گزارش اهم فعالیتهای موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی شهرستان پاوه در مناطق زلزله زده

گزارش اهم فعالیتهای موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی شهرستان پاوه در مناطق زلزله زده

گزارش اهم فعالیتهای موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی شهرستان پاوه در مناطق زلزله زده

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی شهرستان پاوه گزارشی از اهم فعالیتهای انجام شده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه را طی چند روز گذشته منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، این گزارش به شرح ذیل است:

در ابتدا از تمام عزیزانی که در این امر انسان دوستانه و خدا پسندانه ما را یاری دادند کمال تشکر را داریم. این موسسه افتخار دارد که در ساعات اولیه این حادثه در کنار مردم زلزله زده حاضرشدند ودر امر کمک رسانی به مردم زلزله زده شرکت نمودند.

هیات مدیره موسسه در ساعات اولیه حادثه طی جلسه ای که در محل موسسه تشکیل گردید بر ضرورت رساندن کمکهای ضروری از قبیل مواد غذایی و پتو وپوشاک به زلزله زدگان تاکید نموده و در این راستا اعضای هیات مدیره به دو گروه کاری بشرح زیر تقسیم شدند.

گروهی متشکل از آقایان: اقبال لطفی پور، منوچهر صالحی و مجید صالحی همراه با چند وانت سایپا و سواری شامل مواد خوراکی وغیره عازم منطقه گردیدند. گروه دوم متشکل از آقایان: کمال عزیزی، حاج صلاح بهرامی، اسماعیل شریفی، جزا فرجی و برزان اقصی نورد و خانم ها اسماء عبداللهی، فاطمه ویسی، ادیبه بشارت و نسیبه سعیدی در سطح شهر اقدام به جمع آوری کمکهای مردمی در محل دفتر موسسه واقع در میدان مولوی درب پاساژجوهر محمدی و مسجد صلاح الدین ایوبی شهرک فرهنگیان و فروشگاه موسسه واقع در سه راهی ارشادشدند. که خوشبختانه با استقبال بی نظیر مردم روبرو شدند.

گروه اول که عازم منطقه شدیم با هماهنگی اولیه ای که با همکار فرهنگی و زحمتکش آقای ابوبکر مومنی که در تازه آباد ثلاث حضور دارند و از آنجائیکه ایشان راهنمای تعلیماتی آموزش و پرورش تازه آباد بوده آشنایی کاملی با تمام روستاها و مناطق مختلف از تازه آبادثلاث باباجانی تا سرپل ذهاب داشته اند درتسهیل و تسریع کمک رسانی در سطح منطقه در لحظات اول کمک فروانی به گروه نمودند جا دارد در اینجا از نامبرده تشکر ویژه ای بنمائیم.وبا همکاری و راهنمایی ایشان توانستیم در کمتر از ۲۴ ساعت خودمان را به روستاهای که بیشترین خسارت را از زلزله دیده بودند برسانیم وبا همکاری ائمه محترم مساجد دهیاران و معتمدین هر روستا سریعا به آمار و نیازهای هریک از روستاها دسترسی پیدا کرده وکار توزیع مواد غذایی و سایر ملزومات همراه گروه را انجام دهیم.

مهمترین این روستاها عبارتند از:
🔹آبدال میرکی ۱۵ خانوار
🔹دار زنگه ۲۵ خانوار .
🔹علی آقا ۱۲خانوار .
🔹امام عباس ۳۵ خانوار .
🔹کوئیک صیفوری ۱۵۰ خانوار .
🔹داره رش شمشیر ۵۰ خانوار (اهل حق)
🔹کوئیک نامدار ۳۲خانوار .
🔹دستک سفلی ۱۴ خانوار .
🔹گلم کبود علیا ۵۴ خانوار.
🔹گلم کبود سفلی ۳۴ خانوار .
🔹میر میرو ۳۱ خانوار .
🔹تپه دارخان ۵۰ خانوار .
🔹قلمه۷۵ خانوار.
🔹قلخان چک شایتوتی ۲۳ خانوار .
🔹تپانی تازه ۲۷ خانوار.
🔹تپانی قدیم۷۸ خانوار .
🔹دنگی علی بگ ۱۵ خانوار.
🔹روستاهای الیاسی سفلی و علیا.

🔴 تعداد۲۳روستای اهل حق به نمایندگی آقای نعمت زحمتکش نماینده رسمی سید نصرالدین.
🔹(البته آمار تعداد خانوارها توسط دهیار هر روستا اعلام شده )
🔴شهر سرپل ذهاب و روستاهای نزدیک.

🔴شهرتازه آبادو روستاهای تابعه

🔴شهر ازگله و روستاهای تابعه

در صبح روز دوم در روستای جابری ستاد موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی را به منظور جذب و ساماندهی و توزیع هرچه سریعترمحموله های که از شهرستان پاوه و روستاهای اطراف میرسید تشکیل گردیدو تا زمان تهیه این گزارش در سطح منطقه فعال وان شاالله به کار خود ادامه خواهد داد.

با همکاری چند تن از معتمدین محلی اقدام به دپو کردن وسایل و ملزومات وتوزیع آن در زمان و موقعیت مناسب با توجه به نیاز در سه نقطه از منطقه نموده ایم. اما گروه دوم که در سطح شهر پاوه مستقر بوده و بصورت شبانه روز اقدامات بسیار مفید و چشمگیری درزمینه جمع آوری و تفکیک و بسته بندی وسایل مختلف و با ارسال به موقع به منطقه در این امر خطیر پشتیبانی نمودند.

مجددا ممنون و سپاسگزار تمام اقشار مختلف مردم اعم از:علما،بازاریان،فرهنگیان،زنان و مردان جوانان و نوجوانان و حتی کودکان منطقه پاوه و اورامانات و شهرهای مختلف ایران خصوصا کردستان ،هستیم که با کمکهای به موقع وارزشمند خود ما را در این امر خدا پسندانه یاری نمودند هستیم و یکبار دیگر اعلام میکنیم که موسسه همچنان آماده دریافت کمکهای ارزشمند شما عزیزان می باشد و با توجه به وضع موجود که بحمد خدا بهتر شده کمکهای نقدی مقدم تر می باشد .

در خاتمه جا دارد تشکر ویژه ای از مدیران محترم سایتهای محلی ده نگی نوریاو-سلام پاوه- پاوه پرس که ما را در امر اطلاع رسانی و انعکاس اطلاعیه ها  یاری نموده کمال تشکر بنمائیم.

🔺شماره حسابهای موسسه خیریه صلاح الدین ایوبی جهت دریافت کمکهای نقدی:

۶۱۰۴۳۳۷۹۵۶۲۱۰۸۴۱

۵۸۵۹۸۳۷۰۰۱۶۱۵۳۶۴

۰۱۰۷۵۳۱۹۸۳۰۰۰

🔻شماره های تماس:

۴۶۱۳۰۷۱۶
۰۹۱۸۸۳۱۳۷۳۲
۰۹۱۸۸۸۸۳۷۳۰یک دیدگاه

    ثلاثی آذر ۴, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
    0
    0

    اجرتان با خدا

نقد و بررسی

مهمترین اخبار