“پاوه پرس” دوساله شد 
پاوه پرس

“پاوه پرس” دوساله شد

“پاوه پرس” دوساله شد

دو سال گذشت…

 

دوسال پیش در بیستم شهریور ماه سال ۱۳۹۲ “سایت پاوه پرس” پای به عرصه ی خطیر دنیای مجازی نهاد و در چنین روزی فعالیت خویش را رسماً آغاز نمود. وظیفه ای که احساس می گردید با یاری خداوند متعال به فعلیت رسید و با اندک توان خویش این توفیق را یافتیم در فضای فراهم شده به آرمان های خود، که همانا توسعه همه جانبه شهرستان و منطقه است، تاحدودی دست یابیم.

 

بدون شک توسعه همه جانبه یک منطقه جز با تلاش مستمر و هدفمند آحاد آن جامعه فراهم نمی گردد و در این راستا مدیریت و بروزرسانی یک سایت خبری و انتشار روزانه اخبار منطقه و یادداشت های شهروندان فعالیت طاقت فرسایی است که علیرغم پرداخت هزینه های مختلف، بدون چشمداشت مادی تاکنون به سرانجام رسیده است.

 

قطعاً استمرار این مهم، جزء با عشق و علاقه وافر امکان پذیر نمی باشد، عشقی که با غلبه بر تمامی محدودیت ها، مشکلات و ناملایمتی های فراوان ما را همچنان به ادامه مسیر امیدوار می کند.

 

موفقیت یک سایت امری اکتسابی است که جز با تلاش صادقانه و عشق به خدمت ایجاد نخواهد شد. ما بر این اعتقادیم که استمرار موفیقت از دستیابی ‌اولیه به آن مشکل تر است و شاید به همین دلیل باشد که هر روز که از فعالیت سایت می گذرد، حفظ حداقل وضعیت موجود و یا آنچه که آن را پس ازدو سال تلاش شبانه روزی مستمر و صرف هزاران ساعت کار بدست آورده ایم به مهمترین دغدغه و نگرانی ما تبدیل شده است.

 

بیش از دو میلیون بازدید از بدو راه اندازی تاکنون و مشاهده هزاران صفحه پاوه پرس در طی یک روز و … شاید سندی باشد بر این موفقیت. سایتی که هم اکنون خود را به عنوان یکی از پربازدیدترین و پرمخاطب ترین سایتهای خبری سطح منطقه و استان کرمانشاه مطرح نموده و با توجه به مرور آمار فعالیتش در دوسال اخیر، توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین عموم کاربران منطقه اورامانات، خصوصاً شهرستان پاوه کسب نماید.

 

در پایان لازم است از همه ی عزیزانی که در این مدت ما را همراهی، کمک و راهنمایی نموده اند تجلیلی داشته باشیم و از زحمات بی دریغ نویسندگان و همراهی همیشگی کاربران پاوه پرس و همچنین مساعی ارزنده و شبانه روزی کاک میلاد یوسفی که در همه حال در اداره سایت همراه و همفکر اینجانب بوده و از هیچ کوششی مذائقه ننموده و نیز خانواده ام که با تحمل سختی ها و کمبودها همراهی نموده اند، نهایت سپاس و تقدیر را داشته باشیم، دست همه ی دوستان و عزیزان را به گرمی‌ می فشاریم و از همه ی بزرگواران در ادامه همچنان انتظار همراهی داریم.

 

ما بـدان منـزل والـا نتـوانیم رسـید       هم‌ مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

 

محمدفاروق یوسفی، مدیرمسئول پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس

 

———————————————————————————————————————————

 

نگاهی آماری به فعالیت پاوه پرس در طول دو سال گذشته

 

بازدید کلی: بیش از دو میلیون – ۲,۰۰۷,۰۲۰ بازدید

میانگین بازدید روزانه در ۲۴ ماه گذشته: ۲۷۸۷ بازدید

میانگین بازدید روزانه در ۱۲ ماه گذشته: ۳۸۰۰ بازدید

میانگین بازدید روزانه در ۱ ماه گذشته: ۴۴۵۴ بازدید

بیشترین بازدید روزانه در ۲۴ ماه گذشته: ۹۲۲۸ بازدید، در ۱ شهریور ۹۴

پربازدیدترین مطلب: گزارش “پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۳ در شهرستان پاوه” با ۱۳ هزار و ۹۷۵ بازدید

پربحث ترین مطلب: گزارش “لیست قبولی های شهرستان پاوه در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در سال ۹۴” با ۱۲۹ نظر

تعداد نظرات تایید شده: بیش از ۱۲ هزار و ۳۰۰ نظر

 

 انتشار بیش از ۲۲۵۰ پست بصورت منظم در دسته های مختلف

 

از جمله: اجتماعی و اقتصادی (۷۸۹ مطلب) – فرهنگی، ورزشی و هنری (۳۷۲ مطلب) – یادداشت و مقالات (۲۶۹ مطلب) – امور شهری و شهروندی (۲۳۱ مطلب) – پیشخوان روزنامه های صبح کشور (۲۳۰ مطلب) – گزارش و گفتگو (۱۴۵ مطلب) – گوشه و کنار استان کرمانشاه (۱۴۵ مطلب)، یادداشت سردبیر (۵۰ مطلب) و انتخابات مجلس دهم اورامانات (۱۹ مطلب).

 

مشارکت بیش از ۹۰ نفر از نویسندگان، فعالان رسانه ای و همکاری سروران گرانمایه با پاوه پرس


آقایان و خانم ها: فایق لطفی، عرفان زمردی، محمود رستمی تبار، جلیل بهرامی نیا، محمد غریب معاذی نژاد، حبیب اله مستوفی، ابراهیم یوسفی، حیدر غلامی، برهان لهونی، نورالدین بهرامی، جمال کاری، همایون محمدنژاد، دکتر سید مختار هاشمی، ناصح محمودی، دکتر اسماعیل شمس، احمد حکیمی، فاتح شمس، دکتر برهان ولدبیگی، حیدر اسلامی نیا، محمد کریمی، کورش امینی، تحسیم الیاسی، اردشیر محمدی، بهنام سلیمی، برهان عبدی، علی امینی، کیوان حاتمیان، محمدعرفان صالحی، شیوا یوسفی، اکرم حسن زاده، فتح اله نجفی، صباح جباری، شایان ربیعی، سلام خسروی، محمدآشنا عباس منش، صهیب حاجی عزیزی (طراح قالب)، هادی زامیاد، سعدی سپنجی، ابراهیم شمس، داود امامی، یاسر خالدی زاد، اسامه قادری، سیدعبید فخرالدینی، مظفر ولدبیگی، احمد احمدی، ملا احمد مبارکشاهی، شیرزاد صفری، بهرام ولدبیگی، آدم غلامی، متین لطفی، عطا حیدری، بهروز خسروی زاد، کیهان عزیزی، امید مقصودی، فروزان رسولی، آکو مرادی، فرامرز رشیدی، امید حبیبی، صباح مرادی، قباد فرجی، شیما محمدنیا، آرمان فیضی، ملا احمد بهرامی، منصور وهابی، الماس فهیمی، حسن قادری، مصطفی ویسمرادی، یحیی معماری، نادر نقشبندی، سعدی توفیقی، زکریا رستمی، فرهاد صالحی، جعفر بدری، ریزان روشنی مقدم، آزاد حسینی، مظهر رمضانی، سیدباقر هاشمی، مصلح قادری، زکریا یوسفی، ایوب محمدی پور، شاپور یوسفی، مختار برزگرفرد، امیر حاتمی، دلشاد پیاب، انور مستوفی، نجیبه سبحانی، ابراهیم شهریاری، امید توفیقی، سروه سهرابی، یاور ازکات، طیفور حاتمی، مهدی قاضی زاده، آمانج رسولی و امید سلیمانی.

 

رتبه پاوه پرس در بین سایتهای خبری استان کرمانشاه / براساس رتبه بندی جهانی الکسا

 

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس در آغاز فعالیت خود جایگاهی در رتبه بندی سایتهای خبری استان کرمانشاه نداشت و در تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ برای اولین بار توانست بین ۱۵ سایت برتر استان قرار گیرد. با جدیت و تلاش مجموعه سایت و هچنین استقبال مردم رتبه پاوه پرس در بین سایتهای استان بهبود یافت و در بهترین رتبه بندی پاوه پرس در تاریخ ۷ دی ۱۳۹۳ با رتبه الکسای جهانی ۲۲۳۴۲۱ توانست سومین سایت برتر استان شود. علی ایحال با تغییرات ایجاد شده هم اکنون پاوه پرس پس از سایتهای خبری مرصاد نیوز، کرمانشاه نیوز، توسعه، استانداری کرمانشاه و کرمانشاه دیلی در جایگاه ششم استان قرار دارد.

 

حضور فعال در شبکه های اجتماعی (فیس بوک، گوگل پلاس و تلگرام )

 

فیس بوک پاوه پرس

 

فیس بوک پاوه پرس، ۱۵۵۲ نفر دنبال کننده – آدرس: https://www.facebook.com/pavehpress

 

G+pavehpress

 

گوگل پلاس پاوه پرس، ۱۵۵ نفر دنبال کننده – آدرس: https://plus.google.com/104995712302122556502

telegram-pavehpress1telegram-pavehpress2

تلگرام ۱ و ۲ پاوه پرس با ۴۰۰ نفر عضو

 

به شکرانه اعتماد عمومی و به مناسبت دوسالگی پاوه پرس، تصویر زیر تقدیم به همه خوبان

 

پاوه۹۵ دیدگاه

  کریمی‌ نژاد ‌ بهمن ۲۶, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۶
  0
  0

  ڵەشتا ساق بۆ دەستا وەش بۆ بەرقەرارێ بیدێ

  کژال حسنی آذر ۱۱, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۵
  0
  0

  هر روز مهمان پاوه پرس هستم واز تماشای آن لذت می برم وبرای پدرو پسر تلاشگر شهرمان که اینچنین مایه می گذارند درود می فرستم وآرزو دارم همچنان در ادامه خدمت رسانی بدون چشمداشت موفق باشند.

  حسینی تبار آبان ۴, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۵
  0
  0

  گزارشی زیبا از واقعیتی انکارناپذیر بود ، آقایان یوسفی سعی تان مشکور ودلهایتان همچنان مسرور باد

  تهران نشین مهر ۷, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
  0
  0

  قطعا وجود این سایت مردمی برای منطقه بسیار ارزشمند است و نیازی به امار وارقام نیست
  بازدید دیروز این سایت از مرز ۱۰ هزار گذشت و این یعنی تصدیق گفته های شما و همه کسانی که کامنت گذاشته اند

  فـرامـرز رشـیدی شهریور ۲۸, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
  0
  0

  برادر ارجمندم جناب حاج محمد فاروق یوسفی مدیریت محترم سایت وزین پاوه
  باسلام
  به پاس زحمات بیدریغ و شبانه روزی حضرتعالی وفرزند برومندتان جناب میلاد یوسفی عزیز در سایت تحلیلی خبری پاوه پرس تشکرو قدر دانی را دارم و صمیمانه ترین شاد باش ما را به خاطر دو سال فعالیت صادقانه وتاثیرگذار دراین سایت پذیرا باشید ، امیدوارم همچون گذشته تلاشتان درراستای امر خطیر خبر رسانی و پیگیر رفع مشکلات شهرستان همچنان موفق سر شار از انرژی باشید. اجرکم عندالله

  هادی زامیاد شهریور ۲۵, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۵
  0
  0

  ضمن عرض سلام وادب و تبریک دوساله شدن سایت وزین پاوه پرس ومدیریت فعال وکوشای آن جناب کاک فاروق وکاک میلاد یوسفی که بخش اعظمی از وقتشان را در راستای اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای شهرستان وارتقای جایگاه آن صرف نموده وبدون چشم داشتی ، رنج ومشقت وارده از جناح های مختلف را در این راستا به جان خریده وبا وجود این رنجها هیچگاه رسالت خویش را رها ننمودید
  بنده ضمن تبریک مجدد دوساله شدن سایت پاوه پرس ،برای تداوم موفقیت وسلامتی مدیران آن آرزوی توفیق وسلامتی دارم .

  عرفان زمردی شهریور ۲۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
  0
  0

  برایانی به ریز و سه روه رانی خوشه ویست یزداران کاک فارووقی یووسفی و کاک میلادی عه زیز
  دوای سلاوو ئاره زووی سه ربه رزی
  به راستی ئه م شاکاره ی به ریزتان جیگای شانازیمانه،ماندووبوونتان له م ئه رکه پیروزا جیی سوپاس و پیزانینه
  هیوادارم به رده وام بن و هه رده م له گه شانه وه ی زیاترابن
  سه رکه وتنی زیاترتان له خودای بالاده ستی میهره بان به ئاوات ده خوازم
  ژیانتان شاد
  مالتان ئاوا

  کامیل شبرنگ شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۲
  0
  0

  با عرض سلام و تبریک خدمت خانواده محترم یوسفی و با آرزوی موفقیت بیشتر وشکوفا ترشدن سایت در راه اطلاع رسانی به مردم فرهنگی اورامانات .

  عبدالرحمن وهابی شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹
  0
  0

  یادم هست روزهایی را که میلاد عزیز و پدر ارجمندش در ابتدای کار بودند و مطلع شدم که چنین سایتی راه اندازی کرده اند…. در ابتدا گمان میکردم سایتی ساده قرار است باشد که گاه گاهی مطالبی برای خالی نبودن عریضه ارائه شود…اما باید اعتراف کنم پشتکاری که در دو سال متوالی دیدم به تحسین وادارم کرده است و هرگز چنین پیش بینی ای نمی کردم.
  اساس موفقیت پشتکار است….چه بسا بسیاری برنامه ریزی های قوی و شروع های طوفانی را میبینیم اما به علت عدم پشتکار و ادامه ی همان برنامه ی درست، کل پروژه به شکست منتهی می شود.

  نکته ی دیگری که به شخصه با آن روبرو بوده ام بحث اصطکاک روحی قضیه است . . . . شنیده ایم که می گویند کسی که داعی است باید تعریف و تمجید مردم از آنها با ذم و ایراد گرفتن های آنها برایش برابر باشد….این حرف به جای خود درست است، اما هرگز جواز آن را به ما نمیدهد که در گوشه ای بنشینیم و فقط مشغول سنگ اندازی در کارهای کسانی باشیم که همتی به خرج داده و در میدان کارزار بنا به دید خود وارد شده اند… دیده ام که افرادی با نیت خالصی ( یا حتی فرض کنید ناخالص!) مشغول انجام دادن یک سری اقدامات عملی مثل برگزاری همایش ها و جشن ها و …. می شوند و در این راه آسایش و آرامش خود و خانواده ی خود را فدا می کنند تا کار به نحوه احسن به پیش برود و انتظار تشکری از کسی ندارند اما سنگ اندازان شروع به انتقاد های بسیاری کرده و عملا استهلاک روحی روانی بسیاری را به عاملان اجرایی وارد می کنند به طوری که برای دور بعدی افراد را از اجرای کارهای مشابه سرد میکنند.
  وقتی نمیتوانیم خیری برسانیم حداقل کاری که میتوانیم بکنیم اینست که ضرر نرسانیم…!

  خداوند بزرگ چندین و چند برابر زحماتتان اجرتان دهد و تعریف و تمجید و مذمت و نکوهش دیگران را برایتان یکسان کند و باعث کند شدنتان نشود….پاوه پرسی های عزیز.

  عرفان پیرصاحب شهریور ۲۳, ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۴
  0
  0

  سلام علیکم
  آقایان یوسفی
  دوسال فعالیت سخت و خطیر شما در امر اطلاع رسانی در سایت پاوه پرس را ارج می نهم و از خداوند تداوم توفیق سایت وزین پاوه پرس را در خدمت به منطقه خواستارم

  عطا حیدری شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۳
  0
  0

  سلام بر مدیریت محترم سایت پاوه پرس و سپاس از زحمات شبانه روزی میلاد عزیز ،من مدتی از نزدیک شاهد زحمات شبانه روزی جناب آقای یوسفی بوده ام واقعا از زندگی ،عمر،و قت خو برای بازتاب خبرهای مربوط به شهر ستان پاوه مایه می گذارند . خسته نباشید جامعه مرهون زحمات شما عزیزان است

  جهانگیر ولدبیگی از سنندج شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
  0
  0

  ضمن عرض ادب و سلام خدمت برادر بزرکوارم جناب کاک فاروق عزیز و بقیه دست اندرکاران سایت از صمیم قلب بر خود واجب می دانم خسته نباشیدی عرض کرده و بهترین آرزوها را برایشان از خداوند منان خواهان باشم و دومین سال فعالیتشان را از طریق سایت پاوه پرس به ایشان تبریک عرض نمایم.

  نیشتمان شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
  0
  0

  واقعا سایت پاوه پرس رومیتوان الان به عنوان شناساندن افرادمعرفی کرد …. ۵۰%این نویسنده هایی که به پاوه پرس مطلب ارائه دادندراقبلا نمیشناختم اما به واسطه این سایت محبوب ومشهور واقعا درسطح منطقه شناسانده شده اند بدون هیچگونه زحمت ویا پرداخت هزینه ای…….وشایسته است این ۹۰نفر آنچه را که درخور نام وجایگاه پاوه پرسه ازش تقدیرکنن….. .. من که قلمی ندارم ومتاسفانه تا به امروز مطلبی ننوشته ام اما کاش این هنر رو داشتم والان منم سری تو سرها داشتم.واقعا به آدم جایگاه میده روزانه چند هزارنفر مطلبتو بخونن حس خوبیه……سپاس به میلاد عزیز وپدر گرامشان….

  پاوه شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
  0
  0

  دو ساله شدن فعالیت سایت پاوه پرس رو تبریک میگم و از تمامی دست اندر کاران تقدیر و تشکر دارم . واقعا سایت خبری خوبیه

  شهین حسینی شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۹
  0
  0

  اطلاعات جالبی ارائه گردید که بیانگر توانمندی این سایت می باشد، سایتی که موفقیت آن مرهون گردانندگان توانمندش می باشد، مبارکباد سالگرد تولد میمونش،
  سایتی که به منزله یک نهاد فرهنگی قوی در شهرستان عمل می نماید. آفرین ومبارکبا دارم خدمت مدیر وهمکاران پرتوانش

  هورامان رستمی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱
  0
  0

  سڵام
  پیرۆز بایی وێم ئاڕاستۆ وه ر په رسوو ماڵپه روو پاوه پرسی که روو به بۆنۆ دوه ساڵه بیه یشه وه.هیواداره نا هه میشه به رده وامێ بیدێ جه هه رمانه کێتانه.قه ڵه متا گریکدار بۆ.

  مسعود حیدری زاده شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱
  0
  0

  وظیفه خود می دانم که به شما و همکارانتان خسته نباشید و خدا قوت عرض نمایم. بی مبالغه در حوزه اطلاع رسانی محلی و جهت دهی به افکار عمومی در دنیای مجازی خوب درخشیدید. در بسیاری از موارد باید به شما و همکارانتان برای اخلاق حرفه ایی ، مواضع اصولی ،قلم شیوا و تلاشهای خستگی ناپذیرتان تبریک گفت. شما هم در دنیای واقعی و هم در دنیای مجازی خستگی ناپذیر فعال هستید. در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم سرزنش ها گر کند خار مغیلان غم مخور . امید که شوق کعبه اعتلای فرهنگ عمومی ،توسعه اجتماعی و آبادانی این دیار ، در شما هیچوقت کم سو نشود .
  مسعود حیدری زاده – دانشگاه کردستان

  محمدی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
  0
  0

  نکته جالبی که در این مطلب مشاهده نمودم این بود اکثر انسان های مثبت جامعه نظراتی را درخصوص تبریک دوسالگی سایت پاوه پرس نوشته بودند، اما با کمال تعجب مشاهده گردید حتی یک نفراز مدیران ادارات پیامی در این خصوص ننوشته بودند
  البته آقای خسروی شهردار پاوه تبریکی عرض نموده بودند ، شاید آن نیز بدان جهت بوده که مدیرسایت عضو شورای شهر می باشند. ومصلحتی مطلبی را ارسال نموده است.
  ازاین جهت من مقداری افسوس خوردم که آقای یوسفی به جهت پوشش خبری وانعکاس گزارش عملکرد ادارات شهرستان ، گاهی از اوقات مورد هجمه دیگران قرار می گرفت
  جای تاسف دارد وقتی پاوه پرس جلسات ادارات را پوشش خبری می دهد ، وقت وانرژی خود را صرف می کند وگزارشات آنان را مو به مو با بهترین شکل منعکس می نماید ، مطلبی که خودمدیران ادارات از نوشتن آن قاصر و ناتوان هستند اما یکی از آن مدیران حاضر نشدند حتی با یک کلمه بنویسد خسته نباشی …؟!!!!
  در چنین مواردی می توان صداقت افراد را تشخیص داد. اما همه می دانند که سایت پاوه پرس در دل مردم جای دارد وتأییدویا ضدیت تاثیری در جایگاه وپایگاه این سایت مردمی در بین افکار عمومی ندارد.
  به هرصورت مردم قدردان ، قدر زر را می شناسند وبه تکریم آن می پردازند همانطوریکه خیلی ها نوشتند وبا دل تحسین نمودند….

   سیمله شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۱
   0
   0

   به نکته بسیار جالبی اشاره نمودید.واقعا که همینطوره.متاسفانه روسای ادارات ما کمی نه،بسیار محافظه کارند وحاضر نیستند جانب هیچ کسی را بگیرند تا خدایی نکرده موقعیتشان متزلزل نشود…..اما نکته جالبتر این است که در این دوسال همه میدانیم وبارها دیده وشنیده ایم که آقای یوسفی مطلبی را نوشته در مورد همین آقایان اماچه حرفهاوقضاوتهای ناروا وناشایستی که درحق ایشان نشده اما ایشان چه عکس العملی انجام داده….اما در این گزارش سالیانه هیچ گونه منت وحرف ناحقی از جانب ایشان در این مورد به میان نیامده وفقط از خوبی مردم گفته وتشکرها کرده….چون من تا آن جائی که با ایشان برخوردداشته ام فقط میتوانم بگویم این کار را نه برای موقعیت وچاپلوسی انجام میدهد بلکه دغدغه ای که برای شهر ومردمانش داردایشان را به قبول این همه ناملایمتی ها میکند…..اما مردمان ما فهیمند وخودشان خوب را از بد تشخیص میدهند……..

    یک دوست شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
    0
    0

    بنده قبلا به نوعی تبریکات خودم را نثار این بزرگواران کرده ام بماند……. باز تبریک واما در جواب اقای محمدی : دوست عزیزم شما کجای کارید باور کنید اغلب این مسئولینی که شما ذکر کرده ای نه می دانند سایت چیست ونه می دانند سایتی به نام پاوه پرس وجود دارد ونه حال وحصوله وب گردی را دارند انها فقط برای امرار معاش تعیین شده خود بدون درد سر تلاش میکنند وعلت عقب ماندگی شهرمان هم این معضل است باور کنید من کسانی را می شناسم که در صدر قدرت هستند که حتی نمی توانند یک نامه اداری بنویسند شما کجای کارید اقای محمدی……..

  0
  0

  سڵام ئاغه‌ی یووسفی وه‌شه‌سیا
  ده‌ستاوه‌ش په‌ی هه‌رمانه‌کاتا جه هاڵیگاو قه‌ساڵه‌ینه
  ئاواتما له‌ش ساقی شمه‌ی ئازیزیا

  کامل نظری شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
  0
  0

  با سلام و تبریک به دست اندرکاران سایت تحلیلی خبری پاوه پرس ، خصوصاً کاک فاروق و میلاد عزیز، به مناسبت آغاز سومین سال فعالیت آن. امیدوارم همچنان گذشته برای این دیار منشاء خیر و برکت باشید.

  ارسلان يزدان بخش شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  0
  0

  برای کسب چیزهای بزرگ نه تنها بایدتلاش کنیم بلکه بایدرویاهم داشته باشیم نه تنهابایدبرنامه ریزی کنیم بلکه همچنین باید باورهم داشته باشیم”آناتول فرانس”
  اینک سایت پاوه پرس درمیان مخاطبان وکاربران خودباتلاش وبرنامه ریزی وباورشماعزیزان جایگاه بزرگی راکسب نموده واین موفقیت راوهمچنین دوساله شدن سایت وزینتان رابه شما آقای یوسفی گرامی ودست اندرکاران پاوه پرس تبریک گفته امیدوارم دراین راه خطیرهمیشه ودرهمه حال سربلندوپیروز باشید.

  ناسحی مه حموودی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
  0
  0

  گه رمترین سلام و ده س خوشی ئاراسته ی برایانی به ڕیزوخوشه ویستی به رپرس له سایتی پاوه پڕس ده که م که به تیکوشان وماندونه بونی خویان خزمه تی پیاوانه وکوردانه به شاروناوجه که مان ده که ن.هیوادارم به پالپشتی وهاوکاریی هه مولایه کمان هه رچی فره ترشایه تی پیشکه وتن وسه رکه وتنی ئه م برا عه زیزانه بین.
  دڵنیام کومه ڵگای ایمه ڕه نج وزه حمه تی ئه م تیکوشه رانه ها له به رچاویاناو به دڵ وگیان هاوکاریی وهاوڕییان ده که ن.
  جاریکی ترماندونه بن وڕیگاتان به خوشی وسه که وتن به رده وام بی.

  سیمله شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲
  0
  0

  تبریک فراوان به مدیریت پرتلاش وزحمت کش سایت وزین پاوه پرس.بسیار خشنودم که شهر پاوه افرادی فرهیخته چون شما داردکه اینچنین دلسوزانه شبانه روز برای مردمان این دیار زحمت میکشید….من دوستان زیادی در سرتاسر ایران دارم که همیشه سایت شما را معرفی کرده ام چون به من غرور وافتخار میداد…..واقعا صمیمانه ترین وصادقانه ترین تبریک ودرودها را برایتان میفرستم،برای شماجناب یوسفی و فرزند برومندتان..درپناه خدا موفق وپیروز باشید……

  سوره هه راله و نوتشه شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۲
  0
  0

  ضمن عرض سلام و تبریک خدمت مدیریت محترم سایت پاوه پرس
  قبل از هر چیز لازم می دانم خدمت سروران زحمتکش سایت عرض کنم که رسالت شما در دنیا امروز با گستردگی و پیچیدگی های خاص خودش، رسالتی بسی بزرگ و سنگین می باشد پس لازم از است از انتقادات و پیشنهادات و همچنین از خرد جمعی خردمندان بنحو احسن استفاد شود تا این مسیر سخت اما جذاب بخوبی سپری شود . و اما چند نکته
  ۱- با توجه به کمبود رسانه های مکتوب و تصویری در رابطه با منطقه هورامانات کار شما سنگین تر است و باید حدالا امکان این خلا پر شود
  ۲- یکی از نقاط قوی این سایت نسبت به دیگر سایت های منطقه این می باشد که مطالب و اخبار آن فقط مربوط به پاوه نمی باشد بلکه مربوط به منطقه و حتی مسائل مهم جهان می باشد در این زمینه اگر اخبار مربوط به کردها بیشتر شود توجه خاصی به مخاطبان سایت شده است.
  ۳- خواهشمند است ضمن مطرح کردن مشکلات و آسیب های منطقه حتما در صورت امکان از نظرات پیشنهادات لازم متخصصان و مجربان برای حل مشکلات و مسائل استفاده ، و در سایت مطرح شود
  ۴- معرفی شخصیتهای علمی ، فرهنگی منطقه بخصوص به همراه مصاحبه از خودشان ( البته اگر در قید حیات باشند)
  ۵- اختصاص دادن یک قسمت از سایت برای ایجاد کار آفرینی در منطقه و استفاده از نخبگان بخصوص کارشناسان اقتصادی
  ۶- معرفی منطقه اورامانات بعنوان یک منطقه توریستی با انتشار گزارش های تصویری حرفه ای و معرفی مهمان نوازی و احترام خاص مردم منطقه به مهمان و معرفی فرهنگ غنی هورامان
  ۷- در حفظ و گسترش زبان و فرهنگ هورامان اقدامات لازم صورت گیرد
  ۸- با وجود ارتباطات گسترده و سریع، امروز رسانه ای می تواند موفق باشد که اعتماد مردم را کسب کرده باشد و تحلیل های قوی ، علمی ، عقلانی و … به مخاطبان خود ارائه کند
  ۹- مخاطب شناسی
  ۱۰- رعایت اخلاق در رسانه به معنای واقعی سر لوحه کار باشد ( این را بدانیم که امروز همه می فهمند )
  در آخر بعنوان یک کابر سایت و یکی از شهروندان شهر نودشه از جناب یوسفی بزگوار و دیگر همکارانشان صمیمانه تشکر و قدر دانی می کنم و من این را با افتخار می گویم هر روز سایت پاوه پرس را بازدید می کنم

  مدیریت سایت:
  تشکر می کنم از محبت حضرتعالی وسایر کاربران ارجمند که بر ما منت نهادند و ان شاء الله بتوانیم قدردان چنین مردم فهیمی باشید ، عالی ایحال پیشنهادات سازنده تان را با دیده ی منت می پذیریم وسعی خواهیم نمود که درحد توان اجابت نمائیم . با تشکر مجدد

  شیوا یوسفی شهریور ۲۱, ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۱
  0
  0

  سلام ضمن تبریک به این عزیزان امار و ارقام لازم نیست تلاش شبانه روزی و بدون مزد و پاداش را کسی نمی تواند انجام دهد مگر برای رضای خدا و هر چیز به جهت رضایتمندی حضرت حق باشد مورد پسند فطرت پاک انسانهای راستین می باشد

  نسیم فرهنگ هورامان شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۸
  0
  0

  برای گەورە و وەشەویس کاکە فارۆق یوسفی من جە لایەنوو هامکارا و دۆسامەوە جە مۆئەسێسەو نەسیموو فەرهەنگوو هەورامانی جە کانگاو دڵیەوە دوە ساڵە بیەی پاوە پرێسی مەبارەکباذی ماچوو و ئاواتە وازی تەمەن درێژی و لەش ساقیم هەن پەی جەنابیت و پەی میلادی وەشەویسی . بە ڕاسی ئەچی دوە ساڵەنە سایتوو پاوەپرێسی بە ڕاوەبەردەی حەکیمانەو جەنابیت تاوانش دلێ دڵوو خەڵکوو پاوە و هەورامانیەنە ڕا کەرۆوە و ڕەسالەتی ڕاستەقینەو وێش بە یاگێ بارۆ .
  ئارۆ فرەو خەڵکوو ئی شارەیە سەروکارش چنی هاڵیگای مەجازی هەن و نەقشی سازەندەو ڕەسانەکا بە تایبەت سایتوو پاوە پرێسی جە ویاروو زانیاری و ڕۆشن کەردەی کۆمەڵگای نەقشێوی ئەوە نەشاریان .شاروو ئێمە شارێوی ڕیشەدار و ساحیب ویر و ئاوزا و سەدان ئێنسانێ فەرهەنگی و ساحیب ویرێش چنەنێ کە حازرێنێ بە قەڵەمشا پەی وەڵاتەکەیشا خزمەت کەرا . حازرێنێ دلێ سایتێوی وەشنام پێسە پاوە پرێسی وتار بنویسا و پەی وتارەکاو کەسانێوی تەری نەزەرە بنیارە و نەقدی سازەندەشا بۆ بەڵام بە داخەی گرانە بڕێو ناحەزێ کە تەوانوو قەڵەمیچشا ئینە سەروە، هەر کە یۆ بابەتێش نیارە ، پاسە پەلامارش پەی مذا، ئێتر قەڵەم وشک بۆ. بە باوەڕوو من هەر کەسێو ویر و پەیلوای تایبەت بە وێش هەنش و جە چەمدیاو وێش گرفتە جۆراجۆرەکا شی کەرۆوە ، بەڵام ئانە مشیۆم نەبۆ هۆو ئانەیە هەر کەس بە مەیل و ئەشتەهاو وێش تەخریب و وڕنای شەخسیەتوو یۆتەرانی کەرۆ . کاکە فارۆقی ئازیز جە یەرەساڵوو عەمروو پاوە پرێسی کە ئیشەڵڵا هەزار ساڵە بۆ ، تازەکاریێو بارەنە و جە خامەبەدەساو شارەکەیما خۆڵکە کەرە بەیا بەشدارێ با پا شەرتە شەخسیەتشا پارێزیۆ و تووشوو هەڵمەتاو نەزەرە بێ ساحبا نەیا.
  ئێمە دایمەدەرە واتەنما و سەروو واتەو وێماوە مدراینمێ کە زمنوو ئانەیە ئێحترامما هەن پەی گردوو زوانەکا و لەهجەکا ، پاوە پاتیەختوو هەورامانیا و جە گرذ یاگێوی فرەتەر هەورامیش هەن پەس جە پاوەنە مشیۆم زوانی هەورامی پارێزیۆ. ئێنتێزارم هەن سایتوو پاوە پرێسی پەلێوی جیاواز بە نامێ هەورامی یا هەورامیانە بنیۆرە و جە نویسەرا و قەڵەم بە دەسا داوا کەرۆ وتارێ جۆراوجۆرێ بە هەورامی بنویسا . بە ئاواتەو خزمەتی فەرهەنگی فرەتەری پەی شارە نازارەکەو پاوەی و هەورامانی ئازیزی هەم دیسان سپاس
  ئیبراهیم شەمس ڕاوەبەروو مۆئەسێسەی فەرهەنگی نەسیموو فەرهەنگوو هەورامانی

  مهسازندی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷
  0
  0

  اینجانب بە نوبەی خودم از تمامی دوستان و آشنایان و مردم فهیم و بافرهنگ پاوە و اورامانات بابت پیامهای تبریک و شادباش بە مناسبت پذیرفتەشدنم در رشتە پزشکی سپاس وافر دارم چنان الطافشان ما را شرمندە کردندکە زبان و نگاشتەها قاصر از بیانش میباشد. همچنین از مدیریت سایت فاخر و وزین پاوەپرس نهایت تشکر دارم.

  سعدی سپنجی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹
  0
  0

  کاک فاروق و کاک میلاد عزیز امیدوارم که همیشه سالم و سلامت باشید و سعادتمند دنیا و آخرت شوید

  پرويز بابایی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۷
  0
  0

  مۆواره که ن
  سلامه ت و سه ربه رزێ بیدێ و قه له مه تان خزمه ت و مه ردمیه نه بۆ

  سوران خالدی مدنی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۰
  0
  0

  با سلام خدمت دوستان بزرگوار کاک فاروق ومیلاد عزیز بنده نیز زحمات بی چشمداشت شما بزرگواران در خبر رسانی و بررسی مشکلات شهرستان طی ۲سال گذشته را ارج نموده واز خداوند منان خواستارم نیت خیر شما وهمکاری تمام دوستان و مسولین در این راستا موجب رشد و حل مشکلات دیارمان باشد امیدوارم در این خصوص همچنان موفق و پر انرژی باشید اجرکم عندالله.

  مظهر رمضانی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۹
  0
  0

  از ته دلم تبریک میگم ان شاء الله صد سالگی پاوه پرس

  عدنان امینی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵
  0
  0

  خودا لی تانی قبول بکات ب سلامت ان شالله

  ارسلان امینی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۲
  0
  0

  سلام وسپاس
  از زحمات شما عزیزان در اطلاع رسانی در سایت وزین ( پاوه پرس ) سپاسگزاریم انشاالله با تداوم این امر خطیر همچنان به شهروندان خدمت نمایید
  بااحترام ارسلان امینی

  ناصر شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
  0
  0

  دووساڵه بوونی پاوه پرس له به ڕێوه به رانی ئه م ماڵپه ڕه وهاوڕێیانی هه میشه یی پاوه پرس پیرۆز بایی ئه ڵێم .
  هیوادارم له چالاکی ڕۆژنامه وانی وئاگا کردنه وه به رده وام بن.

  ویسی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۹
  0
  0

  باسلام وآرزوی موفقیت وتبریک برای کاک فاروق وکاک میلاد عزیز . ان شاالله همیشه سلامت وتندرست باشید .

  نريمان رحمانی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷
  0
  0

  سلام مبارکه. موفق و پیروز باشید

  کبیر فتاحی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  0
  0

  تبریک به اقایان یوسفی گرامی وخسته نباشید وبه شما زحمت کشان جامعه پاوه

  شاپور یوسفی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴
  0
  0

  به را و به رازای عزیزم مانی نه و ده خوا قوت تا بو حو ضور سوزیتان په سه و سه روی وه ش قا مه ت هه میشه سوز بو

  رئوف خالدی شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۳
  0
  0

  برادران یوسفی تبریک ما راهم پذیرا باشید
  به امید موفقیت بیشتر

  ندا صافی پور شهریور ۲۰, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
  0
  0

  جناب آقای یوسفی تلاش چشمگیر و دلسوزانه شما در پیگیری وبازتاب خبرها قابل تقدیر و تحسین است امیدوارم همیشه موفق، پیروز وسربلند بمانید

نقد و بررسی

مهمترین اخبار