گلریزانی به حمایت از زلزله زدگان اخیر با حضور باشگاه هنرمندان ایران

اجرای برنامه ای شاد ومفرح در پاوه:

گلریزانی به حمایت از زلزله زدگان اخیر با حضور باشگاه هنرمندان ایران

گلریزانی به حمایت از زلزله زدگان اخیر با حضور باشگاه هنرمندان ایران

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، زلزله اگرچه پیامدهای مخرب فراوانی را درپی دارد، لکن بعد از مراحل امداد ونجات ، این سربازان عرصه ی فرهنگی هستند که به جهت ترمیم وبازسازی صدمات روحی و روانی بلاخص درمیان کودکان به تکاپو می افتند تا به نوعی فضای مطلوب روحی را جایگزین استرس واضطراب نمایند.

 به همین منظور، باشگاه هنرمندان ایران در راستای رسالت محوله ودرسایه تعامل همراهی وهماهنگی با شورای شهروشهرداری پاوه،  سمن های مردم نهاد شهرستان ودیگر دستگاههای خدمات رسان در فاصله سه روز موفق به برنامه ریزی واجرای سه برنامه وزین با حمایت گسترده مردم شدند.

بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۹ آذرماه و دراجرای زنده برنامه ” با ما بیا ” کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما باحضور پرشور کودکان پاوه‌ای در حمایت از کودکان زلزله‌زده به اجرای برنامه ای به یاد ماندنی پرداختند.شب هنگام نیز راس ساعت ۱۹ هنرمندان و ورزشکاران صاحب نام کشور برای خانواده های این شهر به صحنه آمدند تا لحظات شادی را در ذهن مخاطبان به وجود آورند.

سید جواد هاشمی بازیگر ومجری محبوب کشور با صدای رسا وتسلط مدیریت اجرای برنامه ی وزین مورد نظر را متقبل شدند که اجرای موفقی از خود نشان دادند.

هنرمندان یکی پس از دیگری بر روی سن آمدند تا با اجرای سرودهای زیبا فضای سالن را پراز شور وهیجان نمایند.

تعدادی از ورزشکاران سالهای دور ونزدیک تیم های محبوب پایتخت نیز در بین مردم آمدند تا مراسم گل ریزان را اجراء نمایند ودرآمد حاصله را صرف مناطق زلزله زده نمایند.

آخرین برنامه نیز مسابقه فوتسال بین منتخب هنرمندان ومنتخب پاوه بود که در سالن ۲۵۰۰ نفره تربیت بدنی پاوه برگزار گردید.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، از مجموعه عوامل دست اندرکار به جهت اجرای برنامه های مورد نظر تقدیر وتشکر می نماید وبرای هنرمندان و ورزشکاران وشخصیت های متشخص مهمان بهترین ها را در ادامه برای آنان آرزو می نماید.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار