گلبانگ پیروزی با نواختن زنگ انقلاب در مدارس باینگان

گلبانگ پیروزی با نواختن زنگ انقلاب در مدارس باینگان

گلبانگ پیروزی با نواختن زنگ انقلاب در مدارس باینگان

زنگ انقلاب باینگان    1به گزارش خبرگزاری پاوه پرس به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان،اردلان حاتمی بخشدار و رئیس شورای آموزش و پرورش این منطقه در دبیرستان شبانه روزی حضرت رقیه(س) در آیین نمادین گلبانگ پیروزی با تبریک فرا رسیدن سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهیدان انقلاب اسلامی گفت:ملت قدرشناس و شهید پرور و حماسه ساز ایران اسلامی راه خود را در پیروزی شکوهمند انقلاب یافت و با حضور مقتدرانه در تمامی صحنه ها در مقابل دشمنان ایستاد و حقانیت راه و صراط مستقیم جمهوری اسلامی را به همگان نشان داد.

 

بخشدار باینگان افزود:  ایران اسلامی اینک مقتدر و سرافراز در تمامی عرصه ها پیش می رود و این اقتدار در سایه تبعیت از اندیشه های امام راحل(ره)و منویات رهبر معزز انقلاب و بر پایه بصیرت و قدرشناسی ملت است.

 

حاتمی در ادامه گفت:دانش آموزان حماسه سازان دوران های مختلف انقلاب اسلامی هستند.دانش آموزان باید با کوشش در سنگر تعلیم و تربیت و مسئولان نیزدر سنگر برنامه ریزی در جهت حفظ این سرمایه های جاودان بکوشند.

 

رئیس شورای آموزش و پرورش منطقه باینگان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افتتاح دبیرستان شادروان حاج حبیب اله زردویی گفت: این پروژه عظیم حاصل خلق حماسه اقتصادی توسط مسئولان و خیرین مدرسه ساز است.

 

وی در ادامه از تلاش های مسئولین کارشناسان و مهندسان این پروژه و همت بلند مجمع استانی خیرین مدرسه ساز و خانواده روانشاد حاج حبیب الله زردویی تقدیر نمود و گفت به حول و قوه ی الهی در شانزدهمین جشنواره منطقه ای خیرین مدرسه ساز در کنار افتتاح این مدرسه بتوانیم حداقل مراتب سپاس و قدردانی خویش را از جامعه خیرین مدرسه ساز بخش باینگان  اعلام داریم.

زنگ انقلاب باینگان    4زنگ انقلاب باینگان    99 زنگ انقلاب 11بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار