کمیته امداد ملجایی مطمئن برای محرومیت زدایی / ابراهیم یوسفی

کمیته امداد ملجایی مطمئن برای محرومیت زدایی / ابراهیم یوسفی

کمیته امداد ملجایی مطمئن برای محرومیت زدایی / ابراهیم یوسفی

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ نکته: اگر جای دانه هایت را که روزی کاشته ای فراموش کردی، باران روزی به تو خواهد گفت کجا کاشته ای …. پس نیکی را بکار تا وقت خودش ……

واژه ی خدمت واژه ای مقدس و پرکاربرد در مناسبت های اجتماعی است و تکرار استفاده آن به تبع، اهمیت آن را نشان می دهد اما به صراحت می توان گفت کمتر جایی است از دستگاه های اجرایی به اندازه کمیته امداد واژه خدمت به عینیت رسیده و این واژه لباس عمل به خود پوشیده باشد.

خداوند حکیم و مالک الملک را سپاسگذار است که توفیقی و سعادتی حاصل گردیده است در دستگاهی خدمت نمائیم که رسالت آن خدمت و خدمت گذاری به فقرا و نیازمندان و مستمندان اجتماعی است.

نهادی برخاسته و شکل گرفته از تفکرات پیری خیر اندیش و معمار انقلاب که بحق صدقه ای ماندگار جاریه را در به  یادگار گذاشته است که حیات پربار و خدمات چشمگیر این نهاد سندی بر اثبات این مدعاست.

لازم میداند در این روزهای گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و حضور در بخش محروم باینگان و بحکم آیه شریفه ( إِنْ تُبْدُوا الصَّدَقَاتِ فَنِعِمَّا هِیَ ) ۲۷۱ بقره ” چه خوب است بذل و بخشش ها را آشکار کنید ” شمه ای از فعالیت های انجام شده و توفیقات حاصل شده از ابتدای سال جاری تاکنون از منابع اعتبارات دولتی و کمک و مساعدت و صدقات خیرین به منصه سمع و قضاوت مردم متدین ، فهیم و نجیب بخش باینگان برساند.

هزینه کرد و صرف هزینه ۲۳۷۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال و به عبارتی بیش از دو میلیارد و سیصد و هفتاد میلیون تومان برای دولتی که طی سال جاری دست به گریبان تحریم و مشکلات عدیده اقتصادی ، داخلی و خارجی بوده است آن هم در بخش کوچکی از این کشور پهناور اسلامی نشانگر اهمیت توجه به محرومیت زدایی و رسیدگی به امورات نیازمندان و اقشار آسیب پذیر در هر شرایطی است که به اهم فعالیت های این دستگاه در ده ماه گذشته و با رند اعداد اشاره و امیدوار است با اعتماد و کمک های بیشتر مردم نوع دوست و اهل احسان و صدقات بخش باینگان و اهتمام دولت خدمتگذار در دو ماه منتهی به آخر سال شاهد خدمت و رسیدگی بیش از پیش به مددجویان باشیم. ان شاءالله

۱- با توجه به بخش اقتصاد و اشتغال زدایی خانواده ها با ایجاد ۸۱ شغل در قالب بهره مندی از تسهیلات بانکی و امدادی و کارانگیزی و ایجاد مشاغل خانگی با اعتبار   ۱۲۵۹۰۰۰۰۰۰۰

۲- کمک به هزینه معیشت خانوار ها در قالب پرداخت مستمری ماهیانه به اعتبار   ۴۴۷۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۳- تهیه لوازم التحریر و هزینه ثبت نام مدارس بصورت نقدی و جنسی به اعتبار   ۲۹۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۴- حمایت های کمک شهریه به دانشجویان تحت حمایت با اعتبار     ۲۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۵- حمایت از تهیه جهیزیه نوعروسان تحت حمایت با اعتبار      ۱۲۴۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۶- حمایت از مدد جویان با مشکلات حاد در قالب کمک موردی ویژه با اعتبار       ۹۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۷- حمایت از پرداخت اجاره مسکن مددجویان فاقد مسکن     ۱۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۸-حمیات از احداث مسکن روستایی نیازمندان به سه خانوار با اعتبار    ۴۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۹- تعمیرات جزیی منازل مددجویان آسیب پذیر با هزینه         ۲۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۰- حمایت از ۵۲ یتیم فاقد سرپرست با همکاری حامیان    ۱۲۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۱- پرداخت معوقات بانکی مددجویان بدهکار ناتوان بانکی به اعتبار    ۳۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۲- اجرای طرح سرمایه گذاری ” آتیه ” کشاورزان تحت حمایت به اعتبار    ۵۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۳- توزیع چراغ گرمایشی و تانکر شرب آب در روستاهای بسیار محروم با مبلغ     ۶۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۴- بخشودگی حق انشعابات آب و برق و گاز با معافیت           ۱۴۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۵- حمایت و کمک به نیازمندان از محل فطریه و زکات به مبلغ         ۵۸۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۶- حمایت و مساعدت به نیازمندان از محل جمع آوری کمک ها و صدقات خیرین بومی  ۱۴۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۷- اجرای برنامه های اردویی و آموزشی خانواده های روستایی با اعتبار     ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال

۱۸- خرید سربازی ۴ نفر از فرزندان ذکور خانواده های مشمول .

۱۹- و مهمتر از هر خدمت و مساعدت تکریم ارباب رجوع، حفظ جایگاه انسانی و کرامت معنوی و خدمتگذاری بی منت و پاداش به این نعمتنان جامعه اسلامی است.

وسلام علیکم و رحمه الله و برکاته۷ دیدگاه

  حیدراسلامی نیا بهمن ۳۰, ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۲
  0
  0

  لذتی که درخدمت به نیازمندان وجود دارد با هیچ خدمت دیگری قابل قیاس نمی باشد وبدون شک خداوند توفیق این خدمت را به کارکنان کمیته امداد حضرت امام خمینی ارزانی داشته است.
  آقای ابراهیم یوسفی چه درزمانی که درپاوه خدمت نموده وحال نیز که توفیق خدمت گذاری به مردم منطقه باینگان را عهده دارگردیده همواره درزمره ی کارکنان نمونه دراین نهاد خدمتگذار بوده است وبه طور حتم نیز می تواند با همراهی مسئولین ‌وخیرین منطقه باینگان خدمات ارزنده ای را ارائه نماید که بیان این گزارش که محصول زحمات ایشان وهمکارانشان می باشد دلیلی وگواهی براین مدعاست . برای ایشان وکلیه ی زحمت کشان در کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) منطقه ی باینگان آرزوی توفیق وسربلندی را دارم

  محمدی بهمن ۲۹, ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳
  0
  0

  ماشاءالله خوا جزاو خیرو بو وه اقای یوسفی عزیز

  پاوه ای بهمن ۲۹, ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲
  0
  0

  موفق بی یا خوا جزاک الله برادر

  ناشناس بهمن ۲۸, ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۴
  0
  0

  دست شما درد نکنه اقای یوسفی بینی وبین الله تمام موسسات خیریه شهرستان در سال ۱میلیارد ونیم پولهم جمع نمیکنن …مهتر از همه استمرار کار در این نهاد برای محرومیت زدایی روز بهروز پیشرفت داره

  میرانی بانه وره بهمن ۲۸, ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰
  0
  0

  با خسته نباشید حضور جناب یوسفی و کارکنان کوشای کمیته امداد.حضور ایشان در این منطقه و بخش محروم را سرآغاز اثر و خدمت میدانیم .

  فرهنگی بهمن ۲۸, ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
  0
  0

  از دیدن فعالیت و انجام خدمت کاک ابراهیم یوسفی در بخش محروم باینگان بسیار خوشحال شدم .مطمءن هستم اول خدمت و توانایی بی ریای ایشان است.

  میرانی نژاد بهمن ۲۸, ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
  0
  0

  با سلام
  تشکر از زحمات دلسوزانه
  جناب یوسفی عزیز

نقد و بررسی

مهمترین اخبار