“پاوه پرس” دوساله شد

“پاوه پرس” دوساله شد

“پاوه پرس” دوساله شد

دو سال گذشت…

 

دوسال پیش در بیستم شهریور ماه سال ۱۳۹۲ “سایت پاوه پرس” پای به عرصه ی خطیر دنیای مجازی نهاد و در چنین روزی فعالیت خویش را رسماً آغاز نمود. وظیفه ای که احساس می گردید با یاری خداوند متعال به فعلیت رسید و با اندک توان خویش این توفیق را یافتیم در فضای فراهم شده به آرمان های خود، که همانا توسعه همه جانبه شهرستان و منطقه است، تاحدودی دست یابیم.

 

بدون شک توسعه همه جانبه یک منطقه جز با تلاش مستمر و هدفمند آحاد آن جامعه فراهم نمی گردد و در این راستا مدیریت و بروزرسانی یک سایت خبری و انتشار روزانه اخبار منطقه و یادداشت های شهروندان فعالیت طاقت فرسایی است که علیرغم پرداخت هزینه های مختلف، بدون چشمداشت مادی تاکنون به سرانجام رسیده است.

 

قطعاً استمرار این مهم، جزء با عشق و علاقه وافر امکان پذیر نمی باشد، عشقی که با غلبه بر تمامی محدودیت ها، مشکلات و ناملایمتی های فراوان ما را همچنان به ادامه مسیر امیدوار می کند.

 

موفقیت یک سایت امری اکتسابی است که جز با تلاش صادقانه و عشق به خدمت ایجاد نخواهد شد. ما بر این اعتقادیم که استمرار موفیقت از دستیابی ‌اولیه به آن مشکل تر است و شاید به همین دلیل باشد که هر روز که از فعالیت سایت می گذرد، حفظ حداقل وضعیت موجود و یا آنچه که آن را پس ازدو سال تلاش شبانه روزی مستمر و صرف هزاران ساعت کار بدست آورده ایم به مهمترین دغدغه و نگرانی ما تبدیل شده است.

 

بیش از دو میلیون بازدید از بدو راه اندازی تاکنون و مشاهده هزاران صفحه پاوه پرس در طی یک روز و … شاید سندی باشد بر این موفقیت. سایتی که هم اکنون خود را به عنوان یکی از پربازدیدترین و پرمخاطب ترین سایتهای خبری سطح منطقه و استان کرمانشاه مطرح نموده و با توجه به مرور آمار فعالیتش در دوسال اخیر، توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین عموم کاربران منطقه اورامانات، خصوصاً شهرستان پاوه کسب نماید.

 

در پایان لازم است از همه ی عزیزانی که در این مدت ما را همراهی، کمک و راهنمایی نموده اند تجلیلی داشته باشیم و از زحمات بی دریغ نویسندگان و همراهی همیشگی کاربران پاوه پرس و همچنین مساعی ارزنده و شبانه روزی کاک میلاد یوسفی که در همه حال در اداره سایت همراه و همفکر اینجانب بوده و از هیچ کوششی مذائقه ننموده و نیز خانواده ام که با تحمل سختی ها و کمبودها همراهی نموده اند، نهایت سپاس و تقدیر را داشته باشیم، دست همه ی دوستان و عزیزان را به گرمی‌ می فشاریم و از همه ی بزرگواران در ادامه همچنان انتظار همراهی داریم.

 

ما بـدان منـزل والـا نتـوانیم رسـید       هم‌ مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

 

محمدفاروق یوسفی، مدیرمسئول پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس

 

———————————————————————————————————————————

 

نگاهی آماری به فعالیت پاوه پرس در طول دو سال گذشته

 

بازدید کلی: بیش از دو میلیون – ۲,۰۰۷,۰۲۰ بازدید

میانگین بازدید روزانه در ۲۴ ماه گذشته: ۲۷۸۷ بازدید

میانگین بازدید روزانه در ۱۲ ماه گذشته: ۳۸۰۰ بازدید

میانگین بازدید روزانه در ۱ ماه گذشته: ۴۴۵۴ بازدید

بیشترین بازدید روزانه در ۲۴ ماه گذشته: ۹۲۲۸ بازدید، در ۱ شهریور ۹۴

پربازدیدترین مطلب: گزارش “پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۳ در شهرستان پاوه” با ۱۳ هزار و ۹۷۵ بازدید

پربحث ترین مطلب: گزارش “لیست قبولی های شهرستان پاوه در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در سال ۹۴” با ۱۲۹ نظر

تعداد نظرات تایید شده: بیش از ۱۲ هزار و ۳۰۰ نظر

 

 انتشار بیش از ۲۲۵۰ پست بصورت منظم در دسته های مختلف

 

از جمله: اجتماعی و اقتصادی (۷۸۹ مطلب) – فرهنگی، ورزشی و هنری (۳۷۲ مطلب) – یادداشت و مقالات (۲۶۹ مطلب) – امور شهری و شهروندی (۲۳۱ مطلب) – پیشخوان روزنامه های صبح کشور (۲۳۰ مطلب) – گزارش و گفتگو (۱۴۵ مطلب) – گوشه و کنار استان کرمانشاه (۱۴۵ مطلب)، یادداشت سردبیر (۵۰ مطلب) و انتخابات مجلس دهم اورامانات (۱۹ مطلب).

 

مشارکت بیش از ۹۰ نفر از نویسندگان، فعالان رسانه ای و همکاری سروران گرانمایه با پاوه پرس


آقایان و خانم ها: فایق لطفی، عرفان زمردی، محمود رستمی تبار، جلیل بهرامی نیا، محمد غریب معاذی نژاد، حبیب اله مستوفی، ابراهیم یوسفی، حیدر غلامی، برهان لهونی، نورالدین بهرامی، جمال کاری، همایون محمدنژاد، دکتر سید مختار هاشمی، ناصح محمودی، دکتر اسماعیل شمس، احمد حکیمی، فاتح شمس، دکتر برهان ولدبیگی، حیدر اسلامی نیا، محمد کریمی، کورش امینی، تحسیم الیاسی، اردشیر محمدی، بهنام سلیمی، برهان عبدی، علی امینی، کیوان حاتمیان، محمدعرفان صالحی، شیوا یوسفی، اکرم حسن زاده، فتح اله نجفی، صباح جباری، شایان ربیعی، سلام خسروی، محمدآشنا عباس منش، صهیب حاجی عزیزی (طراح قالب)، هادی زامیاد، سعدی سپنجی، ابراهیم شمس، داود امامی، یاسر خالدی زاد، اسامه قادری، سیدعبید فخرالدینی، مظفر ولدبیگی، احمد احمدی، ملا احمد مبارکشاهی، شیرزاد صفری، بهرام ولدبیگی، آدم غلامی، متین لطفی، عطا حیدری، بهروز خسروی زاد، کیهان عزیزی، امید مقصودی، فروزان رسولی، آکو مرادی، فرامرز رشیدی، امید حبیبی، صباح مرادی، قباد فرجی، شیما محمدنیا، آرمان فیضی، ملا احمد بهرامی، منصور وهابی، الماس فهیمی، حسن قادری، مصطفی ویسمرادی، یحیی معماری، نادر نقشبندی، سعدی توفیقی، زکریا رستمی، فرهاد صالحی، جعفر بدری، ریزان روشنی مقدم، آزاد حسینی، مظهر رمضانی، سیدباقر هاشمی، مصلح قادری، زکریا یوسفی، ایوب محمدی پور، شاپور یوسفی، مختار برزگرفرد، امیر حاتمی، دلشاد پیاب، انور مستوفی، نجیبه سبحانی، ابراهیم شهریاری، امید توفیقی، سروه سهرابی، یاور ازکات، طیفور حاتمی، مهدی قاضی زاده، آمانج رسولی و امید سلیمانی.

 

رتبه پاوه پرس در بین سایتهای خبری استان کرمانشاه / براساس رتبه بندی جهانی الکسا

 

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس در آغاز فعالیت خود جایگاهی در رتبه بندی سایتهای خبری استان کرمانشاه نداشت و در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ برای اولین بار توانست بین ۱۵ سایت برتر استان قرار گیرد. با جدیت و تلاش مجموعه سایت و هچنین استقبال مردم رتبه پاوه پرس در بین سایتهای استان بهبود یافت و در بهترین رتبه بندی پاوه پرس در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۳ با رتبه الکسای جهانی ۲۲۳۴۲۱ توانست سومین سایت برتر استان شود. علی ایحال با تغییرات ایجاد شده هم اکنون پاوه پرس پس از سایتهای خبری مرصاد نیوز، کرمانشاه نیوز، توسعه، استانداری کرمانشاه و کرمانشاه دیلی در جایگاه ششم استان قرار دارد.

 

حضور فعال در شبکه های اجتماعی (فیس بوک، گوگل پلاس و تلگرام )

 

فیس بوک پاوه پرس

 

فیس بوک پاوه پرس، ۱۵۵۲ نفر دنبال کننده – آدرس: https://www.facebook.com/pavehpress

 

G+pavehpress

 

گوگل پلاس پاوه پرس، ۱۵۵ نفر دنبال کننده – آدرس: https://plus.google.com/104995712302122556502

telegram-pavehpress1telegram-pavehpress2

تلگرام ۱ و ۲ پاوه پرس با ۴۰۰ نفر عضو

 

به شکرانه اعتماد عمومی و به مناسبت دوسالگی پاوه پرس، تصویر زیر تقدیم به همه خوبان

 

پاوه۹۶ دیدگاه

  کریمی‌ نژاد ‌ بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۶
  0
  0

  ڵەشتا ساق بۆ دەستا وەش بۆ بەرقەرارێ بیدێ

  کژال حسنی آذر ۱۱, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
  0
  0

  هر روز مهمان پاوه پرس هستم واز تماشای آن لذت می برم وبرای پدرو پسر تلاشگر شهرمان که اینچنین مایه می گذارند درود می فرستم وآرزو دارم همچنان در ادامه خدمت رسانی بدون چشمداشت موفق باشند.

   لهون مرادی فروردین ۳۱, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۳
   0
   0

   باسلام واحترام وتبریک، وخستەنباشید،ممنون از زحمات بی دریغتان در امر اطلاع رسانی،برای شما عزیزان آرزوی توفیق،موفقیت وسربلندی را خواهانم.دەستاوەش بو

  حسینی تبار آبان ۴, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۵
  0
  0

  گزارشی زیبا از واقعیتی انکارناپذیر بود ، آقایان یوسفی سعی تان مشکور ودلهایتان همچنان مسرور باد

  تهران نشین مهر ۷, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
  0
  0

  قطعا وجود این سایت مردمی برای منطقه بسیار ارزشمند است و نیازی به امار وارقام نیست
  بازدید دیروز این سایت از مرز ۱۰ هزار گذشت و این یعنی تصدیق گفته های شما و همه کسانی که کامنت گذاشته اند

  فـرامـرز رشـیدی شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
  0
  0

  برادر ارجمندم جناب حاج محمد فاروق یوسفی مدیریت محترم سایت وزین پاوه
  باسلام
  به پاس زحمات بیدریغ و شبانه روزی حضرتعالی وفرزند برومندتان جناب میلاد یوسفی عزیز در سایت تحلیلی خبری پاوه پرس تشکرو قدر دانی را دارم و صمیمانه ترین شاد باش ما را به خاطر دو سال فعالیت صادقانه وتاثیرگذار دراین سایت پذیرا باشید ، امیدوارم همچون گذشته تلاشتان درراستای امر خطیر خبر رسانی و پیگیر رفع مشکلات شهرستان همچنان موفق سر شار از انرژی باشید. اجرکم عندالله

  هادی زامیاد شهریور ۲۵, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۵
  0
  0

  ضمن عرض سلام وادب و تبریک دوساله شدن سایت وزین پاوه پرس ومدیریت فعال وکوشای آن جناب کاک فاروق وکاک میلاد یوسفی که بخش اعظمی از وقتشان را در راستای اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای شهرستان وارتقای جایگاه آن صرف نموده وبدون چشم داشتی ، رنج ومشقت وارده از جناح های مختلف را در این راستا به جان خریده وبا وجود این رنجها هیچگاه رسالت خویش را رها ننمودید
  بنده ضمن تبریک مجدد دوساله شدن سایت پاوه پرس ،برای تداوم موفقیت وسلامتی مدیران آن آرزوی توفیق وسلامتی دارم .

  عرفان زمردی شهریور ۲۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
  0
  0

  برایانی به ریز و سه روه رانی خوشه ویست یزداران کاک فارووقی یووسفی و کاک میلادی عه زیز
  دوای سلاوو ئاره زووی سه ربه رزی
  به راستی ئه م شاکاره ی به ریزتان جیگای شانازیمانه،ماندووبوونتان له م ئه رکه پیروزا جیی سوپاس و پیزانینه
  هیوادارم به رده وام بن و هه رده م له گه شانه وه ی زیاترابن
  سه رکه وتنی زیاترتان له خودای بالاده ستی میهره بان به ئاوات ده خوازم
  ژیانتان شاد
  مالتان ئاوا

  کامیل شبرنگ شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
  0
  0

  با عرض سلام و تبریک خدمت خانواده محترم یوسفی و با آرزوی موفقیت بیشتر وشکوفا ترشدن سایت در راه اطلاع رسانی به مردم فرهنگی اورامانات .

  عبدالرحمن وهابی شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹
  0
  0

  یادم هست روزهایی را که میلاد عزیز و پدر ارجمندش در ابتدای کار بودند و مطلع شدم که چنین سایتی راه اندازی کرده اند…. در ابتدا گمان میکردم سایتی ساده قرار است باشد که گاه گاهی مطالبی برای خالی نبودن عریضه ارائه شود…اما باید اعتراف کنم پشتکاری که در دو سال متوالی دیدم به تحسین وادارم کرده است و هرگز چنین پیش بینی ای نمی کردم.
  اساس موفقیت پشتکار است….چه بسا بسیاری برنامه ریزی های قوی و شروع های طوفانی را میبینیم اما به علت عدم پشتکار و ادامه ی همان برنامه ی درست، کل پروژه به شکست منتهی می شود.

  نکته ی دیگری که به شخصه با آن روبرو بوده ام بحث اصطکاک روحی قضیه است . . . . شنیده ایم که می گویند کسی که داعی است باید تعریف و تمجید مردم از آنها با ذم و ایراد گرفتن های آنها برایش برابر باشد….این حرف به جای خود درست است، اما هرگز جواز آن را به ما نمیدهد که در گوشه ای بنشینیم و فقط مشغول سنگ اندازی در کارهای کسانی باشیم که همتی به خرج داده و در میدان کارزار بنا به دید خود وارد شده اند… دیده ام که افرادی با نیت خالصی ( یا حتی فرض کنید ناخالص!) مشغول انجام دادن یک سری اقدامات عملی مثل برگزاری همایش ها و جشن ها و …. می شوند و در این راه آسایش و آرامش خود و خانواده ی خود را فدا می کنند تا کار به نحوه احسن به پیش برود و انتظار تشکری از کسی ندارند اما سنگ اندازان شروع به انتقاد های بسیاری کرده و عملا استهلاک روحی روانی بسیاری را به عاملان اجرایی وارد می کنند به طوری که برای دور بعدی افراد را از اجرای کارهای مشابه سرد میکنند.
  وقتی نمیتوانیم خیری برسانیم حداقل کاری که میتوانیم بکنیم اینست که ضرر نرسانیم…!

  خداوند بزرگ چندین و چند برابر زحماتتان اجرتان دهد و تعریف و تمجید و مذمت و نکوهش دیگران را برایتان یکسان کند و باعث کند شدنتان نشود….پاوه پرسی های عزیز.

  عرفان پیرصاحب شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۴
  0
  0

  سلام علیکم
  آقایان یوسفی
  دوسال فعالیت سخت و خطیر شما در امر اطلاع رسانی در سایت پاوه پرس را ارج می نهم و از خداوند تداوم توفیق سایت وزین پاوه پرس را در خدمت به منطقه خواستارم

  عطا حیدری شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
  0
  0

  سلام بر مدیریت محترم سایت پاوه پرس و سپاس از زحمات شبانه روزی میلاد عزیز ،من مدتی از نزدیک شاهد زحمات شبانه روزی جناب آقای یوسفی بوده ام واقعا از زندگی ،عمر،و قت خو برای بازتاب خبرهای مربوط به شهر ستان پاوه مایه می گذارند . خسته نباشید جامعه مرهون زحمات شما عزیزان است

  جهانگیر ولدبیگی از سنندج شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
  0
  0

  ضمن عرض ادب و سلام خدمت برادر بزرکوارم جناب کاک فاروق عزیز و بقیه دست اندرکاران سایت از صمیم قلب بر خود واجب می دانم خسته نباشیدی عرض کرده و بهترین آرزوها را برایشان از خداوند منان خواهان باشم و دومین سال فعالیتشان را از طریق سایت پاوه پرس به ایشان تبریک عرض نمایم.

  نیشتمان شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
  0
  0

  واقعا سایت پاوه پرس رومیتوان الان به عنوان شناساندن افرادمعرفی کرد …. ۵۰%این نویسنده هایی که به پاوه پرس مطلب ارائه دادندراقبلا نمیشناختم اما به واسطه این سایت محبوب ومشهور واقعا درسطح منطقه شناسانده شده اند بدون هیچگونه زحمت ویا پرداخت هزینه ای…….وشایسته است این ۹۰نفر آنچه را که درخور نام وجایگاه پاوه پرسه ازش تقدیرکنن….. .. من که قلمی ندارم ومتاسفانه تا به امروز مطلبی ننوشته ام اما کاش این هنر رو داشتم والان منم سری تو سرها داشتم.واقعا به آدم جایگاه میده روزانه چند هزارنفر مطلبتو بخونن حس خوبیه……سپاس به میلاد عزیز وپدر گرامشان….

  پاوه شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  0
  0

  دو ساله شدن فعالیت سایت پاوه پرس رو تبریک میگم و از تمامی دست اندر کاران تقدیر و تشکر دارم . واقعا سایت خبری خوبیه

  شهین حسینی شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۹
  0
  0

  اطلاعات جالبی ارائه گردید که بیانگر توانمندی این سایت می باشد، سایتی که موفقیت آن مرهون گردانندگان توانمندش می باشد، مبارکباد سالگرد تولد میمونش،
  سایتی که به منزله یک نهاد فرهنگی قوی در شهرستان عمل می نماید. آفرین ومبارکبا دارم خدمت مدیر وهمکاران پرتوانش

  هورامان رستمی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱
  0
  0

  سڵام
  پیرۆز بایی وێم ئاڕاستۆ وه ر په رسوو ماڵپه روو پاوه پرسی که روو به بۆنۆ دوه ساڵه بیه یشه وه.هیواداره نا هه میشه به رده وامێ بیدێ جه هه رمانه کێتانه.قه ڵه متا گریکدار بۆ.

  مسعود حیدری زاده شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱
  0
  0

  وظیفه خود می دانم که به شما و همکارانتان خسته نباشید و خدا قوت عرض نمایم. بی مبالغه در حوزه اطلاع رسانی محلی و جهت دهی به افکار عمومی در دنیای مجازی خوب درخشیدید. در بسیاری از موارد باید به شما و همکارانتان برای اخلاق حرفه ایی ، مواضع اصولی ،قلم شیوا و تلاشهای خستگی ناپذیرتان تبریک گفت. شما هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی خستگی ناپذیر فعال هستید. در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور . امید که شوق کعبه اعتلای فرهنگ عمومی ،توسعه اجتماعی و آبادانی این دیار ، در شما هیچوقت کم سو نشود .
  مسعود حیدری زاده – دانشگاه کردستان

  محمدی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
  0
  0

  نکته جالبی که در این مطلب مشاهده نمودم این بود اکثر انسان های مثبت جامعه نظراتی را درخصوص تبریک دوسالگی سایت پاوه پرس نوشته بودند، اما با کمال تعجب مشاهده گردید حتی یک نفراز مدیران ادارات پیامی در این خصوص ننوشته بودند
  البته آقای خسروی شهردار پاوه تبریکی عرض نموده بودند ، شاید آن نیز بدان جهت بوده که مدیرسایت عضو شورای شهر می باشند. ومصلحتی مطلبی را ارسال نموده است.
  ازاین جهت من مقداری افسوس خوردم که آقای یوسفی به جهت پوشش خبری وانعکاس گزارش عملکرد ادارات شهرستان ، گاهی از اوقات مورد هجمه دیگران قرار می گرفت
  جای تاسف دارد وقتی پاوه پرس جلسات ادارات را پوشش خبری می دهد ، وقت وانرژی خود را صرف می کند وگزارشات آنان را مو به مو با بهترین شکل منعکس می نماید ، مطلبی که خودمدیران ادارات از نوشتن آن قاصر و ناتوان هستند اما یکی از آن مدیران حاضر نشدند حتی با یک کلمه بنویسد خسته نباشی …؟!!!!
  در چنین مواردی می توان صداقت افراد را تشخیص داد. اما همه می دانند که سایت پاوه پرس در دل مردم جای دارد وتأییدویا ضدیت تاثیری در جایگاه وپایگاه این سایت مردمی در بین افکار عمومی ندارد.
  به هرصورت مردم قدردان ، قدر زر را می شناسند وبه تکریم آن می پردازند همانطوریکه خیلی ها نوشتند وبا دل تحسین نمودند….

   سیمله شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
   0
   0

   به نکته بسیار جالبی اشاره نمودید.واقعا که همینطوره.متاسفانه روسای ادارات ما کمی نه،بسیار محافظه کارند وحاضر نیستند جانب هیچ کسی را بگیرند تا خدایی نکرده موقعیتشان متزلزل نشود…..اما نکته جالبتر این است که در این دوسال همه میدانیم وبارها دیده وشنیده ایم که آقای یوسفی مطلبی را نوشته در مورد همین آقایان اماچه حرفهاوقضاوتهای ناروا وناشایستی که درحق ایشان نشده اما ایشان چه عکس العملی انجام داده….اما در این گزارش سالیانه هیچ گونه منت وحرف ناحقی از جانب ایشان در این مورد به میان نیامده وفقط از خوبی مردم گفته وتشکرها کرده….چون من تا آن جائی که با ایشان برخوردداشته ام فقط میتوانم بگویم این کار را نه برای موقعیت وچاپلوسی انجام میدهد بلکه دغدغه ای که برای شهر ومردمانش داردایشان را به قبول این همه ناملایمتی ها میکند…..اما مردمان ما فهیمند وخودشان خوب را از بد تشخیص میدهند……..

    یک دوست شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
    0
    0

    بنده قبلا به نوعی تبریکات خودم را نثار این بزرگواران کرده ام بماند……. باز تبریک واما در جواب اقای محمدی : دوست عزیزم شما کجای کارید باور کنید اغلب این مسئولینی که شما ذکر کرده ای نه می دانند سایت چیست ونه می دانند سایتی به نام پاوه پرس وجود دارد ونه حال وحصوله وب گردی را دارند انها فقط برای امرار معاش تعیین شده خود بدون درد سر تلاش میکنند وعلت عقب ماندگی شهرمان هم این معضل است باور کنید من کسانی را می شناسم که در صدر قدرت هستند که حتی نمی توانند یک نامه اداری بنویسند شما کجای کارید اقای محمدی……..

  0
  0

  سڵام ئاغه‌ی یووسفی وه‌شه‌سیا
  ده‌ستاوه‌ش په‌ی هه‌رمانه‌کاتا جه هاڵیگاو قه‌ساڵه‌ینه
  ئاواتما له‌ش ساقی شمه‌ی ئازیزیا

  کامل نظری شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
  0
  0

  با سلام و تبریک به دست اندرکاران سایت تحلیلی خبری پاوه پرس ، خصوصاً کاک فاروق و میلاد عزیز، به مناسبت آغاز سومین سال فعالیت آن. امیدوارم همچنان گذشته برای این دیار منشاء خیر و برکت باشید.

  ارسلان يزدان بخش شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  0
  0

  برای کسب چیزهای بزرگ نه تنها بایدتلاش کنیم بلکه بایدرویاهم داشته باشیم نه تنهابایدبرنامه ریزی کنیم بلکه همچنین باید باورهم داشته باشیم”آناتول فرانس”
  اینک سایت پاوه پرس درمیان مخاطبان وکاربران خودباتلاش وبرنامه ریزی وباورشماعزیزان جایگاه بزرگی راکسب نموده واین موفقیت راوهمچنین دوساله شدن سایت وزینتان رابه شما آقای یوسفی گرامی ودست اندرکاران پاوه پرس تبریک گفته امیدوارم دراین راه خطیرهمیشه ودرهمه حال سربلندوپیروز باشید.

  ناسحی مه حموودی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
  0
  0

  گه رمترین سلام و ده س خوشی ئاراسته ی برایانی به ڕیزوخوشه ویستی به رپرس له سایتی پاوه پڕس ده که م که به تیکوشان وماندونه بونی خویان خزمه تی پیاوانه وکوردانه به شاروناوجه که مان ده که ن.هیوادارم به پالپشتی وهاوکاریی هه مولایه کمان هه رچی فره ترشایه تی پیشکه وتن وسه رکه وتنی ئه م برا عه زیزانه بین.
  دڵنیام کومه ڵگای ایمه ڕه نج وزه حمه تی ئه م تیکوشه رانه ها له به رچاویاناو به دڵ وگیان هاوکاریی وهاوڕییان ده که ن.
  جاریکی ترماندونه بن وڕیگاتان به خوشی وسه که وتن به رده وام بی.

  سیمله شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
  0
  0

  تبریک فراوان به مدیریت پرتلاش وزحمت کش سایت وزین پاوه پرس.بسیار خشنودم که شهر پاوه افرادی فرهیخته چون شما داردکه اینچنین دلسوزانه شبانه روز برای مردمان این دیار زحمت میکشید….من دوستان زیادی در سرتاسر ایران دارم که همیشه سایت شما را معرفی کرده ام چون به من غرور وافتخار میداد…..واقعا صمیمانه ترین وصادقانه ترین تبریک ودرودها را برایتان میفرستم،برای شماجناب یوسفی و فرزند برومندتان..درپناه خدا موفق وپیروز باشید……

  سوره هه راله و نوتشه شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲
  0
  0

  ضمن عرض سلام و تبریک خدمت مدیریت محترم سایت پاوه پرس
  قبل از هر چیز لازم می دانم خدمت سروران زحمتکش سایت عرض کنم که رسالت شما در دنیا امروز با گستردگی و پیچیدگی های خاص خودش، رسالتی بسی بزرگ و سنگین می باشد پس لازم از است از انتقادات و پیشنهادات و همچنین از خرد جمعی خردمندان بنحو احسن استفاد شود تا این مسیر سخت اما جذاب بخوبی سپری شود . و اما چند نکته
  ۱- با توجه به کمبود رسانه های مکتوب و تصویری در رابطه با منطقه هورامانات کار شما سنگین تر است و باید حدالا امکان این خلا پر شود
  ۲- یکی از نقاط قوی این سایت نسبت به دیگر سایت های منطقه این می باشد که مطالب و اخبار آن فقط مربوط به پاوه نمی باشد بلکه مربوط به منطقه و حتی مسائل مهم جهان می باشد در این زمینه اگر اخبار مربوط به کردها بیشتر شود توجه خاصی به مخاطبان سایت شده است.
  ۳- خواهشمند است ضمن مطرح کردن مشکلات و آسیب های منطقه حتما در صورت امکان از نظرات پیشنهادات لازم متخصصان و مجربان برای حل مشکلات و مسائل استفاده ، و در سایت مطرح شود
  ۴- معرفی شخصیتهای علمی ، فرهنگی منطقه بخصوص به همراه مصاحبه از خودشان ( البته اگر در قید حیات باشند)
  ۵- اختصاص دادن یک قسمت از سایت برای ایجاد کار آفرینی در منطقه و استفاده از نخبگان بخصوص کارشناسان اقتصادی
  ۶- معرفی منطقه اورامانات بعنوان یک منطقه توریستی با انتشار گزارش های تصویری حرفه ای و معرفی مهمان نوازی و احترام خاص مردم منطقه به مهمان و معرفی فرهنگ غنی هورامان
  ۷- در حفظ و گسترش زبان و فرهنگ هورامان اقدامات لازم صورت گیرد
  ۸- با وجود ارتباطات گسترده و سریع، امروز رسانه ای می تواند موفق باشد که اعتماد مردم را کسب کرده باشد و تحلیل های قوی ، علمی ، عقلانی و … به مخاطبان خود ارائه کند
  ۹- مخاطب شناسی
  ۱۰- رعایت اخلاق در رسانه به معنای واقعی سر لوحه کار باشد ( این را بدانیم که امروز همه می فهمند )
  در آخر بعنوان یک کابر سایت و یکی از شهروندان شهر نودشه از جناب یوسفی بزگوار و دیگر همکارانشان صمیمانه تشکر و قدر دانی می کنم و من این را با افتخار می گویم هر روز سایت پاوه پرس را بازدید می کنم

  مدیریت سایت:
  تشکر می کنم از محبت حضرتعالی وسایر کاربران ارجمند که بر ما منت نهادند و ان شاء الله بتوانیم قدردان چنین مردم فهیمی باشید ، عالی ایحال پیشنهادات سازنده تان را با دیده ی منت می پذیریم وسعی خواهیم نمود که درحد توان اجابت نمائیم . با تشکر مجدد

  شیوا یوسفی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۱
  0
  0

  سلام ضمن تبریک به این عزیزان امار و ارقام لازم نیست تلاش شبانه روزی و بدون مزد و پاداش را کسی نمی تواند انجام دهد مگر برای رضای خدا و هر چیز به جهت رضایتمندی حضرت حق باشد مورد پسند فطرت پاک انسانهای راستین می باشد

  نسیم فرهنگ هورامان شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۸
  0
  0

  برای گەورە و وەشەویس کاکە فارۆق یوسفی من جە لایەنوو هامکارا و دۆسامەوە جە مۆئەسێسەو نەسیموو فەرهەنگوو هەورامانی جە کانگاو دڵیەوە دوە ساڵە بیەی پاوە پرێسی مەبارەکباذی ماچوو و ئاواتە وازی تەمەن درێژی و لەش ساقیم هەن پەی جەنابیت و پەی میلادی وەشەویسی . بە ڕاسی ئەچی دوە ساڵەنە سایتوو پاوەپرێسی بە ڕاوەبەردەی حەکیمانەو جەنابیت تاوانش دلێ دڵوو خەڵکوو پاوە و هەورامانیەنە ڕا کەرۆوە و ڕەسالەتی ڕاستەقینەو وێش بە یاگێ بارۆ .
  ئارۆ فرەو خەڵکوو ئی شارەیە سەروکارش چنی هاڵیگای مەجازی هەن و نەقشی سازەندەو ڕەسانەکا بە تایبەت سایتوو پاوە پرێسی جە ویاروو زانیاری و ڕۆشن کەردەی کۆمەڵگای نەقشێوی ئەوە نەشاریان .شاروو ئێمە شارێوی ڕیشەدار و ساحیب ویر و ئاوزا و سەدان ئێنسانێ فەرهەنگی و ساحیب ویرێش چنەنێ کە حازرێنێ بە قەڵەمشا پەی وەڵاتەکەیشا خزمەت کەرا . حازرێنێ دلێ سایتێوی وەشنام پێسە پاوە پرێسی وتار بنویسا و پەی وتارەکاو کەسانێوی تەری نەزەرە بنیارە و نەقدی سازەندەشا بۆ بەڵام بە داخەی گرانە بڕێو ناحەزێ کە تەوانوو قەڵەمیچشا ئینە سەروە، هەر کە یۆ بابەتێش نیارە ، پاسە پەلامارش پەی مذا، ئێتر قەڵەم وشک بۆ. بە باوەڕوو من هەر کەسێو ویر و پەیلوای تایبەت بە وێش هەنش و جە چەمدیاو وێش گرفتە جۆراجۆرەکا شی کەرۆوە ، بەڵام ئانە مشیۆم نەبۆ هۆو ئانەیە هەر کەس بە مەیل و ئەشتەهاو وێش تەخریب و وڕنای شەخسیەتوو یۆتەرانی کەرۆ . کاکە فارۆقی ئازیز جە یەرەساڵوو عەمروو پاوە پرێسی کە ئیشەڵڵا هەزار ساڵە بۆ ، تازەکاریێو بارەنە و جە خامەبەدەساو شارەکەیما خۆڵکە کەرە بەیا بەشدارێ با پا شەرتە شەخسیەتشا پارێزیۆ و تووشوو هەڵمەتاو نەزەرە بێ ساحبا نەیا.
  ئێمە دایمەدەرە واتەنما و سەروو واتەو وێماوە مدراینمێ کە زمنوو ئانەیە ئێحترامما هەن پەی گردوو زوانەکا و لەهجەکا ، پاوە پاتیەختوو هەورامانیا و جە گرذ یاگێوی فرەتەر هەورامیش هەن پەس جە پاوەنە مشیۆم زوانی هەورامی پارێزیۆ. ئێنتێزارم هەن سایتوو پاوە پرێسی پەلێوی جیاواز بە نامێ هەورامی یا هەورامیانە بنیۆرە و جە نویسەرا و قەڵەم بە دەسا داوا کەرۆ وتارێ جۆراوجۆرێ بە هەورامی بنویسا . بە ئاواتەو خزمەتی فەرهەنگی فرەتەری پەی شارە نازارەکەو پاوەی و هەورامانی ئازیزی هەم دیسان سپاس
  ئیبراهیم شەمس ڕاوەبەروو مۆئەسێسەی فەرهەنگی نەسیموو فەرهەنگوو هەورامانی

  مهسازندی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷
  0
  0

  اینجانب بە نوبەی خودم از تمامی دوستان و آشنایان و مردم فهیم و بافرهنگ پاوە و اورامانات بابت پیامهای تبریک و شادباش بە مناسبت پذیرفتەشدنم در رشتە پزشکی سپاس وافر دارم چنان الطافشان ما را شرمندە کردندکە زبان و نگاشتەها قاصر از بیانش میباشد. همچنین از مدیریت سایت فاخر و وزین پاوەپرس نهایت تشکر دارم.

  سعدی سپنجی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹
  0
  0

  کاک فاروق و کاک میلاد عزیز امیدوارم که همیشه سالم و سلامت باشید و سعادتمند دنیا و آخرت شوید

  پرويز بابایی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۷
  0
  0

  مۆواره که ن
  سلامه ت و سه ربه رزێ بیدێ و قه له مه تان خزمه ت و مه ردمیه نه بۆ

  سوران خالدی مدنی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۰
  0
  0

  با سلام خدمت دوستان بزرگوار کاک فاروق ومیلاد عزیز بنده نیز زحمات بی چشمداشت شما بزرگواران در خبر رسانی و بررسی مشکلات شهرستان طی ۲سال گذشته را ارج نموده واز خداوند منان خواستارم نیت خیر شما وهمکاری تمام دوستان و مسولین در این راستا موجب رشد و حل مشکلات دیارمان باشد امیدوارم در این خصوص همچنان موفق و پر انرژی باشید اجرکم عندالله.

  مظهر رمضانی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۹
  0
  0

  از ته دلم تبریک میگم ان شاء الله صد سالگی پاوه پرس

  عدنان امینی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵
  0
  0

  خودا لی تانی قبول بکات ب سلامت ان شالله

  ارسلان امینی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
  0
  0

  سلام وسپاس
  از زحمات شما عزیزان در اطلاع رسانی در سایت وزین ( پاوه پرس ) سپاسگزاریم انشاالله با تداوم این امر خطیر همچنان به شهروندان خدمت نمایید
  بااحترام ارسلان امینی

  ناصر شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
  0
  0

  دووساڵه بوونی پاوه پرس له به ڕێوه به رانی ئه م ماڵپه ڕه وهاوڕێیانی هه میشه یی پاوه پرس پیرۆز بایی ئه ڵێم .
  هیوادارم له چالاکی ڕۆژنامه وانی وئاگا کردنه وه به رده وام بن.

  ویسی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۹
  0
  0

  باسلام وآرزوی موفقیت وتبریک برای کاک فاروق وکاک میلاد عزیز . ان شاالله همیشه سلامت وتندرست باشید .

  نريمان رحمانی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷
  0
  0

  سلام مبارکه. موفق و پیروز باشید

  کبیر فتاحی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  0
  0

  تبریک به اقایان یوسفی گرامی وخسته نباشید وبه شما زحمت کشان جامعه پاوه

  شاپور یوسفی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴
  0
  0

  به را و به رازای عزیزم مانی نه و ده خوا قوت تا بو حو ضور سوزیتان په سه و سه روی وه ش قا مه ت هه میشه سوز بو

  رئوف خالدی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳
  0
  0

  برادران یوسفی تبریک ما راهم پذیرا باشید
  به امید موفقیت بیشتر

  ندا صافی پور شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
  0
  0

  جناب آقای یوسفی تلاش چشمگیر و دلسوزانه شما در پیگیری وبازتاب خبرها قابل تقدیر و تحسین است امیدوارم همیشه موفق، پیروز وسربلند بمانید

  احمد ابراهیمی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۹
  0
  0

  باعرض تبریک امیدوارم هم پدر وهم پسرهمچنان موفق وسربلندباشید

  هدایت دشه ای شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۸
  0
  0

  تبریک میگم به آقایان یوسفی وآرزو توفیقات روزافزون درعرصه فرهنگی

  پرشنگ احمدي شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶
  0
  0

  خداقوت
  امیدوارم همچنان پرتوان و پرانرژی این مسیر سخت و غیرقابل پیش بینی را ادامه دهید و خداوند پشت و پناهتان باشد.

  بهنام سلیمی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵
  0
  0

  جناب آقای یوسفی و میلاد عزیز به شما خسته نباشید میگم و امیدوارم مثل همیشه در این میدان پر انرژی و فعال باشید

  سيداسعد احمدی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵
  0
  0

  با سلام تبریک بنده را به مناسبت سالروز ایجاد سایت پاوه پرس پذیرا باشید آرزوی سربلندی و موفقیت روز افزون برای آقایان یوسفی دارم

  سامان فتحی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۳
  0
  0

  مانی نەوێدێ
  دەستان وەش بۆ
  یاگێ شانازیەن پەی شارەکەیما

  جمال سبحانی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱
  0
  0

  ضمن عرض تبریک خدمت برادران، یوسفی و خسته نباشید تلاش شما را در این زمینه می ستایم و برای شما عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی می کنم.

  کیومرث نقشبندی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۰
  0
  0

  دوساله شدن فعالیت پاوه پرس را تبریک میگویم وامیدوارم در این راه همچنان فعال و موفق باشید

  محمدامید باباخاص شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۹
  0
  0

  به نام خدا و سلام بر بزرگواران!
  بنده هم مجددا دوساله شدن سایت پاوه پرس را تبریک می گویم.
  باشد؛توفیقات بیشتری حاصل شود.
  موید باشید.باباخاص

  سلام خسروی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۳
  0
  0

  ضمن آرزوی توفیق از بارگاه خدای متعال برای گردانندگان محترم سایت پاوه پرس که فداکارانه خود را وقف خدمت به همنوعان وهمشهریان خود نموده اند باید اذعان داشت که وجود سایت پاوه پرس وسایر سایتهای مشابه بزرگترین عامل شفاف سازی فرایندهای اجتماعی و اقتصادی وخدماتی شهرستان هستند که استمرار فعالیت آنهاعامل تثبیت عدالت ونظارت مردم بر قدرت خواهد بود برقرار وپاینده باشید در پناه الطاف بی کران الهی

  امیر ظاهری شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۷
  0
  0

  بزرگی می گوید :بزرگترین اشتباهی که ما آدم ها در رابطه هامون میکنیم این است که نصفه میشنویم یک چهارم میفهمیم هیچی فکر نمیکنیم! و دو برابر واکنش نشان میدهیم.جناب یوسفی عزیز ومیلاد گرانقدر دوسال در فضای بی انتهای مجزای همراهتان بودیم وهمیشه از سر صدق وبزرگواری و متانت گفتید و نقد شنیدید وصبورانه پاسخ دادیدبرایتان از خدا بهترینها را خواهانیم که لایق بهترینهایید .قلمتان پر جوهر ودلتان پرگوهر باد.

  آمنه صالحی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۸
  0
  0

  ضمن عرض سلام و ادب خدمت شما حاج محمد فاروق ومیلاد یوسفی ، صمیمانه ترین تبریکات ما را به خاطر دو سال فعالیت موثر وتاثیرگذار در دنیای مجازی را پذیرا باشید برای مدیریت محترم و مخاطبان و اصحاب فرهنگ و رسانه توفیق و سعادت را خواستارم.

  تحسیم الیاسی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۳
  0
  0

  با سلام و احترام
  آنچه در این مدت انجام داده اید جهدی ستودنی بوده است. به نوبه ی خود عرض خسته نباشید و دستمریزاد دارم. امید است مستدام باشید.

  علیزاده شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۹
  0
  0

  تبریک انشالله در پناه خداوند موفق باشد باشید صداقت در کار دوری از افراط وتفریط

  رستمی تبار شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
  0
  0

  سلام علیکم
  فرهنگ سازی در کنار تقویت مظاهر فرهنگی سنتی قابل تکریم بومی و نبرد با مظاهری فرهنگی مخرب از طریق اطلاع رسانی به موقع می تواند ستونهای حیاتی یک جامعه را مستحکم سازد تا در برابر ناهنجاری هائیکه می توانند یک جامعه را منهدم نمایند، مقاومت کنند. ضمن آنکه جامعه آمادگی شنیدن هرسخنی را داشته باشد تا در کنار آن تفکر انتقادی خویش را چنان ارتقاء دهد تا به حکم قرآن بهترین سخنان را پذیرفته و از آنها تبعیت نمایند.
  بنابراین رسالت وب سایتهایی چون پاوه پرس و دیگر عزیزانی که در این حوزه بدون هیچ گونه چشمداشت مادی و در نبود رسانه های مکتوب با جان و دل مشغول فعالیت هستند مستوجب قدردانی است.
  امید است دوستان از بادهای ناملایم و ناسازگاری که سعی در تضعیف روحیه عزیزان حوزه فعالیت های فرهنگی و اطلاع رسانی را دارند تا در نبود آنها شاید بتوانند به امیال و آروزهای خود با نادیده گرفتن قوانین کشور و حقوق اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و محیط زیستی مردم برسند نهراسند. به راستی کار در حوزه فرهنگ و آموزش مردم طاقت فرساست.
  دوسالگی شما عزیزان مبارک و قدمهایتان خستگی ناپذیر باد. امید است همه آحاد جامعه بتوانند از مطالب این وب سایت که با تکیه بر خدا، روز به روز متقن تر ، علمی، مستند ، و به روزتر می شوند، بهره لازم را ببرند.

  محمد رشید امینی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳
  0
  0

  له قولایی دله وه پیروزیایی له به ریوه به ران وئازیزانی سایتی پاوه پریس ده که م به راسی له و ماوه یه دا به جوانی توانیویانه ئه رکی راگه یاند و هه واله کان به باشی جی به جی بکه ن دوو باره ده ستان خوش

  عین الدین رحیمی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۴
  0
  0

  باتشکر و سپاس فراوان به پیشروان آگاهی واصحاب قلم درپاوه پرس، دوساله شدن پاوه پرس راخدمت کاک میلاد و آقای یوسفی و دیگر دوستان تبریک وتهنیت عرض میکنم

  حسن قادری شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲
  0
  0

  باسلام و آرزوی موفقیت بخاطر تلاش وفعالیت دوساله پاوه پرس به سرپرستی کاک فاروق وهمکاری میلاد عزیز امیدوارم زحمات این عزیزان موجب رضای الهی و ارتقای سطح آگاهی مردم قرار گیرد

  شوان موسی زاده شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۶
  0
  0

  کاک فارووق و کاک میلاد ساڵیادو ئەرەمەرزناو پەلیانەو پاوە پرێسی؛ پیرۆز بۆ.
  لەشتان ساغ و ژیوایتان بە شاڎی بۆ.

  فاروق مومنی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۳
  0
  0

  سالروز دوسالگی خبرگزاری پاوه پرس را به جناب حاج فاروق و کاک میلاد عزیز تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت روز افزون را برایشان از خداوند متعال مسئلت می نمایم

  شهین مستوفی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۹
  0
  0

  من هم به نوبه خود تولد این سایت وزین را به مدیریت پدر وپسر خوش ذوق و فعال شهرمان اقایان یوسفی تبریک گفته وبابت این خدمت خطیر از شما متشکرم موفق باشید

  داود امامی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹
  0
  0

  بسمه تعالی
  پاوه ، سرزمین مردمانی فهیم و اندیشمند و فرهیخته است که ارتقا و پویندگی را در تمام عرصه ها در پیش گرفته اند تا پاوه همچون ستاره ای در آسمان غرب ایران زمین همچنان پرنور بدرخشد .
  مسلما رسانه های مجازی یکی از مهمترین ارکان تسهیل بخش در پیشبرد امور در جامعه خواهد بود و قطعا جامعه ی پویا و زنده و طالب تعالی را رسانه های سالم و صادق و باهویت پشتیبانی خواهند کرد که چنین رسانه هایی را نیز مدیران و دست اندرکارانی صدیق ، شریف و دلسوز اداره می کنند.
  سایت وزین ” پاوه پرس ”
  پس از دو سال فعالیت موفق رسانه ای در خانواده رسانه های کرمانشاهان
  بعنوان یک رسانه دلسوز برای دیار با صلابت و عظمت اورامانات تحت مدیریت شخصیتی بزرگوار و مدبر جناب آقای محمدفاروق یوسفی ، ثابت نموده که رسالت سنگین و خطیر رسانه را بخوبی محقق ساخته است.
  علی هذا جا دارد به عنوان کسی که افتخار داشته ام همواره اخبار و مطالب سایت وزین پاوه پرس را رصد کرده ام
  و بعنوان پایگاهی پرمخاطب و دارای جایگاه و شناسنامه
  می شناسم
  از زحمات مدیریت و خبرنگاران و نویسندگان پاوه پرس
  نهایت تقدیر و سپاس و دست مریزاد را داشته باشم.
  ارادتمند،
  داود امامی
  مدیر سایت خبری تحلیلی
  ” استان پنجم ”
  و
  سخنگوی شورای اسلامی شهرستان کرمانشاه

  احمد اتابک شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۸
  0
  0

  باسلام خدمت حاج محمدفاروق یوسفی و دوست توانمندم میلادجان
  از صمیم قلب بهتون تبریک میگم و خداقوت،وجود عزیزانی زحمتکش مثل شما در هر منطقه ای مایه ی خیر و برکت آن منطقه است بدون شک،برای شما عزیزان در ادامه ی رسالتتون آرزوی موفقیت دارم

  سید یاسر صادقی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۵
  0
  0

  درود بر شما و عرض ادب و احترام
  کاک فاروق و کاک میلاد عزیز تبریکات صمیمانه بنده را پذیرا باشید. به نوبه خودم از تمامی زحماتی که در طی این دو سال بدون هیچ چشم داشتی تقبل نموده اید و کمال تشکر و قدردانی. دارم.در این مسیر بارها با ناملایمتی هایی مواجه شده اید اما هدف شما والا تر از آن بوده که شانه خالی کنید جای تقدیر است. امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت های شما عزیزان باشیم. پیروز و سربلند باشید

  امید توفیقی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳
  0
  0

  صمیمانه تبریک عرض می کنم و برای همه دست اندرکاران این پایگاه خبری موفق و دیگر همکاران و صاحب قلمان دیارم آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.
  امید است در پرتو بسط فضای اطلاع رسانی و شکل گیری بنیادین آزادی بیان همه ضعف ها عقب افتادگی ها و خود بینی ها جای خود را به رشد توسعه و عمران و ابادانی دهد.
  سپاسی دوباره از اقایان یوسفی گرامی

  ناصر محمودی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
  0
  0

  دوست و همکار عزیزم از زحمات صادقانه و تلاش خالصانه و بی ریای شما در طی دو سال فعالیت شما که هدفی جز خدمت صادقانه نداشته اید کمال تشکر و قدردانی را مینمایم و ارزوی توفیق در تمامی مراحل زندگیتان را از ایزد منان خواستارم

  علی پرندین - کرمانشاه دیلی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۷
  0
  0

  با عرض سلام و ادب
  خدمت جناب آقای یوسفی مدیر محترم سایت وزین پاوه پرس عرض خسته نباشید و خدا قوت دارم.
  بی شک زحمات مدیر محترم سایت و سایر عزیزان ، موفقیت این سایت وزین را رقم زده است.
  آرزوی تداوم موفقیت حضرتعالی و پاوه پرس را دارم.

  محمد غریب معاذی نژاد شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
  0
  0

  باسمه تعالی

  “ویجزی الذین احسنوا بالحسنی”

  مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده­ی کسانی قرار داده که با عمل خالصانه­ی خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام بر می­دارد.

  برادر ارجمند جناب آقای محمد فاروق یوسفی مدیریت محترم سایت پاوه پرس

  به شکرانه­ ی توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرت­عالی در مدیریت صادقانه، خالصانه و متواضعانه سایت پاوه پرس که حسن خلق، تعامل سازنده با همکاران، درک بالا نسبت به مسائل فرهنگی، خلاقیت، نوآوری، جدیت و قاطعیت در امور را دربر داشته است باعث و حامل آن گردید تا همکاران شما در این مجموعه هیچگاه خاطره­ ی تلاش­های بی وقفه، پیگیری و سخت­کوشی شما را در ابعاد مختلف از جمله حمایت­های بی­دریغ و خالصانه حضرتعالی در اجرای برنامه ها از کارشناسان فرهنگی و اجتماعی را از یاد نبرده و همیشه در محافل فرهنگی ذکر خیر شما را بر زبان جاری سازیم.
  شور شیرین خاطرات تلاشهای صادقانه ­ی شما همواره در پست مدیریت اجرایی این سایت که در جای­جای آن اثر قدم­های پشتکار و همت شما بر آن موج می­زند به یادگار خواهد ماند .

  امیدواریم با توکل به خداوند منان گام­های مستحکم و مستمری را بردارید و عاقبت بخیری که آرزوی دیرینه همه انبیا و اولیا و صلحای ما بود قرین زندگی پرنورتان باشد.

   محمد غریب معاذی نژاد شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۶
   0
   0

   با سلام .وارزوی روزهای بهتر برای آقای یوسفی .طبعا نقش رسانه ها در پویایی وتحرک جامعه نقشی انکار ناپذیر است .فعالیت وزحمات شما دوستان ستودنی است .همگرایی وهم فکریی فرهیختگان این سرزمین از کارکردهایی اصلی سایتهای شهرمان از جمله پاوه پرس می باشد .انشا الله همواره موفق وسربلند باشید .در ضمن مطلب بالایی که به نام بنده بو.ده احتمالا اشتباهی در نام ان صورت گرفته ومربوط به اینجانب نمی باشد .

  پاوه ای فرهنگی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  0
  0

  خدا را شکر بخاطر همه نعمتهای بی پایانش.
  “با سلام، محضر مبارک این مدیر فرزانه”
  تبریک خالصانه خدمت شما و پسر خلفتان و سایر همکاران ارجمندتان.
  پدر و دختر و پسر ارزشمند، افتخاری هستید برای پاوه و …
  از خداوند منان سلامتی و سعادت را برای شما و سایر اعضا خانواده محترمتان آرزومندم!
  آفرین به پسر گرامتان و هزارن آفرین به دختر گرانقدرتان!

  تیتر نیوز کرمانشاه / ارشادی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸
  0
  0

  سلام
  ضمن خسته نباشید به مدیریت سایت وزین پاوه پرس برای کلیه همکاران سخت کوش و پرتلاش این پایگاه خبری آرزوی موفقیت و سعادت را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.
  موفق و پیروز و سربلند باشید

  حارس رضائی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
  0
  0

  صمیمانه از زحمات شما سروران گرامی قدردانی می کنم. امیدوارم پیوسته در مسیر اطلاع رسانی بی طرفانه و صادقانه موفق و موید باشید. بی شک خداوند مهربان پشت و پناهتان خواهد بود.
  “انسان خوبی باش و وقتت را برای اثبات آن به دیگران تلف نکن”

  بدری شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
  0
  0

  روناک یوسفی عزیز دنیا مثل ماری می ماند مواظب نباشی زهر ان کشنده است انشاالا نیت پدرتان خیر است تاریخ نشان داده پاوه شهری مقاوم وسختی کشیده بوده وهمواره روی پای خود ایستاده وبااتکا به غیرت جوانانش به سمت علم پیش میرود وچه سختیهای که در این راه نکشیده است امیدوارم هر کس هدفش خدمت بمردمان می باشد خداوند کمکش کند تلاشهای دو سال کار گردانندگان پاوه پرس را در خاتمه موفق امیز بوده جهت اگاهی رسانی به مردم عزیزمان تبریک می گویم او از تلاشهای انها ممنونم

  فاتح شمس شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۷
  0
  0

  جناب اقای یوسفی عزیز بنده هم به نوبه خود این تولدت میمون ومبارک را به شما وهمه فرهنگدوستان دیارمان تبریک میگویم ارزوی توفقیق وسلامتی را برای شما وهمکاران محترمتان را دارم موفق وپیروز باشید

  امیر حاتمی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۲
  0
  0

  چنان پر شد فضای سینه از دوست ……..که فکر خویش گم شد ازضمیرم…..به نام اوکه فرمان های روان وحال ها بر نظام از نام اوست .بس قفل هاکه به این نام از دلها بر داشته.بس رقم های محبت که به این نام در سینه ها نگا شته بس بیگانگان که به وی آشنا گشته.بس غافلان که به وی هشیار شده بس مشتاقان که به این نام دوست رایافته است…
  گفت از دوست چه دیدی که چنین مسروری گفتم از دوست همین بس که زما وشهر یاد کند کمال تشکر وقدردانی فراوان دارم از زحمات بدون پاداش مادی از مدیر سایت ودستیارانتان موفق وسر بلند باشید

  دلشاد پیاب شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۹
  0
  0

  سلام علیکم
  صمیمانه ترین تبریکات ما را پذیرا بوده، امید است در سایه سار ایزد منان و الطاف کریمانه ایشان در وادی اطلاع رسانی موفق و پیروز باشید .
  چیزی ندارم جزء پیشکشی از لسان الغیب حافظ شیرتزی تقدیمتان نمایم :
  باغبان گر پنج روزی صحبت گل بایدش بر جفای خار هجران صبر بلبل بایدش
  ای دل! اندر بند زلفش از پریشانی منال مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش
  رند عالم‌سوز را با مصلحت‌بینی چه کار؟ کار ملک است آن چه تدبیر و تأمل بایدش
  تکیه بر تقوا و دانش در طریقت کافری‌ست راهرو گر صد هنر دارد توکل بایدش
  با چنین زلف و رخش بادا نظربازی حرام هر که روی یاسمین و جعد سنبل بایدش
  نازها زان نرگس مستانه‌اش باید کشید این دل شوریده تا آن جعد و کاکل بایدش
  ساقیا! در گردش ساغر تعلل تا به چند؟ دور چون با عاشقان افتد، تسلسل بایدش
  کیست حافظ تا ننوشد باده، بی آواز رود عاشق مسکین چرا چندین تجمل بایدش؟

  احمد محنتی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۹
  0
  0

  آمار وارقام خودپاسخگوست…. توصیف وتفسیرش پیام های وافری درپی دارد.
  قیاس با سایت های برتر استانی هرچند کار شاقی است اما شما آن را شدنی نمودید، حجم مطالب برجمعیت کثیر مناطق دیگر غلبه نموده است.
  پاوه پرس مرزها را درنوردیده و الان به عنوان سایت مرجع بدان می نگریم واز آن بهره ها برده ایم.
  کیفیت مطالب ارائه شده وهمه توانمندی های دیگر مرهون دلسوزی وپشتکار مدیریت فعال وهمکارفعال تان می باشد.
  همراهی جمیع نویسندگان وحامیان سایت بر تقویت کارکردی آن افزوده است.
  هرچند که ساکن پاوه نیستم، اما به واسطه ی این سایت تعصب پاوه ای دارم
  برای نشان دادن فهم ودرک ودانش ومعلومات مردم شهرستان پاوه همیشه سایت پاوه پرس را به دوستان معرفی نموده ام
  هرچند که دوسال فعالیت به سرانجام رسید اما از بعد کمی وکیفی تجارب بیست ساله برآن جلوگر است.
  تلاش تان ارزنده وقابل تقدیر وسعی تان ، راهتان مستدام باد

  آکو مرادی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۴
  0
  0

  قبل از همه چیز تبریک میگم به آقای یوسفی که بیشتر کارهاش بر طبق برنامه ریزی پیش میره من جمله همین سایت خبری تحلیلی که خوشبختانه جزو چندین سایت برتر استان است و مایه افتخار برای ما . لازم است از زحمات و پشتگیری های آقای یوسفی از جوانان که خود نیز جزو آنان می باشم یاد و تشکر نمایم و در پایان آرزوی موفقیت و سربلندی بیشتر را برای این فرد بزرگوار و سایت خبری تحلیلی پاوه پرس دارم

  0
  0

  با سلام و احترام خدمت شما عزیزان …
  بنده نیز به نوبه ی خود این اتفاق فرخنده را تبریک عرض می نمایم خدمت دو عزیز بزرگوار کاک محمد فاروق و میلاد عزیز …
  یاد ایام انتخابات شورای شهر افتادم که وب سایت پینوس جهت مصاحبه با کاندیدا های انتخاباتی بحضور همه رفت از جمله آقای یوسفی که ایشان در آن برهه از دغدغه هایشان برای فضای رسانه ای پاوه گفتند و قول دادند که بعد انتخابات سایت خبری پایه گذاری کنند که خوشحالم امروز شاهد آن هستیم که وعده یشان را عملی نمودند و در طول این مدت شاهد آن بودیم که پاوه پرس سعی نموده که پلی ارتباطی باشد میان مردم و چندی از اعضای شورا که دغدغه هایشان از جنس مردم است و سعی در رفع مشکلات شهر دارند ، بنظر بنده فعالیت پاوه پرس تا به اینجا مثبت بوده اما لارم است که در ادامه ی کار قوی تر از پیش ظاهر گردد که بتواند بازویی تاثیر گذار در رفع مشکلات شهری باشد … و این امر ممکن نمی شود مگر با همکاری و همیاری شهروندان عزیز پاوه …. به مناسبت این دو سالگی سایت پیشنهادی خدمت کاربران و مردم عزیز شهر دارم ، چندی پیش مقاله ای با عنوان بی تفاوتی مردم ، اصلی ترین عامل بحران منتشر نمودم که لازم میدانم باز در اینجا عرض نمایم که وقت آن رسیده که دیگر نسبت به اتفاقات اطراف مان بی تفاوت نباشیم و با حرکتی و جرقه ای از خواب غفلت بیدار شویم … تا کی به نسبت اطراف مان بی تفاوت باشیم … حضور پاوه پرس و چندی از اعضای دلسوز شورا فرصتی است با ارزش و زمینه ای برای بیداری از خواب … مسئله مهم این چند روز مبحث حسابرسی شهرداری است که بنظرم لازم است مردم بیدار شوند و همه خواهان این کار شوند و با این حسابرسی ها خیلی چیز ها روشن می شود و بسیاری از پشت پرده ها رو می شود پس بیایید با حمایت جمعی از این قضیه خواهان حسابرسی از گردش های مالی شهرداری شویم ….

  در پایان لازم می دانم از دوست عزیزم میلاد یوسفی که خود شخصا در سایت پینوس شاهد دغدغه هایش برای پاوه بوده ام و بعد آن در پاوه پرس نیز مطمئنم که در جهت پیشرفت هر چه بیشتر پاوه بسیار از خود مایه نهاده است تشکر و قدر دانی نمایم … خوشحالم که فضای خبری و سیاست بر اون اثری نگذاشته و همچون روز های اول حضورش در پینوس همچنان دغدغه های واقعی اش ثابت مانده اند …. موفق و سر بلند باشید ….

  روناک یوسفی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۲:۰۲
  0
  0

  باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای، تحویل دهی..خواه با فرزندی خوب،خواه با باغچه ای سر سبز ..خواه با اندکی بهبود شرایط اجتماعی و یا تغییر در اوضاع فرهنگی و…..و اینکه بدانی حتی فقط یک نفر با بودن تو، ساده تر نفس کشیده است یعنی تو موفق شده ای…
  ” گابریل گارسیا مارکز”
  تبریک به روح خستگی ناپذیر پدر وبرادر عزیزم…..
  به راستی که در این دو سال با تحمل سختی ها ومشقت های فراوان در بروز نگه داشتن این سایت هم از لحاظ مادی وهم معنوی چه محنت ها که نکشیده اید ،روزهاوشبهایی که شاید نزدیک به ده ساعت پشت میز در حال تایپ وتهیه یک گزارش وقت گذاشته ایدبدون هیچ چشمداشت ومزد و پاداشی…
  دو سال تمام از هر نوع زندگی عادی محروم بودن ازهمه لحاظ ،با وجودسختی های فراوان ونبود امکانات، نداشتن تفریحی سالم میهمانی ومسافرت و…….فقط وفقط عشق میخواهدبرای استوار ماندن دراین راه……به راستی که همه عزیزانی که در این عرصه فعالیت دارند اینچنین اند وشایسته است که به همگی خسته نباشید گفت…پاوه پرس درابتدا مانند طفلی نوپا وبه نوعی عضو کوچکی از اعضای خانواده ما بودوبه دوسال نرسیده به جایی رسیدکه آوازه اش ازفرسنگها شنیده میشد…حال که با گذشت دوسال زحمات وتلاش ها وپیگیری های شما اینچنین در سایه الطاف بیکران الهی وباحمایتهای بی دریغ مردمی فهیم ، پاوه پرس چون نهالی نو پا به بار نشسته،امید میرود که همچنان با حمایت های بی دریغ عزیزان فرهیخته دیارمان واین مردم شایسته خدمت، به درختی تنومند تبدیل شود و بتواند در بهبود شرایط زندگی و…این مردم سرد وگرم کشیده دیارمان مثمر ثمر واقع شود…..به امید آنکه روزهای سبزی پیش رویمان باشد وپاوه ای آباددرآینده ای نه چندان دور …….
  پاوه پرس عزیز عضو کوچک اما بزرگ خانواده تولددوسالگیت مبارک .به اندازه تمام خستگی هاوتلاش های پدر عزیزم دوستت دارم وامید که نامت در تاریخ پاوه همیشه قهرمان جاودانه بماند…..

   فرهنگی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵
   0
   0

   روناک خانم ارجمند
   سلام و درود بی پایان بر شما
   آفرین و هزاران آفرین بر شما باد
   الگوی خوبی هستید برای دختران ما،شما که اینگونه از پدر و برادرتان حمایت و قدردانی می نمایید.
   مطمئناً پدر تلاشگرتان به وجود شما افتخار خواهد کرد
   در پناه حق ، سلامت و سعادتمند و سرافراز باشید

  فرشاد شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۱
  0
  0

  بابت زحمات شبانه روزی و دلسوزی هایتان نهایت تقدیر و تشکر را دارم

  صهیب حاجی عزیزی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۵
  0
  0

  ضمن عرض سلام و ادب خدمت شما جناب آقای یوسفی بزگوار

  تبریکات صمیمانه بنده را به خاطر دومین سالگرد تاسیس پایگاه خبری تحلیلی پاوه پرس پذیرا باشید .

  به امید خدا که بتوانید رتبه اول استان را کسب کرده و حتی جزء رتبه های برتر کشوری نیز قرار بگیرید.

  به واقع این مهم با تلاش های شبانه روزی شما و پوشش خبری بسیار قوی شما غیر ممکن نیست .

  با سپاس از شما پاوه پرسی های عزیز

  صهیب حاجی عزیزی طراح قالب وب سایت وزین پاوه پرس

   محمدفاروق یوسفی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۰
   0
   0

   جناب مهندس صهیب حاجی عزیزی
   ضمن سلام وتقدیر وتشکر از محبت ها وحمایت های مستمر آن بزرگوار و نیز تمجید وتجلیل از ذهن خلاق وپویای تان که با طراحی این سایت، توانمندی وتأثیرگذاری خویش را درعرصه ی دنیای مجازی به مسند ظهور رساند، امیدوار هستم همیشه ودرهمه حال توفیقات روزافزون نصیب تان گردد وهمچنان به عنوان نیروی شایسته مایه ی افتخار ومباهات شهروندان دیارمان باشید. ان شاء الله

  حیدراسلامی نیا شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۴
  0
  0

  گردانندگان سایت وزین پاوه پرس ، حاج محمد فاروق ومیلاد یوسفی ، صمیمانه ترین تبریکات بنده را به خاطر دو سال فعالیت موثر وتاثیرگذار در دنیای مجازی را پذیرا باشید ودرمقام تجلیل از این زحمات ارزشمندتان به این چند بیت از اشعار فخرالدین اسعد گرگانی بسنده می نمایم .
  نیینى باغبان چون گل بکارد چه مایه غم خورد تا گل بر آرد
  به روز و شب بود بى صبر و بى خواب گهى پیراید او را گه دهد آب
  گهى از بهر او خوابش رمیده گهى خارش به دست اندر خلیده
  به امید آن همه تیمار بیند که تا روزى برو گل بار بیند

  مختار برزگر شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۹
  0
  0

  یکی از آیتم های توسعه فرهنگی یک جامعه وجود رسانه ها و نشریات در آن جامعه است و سرانه فرهنگی بر اساس وجود و تعدد آنها بدست می آید و به یقین سایت وزین پاوه پرس در این زمینه با توش و توان خسته ناپذیر مدیریت محترم و ساعی آن گامی مهم برداشته و راهی حساس آغاز نموده که انعکاس دقیق و به روز اخبار و اطلاعات در جذب مخاطبان آن نقش آفرین بوده و هست
  بنده نیز به سهم خود و بعنوان یکی از مخاطبان سایت وزین ضمن تبریک سالگرد ۲ سالگی آن و در پاسداشت آن برای مدیریت محترم و مخاطبان و اصحاب فرهنگ و رسانه توفیق و سعادت را خواستارم

  Ahmadi شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۸
  0
  0

  تبریک تبریک تبریک!!!!!!

  ناشناس شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۴
  0
  0

  تبریک به شما اقای یوسفی لطف کنید اسامی قبولی دکترای تخصصی که امروز اعلام شد منتشر کنید ممنون

  مهرداد سلیمی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۳
  0
  0

  مدیریت محترم سایت پاوه پرس تبریکات تصمیمانه ما را به خاطر دومین سال حضور گرمتان در امر اطلاع رسانی و خدمت به شهر عزیزمان پاوه پذیرا باشید .امید که همچون دو سال گذشته موفق و موید باشید .اعضای شرکت نسیم پخش پاوه

  حاتمی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۲
  0
  0

  ممنون از زحمات ۲ساله پاوه پرس از زحمات آقایان یوسفی انشالهء موفق موید باشید بابت اطلاعت رسانی

  سعیدیانی پور شهریور ۱۹, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۵
  0
  0

  سلام،خسته نباشید،تلاش وپشتکارتان قابل تقدیراست

  محمد شهریور ۱۹, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴
  0
  0

  با سلام و تبریک به کاک فاروق و کاک میلاد و آرزوی توفیق روزافزون.باشد که در راه خدمت به جامعه در سایه الطاف الهی موفق و موید باشید

  سعید شهریور ۱۹, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۱
  0
  0

  تبریک به پاوه پرس وتبریک به مدیریت کوشا وفعالش برقرارباشید……

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  4 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶