پایگاه اطلاع رسانی روستای خانقاه منبعد بروزرسانی نخواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی روستای خانقاه منبعد بروزرسانی نخواهد شد.

پایگاه اطلاع رسانی روستای خانقاه منبعد بروزرسانی نخواهد شد.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ پایگاه اطلاع رسانی روستای خانقاه در هفتمین سال از فعالیت خود تا اطلاع ثانوی بروزرسانی نخواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، مدیر پایگاه اطلاع رسانی روستای خانقاه در هفتمین سال فعالیت رسانه ای خود به دلیل مشکلات شخصی از بروزرسانی نشدن این پایگاه تا اطلاع ثانوی خبر داد.

 

مصطفی ویسمرادیمصطفی ویسمرادی یکی از فرهنگیان مسئولیت پذیر شهرستان پاوه که در شهریور ماه سال ۱۳۸۸ تارنگاری تحت عنوان «روستای خانقاه در یک نگاه» تاسیس نمود تا پیشینه ارزشمند و قابلیتهای مختلف روستای خانقاه را به نمایش بگذارد.

 

این فعال فرهنگی – اجتماعی پس از قریب ۶ سال فعالیت در وبلاگ روستای خانقاه و انتشار ۸۰۳ مطلب در طی این مدت، جهت امنیت و حفظ مطالب و تصاویر منتشر شده وب سایت پایگاه اطلاع رسانی روستای خانقاه را راه اندازی نمود.

 

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس – اهتمام کاک مصطفی ویسمرادی  را در طی سالهای گذشته ارج می نهد و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد، بی شک همگان واقفند که حرفه ی خبرنگاری بلاخص در مناطق کوچک یکی از فعالیت های پرمشقت وطاقت فرساست و بطور قطع به یقیین در ادامه سختی های زیادی را در این وادی متحمل شده اند.

 

بدین سان برای همه ی این سالها که بدون چشمداشت مایه ها مبذول نموده اند، خدمت شان خدا قوت و دستمریزاد عرض نموده و همچنان امیدوار است بنا به کسب تجارب ارزنده در عرصه اطلاع رسانی،شاهد استمرار تاثیرگذاری مثبت ایشان در حیطه فعالیت های فرهنگی واجتماعی دیارمان باشیم، ان شاءالله۴ دیدگاه

  کسی در این شهر مهر ۱۵, ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
  0
  0

  درکت میکنم.
  اما اگر کمک خواستی زیر همین کامنت منتظر اعلام هستم.
  آماده ام که برای حل مشکلات، در حد توانم یاری دهم.

  روشنایی مهر ۱۵, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵
  0
  0

  د ه س وه ش کاک مصطفای به ریز به لام چه مه نواریو سایته که یت هه نمی ناهمیدمان نه که ری

  ضیائی - سرده مهر ۱۵, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
  0
  0

  با سلام خدمت کاربران گرامی
  ضمن عرض خسته نباشید به سبب سعی و تلاش بیدریغ مدیریت سایت تاکانه در اطلاع رسانی در خصوص پوشش اخبار منطقه؛
  امیدوارم که در تصمیم خود مبنی بر عدم به روز رسانی سایت تجدید نظر نموده و کماکان با همت خود و با توکل بر یزدان پاک ما را از دریافت مطالب ارزنده و اخبار روز محروم نفرمائید.
  با سپاس – ضیائی

  حه‌یده ر غولامی مهر ۱۵, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۸
  0
  0

  ده‌س وه‌ش بیه‌ی کاکه (مصطفا) ی و هورسورنه‌را سایتو پاوه‌پرس ی که‌رو و، ئاواته‌وازه‌نا سه‌ربه‌رزی دنیا و قیامه‌تی با

نقد و بررسی

مهمترین اخبار