کارگردان هورامانی “سگها تروریست نیستند” نامزد بهترین فیلم کوتاه سال جهان شد

کارگردان هورامانی “سگها تروریست نیستند” نامزد بهترین فیلم کوتاه سال جهان شد

کارگردان هورامانی “سگها تروریست نیستند” نامزد بهترین فیلم کوتاه سال جهان شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ فیلم کوتاه “سگها تروریست نیستند” به کارگردانی کیوان مجیدی نامزد بهترین فیلم کوتاه سال جهان از طرف پروموفست شد.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، پروموفست یکی از مطرح ترین پخش کننده های فیلم کوتاه در جهان است که با همکاری وبسایت www.clickforfestivals.com/ رویداد بهترین فیلم کوتاه سال جهان را برگزار می کند.

 

در این رویداد ۱۲۰فیلم کوتاه از میان بیش از ۸۰۰۰ هزار فیلم از سراسر جهان برای کسب این عنوان انتخاب شده اند.کیوان مجیدی

 

کیوان مجیدی کارگردان هورامانی که اصالتا اهل روستای پایگلان از توابع شهرستان سروآباد می باشد این فیلم را در راستای دفاع ار صلح و انسانیت ساخته و هنرمندانه درد و رنج کردها را در طول تاریخ در سه دقیقه به نمایش گذاشته است.

 

اکنون که این فیلم در رقابتی جهانی برای کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه سال حضور دارد  وظیفه هر کُرد و انسان با شرفی است در جهت حمایت از این فیلم که در واقع حمایت از انسانیت و مظلومیت کردهاست، برای تماشای آن سه دقیقه وقت بگذارد.

 

گفتنی است رای گیری برای بهترین فیلم کوتاه سال جهان به صورت نظر سنجی آنلاین از مخاطبین سراسر دنیا انجام می شود. لذا کاربران گرامی در جهت حمایت از فیلم کردی “سگها تروریست نیستند” برای کسب این عنوان معتبر جهانی و دیدن فیلم به صورت آنلاین می توانند به لینک زیر مراجعه نمایند.

 

لطفاً فیلم را ببینند، هر بار دیدن یک امتیاز دارد.

 

https://www.clickforfestivals.com/visionado/visor.php?op=player&corto_id=17395&version_id=20997

 

خبر از: همایون محمدنژاد۷ دیدگاه

  دیاکو خان کرمی پایگلان فروردین ۱۸, ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۹
  1
  0

  سلام ممنون عالی بود افرین به هورامی و کردستان

  امین فروردین ۲, ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۷
  0
  0

  ما که موفق نشدیم هیچ و هیچ لینکی این فیلم را ببینیم. میشه لینک دانلود را بگذارید؟

  diako بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷
  0
  0

  دستش درد نکنه باعث سر بلندی

  جمال کاری بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۵
  0
  0

  با سلام
  به راستی هرگونه اطلاع رسانی آنهم از نوع فرهنگی آن برای شناساندن دردها و رنجهای ملت کرد به دنیا، امری نیک و قابل تحسین است که این فلیم کوتاه نیز نمونه ای از مورادی است که هنرمندان در بخش های مختلف به تلاش بی وقفه بدان همت می گمارند. اما به گمانم و البته امیدوارم من اشتباه برداشت کرده باشم اسم فیلم با محتوای آن چندان همخوانی ندارد.
  با اروزی موفقیت

  سعید فتاحی بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۱
  0
  0

  خسته نباشید خدمت آقای کیوان مجیدی بابت این فیلم کوتاه عالی که درست کردن لطف در شبکه های اجتماعی هم این خبر رو بیشتر روش زوو م کنید
  این فیلم جدای از تعصب کورد بودن فوق العاده ست
  حق داره اسکار بهترین فیلم رو بگیره

  معلم بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱
  0
  0

  آفرین بو اغه مجیدی

  امینی بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۸
  0
  0

  اقای یوسفی شما‌ خبر واطلاعات مربوط به فوت یک شهروند ساتیاری رو‌که در گناوه کشته شده میذارین اما در بیخ گوشمون دیروز در چوررژی اقای اسماعیل رایزن طی تصادفی ناگوار فوت‌کردند.اما شما در سایتتون اصلا پوشش ندادین.درحالیکه‌ سلام پاوه دقیق.مطلب رو گزارش داده بود.میشه بی تفاوتی شما رو نسبت به حادثه دیروز بدونم؟

  مدیریت سایت:
  دوست گرامی سلام؛
  درپاوه کانال های مختلف اموات وجود دارد و خوشبختانه به روز اخبار را دقیق و با تصویر متوفی نمایش می دهند که جای تقدیر دارد.
  بنابراین در درج اخبار فوت عزیزان به همان کانال ها اکتفا می نمائیم، اما اخبار تصادفات را به دلایل خاص دوست داریم پوشش دهیم تا پیام مستتر آن منتقل گردد…..ومعمولاً تصادفات شهروندان شهرستان را در این رابطه درحد توان نه همه ی آنها را پوشش خبری داده ایم.
  برای انتشار خبر نیز الزاماتی وجود دارد که اولاً درجریان موضوع باشید، ثانیاً بر جزئیات نیز واقف باشید تا خبر کذبی را منتشر ننمائید
  از همه اینها مهمتر ، هرخبری را درهرجای به صرف شنیدن نمی توانید پوشش خبری بدهید حتماً باید درمنزل حضور داشته باشید وزمانی راصرف پردازش و..نمائید…
  وقتی دیگر سایتها خبر فوت شهروند ارجمندی را پوشش می دهند، دیگر نیازی به انتشار آن در سایت های دیگر نمی رود؛ کمااینکه دیگر سایتها نیز خبر فوت آن عزیز ساتیاری را پوشش ندادند.
  به هرحال شهروندان باید بدانند همه سایت ها نمی توانند همه فعالیت ها را پوشش دهند بعضی از این فعالیت ها درحکم واجب کفایی است یعنی اگر یکی از دوستان تقبل زحمت نمود ، مسئولیت بردیگران ساقط می گردد
  مضافا اینکه ما تصاویر حادثه وجزئیات اتفاق را در اختیار نداشتیم….
  ازآستانش درخواست می نمائیم که روح مرحوم کاک اسماعیل به جنت شاد نمایند و صبر جزیلی نیز برای بازماندگان محترم شان عطاء بخشند. آمین یارب العالمین

نقد و بررسی

مهمترین اخبار