کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری منتشر شد

تازه های نشر؛

کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری منتشر شد

کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری منتشر شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ کتاب “رهبری آموزشی” تالیف عرفان صفری توسط انتشارات کالج در ۱۴۰ صفحه به بزار کتاب آمد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، این کتاب با موضوع رهبری و نظریه‌های آن در قلمرو سازمان و مدیریت از مباحث مهم در رفتار سازمانی و روابط انسانی است و ظهور برخی افراد به عنوان رهبر و عوامل تعیین کننده روش عمل و رفتار رهبر، موضوعات مهمی است که در رهبری باید به آن توجه شود.

عرفان صفری در این کتاب با بیان اینکه رهبری در اصل به تمام بخش ها سرایت کرده و به طور ویژه بخش آموزش و پرورش را تحت تأثیر قرار داده است، بیان نموده است: رهبری یکی از عوامل مهم و حیاتی در پیروزی و شکست نهادهایی مانند مدارس محسوب می شود. رهبری آموزشی نیز اگر در جایگاه خودش درست به کار برده شود قطعاً تأثیرات فزاینده ای بر فرآیند و بازده های آموزشی خواهد داشت.

مولف در این کتاب سعی نموده است به اختصار رویکردهای قدیمی رهبری و به طور جامع  ویژگی ها و سازه های  مدل های نوین و چگونگی این مدل ها را در سیستم آموزشی مورد توجه قرار دهد.

گفتنی است این کتاب می تواند برای مدیران سازمان های مختلف،  مدیران آموزشی مراکز آموزشی، مدیران مقاطع مختلف، دورهای آموزش ضمن خدمت و دانشجویان در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد استفاده قرار گیرد.

لازم به ذکر است عرفان صفری، با مدرک کارشناس ارشد علوم تربیتی اصالتا اهل شهرستان جوانرود می باشد که در کسوت معلمی در شهرستان ثلاث باباجانی خدمت می کند.

علاقه مندان می توانند برای تهیه این کتاب با شماره ۰۹۱۸۹۲۶۷۹۸۶ تماس حاصل فرمایند.

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار