم یادگارو ماندگار .از خدا میخوام که اولا فردی شاخص و نماینده لایق باشی و ثانیا طوری برخورد نمایی که مردم اورمانات دلهایشان به هم نزدیک شود.یک پیشنهاد انسانهای خوب و با تعهد و با فرهنگ رو مشاور خود قرار ده تا به ویرانه راهنمایی نشوید و بلایی که سر نماینده قبلی آمد سر شما بیاد

  سعید اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۱
  0
  0

  با سلام و خسته نباشید خدمت مردم فهمیم پاوه و رای آوردن این آقای عشیره گر رو تسلیت میگم چونکه آقای شهاب نادری واقعا نماینده شهرستان پاوه نیست و مثل ادوار گذشته باید منتظر نا عدالتی در حق شهرمان باشیم

  ناشناس اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷
  0
  0

  فقط تبریک‌ ب کاک انور ب خاطر این همه شعور و فرهنگ‌

  ناشناس اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۸
  0
  0

  سعدی گرچه سخت دان ومصالح گویی به عمل کار براید به سخن دانی نیست.تبریک میگم

  گریلا اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۶
  0
  0

  ا میدوارم آقای نادری بتوانند به وعده هایی که دادند جامه عمل بپوشانند و مثل نمایندگان قبل در حق شهر پاوه و نوسود و نودشه کم لطفی نداشته باشند و برای رأی مردم احترام بگذارند چون اورامانات فقط جوانرود . ثلاث باباجانی و روانسر نیست بلکه شهر های پاوه و نوسود و نودشه هم جزئی از اورامانات هستند . و ایشان به عنوان نماینده ای فهیم بتوانند برای همیشه کدورت ها و خصومت های جافی و هورامی را که متأسفانه عده ای کوته فکر هنوز دارند در منطقه از بین ببرند با عمل کردن به وعده هایی که دادند . برای آقای نادری آرزوی موفقیت داریم .

  پاوه ای اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۵
  0
  0

  خداروشکر که آقای نادری برنده شدند! امیدوارم بالاخره شهرستان پاوه از دوران عقب افتادگی، انزوا، محرومیت، بی امکاناتی، بازارچه متروک، بیمارستان بدون نیرو و تجهیزات، عدم وجود شعب دانشگاهی و…، به دوران دیگری تغییر فاز دهد چون ایشان برعکس تمامی نمایندگان قبلی، برنامه هایی جهت اجرای عدالت و مساوات و تامین رفاه در منطقه دارند که در شعارهای تبلیغاتی شان کاملا به چشم می خورد و احتمالا به همین خاطر هم بوده که در شهرستان پاوه آرای قابل توجهی را اخذ کرده اند. فقط این را مد نظر داشته باشند که مردم این شعارها را در ذهن دارند!!! ما که منتظریم.

  شهرونده اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۲
  0
  0

  با آروزی مو فقیت بر ای تمام نمایندگان وانشاا به فکر جوانان بیکار باشند چون سرما یه) ه این مملکت هستند باشند در رابطه رای هورامان با توجه به تقسیمات کشوری وروستا وشهر های از شهرستا ن پاوه جدا ثا تیر بسزایی دارد ودیگر به فکر نماینده نباشیم وزمانی بخش مهمی از پاوه جدا هیچ گونه اعتراض قانونی نشد به قول معروف از ماست بر ماست

  هورامان اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
  0
  0

  امیدوارم به وعده های خود عمل کنند

  رحمانی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
  0
  0

  با آرزوی موفقیت روزافزون برای آقای نادری
  این انتخاب بجا و شایسته و اصلح رو به تک تک مردم اورامانات تبریک عرض میکنم
  (آبادانی اورامانات در دستان فرزند اورامانات)

  مناف احمدی عضوشورای بخش باینگان اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۴
  0
  0

  ضمن عرض تبریک به اقای نادری وانتظاراورامانی ابادبخصوص دربخش باینگان وارزوی توفیق روزافزون

  بهنام اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴
  0
  0

  روز از نو، روزی از نو

  پاوه ای هوادارآقای بیکامیری. اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۳
  0
  0

  آیا آقای نادری سرقولش میماند ،که ایشان هم رهروراه
  منوچهری ومحمدی وسیدفتوالله به نسبت طرز تفکر آنان
  درحق مردم شهرستان پاوه اعمال نظر نمینماید.باید ثابت
  کند،شعارندهد تابتواندآراء مردم رامحترم شمرده وپاسخگوی
  نیاز جوانان دررفع معظل بی کاری واشتغال به کار شان کوشا
  باشد. اجازه ندهد جماعتی اوباش وفرصت طلب دوروبرش را
  بگیرند.چون چهارسال خیلی زود میگذرد باید درفکرآینده بود تا
  به سرنوشت دیگران که خود میداند دچار نگردد.دوستان نادان
  راازخودبراندودرفکر آبادانی اورامان باشد.چون خودش را فرزند
  اورامانات مینامد.به ایشان تبریک وآرزوی موفقیت دارم.

  يونسي اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
  0
  0

  تبریک میگم امیدورام طرحهای عالی ومفیدی برای جوانان ودهه شصتیها همان نسل سوخته داشته باشند

  پاوه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
  0
  0

  من به شهاب رای ندادم و تبریک نمیگم

   حسام اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۰
   0
   0

   بهرحال دوست عزیز ایشون الان پیروز انتخابات شدن چه بخوایم و چه نخوایم. فقط دعا کن که این سیر انحطاط و سقوط مخصوصا اقتصادی پاوه چهار سال دیگه ادامه نداشته باشه.

  سندوس محمدی نوسودی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
  0
  0

  قبل از هر چیزی به آقای شهاب نادری بابت موفقیتشان در انتخابات تبریک می گویم و به نظر من عامل اصلی موفقیت ایشان شناخت درستشان از وضعیت رای دهی مردم منطقه بود… شرایط رای دهی مردم در مناطق کردنشین که سنت در آنها به قوت خود باقی است با سایر نقاط فرق دارد…
  بنده به عنوان یک روزنامه نگار دلیل اصلی عدم موفقیت کاندیدهای پاوه را در انتخابات نبود نماینده شایسته می دانم… مشکل اصلی مردم پاوه این است که شرایط رای دهی آنها با مناطق دیگر فرق دارد… این مردم فهم سیاسی بالایی داشته و باید یک کاندید صلاحیت بالایی داشته باشد تا بتواند رای بیاورد… تنها زمانی می توان مردم پاوه را به شرکت در انتخابات ترغیب کرد و یک پاوه ای نماینده مجلس شود که ما یک کاندیدا مقبول مردم داشته باشیم….
  جناب مسئول سایت پاوه پرس لطف کنید کامنت من را تایید کنید من خودم در روزنامه آرمان کار می کنم و به نظر من این حرکت شما که اجازه نمی دهید مردم بتوانند حرف شان را بیان کنند توهین به آنهاست…. شما تنها می توانید کامنت های حاوی توهین را نمایش ندهید و تا زمانی که توهینی در کامنت ها نیست باید نمایش داده شوند وگرنه من مثل سایرین در مقابل این مساله سکوت نمی کنم…

  صهیب مجمدی نوسودی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
  0
  0

  باسلام
  بنده نیز از طرف خودم و خانواده خودم انتخاب شایسته و بجای جناب آقای شهاب نادری را به نمایندگی مجلس با رای قاطع توسط مردم فهیم و آگاه پاوه و اورامانات به ایشان تبریک عرض نموده و از خداوند منان پیروزی و توفیق روز افزون را برای ایشان آرزومندم… بنده به نوبه خود افتخار میکنم که یک فرد شایسته و باسواد و تحصیل کرده به عنوان نماینده منطقه ما در مجلس دهم حظور خواهد داشت… بازهم از طرف خودم و خانواده خودم برای ایشان آرزوی توفیق و سرافرازی را دارم..

  سارا اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
  1
  0

  تبریک میگم امیدوارم به وعده های که دادند متعهد بمونن و برای دیار اورامانات کارهایی انجام بدن ومثل نماینده های قبلی نباشن ک فقط وعدهی سر خرمن دادن وهیچ نفعی برای اورامانات نداشتن

  دانش اموز اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
  0
  0

  واقعا خوشحال شدم چون خلایق هرچه لایق .

   ناشناس اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۰
   0
   0

   گل گفتی

   محمد متین از پاوه اسفند ۱۱, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۲
   0
   0

   زیبا ببین و سعی کن همیشه تفعل به خیر بزنی .آقای نادری انتخاب درست و لایق است

  حامي اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
  0
  0

  رای قابل توجه اقای نادری در منطقه نوسود شایسته تقدیر است موفق باشید.

  خوش اقبال اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱
  0
  0

  برای کاک شهاب آرزوی توفیق دارم . امید است با بهرگیری از عقل و خرد جمعی و دانش آموختگان منطقه پاوه ، جوانرود ، روانسر و ثلاث با باجانی و بدون هیچگونه رفتار احساسی و عاطفی و صرفا براساس عقل و منطق و و با جهان بینی فرا قومی و قبیله ای این برادر ارجمند تحصیل کرده و اداریمان که قطعا با مسائل ملی ، منطقه ای و قانونی و اداری واقتصادی و….آشنایی نسبی هم دارند گامهایی را برای آبادانی منطقه و در چارچوب وظایف قانونی اش بر دارند . و برای مناطق یاد شده عادلانه حرکت و رفتار نمایند . امید است نگاهی به گذشتگان بیاندازند . یادشان باشد ایشان مسلمان ایرانی کرد است . عقل و عقل و عقل و باز هم عقل در هرکاری سرلوحه گفتارشان ، رفتارشان و حرکاتشان باشد .

  مدیریت سایت:
  با سلام وارادت خاص خدمت استاد بزرگوار جناب آقای خوش اقبال کارشناس وصاحبنظر در همه ی امور ، عزیزی که همواره به مردم این دیار به دیده ی احترام می نگردد و از لطف شان این خطه را بی نصیب ننموده است.
  ما نیز خیلی خشنود وخوشحال می شدیم که حضرتعالی به بهارستان راه می یافتید وقطعاً اگر در آنجا شرف حضور می داشتید در نقش نماینده ی دوم ما مورد توجه واهتمام عموم قرار می گرفتید.
  امیدوارهستیم درهرجا که تشریف دارید موفق وسرفراز باقی بمانید وان شاء الله در نوبت های دیگر شاهد توفیقات روزافزون درخدمت رسانی به مردم استان باشید.

  پیمان اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳
  0
  0

  متاسفم واسه کسایی که توپاوه زندگی میکننوباابوخاکه پاوه بزرگ شدنو میرت شهرایه دیگه میگن پاوه ای هستیم ولی یه ذره تعصب واسه شهرشون ندارن

   محمد متین از پاوه اسفند ۱۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲
   0
   0

   تعصب تعصب چته.به مردم روبروت نگاه کن اوناهم از جنس خودمانن .تو که دلسوزی می خوای نماینده جمع باشی بایدسعه صدر داشته باشی وبه تقدیر الهی وخواست مردم احترم بداری. ما که چندین ساله تو پاوه خودمان هستیم معنی تفوت وتبعیض و عشیره گری را خوب فهمیدیم . برو درمانیی ببرای فکر مریضت پیداکن

  زردویی کرمانشاه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱
  0
  0

  پیروزمان بیت پیروززززززز خدایا شکرت

  زرودیی ریبوار اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
  0
  0

  یهوووووو دیشب اصلا نخوابیدیم شکررررررررخدایا شکررررررررر

  خانم ,زردویی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
  0
  0

  خداروشکر کاک شهاب این بار خوابمون حقیقت دادشت
  شکر برای وجودت
  آودان جوانرو

  محمد متین از پاوه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
  0
  0

  با سلام خدمت دکتر شهاب نادری پیروزیت مبارک باد
  امیدوارم با حسن تدبیر ودرایت در راستای سربلندی واعتلای پاوه واورامانات قدم برداشته ومطالبات وخواسته های منطقی وبرحق این مردم اگاه وفهیم را برنامه راه خود قرار داده . وسایر مردان بزرگ این رقابت سالم وتاثیر گدار که انشاالله دلسوز وخیر خواه این ملت وآب خاک اورامانات هستند..با ارایه راهکار ها ومشاوره وهمفکری با منتخب گران مایه آقای نادری صداقت و عمل گرایی خود را نشان دهند و از امروز به بعد فضای رقابت را به رفاقت بدل کنند. تا منتخبب ما در چهار چوب حوزه کاری و شرایط پیش رو قدم مثبت بردارند. سربلند باد اورامانات

  فرهنگی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۹
  0
  0

  احسنت و تبریک به آقای شهاب نادری که شایسته این مقام هستند امید وارم موفق باشید

  شهروند اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲
  0
  0

  ضمن تبریک به اقای شهاب نادری وتشکر از حمایت همه انهایی که در این مدت زحمت کشیده اند حسینی

  شهروند اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
  0
  0

  مبارکش باشه حقش بود این اختلاف چشمگیر آرا .بهترین دلیل بر شایستگی‌ نادری است.

  علی امینی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹
  0
  0

  ضمن تبریک به آقای نادری و تمام مردم منطقه اورمانات خواهشمند است با توجه به اینکه اکثر مردم در این چند ماه پیگیر انتخابات بودند و مطالبات خود را به شیوه های مختلف بخصوص در سایت ها و شبکه های اجتماعی مطرح نموده اند از این به بعد همه مردم ( اگر کسی به ایشان هم رای نداده باشد ، بهرحال ایشان الان نماینده و وکیل مردم اورامانات در بهارستان می باشند) باید خواستار و پیگیر مطالبا ت خود باشند و به شیوهای مختلف از نماینده خود خواستار حل مشکلات و توسعه منطقه باشند و پیشنهاد اینجانب این است که از الان کمپینی تحت عنوان “مطالبات مردم اورامانات ازنماینده مجلس” تاسیس شود و بطور جدی پگیر مطالبات خود باشند در آخر از این به بعد این مردم اورمانات هستند که باعث میشوند نمایند ه شان چقدر در مجلس فعال و پیگیر باشد یا اینکه وقتش را بفروشد و…….

  نودشه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
  0
  0

  رای مردم نودشه نشان داد که اولا ما با بینش صحیح وارد کارزار انتخابات شدیم به همه کاندیداها احترام گذاشتیم با شور و شعف در انتخابات شرکت کردیم و در نهایت هم به کاک انور به عنوان پرچمدار یک حرکت وراه رای دادیم و هم به جناب شهاب نادری حال ضمن عرض تبریک به نماینده قانونی مجلس امیدواریم در آینده نزدیک نماینده فعلی تمام تلاش خود را برای محرومیت زدایی از سیمای محروم به کار ببندد از همین حالا می گویم آقای نادری تلاش کن در دور جنابعالی به نودشه گاز رسانی شود .و بیکاری در بین مردم نودشه در اوج خود قرار دارد تمام دلخوشی ما مرز است آمدیم و به تمامی ملت ایران گفتیم که ما مرزدار واقعی هستیم نزدیک به هشتاد درصد مردم در انتخابات شرکت کردیم و آرای ما نه از روی تعصب بلکه حاصل فکر و ایده و اندیشه و احترام بود. ع.ح

  پویا طهماسبی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
  0
  0

  پیروز شدن آقای شهاب نادری را ایشان و تمامی طرفدارانشان تبریک عرض میکنم واقعا ایشان لیاقت نماینده بودن را دارند

  ماهان اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
  0
  0

  عرض تبریک خدمت جناب آقای شهاب نادری عزیز

  احمد کریمی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
  0
  0

  امیدوارم برگ برگ آرای حوزه های انتخابیه در هر چهار شهرستان را اعلام نمایید تا نشان دهد که مردم شهرستان پاوه که همواره به تعصبات قومی وقبیله ی محکوم می باشد ودرهر مطلب وعنوانی که در سایت ها وخبرگزاری ها مندرج می گردد وشهروندی از این دیار به احقاق حقوق خود اشاره ای می نماید عده ای فورا او را محکوم می کنند که دست از مسائل قومی بردارید وجهانی فکر کنید اما افسوس وصد افسوس که همواره مردم این دیار در تله این تعصبات گرفتار می شوند وسال ها باید درد آن را تحمل کنند

  پاوه. اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
  0
  0

  الان دیگه جای گله نیست. به طرفدارای آقای نادری تبریک میگم.امیدوارم اوضاع حداقل از دوره قبل بهتر باشه و در جهت پیشرفت پاوه و اورامانات عمل کنن.

  میلاد اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰
  0
  0

  ایول کاک شهاب مبارک

  سعید اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۹
  0
  0

  با سلام
  آقای مدیر عنوان سایت شما پاوه پرس است و قبل از همه چیز باید مسائل پاوه رو مورد بررسی قرار دهید و بعد بروید سراغ تبریک و تهنیت ها چون این یک واقعیته که نمایندگان قبلی و همین نماینده منتخب فعلی هیچ کاری برای پاوه نکرده و نمی کنند، البته به جز کارشکنی و…!!! . مثلا این مسئله را مطرح کنین که چرا مشارکت مردم در پاوه انقدر کمرنگ و ناچیز بوده(حدود ۱۲۰۰۰نفر رای نداده اند) و چرا اشخاصی که علنا به پاوه و مردم اورامان توهین کرده اند باید در پاوه به این میزان قابل توجه رای بیاورند. پس این رفتار کلیشه ای را ترک کنید که به محض اعلام نتایج خودمان را روشنفکر و ریلکس جلوه دهیم و مانند برخی کشورهای پیشرفته تبریکات خود را نثار کاندیدای پیروز گردانیم و برایش آرزوی موفقیت کنیم. چه موفقیتی؟ تعریف موفقیت چیست؟ این که منطقه ای باقدمت چند هزارساله هر روز ویران تر از دیروز شود؟ شهری که فرمانداری آن در سال ۱۳۳۶ همزمان با همدان تاسیس گردیده به لطف این نمایندگان موفقی که من و تو در هر دوره تبریکاتمان را نثارشان می کنیم الان نه یک بیمارستان با معمولی ترین امکانات و نه یک دانشکده نیمه معتبر نداره!!!

  ناشناس اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۳
  0
  0

  ضمن تبریک به آقای نادری وآرزوی موفقیت برای ایشان .وابراز تاسف برای آن کاندیدای که می خواست با روشن کردن آتش دو دستگی وتفرقه های ۵۰ -۶۰ سال پیش دوباره این تعصبات نابجا را شروع کند.البته بنده این عمل را ناشی از فقر فرهنگی ایشان می دانم.

  وطنم اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
  0
  0

  ای ول آفرین به خودمان زنده باد مردم نوسود زنده باد وطنم

  کژال اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
  0
  0

  با سلام
  متاسفم از اینکه بعضی ها کامنتاشون اینقدر با بغض شخصی همراهه.دوست عزیز نوسودی،آفرین به شما خوب اگه تمام هم و غم شما این بود که یه پاوه ای نره مجلس خیلی بهتون تبریک میگم.لابد الان به خودت افتخار میکنی؟ در هر صورت این پیروزی قاطعانه مبارک مردم عزیز دیارمون،امیدوارم آقای نادری از جنس منوچهری ها و محمدی ها و حسینی ها نباشه و کارش این نباشه که تو مجلس چرت بزنه و رایشو با پول به اصولگراهای مایه نابودی ایران نفروشه.آقای نادری شما ادعا میکنی فرزند اورامانی،به داد اورامان برس!!

  نودشه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۵
  0
  0

  کدوم آرا در نودشه رو‌آورده نزدیک به ۵۰/. واسه آقای بکامیری بوده

  paveh اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۳
  0
  0

  تبریک عرض میکنم به اقای شهاب نادری محترم. امیدوارم که نماینده ی خوبی برای اورامانات باشند.

  برديا ياري اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
  0
  0

  کاکه شهاب تبریک.خدا را هزاران مرتبه شکر که نتیجه زحمات مردم ،دوستان و مردم داری حضرتعالی به بار نشست.پایدار باد وطنم در زیر سایه رهبر و پرچم کشورم.

  محمدطالبی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸
  0
  0

  به آقای شهاب نادری تبریک میگم امیدوارم که کارهای زیادی برای اورمانات انجام دهد بازم تبریک به فرزنداورمانات

  علی محمدی نوسودی اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۴
  0
  0

  با سلام
  اینجانب به عنوان یک اصلاح طلب وطرفدار وسخنران کاندیدا ی مورد حمایت اصلاح طلبان آقای انور بیگامیری به انتخاب مردم احترام گذاشته وبه کاندیدا اصول گرا آقای شهاب نادری تبریک گفته وامیدوارم که از حواشی ایجاد شده در دوران انتخابات دوری نموده وهمه کاندیدا های عزیز نیز برنامه های خود را جهت پیگیری تقدیم نماینده مردم داده تا با یک تیم قوی بتوانیم شاهد اوراماناتی آباد باشیم.

  کامران اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۵
  0
  0

  لطفا آمار همه کاندیدها رو در سطح چهار شهرستان اعلام کنید

  Hamshahri اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۴
  0
  0

  به ایشان تبریک عرض می کنم
  و منتظر انجام کارهای ایشان برای منطقه اورامانات

  متاسف اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۸
  0
  0

  بازم از ماست که بر ماست . و باید منتظر سناریو های تکرای باشیم.

   مهاجر اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
   0
   0

   با سلام ، قطعا با این ترکیب جمعیتی شهرستانهای پاوه ، روانسر و جوانرود و اورامانات برای مردم پاوه سه راه برای فرستادن نماینده منتخب پاوه ای وجود ندارد.
   ۱- افزایش زاد و ولد پاوه ایهای عزیز از همین امروز بطوریکه ان شاءالله در ۴ یا ۵ دوره بعد نتایج آن به ثمر خواهد نشست
   ۲- تغییر حوزه جغرافیایی انتخابات از شهرستانهای (پاوه – روانسر و جوانرود) به شهرستانهای ( پاوه و سرو آبادو اورامانات)
   ۳- تغییر نگرش پاوه ایهای عزیز نسبت به غیر پاوه ایها (تقسیم بندی مردم به مهاجر و هورامی وجاف و…..)

  ماردین اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۶
  0
  0

  مبارک باد.پیروز بیت

  جافی جوانرو اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۶
  0
  0

  مبارکش باشه حقش بود این اختلاف چشمگیر آرا .بهترین دلیل بر شایستگی‌ نادری است.ائتلاف رو از ما یاد بگیرین.

  اگاه اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۹
  0
  0

  بنده به آقای شهاب نادری و طرفداران ایشان تبریک می گویم وامیدوارم لیاقت اعتماد مردم اورامان را داشته وجواب این اعتماد را با خدمت صادقانه پاسخ دهند.
  اما جناب آقای یوسفی خطاب بنده به شماست ایشان امروز انتخاب شده مدرکش را تبدیل کردی به دکترا (دانشجوی دکترا با دکترا آسمان وزمین فرق دارد)در ضمن تحلیلتم اوج نا اگاهی (امیدوارم ناشی از بی صداقتی نباشد)جنابعالی را می رسانداینکه می گویی “درشرایطی که خیلی ها دریک جبهه قرار گرفتند تا از راهیابی ایشان به مجلس دهم جلوگیری نمایند، کسب این آراء درکل اورامانات کاری مهم وقابل تقدیر بود”.اگر کاندیداها در یک جبهه بودند پس بایستی به نفع همدیگر کنار می کشیدند بنظر شما اینکه در پاوه ۶ کاندیدا شرکت نمودند وتحت هیچ شرایطی به اجماع نرسیدند بر علیه آقای نادری بود یا به نفع ایشان اتفاقاٌ بر خلاف تحلیل آبکی جنابعالی ابر وباد ومه وخورشید وفلک همه دست بدست هم دادند تا ایشان انتخاب شوند.

   دکتر جهانگیر ولدبیگی از سنندج اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۳
   0
   0

   سلام آقای آگاه قبل از اینکه جناب یوسفی پاسخ دهد من به عنوان یک دکتر باید عرض کنم که دانشجوی دکتری که امتحان جامع داده باشد به عنوان دکتر شناخته می شود پس روی این عنوان خیلی حساس نباش. در ضمن به نظر شما ائتلاف و بیانیه صادر کردن کاندیداهای رد صلاحیت شده از یک طرف برعلیه جناب نادری و این همه تبلیغات عجیب و غریب بر علیه آقای نادری به نظر شما دست در دست هم گذاشتن برای نابودی ایشان نبود . مردم را ترسانیده بودند که اگر این فرد به مجلس برود همه منطقه را می فر وشد. او شیعه است. او قلخانی است. او معاذ الله فرد بی اخلاقی است. من نمی گویم که ایشان اورامانات را به گلستان تبدیل می کند و نمی گویم که آن را نمی فروشد یا می فروشد بلکه می گویم که خیلی ها و بخصوص آنهایی که تجربه نمایندگی داشتند و حتی فرد مذهبی بودند و باید الگوی مردم باشند و یا در این زمینه خود را صاحب فکر می دانستند واقعا دچار اشتباه شدند و نمی بایستی اینگونه عمل می کردند. باور کنید این مسیر رفتن به جامعه دمکراسی نبود و نیست. من طرفدار ایشان نبوده و اصلا ایشان را نمی شناسم تا در مورد اخلاق و وضعیت ایشان نظر بدهم ولی اصلا باور نکردنی بود که فردی این همه خصایص زشت و نحص در او جمع شده باشد. براستی این مدت نسبت به ایشان خیلی بی تقوایی شد و به نظر بنده جوابی به همه آنانی داده شد که به دنبال مطامع نفسی خود بودند نه به دنبال خدمت و دلسوزی به مردم. امروز جناب نادری نماینده همه مردم اورامانات است و دیگر شخصیتی حقوقی دارد پس وظیفه ما این است که برایش احترام قایل باشیم و با احترام نامش را ببریم و در راهنمایی او کوتاهی نکنیم و اگر اشتباهاتی دارد چراغ راه او باشیم نه خار مسیرش. اگر خواهان رسیدن به جامعه ای دمکراسی هستیم.

    فقیر اسفند ۹, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۲
    0
    0

    ای دس خوش دوکتور گیان…حق مطلب ادا شد

  یاری اسفند ۸, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۳
  0
  0

  عرض تبریک خدمت شهاب نادری عزیز.
  خوشبختانه با آرای که ایشان در نودشه ، دشه و نوسود بدست آوردند کاملا مشهود است که هیچ طایفه گری و عشیره بازی روی نداد و ایشان با ارای حتی هورامامی های گرانقدر به مجلس راه پیدا کردند.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  1 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶