“گل نیشان” اثر فاضل حاتمی روانه بازار کتاب شد

تازه های نشر؛

“گل نیشان” اثر فاضل حاتمی روانه بازار کتاب شد

“گل نیشان” اثر فاضل حاتمی روانه بازار کتاب شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ جلد اول کتاب “گل نیشان ” نوشته فاضل حاتمی روانه بازار موسیقی کشور شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، این کتاب شامل مجموعه آهنگهای آوانگاری شده (نت نویسی شده) می باشد که در قالب گنجینه موسیقی ایران – کردی ١ توسط انتشارات موسیقی عارف به چاپ رسید.

در این اثر، نت مجموعه ای از بهترین و ماندگارترین آهنگهای استاد مظهر خالقی، همراه با اشعار تصانیف، برای کلیه سازها، در اختیار نوازندگان، محققان و علاقه مندان به موسیقی کردی، البته از نوع اصیل آن، در سراسر کشور قرار گرفته است.

گفتنی است آیین رونمایی این اثر ، همراه با مراسم بزرگداشت استاد مظهر خالقی و اجرای زنده قطعاتی از این کتاب، طی مراسمی با حضور هنرمندان و علاقه مندان به هنر اصیل موسیقی کردی، برگزار خواهد شد؛ که زمان و مکان آن متعاقبا اعلام می گردد.

علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند به مراکز پخش آن واقع در تهران (خیابان جمهوری ، نرسیده به میدان بهارستان ، نرسیده به خیابان ملت ، کوچه محمودی ، پلاک ۳ – انتشارات موسیقی عارف – تلفن :  ٠٢١٣٣٩٧۶۴٣٠ و ٣٣٩٧۶۴٣١)، سنندج (خیابان فردوسی ، پاساژ آشنا ، طبقه زیرزمین ، لوازم موسیقی درویش خان – تلفن : ٠٨٧٣٣٢٨١١٢٨ ، ٠٩١٨٣٧١١١٧٢) و پاوه (خیابان انقلاب اسلامی پاساژ رسولی کتابفروشی بابک رحیمی  – تلفن: ٠٨٣۶۴١٢٨٠٧٣ و ٠٩١٨٩٣٣١٨٠۴) مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است فاضل حاتمی متولد ۱۳۶۱ و دارای کارشناس موسیقی در رشته نوازندگی ساز ایرانی از کنسرواتوار تهران، از پژوهشگران و نوازندگان مطرح نی در شهرستان پاوه می باشد.یک دیدگاه

    Azad فروردین ۲۸, ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۳
    0
    0

    سوپاس و دەس وەشی کاک فازڵی بەڕێزی کەروو پەی ئا ھەنگامە بە نرخێشە.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار