پیام تقدیر اهالی شهرک فرهنگیان از شهرداری پاوه و نیز گذری بر هجمه های وارده دراین راستا

پیام تقدیر اهالی شهرک فرهنگیان از شهرداری پاوه و نیز گذری بر هجمه های وارده دراین راستا

پیام تقدیر اهالی شهرک فرهنگیان از شهرداری پاوه و نیز گذری بر هجمه های وارده دراین راستا

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، شهرک نشینان فرهنگیان وبسیج در پیامی از شهرداری و شورای شهر پاوه بابت آسفالت خیابان های سطح شهر بلاخص شهرک های مورد نظر تقدیر و تشکر نمودند.

بدیهی است، یکی از بزرگترین نعمت های الهی توفیق خدمات رسانی به مردم و تلاش برای بهبود و ارتقای کیفیت زندگی آسان و به تعبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی« آسان کردن زندگی برای مردم» است، بدون تردید آسفالت معابر همچنانکه از قبل بدان اذعان گردید، با هدف زیباسازی شهر و تامین رفاه شهروندان آغاز شده وان شاءالله درکنار سایر خدمات به تمام نقاط شهری پاوه نیز تسری یابد.

شهروندان محترم اینک ، نتیجه بذر تلاش و کوشش جمعی از خادمین ملت را در اجرای پروژه‌های عمرانی درسطح شهر می بینند و امیدوارند، همچنانکه درختی که به بار می‌نشیند، نوید بخش آینده‌ای پرنشاط و زیبا را برای شهروندانش به بار آورد.

اگرچه حق براین است که به رسم ادب از زحمات همه عزیزان بویژه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار و مجموعه ی عوامل شهرداری پاوه که درامر آسفالت معابر شهرک های یاد شده مساعی لازم را مبذول داشته اند، علیرغم ناخشنودی بعضی ها خالصانه وصادقانه  تقدیر وتشکر وافر به عمل  آوریم.

مزید استحضار معروض می دارد در پی ارائه گزارشاتی چند در این راستا، جمعی نه تنها مراتب مورد نظر به مذاق شان خوشآیند نبوده بلکه با انحای مختلف به جبهه گیری پرداخته وهجمه های بی رحمانه ای را بطور مستقیم ویا کنایه ای متوجه نموده اند ، درهمین راستا خطاب به ارجمندانی که دیدگاه غیر را نمی پسندند و مخالف خویش را باشدت عمل خاص مورد خطاب قرار می دهند عرض نمایم:

آنچه محرز وآشکار است و قانونگذار نیز به صراحت بدان تأکید نموده، انتخاب شهردار ویا سرپرست شهرداری، در ید بیضای پنج نفراعضای محترم شورای اسلامی شهر ( پاوه) تفویض وموکول گردیده است ، بنابراین وهم وبیم ناشی از موافقت ویا مخالفت امثالهم نباید تاثیری در برونداد نتیجه داده شود ویا موجبات نگرانی عزیزانی را فراهم آورد.

انسان موجودی انتخاب گر است، خواسته و ناخواسته در زمین فوتبال، مسابقه کشتی، انتخاب شهردار، ماشین، مدل لباس و… یکی را بر دیگری ترجیح می دهد، اما این گزینش به معنی نفی دیگر انتخاب ها نیست، تنوع بخشی آدمی (مثبت ویا منفی) مبتنی بر فطرت اوست ونباید ارجمندی بلاخص قشر تحصیلکرده به جهت شنیدن دیدگاهی مخالف نظرش، برافروخته شود وبه مقابله وجبهه گیری بپردازد.؟!!

به هرحال دریک فرآیند کلی آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد آن خواهد بود که نباید حساسیت ها را متوجه، بود ویا نبود فردی متمرکز نمائیم، بلکه اهمیت موضوع را باید در بروندادها ببینیم، امری که در ادامه متکی بر کارکردها خواهد بود وقضاوت ها را معنی می بخشد،

بنابراین، شورای محترم اسلامی شهر شخصاً باید خیر وصلاح خویش که همانا مصلحت شهر است را در دستور کار قرار دهد، این عزیزان وهواداران وابسته اگراعتنایی به نظرات دیگران نداشته باشند، حداقل با واکنش چکشی برخورد  ننمایند که قطعاً نتیجه ی عکس درپی دارد.

به هرحال مجدداً ضمن تمجید از اقدام شایست وبایسته شهرداری پاوه، با تقدیم گزارش تصویری آرزو می نمائیم که فقط و فقط نام نیک وعمل نیک از هریک ماها به یادگار بماند، ….

تصاویر ارائه شده از زوایای مختلف ،عملیات  بهسازی آسفالت خیابان دانشگاه شهرک فرهنگیان برداشت شده که علاوه بر زیبایی، جای تقدیر بسیار دارد.۹ دیدگاه

  معلم شهریور ۲۳, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴
  0
  0

  با سلام و خسته نباشید خدمت شهردار محترم پاوه به استحضار می رساند اینجانبان باز نشستگان کشوری و لشکری همیشه مستقر در میدان مولوی با توجه به تعمیرات اخیر که فضای آن برای ما پیشکسوتآن بسیار دلپذیر شده ولی یا یادتان رفته که آب سرد کن را نصب کنید و یا اینکه در نظر دارید اصلاحاتی در نصب آن انجام دهید ولی با توجه به گرمای زیاد هوا و نیاز ما مریض احوالان که مرتب به نوشیدن آب نیازمندیم دستور فرمایید مامورآن و کار به دستان امر این نقیصه را هم جبران نمایند تا بازنشستگان کشوری و لشکری و سایر اقشار اعم از اعیان و عوام بیشتر از پیش در سایه تلاشهایی شما بهرمند شویم تا دوستان خوشحال و بد خواهان این مرز و بوم ناکام شوند از مدیر محترم سایت پاوه پرس که خود نیز از بازنشستگان فعال در همه سطوح و شریک در طراحی و تکمیل میدان مولوی است کمال تشکر و سپاس را داریم با احترام جمعی از ساکنین میدان مولوی

  احمد شهریور ۱۷, ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
  0
  2

  من نمی دانم چرا دوستان به آقای امینی که نظر خود را اعلام کردند انتقاد نمودید. آقای امینی حقیقت امر رابیان کردند ،شهرداری وظیفه خود را انجام داده آسفالت خیابان های شهر وساماندهی معابر وظیفه اصلی شهرداری است شهرداری است اگر این کارها را انجام ندهد پس چه لزومی به وجود یک شهردار برای یک شهر است.

  .
  مدیریت سایت:
  کاک احمد اگر فرمایش آقای امینی ودیدگاه شما معنی و مفهوم واقعی می داشت نباید کسی از پدر برای کسب رزق وروزی تشکر نمود، چون وظیفه اش است، نباید از اساتید ومعلمان بزرگ تمجید نمود چون وظیفه اش است، نبایذ از کارگزان ورفتگران شهرداری تقدیر نمود چون حقوق می گیرند، کسی نباید از مادر ورنج ومحنت هایی که برای فرزند می کشد تشکر نمود وظیفه اش است ، کی گفته ازدواج کند تا بچه دار شود، کسی نباید از پلیس، پزشک، راننده تاکسی و……تقدیر نمود چرا که همه در قبال کاری که انجام می دهند تشکر نمود چون هرکدام وظیفه دارند ودرقبال کاری که می کنند حقوق دریافت می کنند
  حال مانده ام این تقدیر را در چه جایی بکار ببریم، آیا اصلاً باید تقدیر نمود؟!!!
  اگر فاکتور تشویق که محر جامعه وسبب ترغیب به فعالیت های مطلوب وپسندیده است را حذف کنیم دیگر بسیاری از کارهائیکه آقای امینی گفتند وظیفه است انجام نمی گیرد تا بدانند ……

  پاوه ای شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸
  0
  1

  جمعی از مردم این شهر که صدایمان به جایی نمیرسد
  و حیران و اشفته از وضعیت موجود
  می نشینیم دم نمی زنیم و تدابیر صورت گرفته برای شهر و نتایج ان را در اینده ای نزدیک خواهیم دید
  از صمیم قلب امیدوارم نتیجه خوبی در پی داشته باشد و موجبات ترقی شهر گردد
  اما به یقین کسی که در مدت سه سال هیچ اقدام مثبتی فارغ از وظیفه انجام نداده باشد بعد از ان هم انجام نخواهد داد
  اما بهرحال …زمان تعین کننده و مشخص کننده خواهد بود
  هرچند گاهی این گذر زمان تاوان سنگینی خواهد داشت.
  ما که هر کاری کردیم و هر نقدی انجام دادیم و دست بدامان هرکسی شدیم ونتنها نتیجه نداشت بلکم
  با واکنش چکشی و گاهی هم کلنگی و پتکی مواجه شدیم
  امیدوارم هرانچه برای شهر رقم می خورد خیر باشد

   احمد شهریور ۱۸, ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
   0
   1

   مدیریت محترم سایت خود شما که معلم بودید خواهشا میشه بیان بفرمایید در سی سال خدمتت در کدامین سال اهالی یک خیابان یا یک محله یا یک کوچه با نصب پلاکارد یا در چند سال اخیر از طریق رسانه های جمعی از زحمات معلمان این قشر زحمتکش تقدیر نموده اند؟یا نه چند نفر با هم به صورت خود جوش به یک مدرسه یا اداره آموزش وپرورش مراجعه کرده اند واز زحمات معلمان تشکر کرده اند،آیا شما مراسم روز ۱۲ اردیبهشت را که خود معلمان بانی برگزاری آن هستندبه حساب تمجید مردم از آنها می گذ ارید؟یا آیا تا به حال در پاوه سابقه داشته که اهالی یک محله از زحمات کشاورزان ،پزشکان،دامداران،رانندگان تاکسی ودیگر اقشار جامعه در رسانه های جمعی تشکر نمایند؟ اگر منظور شما از تمجید معلمان روز معلم است در روز کارگر هم از کارگران شهرداری تقدیر به عمل می آید. دیگر چه لزومی هست بخاطرآسفالت خیابان یا جمع آوری زباله که وظیفه اصلی شهرداری است این همه بزرگنمایی بشه؟اگر شهردار یک شهر این کارها را هم انجام ندهد،پس دیگر چه لزومی برای وجود یک شهردار برای یک شهر است؟
   .
   .
   مدیریت سایت:
   دوست عزیز اگر تقدیر به عمل نمی آید نشانه قوت نیست، اگر ما کاری انجام نمی دهیم، ضعف ما را به نوعی نمایان می سازد.
   معلم واقعی ، معلمی است که در پاسخ هر فعل نیکو وپسندیده ای ، پاداشی درخور به فراگیرانش داشته باشد ، تشویق تمایزها را پر رنگ تر می نماید، فعل حرکت را در دانش آموزان جاری وساری می نماید، اگر تقاوتی بین خوب وبد، …. به وجود نیاید، به مرور تلاشی برای خوب بودن صورت نمی گیرد، چرا که برای خوب بودن وامثالهم باید تلاش نمود ، زحمت مضاعف کشید، اگر این زحمت ها به چشم نیاید، دلسردی به دنبال دارد، در غیر اینصورت در فلسفه ی معلم اش باید تجدید نظر شود،دوست عزیز شهرداری های مختلفی وجود دارند ، آیا قبول می کنید همه یکجور فعالیت می کنند؟ آیا قبول دارید که بعضی قیاسی بیشتر از دیگران مایه می گذارند، شما به همین سادگی سرج کنید فعالیت کارهای شهرداری شهرهای استان را آنگاه با پاوه قیاس کنید ، آیا نباید گفت آفرین امروز درست را خوب خواندی ، احسنت دانش آموز … اگر از این واژه های جادویی استفاده نکنیم بنظر شما در چه جایی باید مورد استفاده قرار گیرد.
   کسانیکه چنین تفکری دارند خاضعانه درخواست می نمایم روانشناسی تشویق را مطالعه یابند تا همیشه مسلح به ابزاری شوند که تحرک وتکامل را در پی به وجود آورند.
   تشویق کلمه ی جادویی است که معجزه می نماید ، انگیزه می دهد، خساست درکاربست این سبب متضرر شدن جامعه می گردد، دانش آموز فعال نیز در آخر سال با دادن کارنامه ارتقاء از وی تشویق به عممل می آید، ..آیا می پسندی که معلم فرزندت به هیچ وجه از جکرگوشه ات بدین استدلال تا آخر سال تقدیر وتشویق ننماید، حرف زیاد است من مانده ام در کدام کشور دنیا این تفکر رواج دارد تا ما نیز بخواهیم از آن تبعیت نمائیم.

  شهروند شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
  1
  1

  آقای امینی درست می فرمایید وظیفه شهرداری عمران و آبادی شهر و تهیه امکانات رفاهی و سایر امور است ولی اگر این شورا و این شهردار کما فی السابق فقط به خود می پرداختند و حالا هم این شهرک آسفالت نمی شد چه . ما به خاطر انجام وظیفه شان خوشحالیم خوشحالیم شورا و شهرداری پیدا شدند که وظیفه شناس هستند شورای چهارم و شهردار شان نسبتا خوب عمل کردند امیدواریم شورای پنجم هم عملکردش در جهت عمران و خدمت باشد هر روز که به میدان مولوی می نگریم احساس خوبی به انسان دست می دهد زیباست شب ها که بچه ها دور چراغ های نصب شده بازی می کنند و والدینشان هم از بازی آنها لذت می برند انسان شاد می شود یا وقتی در خیابان رانندگی می کنی و از دست انداز خبری نیست حد اقل اعصابت آرام است چرا نباید تشکر کرد فقط همین می طلبد که از آن تشکر شود روزانه هزاران تشکر از مقامات مختلف می شود ولی عملا یک ریال ارزش ندارد آقای میری خسته نباشی و همچنین به شورای چهآرم هم خسته نباشید می گوییم امیدوارم با انتخاب مجدد شهردار قبلی همچنان شاهد عمران و آبادی پاوه باشیم.

  فرهنگیان شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
  0
  0

  اسفالت شهرک فرهنگیان برای اهالی و شهروندان این شهرک برای همیشه یادآوراتفاق تلخی است که هیچگاه از ذهن ما پاک نمی شود کاش هزاران چاله و
  دست انداز در آن بود اما متین عزیز زنده بود …

  شهروند شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  0
  0

  اوج بی انصافیه که قدردان زحمات شهرداری نباشیم. من به نوبه خودم از زحمات شهردار خدوم و پرسنل زحمتکش شهرداری نهایت تقدیر و تشکر را دارم . اجرکم عندالله

  امینی شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۱
  1
  2

  جناب آقای یوسفی بنده از ساکنین شهرک فرهنگیان هستم و هر گز تقدیر و تشکر نخواهم کرد چرا که این کار وظیفه شهرداری است و هیچ کس در قبال وظیفه خود نباید منت بگذارد.
  شما بگو شهرداری اگر این خدمات را ارایه ندهد پس چه کاره است.مردم را به بیانیه نوشتن و زیر بار منت رفتن عادت ندهید که اگر فردا کوچه و محله ای ترمیم شد خدمتگزاران منتظر تحسین و تشویق باشند.هر کس باید به وظیفه خود عمل کند و گرنه خیانتکار است.
  شهرداری هیچ کار مهمی نکرده که پس از چند سال خیابانی را آسفالت نموده چرا که از تک تک این مردم در طول سالیان سال با انواع عوارض و مالیات پول گرفته است.
  .

  مدیریت سایت:
  این یکی از توضیحاتی است که قطعاً تفسیرش بدون شرح خواهد بود….

   همسایه شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
   1
   0

   اقای امینی عزیز!!ما که از دست شما وبی تفاوتی شما خداییش به ستوه امده ایم.
   تا الان دهها بار به شما همسایه عزیز تذکر داده ایم که اشغالتان را مرتب در سطل اشغال بریزید و مراعات حال همسایه ها را داشته باشید.اصلا گوشتون بدهکار نیست.پارک کردن خودرو شما وپایمال کردن حق همسایه به جای خود!!
   برای شما متاسفم که
   شده اید سخنگوی محله ما.
   دست مریزاد به تمام زحمتکشان شهرداری پاوه
   خستع نباشید.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار