کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری منتشر شد

تازه های نشر؛

کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری منتشر شد

کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری منتشر شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری توسط انتشارات کالج در ۱۴۰ صفحه به بزار کتاب آمد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، این کتاب با موضوع رهبری و نظریه‌های آن در قلمرو سازمان و مدیریت از مباحث مهم در رفتار سازمانی و روابط انسانی است و ظهور برخی افراد به عنوان رهبر و عوامل تعیین کننده روش عمل و رفتار رهبر، موضوعات مهمی است که در رهبری باید به آن توجه شود.

عرفان صفری در این کتاب با بیان اینکه رهبری در اصل به تمام بخش ها سرایت کرده و به طور ویژه بخش آموزش و پرورش را تحت تأثیر قرار داده است، بیان نموده است: رهبری یکی از عوامل مهم و حیاتی در پیروزی و شکست نهادهایی مانند مدارس محسوب می شود. رهبری آموزشی نیز اگر در جایگاه خودش درست به کار برده شود قطعاً تأثیرات فزاینده ای بر فرآیند و بازده های آموزشی خواهد داشت.

مولف در این کتاب سعی نموده است به اختصار رویکردهای قدیمی رهبری و به طور جامع  ویژگی ها و سازه های  مدل های نوین و چگونگی این مدل ها را در سیستم آموزشی مورد توجه قرار دهد.

گفتنی است این کتاب می تواند برای مدیران سازمان های مختلف،  مدیران آموزشی مراکز آموزشی، مدیران مقاطع مختلف، دورهای آموزش ضمن خدمت و دانشجویان در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.

لازم به ذکر است عرفان صفری، با مدرک کارشناس ارشد علوم تربیتی اصالتا اهل شهرستان جوانرود می باشد که در کسوت معلمی در شهرستان ثلاث باباجانی خدمت می کند.

علاقه مندان می توانند برای تهیه این کتاب با شماره ۰۹۱۸۹۲۶۷۹۸۶ تماس حاصل فرمایند.

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • ماموستا ملاقادر قادری در سن ۷۰ سالگی مفتخر به کسب دانشنامه دکترا شد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ عصر روز سه شنبه (18 مهر 95) ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه در محل شورای برنامه ريزی مدارس علوم دينی اهل سنت تهران، از رساله ی دکترا (سطح چهار) خویش با عنوان احوال شخصیه ...

  ۲۰ مهر ۱۳۹۶
 • سوران پیری: دیوان را نمی‌توان یک ساز سنتی دانست

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ کافیست چند دقیقه‌ای در کنار سوران پیری بنشینید تا شیفته و عاشق ساز دیوان شوید. تسلط کاملش بر روی ساز، سرعت بالای انگشتانش در موقع نواختن، شناختش از این ساز و بسیاری چیزهای دیگر توجه ...

  ۱۹ مهر ۱۳۹۶
 • شما را بخدا مردم خسته اند / همایون رشیدی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ سالهاست در تب وتاب خودی وغیر خودی تنمان رنجوده و روانمان آشفته گشته ،روزها وهفته هاست در تلاطم کاستیها و نبودهاونداریها مینالیم و همچنان چشم براه دستی که یاورمان باشد وکلامی که تسکینمان دهد اما ...

  ۱۸ مهر ۱۳۹۶