یکی از قصابان به تشریح دلایل اعتصاب قصابان پاوه پرداخت / حل مسائل مربوط به عرضه گوشت در شهر پاوه

یکی از قصابان به تشریح دلایل اعتصاب قصابان پاوه پرداخت / حل مسائل مربوط به عرضه گوشت در شهر پاوه

یکی از قصابان به تشریح دلایل اعتصاب قصابان پاوه پرداخت / حل مسائل مربوط به عرضه گوشت در شهر پاوه

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ خودداری قصابان از عرضه گوشت قرمز در سطح شهر پاوه در نشست تعاملی عوامل دخیل با حضور مقامات مسئول در شهرداری پاوه مطرح و پس از اتخاذ تدابیر مقتضی  فعالیت مربوطه مجدداً از سرگرفته شد.

به گزارش پاوه پرس، اعتصاب قصابان ناشی از اختلاف نظر و محدودیت های اعمالی پیمانکار (بهره بردار) کشتارگاه شهرداری پاوه با مجموعه عوامل دخیل از جمله سلاخان وقصاب های شهر پاوه در ادامه  سبب گردید تا روند ذبح حیوانات و عرضه گوشت قرمز به بازار پاوه طی چند روزی با وقفه همراه گردد.

یکی از قصابان که نخواست نامی از وی به عمل آید در تشریح مراتب صدرالذکر افزود: پیمانکار شهرداری (بهره بردار) که مسئولیت ونظارت مکان مورد نظر را در سال جاری متقبل گردیده با وضع قوانینی خاص در تلاش است محدودیت های مختلفی را برای دیگر افراد اعمال نماید ، بطوریکه به جهت برخورداری از سود مضاعف شرایط کارکردی سختی را برای مجموعه دخیل فراهم آورده است.

به همین مناسبت صبح روز شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۰ به دلایل مطروحه ناشی از اختلاف نظر بهره بردار کشتارگاه وقصابان سطح شهر نشستی با حضور بخشدار مرکزی، اعضای شورای اسلامی شهر، روسای ادارات دامپزشکی ، اتاق اصناف پاوه، نمایندگان تعزیرات ، جهاد کشاورزی و صنف قصابان در محل دفترشهردار پاوه تشکیل ودر راستای دستور جلسه به بحث وتبادل نظر پرداختند.

علی محمد میری سرپرست شهرداری پاوه به عنوان میزبان ضمن عرض خیرمقدم خدمت مدعوین حاضر در نشست به تشریح علل وعوامل موثر در به وجود آمدن تنش فی مابین مجموعه عوامل دخیل در امر کشتار پاوه پرداخت وابراز امیدواری نمود در سایه تعامل ودرک متقابل مشکلات مورد نظر حل وفصل گردد.

در ادامه مدعیان به طرح ادعا پرداختند وبا تشریح علل وعوامل موثر در به وجود آمدن موضوع خواستار همراهی در حل وفصل مراتب شدند، مقامات مسؤول نیز هریک برابر قانون و وفق مقررات و درچارچوب شرح وظایف محوله به تشریح الزامات کار پرداختند و با ارائه راهکارهایی به نزدیکی دیدگاه عوامل دخیل مبادرت نمودند.

اگرچه هریک از طرفین ماجرا به توافق فی مابین ملتزم گردیدند ودرادامه با تعیین پیش شرط هایی مقرر به از سرگیری فعالیت در راستای خدمت به شهروندان ، متعهد گردیدند. اما اخبار دریافتی همچنان حکایت بر عدم التزام به تعهد فی مابین از جانب بهره بردار را می رساند بطوریکه مجدداً نامبرده از حضور سلاخان به کشتارگاه جلوگیری می نماید. امید است شهرداری پاوه با بررسی مراتب درصورت صحت ادعای مطروحه، برخوردی متناسب با مفاد قرارداد وفق مقررات اعمال نماید.۲ دیدگاه

  شهروند آبان ۲۱, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
  0
  0

  با سلام.اولا مگه میری برای شهرداری تایید شد.دوما واقعا مایه تاسف است که برای قصاب خانه بازم یک پیمانکارغیربومی اوردن.یعنی کسانی که ازپاوه شرکت کرده اند ان قدر قیمت شان بالا بوده که پیمانکار غیر بومی از کرمانشاه بیاد وبراش قابل صرفه باشد

  ناشناس آبان ۲۱, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
  0
  0

  سلام
  این قصابهای پاوه حقشون باهاشون این کارو بکنن گوشت تو شهرای دیگه که ۳۲ تومنه اینا میدن ۳۸ معلوم نیست بین جوانرود و پاوه چه فرقی هست که اینقد گرون می فروشن؟

نقد و بررسی

مهمترین اخبار