چهارشب زمستانی خاطره انگیز برای شهروندان / اجرای تئاتر طنز و موسیقی در پاوه

انجمن موسیقی و نمایش برگزار میکند:

چهارشب زمستانی خاطره انگیز برای شهروندان / اجرای تئاتر طنز و موسیقی در پاوه

چهارشب زمستانی خاطره انگیز برای شهروندان / اجرای تئاتر طنز و موسیقی در پاوه

پایگاه تحلیلی خبر پاوه پرس؛ انجمن موسیقی و انجمن نمایش پاوه در برنامه ای مشترک باحضور نوازندگان و بازیگران فعال هنری در سالهای اخیر، اقدام به برگزاری جنگ هنری می کند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، در این برنامه مشترک گروه انجمن موسیقی با نوازندگی پوریا فتاحی، زانیار موسی زاده، شعیب طاهایی و با صدای ابراهیم احمدی و پوریا محمدی بر روی سن خواهند رفت و گروه تئاتر انجمن نمایش پاوه نیز با اجرای نمایشی طنز به نویسندگی و کارگردانی معتصم شافعی هنرمند توانمند شهرمان، چهار شب خاطره انگیز را برای شهروندان رقم می زنند.

نمایشنامه «موشاعیره» که با هنرمندی بازیگران توانمند شهرمان: آوات ازنب، راشد احمدی، اردشیر منوچهری و شاهین زبانگهر به زبان هورامی به روی صحنه می رود، با درون مایه طنز سعی دارد به موضوعات و مشکلات روزمره اقتصادی در قالب شعر و نظم بپردازد.

نمایش «موشاعیره» همچنین با شخصیت پردازی کاراکترها سعی بر آن دارد تا در این میان به زندگی شاد و پر از شوخی چند نفر از فعالین فرهنگی دنیای کلاسیک و مدرن، در قالب مشاعره مشاجره و شعرهای طنز سرکی بکشد.

گفتنی است این برنامه در چهار شب متوالی از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ بهمن ماه راس ساعت ۲۰ در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به روی صحنه می رود.

علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند به نوشت افزار بابک رحیمی واقع در پاساژ رسولی مراجعه نموده و یا با شماره ۰۹۱۸۹۳۳۱۸۰۴ در تماس باشند.۲ دیدگاه

  ناشناس بهمن ۹, ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۱
  0
  0

  ده هزار تومان

  ناشناس بهمن ۸, ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۱
  0
  0

  مدیدریت محترم سایت……
  لطفا قیمت بلیط هارو هم بگین .

  مدیریت سایت
  آن شاءالله عزیزان هنرمند بهای بلیط را جهت اطلاع اعلام می نمایند

نقد و بررسی

مهمترین اخبار