پیام تبریک بخشدار و رئیس آموزش و پرورش نوسود به مناسبت آغاز سال نو

پیام تبریک بخشدار و رئیس آموزش و پرورش نوسود به مناسبت آغاز سال نو

پیام تبریک بخشدار و رئیس آموزش و پرورش نوسود به مناسبت آغاز سال نو

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ بخشدار و رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود در پیامی مشترک فرارسیدن سال نو و رستاخیز طبیعت را به عموم مردم بخش نوسود تبریک گفتند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، متن پیام به شرح ذیل است:

به نام خدا

یا مقلب قلب ما در دست توست         یا محول حال ما سر مست توست
کن تو تدبیری که لیل و نهار                حال قلب ما شود همچون بهار

فرا رسیدن سال نو همیشه یادأور تولدی دوباره، سر آغاز شکفتن ،روییدن و سپاس پروردگاری است که دوباره زنده می کند و می آفریند و این پیام نوروزی است که همراه با طبیعت دوباره زاده شویم وآفریدگار را به شکرانه این نعمت الهی ستایش کنیم. فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت نشانه قدرت لایزال الهی و نوید بخش سر زندگی  ورویش جوانه های سبز امید و شروعی برتلاش نشاط وشادابی وزمینه ساز تحول وتازگی و آهنگ تولدی دوباره است تابا شمیم باد صبا طبیعت قبای سبز بر تن نماید وآدمی بابهره مندی از مواهب جهان هستی، افکاری سازنده برای زیستن و شرایطی در خور انسانیت فراهم نماید.

نوروز ایرانی در دنیای پراز خشونت و افراطی گری امروز انسان را به اعتدال ،مهر ومحبت صفا وصمیمیت و صلح دوستی که از آموزهای دینی وتوصیه های پیامبر رحمت ومهربانی است فرا می خواند. اینجانبان سال نو را به تمام ایرانیان خاصتاً ملت شریف بخش نوسود ، فرهنگیان فرهیخته و دانش آموزان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده وسالی سرشار از برکت ، موفقیت و معنویت را از خداوند سبحان برای همه مسئلت داریم.

 سعدی مصطفی زاده                    منصور وهابی
بخشدار نوسود               رئیس اداره آموزش و پرورش نوسودیک دیدگاه

    ناشناس اسفند ۳۰, ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
    0
    0

    بخشدار نوسود چرا فکری بحال جاده داغون نوسود به پاوه نمیکنه جناب شهریاری که اصلا ازاین جاده تردد نمیکنه همه چیز گل وبلبل میبینه تاکی مردم باید تاوان کسانی روبدن که فقط به میزشون چیپیدن

نقد و بررسی

مهمترین اخبار