تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه / گزارش تصویری

تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه / گزارش تصویری

تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه / گزارش تصویری

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، استاندار کرمانشاه گفت: باید همه عزم خود را جزم کنیم تا تحول در استان ایجاد شده و شاخص های توسعه استان ارتقاء یابد.

 

تودیع ومعارفه استاندار  9به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ، اسدالله رازانی در مراسم معارفه اش که امروز(اول مهر) با حضور معاون سیاسی وزیر کشور در استانداری برگزار شد، با بیان اینکه کشور ما اساسا از نظر شاخص های توسعه وضعیت مطلوبی در قیاس با کشورهای توسعه یافته ندارد، اظهار کرد: دولت دکتر روحانی از ابتدای فعالیتش برای اداره کشور یک برنامه مشخص مرحله بندی شده را در دستور کار قرار داد و در ابتدا به موضوع هسته ای بعنوان اولویت کشور پرداخت که با رهنمودهای مقام معظم رهبری این مشکل مرتفع شد.

 

وی ادامه داد: در بین استانهای کشور نیز وقتی شاخص های توسعه را با هم مقایسه می کنیم می بینیم غرب کشور و تا حدودی نیز جنوب کشور با استانهای نسبتا برخوردار فاصله دارند و در این بین استان کرمانشاه نیز با وجود همه استعدادها، جایگاه مناسبی ندارد.

 

رازانی با بیان اینکه کرمانشاه سرزمین استعدادهاست، گفت: ۵۵۰ میلیمتر بارندگی سالانه، حدود یک میلون هکتار زمین قابل کشت، وجود معادن غنی و مرز مشترک با عراق که این استان را به دروازه بزرگ تجاری کشور تبدیل کرده بخشی از استعدادهای این استان است، با این وجود متاسفانه شاخص های توسعه استان از جمله شاخص بیکاری وضعیت مناسبی ندارد و از لحاظ بالا بودن نرخ بیکاری جزو آخرین استانها هستیم.

 

ویتودیع ومعارفه استاندار  10 با بیان اینکه کرمانشاه از گذشته تاکنون نرخ بیکاری بالایی داشته، گفت: این امر علل گوناگونی دارد که باید به آن پرداخته شود و شاید تا حدودی هم علل فرهنگی در این زمینه نقش داشته باشد.

 

رازانی گفت: باید بر اساس دانش و برنامه اولویت بندی شده به موضوع بیکاری پرداخت تا بتدریج شاهد کاهش نرخ بیکاری استان باشیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه سازمان اداری استان(مدیران استان) باید برای رفع محرومیت های استان گام بردارد، گفت: ما مدیران مسئول سرنوشت استان هستیم و همه مدیران گذشته نیز در آنچه کرمانشاه امروز با آن مواجه است، از خوب و بد، مسئولند.

 

رازانی عنوان کرد: عهد بسته ام تا روزی که در استان مسئولیت دارم از همه توانم برای توسعه استان استفاده کنم و اگر در این راه کم فروشی کنم، خیانت کرده‌ام.

 

وی افزود: تا روزی که در استان هستم شعار مدیریت استان “تحول” است و همه ما مدیران استان باید به این شعار التزام داشته باشیم تا تحولی در استان ایجاد کنیم.

 

وی اظهار کرد: از رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان می خواهم گزارش مستندی از آخرین وضعیت شاخص های استان تهیه کنند تا به مردم استان ارائه دهیم و مشخص شود وضعیت کنونی استان چگونه است. از رسانه های هم تقاضا دارم برای تبیین افکار عمومی این گزارش را انتشار دهند. از این پس نیز هر شش ماه گزارش خواهم داد تا تغییرات رخ داده در دوران مسئولیتم مشخص شود.

 

استاندارتودیع ومعارفه استاندار   6 کرمانشاه همچنین شاخص سنجش مدیران را ایمان، سلامت اخلاقی و مالی و کارکرد آنان عنوان کرد و گفت: حب و بغض شخصی، گروهی و مذهبی ملاک ارزیابی مدیران نخواهد بود.

 

وی با بیان اینکه پیگیری معجزه می کند، گفت: از همه مدیران استان می خواهم پیگیری امور را سرلوحه کار خود قرار دهند تا بتوانیم منابع مناسبی از مرکز برای استان بگیریم.

 

رازانی همچنین بر استفاده از توان بخش خصوصی و فراهم کردن زمینه حضور آنان در استان تاکید کرد.

 

وی همچنین از اعتماد دولت تدبیر و امید و سپردن این مسئولیت به وی قدردانی کرد و گفت: امیدوارم در دورانی که توفیق خدمت در استان کرمانشاه را دارم از عهده این مسئولیت خطیر برآیم.

 

در این مراسم که آیت‌الله علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، اعضای شورای اداری استان، اعضای شورای تامین، فرمانداران، ائمه جمعه سراسر استان، نماینده‌گان مجلس شورای اسلامی، احزاب و گروه‌های سیاسی، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، شهرداران و اعضای شوراهای شهر، نمایندگان تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، اصحاب رسانه، سران ایلات، اقوام و عشایر و … حضور داشتند، دکتر اسدالله رازانی با حکم وزیر کشور به عنوان استاندار جدید کرمانشاه معرفی شد. همچنین از خدمات مهندس ابراهیم رضایی بابادی در مدت ۲۲ ماه خدمت در استانداری کرمانشاه تقدیر شد.

تودیع ومعارفه استاندار   4تودیع ومعارفه استاندار   3تودیع ومعارفه استاندار  12تودیع ومعارفه استاندار   2تودیع ومعارفه استاندار   1تودیع ومعارفه استاندار  7

تودیع ومعارفه استاندار  11

تودیع ومعارفه استاندار   5۲ دیدگاه

  کرمانشاه مهر ۲, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۷
  0
  0

  آقای خسروی میگفت شورا این دوره شهر پاوه بهترین شورا ایران بود پس اگر بهترین شورا بود چرا دعوت نکردن پس به شهردار بگو ——–

  مدیریت سایت: دوست عزیز این چه ربطی به مراسم تودیع ومعارفه استاندار دارد ….

  شهروند 2 مهر ۱, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  0
  0

  پس امام جمعه وفرماندار و شورای پاوه کجان اگه دعوت بودن؟

  مدیریت سایت:

  امام جمعه به دلیل چهار برنامه ای که در سطح پاوه برگزار گردید در منطقه بودند، فرماندار درجلسه مذکور حضور داشتند، اما شورا های مناطق دعوت نشده بودند

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  4 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶