«پیام عزیزی» با گروه «با قدسیان» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت

«پیام عزیزی» با گروه «با قدسیان» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت

«پیام عزیزی» با گروه «با قدسیان» در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ «پیام عزیزی» با گروه موسیقی «با قدسیان» در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، در فرهنگسرای نیاوران تهران روی صحنه رفت.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، کنسرت بزرگ عرفانی «پیام عزیزی» با گروه «با قدسیان» در حالی در ساعت ۲۱:۳۰ شب گذشته جمعه ۲۴ دی ماه جاری در سی و دومین دوره جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر و در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران کنسرت برگزار شد؛ که «هرمز شجاعی مهر» به عنوان میهمان ویژه حضور داشت و علاقمندان به موسیقی از شهرستان‌های ارومیه، مهاباد، سردشت، پاوه، کرمانشاه، رشت، عنبران و سنندج به تهران آمده بودند و در کنار پایتخت‌نشینان به تماشای این کنسرت نشستند.

وی که  سال گذشته با «سامی یوسف» خواننده سرشناس جهان اسلام در آلبوم موسیقی «برکت» Barakah آهنگ‌های «یا رسول الله یا شای مدینه» و «مسلمانان» با شعر «مسلمانان چه حال است این» از سروده‌های «شیخ عبدالرحمان خالص» را  به صورت مشترک اجرا کرده بودند؛ در این کنسرت فرهنگسرای نیاوران نیز، این دو آهنگ عرفانی را به همراه نوازندگان گروهش اجرا کرد و شور و حال خاصی به سالن بخشید.

قطعاتی که «پیام عزیزی» به همراه نوازندگان گروه موسیقی «با قدسیان» در این کنسرت اجرا کردند، عبارتند از: «باقدسیان، تک نوازی دف، «مسلمانان»، تکنوازی نی توسط فردین لاهورپور ، «از دست عشق»، تکنوازی عود توسط امین گلستانی، «کوچه محبت»، «یا رسول الله (ص) نظری فرما»، «الله مدد»، تک نوازی تار توسط صابر نظرگاهی، «یا رسول الله (ص) یا شاهی مدینه»، هم نوازی کوبه‌ای توسط بهروز قهاری و علیرضا مصدقی، «یا رسوالله (ص) دخیل» و «یار می‌گوید الله».

این کنسرت، از طریق سایت اینترنتی «حام» به نشانی www.e-haam.ir به صورت آنلاین و زنده برای کسانی که به هر دلیلی نتوانسته بودند به صورت حضوری در آن شرکت کنند؛ پخش گردید.

اعضای گروه موسیقی «با قدسیان» که در کنسرت بزرگ عرفانی «پیام عزیزی» (خواننده و سرپرست گروه) را با سازهای خود همراهی کردند، عبارت بودند از: فردین لاهورپور ـ نوازنده نی، مرتضی صنایعی ـ نوازنده نی، حسن مکانیکی ـ نوازنده نی، حسین قاسم‌زاده ـ نوازنده نی و سنتور، صابر نظرگاهی ـ نوازنده تار، امین گلستانی ـ نوازنده عود، بهروز قهاری ـ نوازنده دف، امین دادوری ـ نوازنده دف، سیاوش عبدی ـ ـ نوازنده دف و علیرضا مصدقی ـ نوازنده سازهای کوبه‌ای.

——————————————–

فیلم

از دست عشق
 «یا رسول الله (ص) یا شاهی مدینه»

خبر و عکس: منصور جهانیبدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  2 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶