پاسخی به اظهارات مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی

پاسخی به اظهارات مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی

پاسخی به اظهارات مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ محمدفاروق یوسفی مدیرمسئول پایگاه خبری پاوه پرس و نایب رئیس شواری اسلامی شهر پاوه پیرو توهین ها و تهمت های وارده و نقض صریح قانون اساسی در بیانات اخیر مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با پایگاه های خبری سلام پاوه و هزارماسوله، جوابیه ای صادر نموده که در ادامه توجه عزیزان را بدان معطوف می دارد.

 

بنام الله؛ قصد پاسخگویی به توهین ها و تهمت های وارده ی مدیر دفتر محترم نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی را نداشتم، اما به اصرار دوستان و در جهت روشن شدن حقایق و تنویر افکار عمومی مواردی را به شرح ذیل یادآور می شوم.

 

کاک حشمت منوچهری در ابتدا لازم است شما را قدری روشن نمایم و به عرض مبارک برسانم که بنده مخالف نماینده محترم نبوده و ایشان را فردی اخلاق مدار و متدین می دانم و در طول سه سال گذشته احترام خاصی برای دکتر منوچهری قائل بوده و همچنان به دیده ی احترام به ایشان می نگرم. با این وجود نمی توانم حقایق را کتمان نموده و آن ها را نادیده بگیرم و بارها از سر دلسوزی خدمت دکتر منوچهری مواردی را یادآور شده ام که از آن جمله می توان به وجود مشاورین کم ظرفیت و بی مایه ایشان اشاره نمود که با کمال تأسف از شخصیت جناب دکتر برای امیال شخصی خویش هزینه نموده و دوستی خاله خرسه را در ذهن ها تداعی می نمایند.

 

کاک حشمت عزیز، اینجانب علاوه برکسوت نمایندگی مردم در شورای اسلامی شهر پاوه به عنوان مدیر یک پایگاه تحلیلی خبری رسالت معلمی خویش را به مسند ظهور گذاشته و ماحصل آن را می توان به تأثیرات مثبت فرهنگی و اجتماعی در سایت پاوه پرس که از سایتهای برتر استان است ملاحظه نمایید.

 

بی شک عزیزان واقفند خبرنگاران برای انجام مصاحبه ها و انعکاس نظرات مسئولین و… به ضبط مصاحبه و سخنرانی ها اقدام می نمایند، تا در جریان انعکاس مطالب، انتقال پیام به درستی صورت گیرد و یا درخصوص طرح دعوی مدعی به عنوان سند مکتوب ارائه گردد. در یکی از مصاحبه ها که در خدمت جناب دکتر منوچهری بودم -بازدید از روستای تین تا روستای مزیدی- در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی و… منطقه سوالاتی را از ایشان طرح نمودم که در بخشی از آن به نقش بسزای مشاوران اصلح و متخصص و نیز تأثیرات منفی بعضی از مشاوران ایشان نکاتی را یادآور شدم، هوادارانی که با اظهار نظرات غیرکارشناسی مشکلاتی را به وجود می آورند (خوشبختانه فایل صوتی آن نیز موجود می باشد). بیان این موضوع را وظیفه ذاتی خویش دانسته و در چند نوبت به عنوان یک فعال رسانه ای و دلسوز ایشان و در جهت مصلحت نماینده محترم من باب یادآوری مطرح نمودم و اینجا نیز دوباره با صدای بلند اعلام می دارم.

 

کاک حشمت، نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی قائم به شخص است، یعنی این مقام به هیچ عنوان قابل واگذاری به دیگری نیست و نماینده منتخب مردم نمی‌تواند مقام خود را حتی به شما که برادرشان هستید واگذار نماید. درصورتیکه شما در عنوان مدیر دفتر نماینده در سطح شهرستان فراتر از یک نماینده مجلس حکم صادر نموده و امر ونهی می کنید، آمرانه دیگران را مورد خطاب قرار می دهید و عزل ونصب را به عنوان اهرم فشار بکار می برید!

 

جهت استحضار مدیر دفتر نماینده محترم و مردم منطقه اعلام می دارد که نمایندگان مجلس دو وظیفه عمده و مهم برعهده دارند: یکم قانون‌گذاری و دوم نظارت. بر اساس مواد مندرج در قانون اساسی وظیفه نماینده نظارت و بررسی عملکرد سایر قوا و مدیران اجرایی می باشد نه عزل و نصب و دخالت در این امور. لکن اگر به بیانات مدیر دفتر نماینده محترم در پاوه توجه شود، به صراحت می توان از آن به عنوان سندی از دخالت های ناروای ایشان در امور اجرایی استناد نمود، وی در یک مصاحبه با تاکید ویژه بیش از ۵ بار عزل و نصب مدیران را به عنوان وظیفه نماینده مجلس بیان نموده است! امری که موضوعیت قانونی نداشته و در هیچ جای قانون اساسی بدان اشاره نشده است. مرور مطالب عنوان شده اقای حشمت منوچهری در این راستا شنیدنی خواهد بود: «…. نماینده قدرت دخیل شدن در تمامی امورات سازمان ها را دارد و در عزل و نصب مدیران هم می تواند ورود و دخالت داشته باشد…»، « …باید بگوییم در عزل و نصب های مدیران اعلام شده است که نماینده می تواند در تمام بندها ، جزئیات و امورات کشور مخصوصا منطقه دخالت و نظارت لازم را به عمل آورد…»

 

مزید اطلاع مدیر دفتر نماینده معروض می دارد؛ نمایندگان مردم باید به اصل تفکیک قوا احترام بگذارند و خود را از بده بستان‌ها دورکنند تا نقش‌شان در نظارت و استیفای حقوق مردم پررنگ‌تر شود. همچنین اگر نماینده شخصاً مدیر دستگاهی را منصوب نماید، دیگر نمی تواند وظیفه نظارت خود را بر آن مدیر سفارشی بنحو شایسته انجام دهد و با این کار اصل نظارت نماینده ها در مجلس شورای اسلامی زیر سوال می رود؟! گویا هنوز تفاوتی بین نظارت و دخالت برای مدیر محترم دفتر نماینده محرز نگردیده و شاید این موضوع سبب افراط نامبرده در تصمیم گیری ها شده است؟!!

 

اگر نماینده محترم جناب دکتر منوچهری به تبعات منفی جمله ای که مدیر دفترشان عنوان نموده، اندکی تأمل نمایند «….چنانچه تمامی مدیرانی که در سطح منطقه عزل یا نصب می شوند با مشورت دکتر منوچهری بوده است و تاکنون هیچ مدیری درمنطقه بدون مشورت ایشان عزل و یا نصب نشده است..» بی شک در می یابد اگر قصوری در سطح منطقه و ضعف مدیران دستگاه ها وجود داشته باشد ناخودآگاه تمام و کمال آن متوجه جناب نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی می شود، چرا که به گفته ی ایشان تمام عزل ونصب ها با مشورت جناب دکتر منوچهری صورت گرفته است و این اجحافی است در حق نماینده ی مردم؟!!

 

محمدفاروق یوسفی1کاک حشمت منوچهری، اگر تاکنون موارد اشاره شده برایتان مشخص نشده از این معلم بازنشسته بشنوید که حتی برای انتصاب مدیر یک واحد آموزشی در روستایی دور افتاده، سازوکار خاصی وجود دارد؛ بطوریکه مدیر دستگاه قبل از علنی نمودن موضوع با درخواست از مراجع ذیصلاح و حصول استعلام های مربوطه با حفظ حرمت و شخصیت افراد اقدام به انتصاب و یا عزل مدیر می نماید، اما با کمال تعجب و تأسف بعضی ها سونامی های سیاسی به راه می اندازند و در کوچه و برزن آن هم بدون تعیین ضوابط و قوانین و مقررات مربوطه و حتی مقام مسئول به عزل ونصب مدیران سیاسی و اجرایی همت می گمارند و جوی متشنج و سرشار از بی اعتمادی را در جامعه و منطقه به وجود می آورند.

 

چگونه ممکن است فرد و افرادی غیرمسئول اقدام به تعیین و چینش مدیریت ها در یک شهرستان نمایند و شما مدیر دفتر محترم نماینده بجای رد شایعات، تخریب شخصیت افراد و جریان سازی های اخیر و مبرا دانستن شخص نماینده از دخالت ها در انتصاب مدیران، صراحتا خلاف قانون بر طبل می کوبید و در مقابل تذکر ما و دعوت تان به رعایت و تمکین قوانین موضوعه کشوری، جاروجنجال به پا می کنید؟!!

 

جناب منوچهری، مردم با انتصاب مدیران بومی و توانمند خوشحال می شوند، اما هرمدیری به صرف بومی بودن نمی تواند توانمند باشد. بدون تردید در تعریف مدیریت شرط کافی و وافی بر توانمندی است نه بومی و غیربومی بودن، کمااینکه اکثریت مردم به وجود بعضی از مدیران بومی غیر کارا در منطقه و شهرستان پاوه معترض بوده و می باشند.

 

اگر کاک حشمت منوچهری به حافظه ی خود رجوع نماید چند بار ایشان با تأکید از بنده درخواست انتشار مصاحبه ای را در خصوص مسائل اخیر نمودند، متأسفانه درحین مصاحبه انواع توهین ها را ….. بیان نمود(توهین های کوچه وبازاری) به صرف حرمت ایشان و اینکه تبعات بعدی برای نامبرده و یا جناب دکتر منوچهری به وجود نیاورد از انتشار آن اجتناب نمودم، حال کاک حشمت بنده را دورو می نامد؟!! حاضرم هرآنچه را که به نقل قول از اینجانب عنوان شده است شخصاً بدون کم و کاست منعکس نمایم، آیا آنانی که مدعی حق به جانب هستند حاضرند یکصدم آنچه را گفتند بیان نمایند… ؟!!

 

واقعاً دنیای عجیبی است که هر کس در هر زمان خود را به هر رنگی در می آورد. انصاف نیست خلاف واقع دیگران را متهم نمائید، علی ایحال بنده پایبند به اخلاق و رعایت حریم افراد هستم، لکن اگر صلاح می دانید اجازه دهید تا آنچه را گفتید عینا منعکس نماییم تا دیگران نسبت به کلام ما براساس عقل و منطق قضاوت نمایند… ؟!! حال آیا ما دو رنگیم یا آنهائیکه در حضور مدیر دفتر و مشاوران نماینده چیزی می گویند و در غیاب آنها چیز دیگر؟!

 

مدیر دفتر نماینده در بخش دیگری از مصاحبه اش گفته است که: « ایشان یادشان رفته است که معلم ابتدایی بودند و بنا به هر دلیلی به بخشداری رسیدن» کاک حشمت عزیز بنده با افتخار اعلام می کنم که معلم هستم و معلم بودنم مرا مورد اعتماد مردم برای عضویت در شورای اسلامی شهر پاوه گرداند نه بخشداری نوسود! بنده برخلاف اظهارات شما معتقدم معلم ابتدایی از شریف ترین و مهمترین شغل ها در جامعه است و هرآنچه که عزت و افتخار است ماحصل شغل شریف معلمی است. اگر آموزش ها را در مدرسه به نیکی یاد می گرفتید دکتر و مهندس و…. زیر دستان پرتوان معلمان تربیت یافته اند. با تمام وجود برای شما متأسف هستم که حتی به شغل پدریتان احترام قائل نبوده و با حقارت از آن نام می برید، بنده فرزند پاسدار بازنشسته ای هستم که بعد از بازنشستگی کفاشی را پیشه نمود، حامی دنیوی جز تلاش وافر و عنایت و لطف الهی نداشتم و هرآنچه که حاصل گردید با شایستگی و از عرق جبین حاصل نموده ام نه با سفارش و زیرسایه هرکسی بودن! همچنین در هر امری که ورود نموده ام همیشه چنان تلاش کرده ام که از بهترین ها باشم، این توانمندی است و هرکسی را یارای مقابله با آن نیست.

 

مزید استحضار جنابعالی و در پاسخ به فرافکنی تان معروض می دارد اینجانب با پیشنهاد جناب آقای خدرویسی فرماندار محترم وقت پاوه به عنوان بخشدار به استان معرفی شده و در آنجا بعد از چند ماه تحقیق و تفحص و مصاحبه های مختلف جهت انجام مصاحبه نهایی عازم تهران شدم و با تنی چند از کارشناسان وزارت کشور و مدیرکل دفتر سیاسی وزارتخانه مصاحبه های فنی و کارشناسی برگزار نمودم و با شایستگی پاسخگوی تمام سوالات مطروحه شدم و درنهایت با ابلاغ وزیر کشور به عنوان بخشدار منصوب شدم، قطعاً برای انتصاب حمایت های بزرگان نیز همراه بود اما غیرقانونی و بر اساس گمانه زنی های کوچه بازاری منصوب نشده ام و در دو سال فعالیتم در بخشداری نوسود با تلاش های وافر و همکاری عزیزان مجموعه از مدیران کل استان، نماینده مردم در مجلس، فرماندار، مدیران اجرایی شهرستان و…. دعوت نموده و از حضور تأثیرگذار آنان برای رفع مشکلات مردم منطقه استفاده نموده ام. همچنین در زمان حضورم در بخش نوسود همواره با شهامت از حقوق مردم دفاع نموده و اجازه دخالت نابجا و سوء استفاده شخصی از بیت المال و اختیارات بخشداری را به احدی نداده ام.

 

متعجبم از توجیهات غیرمعقول و اظهارات بدون اطلاع کسی که خود را عقل کل می داند و شبهاتی را در ذهن دیگران به وجود می آورد، قریب ۱۰سال دبیر مدارس راهنمایی و متوسطه بوده ام، ۱۸سال کارشناس مسئول آموزش و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش پاوه و دو سال نیز بخشدار نوسود. فیش حقوقی اینجانب پس از ۳۰ سال و چندماه خدمت، تقدیم حضور انور کاربران ارجمند قرار می گیرد تا شهروندان عزیز و معلمان ارجمند قضاوت نمایند که حقوقم در ماه ۱ میلیون تومان بیشتر از آنها بوده است؟؟ (فیش حقوق بازنشسته معادل میانگین حقوق دوسال آخر خدمت وی می باشد) حال کاک حشمت شما نیز مرحمت فرمائید فیش حقوقی خویش را رسانه ای نمائید تا تفاوت ها برای اهل بصیرت نمایان گردد.

 

خنده دار است که از امتیاز بخشداری برای انتخاب شدن در شورای اسلامی شهر پاوه استفاده شود؟!! بنده چندبار به منظور شرکت در انتخابات شورای شهر پاوه از بخشداری نوسود مستعفی شدم اما به حرمت جناب آقای خدرویسی علیرغم ضررهای مادی و معنوی فراوان در خدمت شان ماندم؛ و بجای اینکه در میان مردم پاوه باشم، مجبور به انجام وظیفه در خارج از حوزه استحفاظی بودم. در شرایطی که تنها کاندیدایی بودم حتی نتوانستم به خودم هم رای دهم چه برسد به اینکه از بخشداری سوء استفاده شود.. جل الخالق …؟!!

 

محمدفاروق یوسفیمدیر دفتر محترم نماینده اورامانات بنده حاضرم تمام دارایی ها و املاک خود را قبل و بعد از بخشدار شدن در اختیار هر کارشناسی که شما انتخاب می کنید قرار دهم و اگر حتی ریالی مال حرام و رانت و بده بستان حاصل از پست بنده در بخشداری نوسود و یا هر سمتی که تاکنون مشغول به فعالیت بوده ام مشاهده گردید، شخصاً خویش را مجازات نمایم! سوال این است آیا دیگران نیز حاضر به چنین کارکرد و تحدی هستند. حال، آیا بنده به نرخ روز نان می خورم؟!!! سبحان الله…

 

بنده نماینده مردم پاوه هستم و برحسب وکالت مردم جهت انجام امور محوله رایزنی هایی با مسئولین محترم شهرستان، استان و بلاخص نماینده محترم داشته ام. جناب کاک حشمت منوچهری شما در مصاحبه تان گفته اید که: « آقایی که حاشیه درست می کنی همانی هستی که در هفته دو روز را در خانه منوچهری در جوانرود حضور داشته ای الان چگونه است آدرس رو یادت رفته است و جو را منتشنج می کنی و این کذبیات را می نویسی ؟ »

 

بنده صراحتاً و با ضرس قاطع اعلام می کنم که تاکنون فقط یک بار در جوانرود خدمت نماینده محترم اورامانات حضور یافته ام. برای واکاوی افترای حضرت عالی بیان می دارد که به منظور شرکت در تعزیه پدر یکی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر جوانرود در معیت جناب آقای مهدی عبدی راهی جوانرود شدیم و در این میان شرایطی فراهم آمد تا خدمت دکتر برسیم و دو بار نیز در پاوه و بنا به درخواست نماینده محترم در معیت اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار پاوه خدمت جناب نماینده در منزل کاک حشمت منوچهری رسیدیم.

 

در تمام نشست های مذکور جمعی دیگر شرف حضور داشته اند و برمباحث مطروحه واقف بودند، کما اینکه نتیجه دو نشست را در سایت پاوه پرس بدون کم وکاست منعکس نمودم (وهم اکنون نت برداری ریز و درشت صحبت های عنوان شده در آن نشست ها موجود می باشد). در این راستا بسیار متأسفم که مطالب خلاف واقع را بیان نموده اید و حضور اینجانب را با کارکردی شخصی معرفی نمودید و سعی در تخریب شخصیت دیگران می نمائید! کاش ذره ای از تقوی دکتر نعمت اله منوچهری را پیشه می نمودید تا اینگونه هذیان نمی گفتید.

 

محمدفاروق یوسفی در خانواده ای متعهد به اخلاقیات و پایبند به نان حلال تربیت یافته است که از زد وبند و پارتی بازی بیزار است و عموم افرادی که ایشان را می شناسند بر این امر واقفند. در طول زندگی و در هیچ دستگاه و یا نهاد دولتی علیرغم محبت های مسئولین محترم وقت، برای کسب مقام، موقعیت و نیز تصاحب اموال درخواستی منطقی و یا غیر منطقی مطرح و ارائه ننموده است. این ذات و فطرت بنده است واگر چیزی را می یافتند در بی اخلاقی های اخیر در بوق و کُرنا می دمیدند و از این بابت خدای منّان را برای عزت نفسی که نصیبم نموده خاضعانه می ستایم و آن را بزرگترین سرمایه وجودی خود می دانم.

 

به هرحال مصاحبه مدیر دفتر نماینده محترم مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی مشتمل بر افتراء و تهمت های عدیده و حاوی اعترافاتی تلخ به کارکردهایی است که هیچ گاه جنبه ی قانونی ندارد، و در عین ناآگاهی و به ناحق سخنانی را به جناب نماینده القاء می نماید که آقای دکتر بدان اعتقادی ندارند. مگر ممکن است نماینده ای بعد از سه سال به حداقل های وظایف نمایندگی اش اشراف نداشته باشد؟!

 

امیدوارم همه ما به قوانین موضوعه کشوری احترام بگذاریم و سعی کنیم جایگاه و موقعیت خود را بشناسیم و ضمن رعایت حریم ها برای توجیه گفته ها و تمایلات درونی خویش به هرکس و ناکسی نتازیم که خدای ناکرده بیاناتمان از انصاف به دور باشد. در پایان خدمت جناب آقای دکتر منوچهری درخواست می گردد به کسانیکه بجای ایشان و خارج از ضوابط برای مردم تعیین تکلیف می کنند تذکری دلسوزانه داشته باشند، تا حق و حقیقت روال طبیعی خود را داشته باشد و قطعاً این به صلاح وی و مردم منطقه خواهد بود.

 

فیش حقوقی یوسفی

 

فیش حقوق محمدفاروق یوسفی پس از ۶ ماه بازنشستگی در فروردین ماه ۱۳۹۳ با احتساب معادل میانگین حقوق دوسال آخر خدمت در بخشداری نوسود. جمع پرداخت ها: یک میلیون و ۵۳۶ هزار و ۹۷۹ تومان، خالص دریافتی یک میلیون و ۴۸۷ هزار و ۵۱۲ تومان.۷۷ دیدگاه

  lplnd دی ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
  0
  0

  دوست عزیز سخنان استاد یوسفی به جای خودش قابل قبول ولی بدبخت به تو با معمار ورزش اوراماناتت اون معماری که تمام زمین های ورزشی شهرستان جوانرود را ویران نمود وهنوز زخم بجامانده ایشان التیام نگرفته وبه ویرانه ای مبدل گشته نمونه ا ش زمین ورزشی دهستان زلان …..

  بدری شهریور ۱۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۸
  0
  0

  بند اصلان با دکتر منوچهری برخوردی نداشته ام سال ۹۱ درتهران نامه ای نوشته بودم برای نابسا مانی پاوه به چها ر مرجع پیرو به ایشان داده بودم و ریم بسایت کوبمکال ثبت کذر او هم بعد ۲۴ ساعت بست بگذریم تلفن زدم جناب دکتر پیگیری کردم فرمودند شما همان کسی هستی اسم مرا اخر نوشتی تلفن قطع کردم به پدرش زنگ زدم بله این جواب یک نماینده بود حاجی ماموسا ملا قادر در دادگاه هر شهر وندی مراجعه مکند بلند مشود چون خود را مسول خدمت گذاری مردم است در جمهوری اسلامی عزیزانی هستن قدرت از مردم میگیرند ولی بعد از مدتی مردم را فرامش مکنند این بار هم مردم هستند تصمیم می گیرند در تمام دنیا احترام به معلم واجب مدانند بگوید مگر شما را درس نداد است بقیه حرفهای ریس دفت هیچی

  دیدگاه مرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۲
  0
  0

  کاکی خوم آقا حشمت نظر نماینده گرامی رویت فرمایید واگر خدایی ناکرده توهین هم شده باشد با صحبت آقای دکتر کسی دیگر گله منده نیست لطفا درس تجربه از ایشان فرا گرفت وبدون هماهنگی ایشان معضل کاری برای دکتر فراهم نکن بگذار به مشکلات مردم برسد

  اراس مرداد ۶, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۹
  0
  0

  اقای مدیر دفتر اگر انتقاد پذیر بودید در خاست نمیکردین قسمت کامنت مطالبتون حذف بشه.شاید مقدور نباشد ما در دفتر خدمت برسیم

  محمدفاروق یوسفی مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
  0
  0

  با سلام و احترام خدمت همشهریان عزیز و کاربران گرامی سایت
  حوادث هدایت شده و تحریک آمیز در دو هفته اخیر در دنیای مجازی منطقه اورامانات، من حیث المجموع علاوه بر بروز تبعات منفی اجتماعی، حیثیت وحرمت افراد وشخصیت های قابل احترام را به چالش کشید و با طرح سونامی ها و بروز شایعات و پیش بینی وپیش داوری تغییرات، حاشیه امنیت شغلی کارگزاران منطقه را سلب و تضعیف جایگاه و موقعیت سازمانی دستگاههای مورد نظر را در پی داشت، بنحویکه برخلاف رویه معمول، انتخاب وانتصاب گزینه های مدیریتی منطقه اورامانات بجای طی طریق در مجاری ذیصلاح در کوچه و برزن ادامه می یافت و طوری شده بود که هرکس، هرشخصی را برای هرسمتی پیشنهاد می داد. ….

  پیرو مباحث مطروحه ، مصاحبه ای منتشر گردید که با توهین هایی همراه بود ولاجرم نیز با پاسخ و دفاعیه ی ما همراه گردید. این واکنش به یکباره نقل محافل ومجالس در منطقه گردید وانفجار تحریک احساسات عمومی را درپی داشت و در کمترین زمان ممکن، سقف تعداد بازدید روزانه و نیز کامنت های دریافتی را در تاریخ تشکیل سایت (پاوه پرس) برای یک مطلب شکست، در اینجا قبل از هرچیز از نمایش صدها نظری که بنا به دلایلی در جهت تلطیف شرایط و جو به وجود آمده امتناع گردید پوزش می طلبیم و از محضر کلیه کاربران عزیز و ارجمند درخواست می گردد منبعد ذیل این جوابیه کامنتی ارسال ننمایند.

  در اینجا برحکم وظیفه لازم می دانم از همراهی همه دوستان (تماس تلفنی، مراجعات حضوری، ارسال نظر و پیام محبت آمیز ونیز پیغام های دریافتی شفاهی و مکتوب در شبکه های مجازی و…) تقدیر وتشکر وافر نمایم و از همه عزیزانی که به نوعی مسبب رنجش خاطرشان شده ایم، پوزش می طلبم.

  واقعیت امر آن است آرامش زمینه ساز توفیقات حاصله و به تبع بروز اختلافات نیز به نوبه ی خود، عاملی در جهت تشدید تبعات منفی دریک محدوده ی جغرافیایی است، قطعاً واقفیم حالت دوم پسندیده ومطلوب نظر هریک از ما نیست و نباید هم باشد. بنابراین باید بپذیریم موفقیت ها درسایه اعتماد وهمراهی جمعی به وجود می آید.

  نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی نیز وزنه ای موثر وتأثیرگذار می باشد دراین میان با هر دیدگاه و تفکری که برموضوع داریم (حال موافق ویا مخالف) به حرمت منافع عمومی منطقه تا زمان تحلیف (تمدید وکالت ویا جایگزین توسط فرد منتخب دیگری) از نمایندگان خویش در هر زمان حمایت همه جانبه ای داشته باشیم.

  در این راستا هیچگاه نباید انگیزه و انگیخته را با هم درآمیزیم و می طلبد به سبب جلب اعتماد عمومی از فرصت ها بنحو شایسته بهره وری نمائیم، این می تواند هنر هریک از ما باشد، چرا که هریک از ما به میزان وزنی که در جامعه داریم می توانیم در ایجاد جوی که سرشار از همدلی وهمراهی های بیشتر باشد سهیم وشریک باشیم؛ به امید آنکه نتیجه همانی شود که آرزوی ماست.

   فرمان مرداد ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
   0
   0

   جناب آقای یوسفی
   باسلام و خسته
   از روشن سازی مردم شریف پاوه و اورامانات حتی استان وشفاف سازی موضوع کمال تشکر داریم .

  محمدآشنا عباس منش مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
  0
  0

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت کاک فاروق یوسفی
  من به نوبه ی خود از همه تلاش های صادقانه شما سپاسگزارم و پشتیبان و حامی شما خواهم بود.
  جرات و جسارت صریح و صادقانه و مجدانه شما را می ستایم و با شما هم رای ام.

  فرهنگی مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
  0
  0

  مطرح نمودن این مباحث لازم وضروری است چون همه بایدبدانندکه………………………………………

  رحیم سبحانی تبار مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۱
  0
  0

  جناب آقای یوسفی سلام عرض شود نظریه ای که به نام سبحانی تبار درج گردیده هیچ ربطی به من وخانواده من ندارد کسانی مریض حال احساس میکنندمیتوانندبا این یاوه گوییها بین دو برادراختلاف بیندازندلذاضمن احترام به جنابعالی و خانواده محترم دکترمنوچهری وکلیه کاربران عزیز خواهشمنداست این تکذیبیه رادرج فرمایید.باتشکر

  داوطلب مرگ مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۵
  0
  0

  سلام .خدمت دوستان و همشریان عزیز
  واقعا دو سه روزه که مطلب مدیر دفتر محترم !!!!!جناب نماینده رو دیدم خیلی تعجب کردم .طرز فرمایشاتشان در شان مدیر دفتر نماینده نبود. شاید چون نزدیک انتخابات هستش میخاستن خود شیرینی کرده و اختلاف درست کند .بین هورامی و سورانی. من متاسفم بازم که ادبیات ایشان در شان یک مدیر نبود
  و کمال تشکر رو دارم از جناب یوسفی که با این جوابیه . به صورت قاطعانه از خود دفاع نمودن .

  یک دوست مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۹
  0
  0

  این جمله ای از نماینده محترم پاوه در مجلس شورای اسلامی است که بسیار قابل تامل است که درسراب روانسر منتشر شده:(نعمت الله منوچهری:
  بین ایران و گروه ۱+۵ هیچ توافق محرمانه ای وجودندارد/توافق نامه زمانی اعتبار دارد که مورد تایید مجلس قرار گیرد)جناب اقای منوچهری عزیز دنیای مجازی دنیای واقعیتها ودنیای انفجار اطلاعات است نمی توانید در این دنیا حد اقل مردم را فریب داد شما خوب می دانی مردم با حساسیت مذاکرات هسته ای را دنبال کردند وهمه جوانب انرا بررسی میکنند من شخصا توافق نامه را هم تا حدود زیادی خوانده ام تا برسد به مصوبات مجلسین ایران وامریکا در مجلس یا همان کنگره امیکا تصویب شده که توافق نامه باید به تصویب کنگره برسد تا قابلیت اجرایی داشته باشد البته ان هم در امیکا والا با تصویب ان در سازمان ملل جنبه قانونی والزام اور به خود گرفته ودنیا باید اجرالیش کند واما مصوبه مجلس ایران صرفا باید وزیر خارجه اقدامات انجام شده را به اطلاع مجلس بقرساند وهر ۶ ماه یک بار وزیر رودند اجرایی ان را به مجلس ارائه دهد بفرمایید در کجای این مصوبه اعلام شده توافق نامه باید مورد تصویب یاتایید مجلس قرار گیرد؟؟؟؟؟؟ این ارزوی پایداریچیها بود که ناکام ماند البته بغیر از شما اقای رسایی هم همین سودا را دارد من فقط پیوند شما واقای رسایی را تبریک میگویم سخن اخر خواهشا مردم را اینقدر ساده تلقی نکنید جناب نماینده به قول اخوی گرامتان شما در تمام عزل ونصبها دخالت دارید بروید دنبال عزل ونصبهایتان شما را به هسته ای چکار جناب منوچهری عزیز!!!!!!!!

  شهروند پاوه مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۲
  0
  0

  با سلام

  سخنان مدیر دفتر نماینده جالب نبود و با ادبیات سیاسی مغایرت کامل دارد.
  و اما ، اینکه نماینده در عزل و نصبها دخالت می کند بدلیل وظیفه ذاتی آن است نه وظیفه قانونی اگر نماینده در عزل و نصبها نظر ندهد وظیفه خود را که نمایندگی مردم است اعمال ننموده اینکه بگیم وظیفه نماینده فقط تصویب قوانین است اصلا منطقی نیست . خوب اگه دخالت نکند چگونه می تواند در هدایت حوزه انتخابیه خود به سوی بهتر شدن دخیل باشد .

  ولی خداییش به فرض که نماینده اصلا دخالت نکند آیا مدیران واقعا از طرف دولت منصوب و یا عزل می شوند . این یک واقعیت تلخی است که نه،
  -خصوصا در شهر ما عوامل بسیار زیادی دخیل هستند . و این مساله دلیل اصلی عدم پیشرفت پاوه است . در پاوه مافیاهای قدرت موج می زنند .
  منافع قومی مهمتر از منافع ملیست . پاوه ای و غیر پاوای مردم را دارد عذاب می دهد صاحبان قدرت هم در پست و جایگاه خودشان محکم ایستادن دودش فقط به چشم مردم بیچاره می رود .

  یک دوست مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲
  0
  0

  از تمام اگاهان به مسائل ساسی دعوت میکنم این جمله زیبا را که متعلق به جناب اقای حشمت منوچهری است که در بخش نظرات در سلام پاوه درج شده تفسیر کنند بنده که هیچی نفهمیدم:(حشمت منوچهری
  مرداد ۲, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۸ ب.ظ
  در ضمن اگر در ادبیات وکلام اینجانب سخن وحرف نسنجیده ای هست هدف ونیت ما کاملا در جهت خدمتگذاری و بیان نظرات مردم فهیم و صبور پاوه بوده هست ))))))))))))))))))))واقعا من گیج شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

  ثلاثی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱
  0
  0

  با تشکر از خبر گزاری پاوه پرس .من این مطلب تو سایت سراب روانسر خواندم وبرای ایشان هم مطلب گذاشتم متاسفانه انعکاس داده نشد .اما خطاب به اقای حشمت الله منوچهری .اولا طبق قانون جمهوری اسلامی ایران وظیفه نماینده قانون گذاری ونظارت داره مقننه از قانون گذاری امده نه اجرای .پس ایشان نمی توانند به تنهای عزل ونصب کنند شاید ی مشورت بشه که خلاف قانون است .ولی…….هیچ چیز بعید نیست .دوما ایا شما امدید شهر ثلاث تا ببینید حتی معلم های ثلاث معلم پروازی هستن بماند مسولین رده بالا .کافی یک روز صبح بیای ورودی شهرببیندکارمندهای ثلاث ساعت چند وارد شهر میشن وساعت چند بر میگردن .

  شکیبا مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸
  0
  0

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اقای یوسفی نماینده ی شایسته ی شهر پاوه اراینکه با ادبیات مناسب و درست جوابیه ادبیات ناشایست و نا مناسب اقای حشمت منو چهری را دادیدنهایت سپاس و تشکر را دارم و بر خود می بالم که شما را به عنوان نماینده ی شورای شهر انتخاب کرده ام و متاسفم که اقای منو چهری نماینده ی محترم پاوه و اورامانات مشاوری اینچنین دارد

  ماکوان مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶
  0
  0

  باعرض سلام وادب واحترام خدمت مدیریت محترم سایت وتمامی عزیزان بازدید کننده ضمن قائل بودن احترام برای خادمین عزیز آقایان یوسفی ومنوچهری کاری به کار مواضع سیاسی این برادرا ن ارجمند نداشته ولی این مطلب را عرض مینمایم که هر کسی ذره ای از ادبیات سیاست را درک نموده باشد دراکثر قریب به اتفاق شهرهای ایران عزل ونصب اکثریت مدیر ان بدون نظر امام جمعه ونماینده آن شهر غیرممکن ونزذیک به محال بوده وهست وبا این تفسیر مطالب یادشده دررد ادعای اینکه مدیر دستگاهی بدون نظر این افرادبوده اشتباه محض میباشد ضمن تشکر مجددازکاربران گرامی ازمدیریت محترم سایت تقاضای درج مطلب رادارم .

  جمال کاری مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۸
  0
  0

  با سلام و درود بر همه خوانندگان
  امید است بسیاری از مسائل با متانت و در کمال آرامش حل و فصل گردد. اگر توهین یا افترایی صورت گرفته عذرخواهی کمترین هزینه آن است.
  امید است نه زود رنجیده و نه زود قضاوت کنیم و این موضوع باعث نگردد تا بین مردم شریف جوانرود و پاوه اختلافی صورت گیرد و یا عده ای از این قضایا سوء استفاده نموده و از مردم ساده و پاکدامن این دو شهرستان بهره برداری های جهت داری نمایند.
  در هر صورت خوانندگان با نقد سازنده در پی اصلاح برآیند نه فرو ریختن دیوارهایی که بی اعتمادی نتیجه آن است.
  برای همگان آرزوی بهترین ها را از خداوند متعال خواستارم.

  نکته بین مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
  0
  0

  جناب یوسفی ضمن عرض سلام وخسته نباشید وتشکربابت صراحت گفتار…متاسفانه آنچه این وسط برای ما روشنه نقش دوگانه وناصادقانه جناب ف… …. و …. می باشد نمیدانم آنها با گل آلود کردن این آب می خواهند چه ماهی بگیرند وچه بهره ای از ایجاد تفرقه نصیبشان می شود ؟ واقعا برای من جای سواله لطفا تایید کنید تاجواب بدهند

  دانشجو مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۹
  0
  0

  جناب آقای یوسفی منظور بنده این است که اطرافیان این آقا به شعارهاش عمل نمیکنند . حرف ها و عمل های نماینده یکی نیست.

  فرهنگی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
  0
  0

  کاک حشمت با سلام سوالی برایم پیش آمده با لاترین تحصیلات از چه مقطی شرووع می شود اول ابتدایی که ستون مدارک است وسخت ترین شروع کلاس برای معلم است وپس بنده به حاج آقا یوسفی که استاد روز زبان ومدارک بود افتخار می کنم واز معلمین ا بتدایی معذرت می خواهم ومی گویم خسته نباشد معلم خوبم

  فرهنگی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶
  0
  0

  جناب یوسفی سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین بشکست قیمت سنگ نیفزاید وقدر زر کم نشود .

  ندا مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۶
  0
  0

  آقای یوسفی با سلا م واققیت امر این است در سا یت اعلام شد بدون نظر خاصی که برای بیمارستان جوانرود دستگاه سی تی اسکن توسط پیگری نماینده برای بیمارستان جوانرود خریداری شد که اعتراض مردم شهرمان در بر داشت که به حق بود وآیا شهرونده پاوه برگ چقندر هستند که سکوت اختیار کن چه جوابیه در قبال خانواده معظم شهدا داریم

  ص ص مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۳
  0
  0

  منظور از این بند چیست کاک یاسر ص لطفا توضیح دهید :
  (( البته ماهیت شما و شخصیت شما بر کسی در این شهر پوشیده نیست په پیشینه شخص شما و چه الان شما و ناهنجاری هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنید!!!!!!! ))

  نریمان مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹
  0
  0

  حاج فاروق از قدیم شناخت روی ایشان دارم شخصی محترم مومن وفادار به نظام واگر ایشان مشکلی داشت صراحتا. با به میدان نمی گذاشت واز شهرمان با هر عناوین با جان ودل دفاع نمود کاک حشمت با احترام به شما وظایف شما در رابطه آقای دکتر منوچهری مشخص است لطفا حامی عد ه ای از م. باشید به فکر جوانان بیکار باشید که به اعتیاد وقاچاق نروند خدای نکرده آه یکی از پدر ومادر از ته قلب برای شما بلند نشود نماینده دورده خدا بر ایشان مرحوم با با خاص

  دانشجو مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۸
  0
  0

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت پاوه پرس و با تشکر از اظهارات جناب یوسفی و تشکر از نماینده که در محافل عمومی و تبلیغات رسانه ای مخالفت خود را نسبت به اجاره اماکن ورزشی به بخش خصوصی اعلام داشته ولی در سال ۹۳از بستگان خود در جوانرود برای مزایده اماکن ورزشی پاوه از جمله استخر شرکت نموده اند و در حال حاضر به لطف مشاوران محترم ایشان اماکن ورزشی در اختیار ایشان بوده و ورزش بانوان چند برابر گران شده .

  مدیریت سایت:

  ظاهراً قضیه استخر آنطور که عنوان نمودید نمی باشد وآن شخصی که برنده شده بود انصراف داده واداره ورزش وجوانان استخر را به برادری دیگر داده وایشان نیز قریب ۴۰ میلیون تومان هزینه نموده والان استخر پاوه فعال می باشد ، ظاهراً با توافق اداره کل مقرر است از درآمد حاصله بدهی مورد نظر تصفیه گردد.
  البته واگذاری سالن به بخش خصوصی قانونی است که دست مسئولین ورزشی را بسته است وایرادی بر نماینده ویا مدیران ورزشی استان ومنطقه وارد نیست.

  اداره ورزش پاوه مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰
  0
  0

  سلام جناب محمد
  بنده از کارمندان اداره ورزش و جوانان پاوه هستم.این حرفای شما در مورد آقای رحمانی اصلا صحت نداره آقای نریمان رحمانی چندین بار ازش خواستن که مدیریت تربیت بدنی پاوه رو به عهده بگیرند حتی چندین بار هم جناب آقای نقشبندی که یکی ار مخالفینش بود رفت کرمانشاه و با آقای رحمانی حرف زد که مدیریت تربیت بدنی پاوه رو قبول کند ولی ایشان قبول نکردند.گفت زیر بار حرفشون نمیرم.جهت تایید حرفام میتوانید از آقای سیروس نقشبندی و سعدی توفیقی که در جریان کار بودند و چندین بار باهاش حرف زدند بپرسید. یکی از موفق ترین و سالم ترین مدیران استان بودند جناب آقای رحمانی و الان هم دانشجوی دکترای تربیت بدنی هست.

  نکته مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
  0
  0

  جواب جالب بود ونشا ن داد مدیر سایت اگر منطق را جایگزین جوابهای احساسی بکند خیلی بهتر است اما در مورد ««…. …. »»متاسفانه ایشان نظراتی که توهین یاتملق در آنها نباشد را منتشر نمیکند از جمله نظربنده در باره«دخالت»

   شهروند مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۴
   0
   0

   جناب نکته مدیر سایت دروغ که نگفته کاملا حقیقته حشمت منوچهری از حد خودش گلیمشو دراز کرده اصلا اینطوری بگم نماینده پاوه حشمت منهوچهری هست نه نعمت منوچهری آقای منوچهری باید برای هرکس چه برادر و چه یه شهروند مرز هایی تعیین کند در ضمن این حرف توهین نیست حقیقت است

  جوان مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
  0
  0

  با سلام واقعا گل گفتی کاک یاسر عزیز انشالله در انتخابات آتی جوای این گستاخی را خواهیم داد.

  شهروند پاوه ای مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۷
  0
  0

  دست مریزاد جناب آقای یوسفی به جهت تنویر افکار و اذهان عمومی ،البته بنده به شما ایمان دارم به خاطر صداقت در گفتار و کردار خود و طی این مدتی که به عنوان نماینده مردم شریف و با فرهنگ پاوه در شورای شهر بوده و هستید تاکنون خود را درگیر مسائل حاشیه ای ننموده و مدام پیگیر مشکلات شهر و حتی حوزه شهرستان بوده اید و همراه و یاور شهردار ساعی و خوش فکر بود ه ایبد بنده شاهد زحمات و تلاشهای شبانه روزی شما در پیگیری و انعکاس مشکلات شهر از طریق سایت وزین پاوه پرس بوده وهمیشه هم افسوس خور مشکلاتی که از …… گذشتگان بر زیر ساختهای شهر وارد شده هستید.

  یاسر.ص مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵
  0
  0

  معلمی شغل انبیاست
  بزرگترین افتخار زندگی بنده این است که از دامن یک خانواده فرهنگی بزرگ شده ام و رشد و پرورش یافته ام و از دیگر سعادت هایی که نصیب من شده نشستن سر میز و نیمکتی است که معلم های بزرگواری همچون جناب کاک فاروق یوسفی و امثال ایشان درس آزادگی و حریت و احترام را به ما آموخته اند. الان چگونه شده که یک شخص تا این حد دهانش را به گزافه گویی مزین می کند و شغل معلمی ابتدایی را دون می شمارد وا اسفا. بهتره بدانید جناب پرگو و سخیف گو تا چند ماه دیگر سرنوشت نمایندگی مشخص خواهد شد و اکیدا توصیه میکنم یا مثل قطره ای در دل زمین از خجالت فرو روید و یا به زادگاه خویش برگردید که تحمل چهره شما همچون ننگ و بدنامی بر ماست . مردم شهرستان پاوه به شعور و فهیم بودن شهره خاص و عام هستند و این ادبیات چاله میدانی شما را بر نمی تابند و بهتر است به طور رسمی از ساحت فرهنگیان معزز و مردم فهمیم شهرستان پاوه هم شخص شما و هم برادرتان رسما عذر خواهی نمایید. البته ماهیت شما و شخصیت شما بر کسی در این شهر پوشیده نیست په پیشینه شخص شما و چه الان شما و ناهنجاری هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنید!!!!!!! و بهتره بدانید اگر شما به آنگونه شخصیت خویش را دارید در سایت های شهرستان برای ما معرفی میکنید ما از قبل به آن اجحاف کامل داریم و نیاز نبود اینگونه خویش را معرفی کنید چرا زحمت کشیدید ولی بازهم جهت یادآوری لازم بود و جا دارد به خاطر این یادآوری که چگونه ادبیات سخیفی بر ذهن و جان شما مستولی است ازتون تشکر کنیم و باشد اشتباه ۴ سال پیش را تکرار نکنیم . و اما سخنی با نماینده شهرستان : جناب نماینده اگر شما الان پشت میز مجلس قرار دارید و اگر شما الان موقعیت خاصی دارید و جایگاهی یافته اید وام دار این مردم هستید و اگر این مردم نمیبودند شما و برادرتان در جایگاهی نبودید که ما توهین هایی از این قبیل را تحمل نماییم ولی چه کنیم که از ماست که برماست و فعلا چاره ای جز تحمل این مدت باقی مانده هم نداریم و انشالله در انتخابات آتی اثبات خواهیم کرد که جواب کسانی که شعور این مردم را بازیچه اهداف خود قرار دهند چه می تواند باشد. توهین برادر شما به ساحت فرهنگیان و در راس آنها به نماینده چندین هزار نفر مردم شهر پاوه جناب کاک فاروق یوسفی توهین به تک تک مردم این شهر است و ما این را از جنابعالی قبول نخواهیم کرد و بهتر است به صورت رسمی موضع خویش را اعلام نمایید و مصلحت خانوادگی را فدای مصلحت و خرد جمعی نکنید چون بازنده این بازی فقط شما خواهید بود . ما خواستار این نیستیم که شما شهر ما را مدینه فاضله کنید نه برادر عزیز شما همینکه به اطرافیانتان فن بیان و احترام به شعور این مردم را گوش زد نمایید برای ما کلی کار انجام داده اید خیلی وقت است دیگر این انتظار در ما مرده که کسی بیاید و کاری در خور شان این مردم انجام دهد. نوش اگر نیستید نیش هم نباشید.
  و اما جناب یوسفی بزرگوار من عذر خواهی میکنم که مجبور م این ضرب المثل را بکار ببرم می گویند : با دعای گربه کوره بارون نمیاد /. شخصیت شما و امثال شما با این سخنان نه تنها کاسته نمیشود بلکه رفیع تر خواهد شد و اصلا جای هیچ دل نگرانی نخواهد بود همه این مسائل خواهد گذشت و تمام خواهد شد و تاریخ سره را از ناسره برای این مردم تمیز خواهد داد باشد که ما هم درس هایی از این مسائل پیش آمده گرفته باشیم .
  خداوندا شهر ما را از نفاق و دروغ و ریا محفوظ بدار.

  محمود مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
  0
  0

  آقای منوچهری نماینده ومدیردفتر آقای نماینده اگر عذرخواهی نکنید ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
  مدیریت سایت:
  دوست عزیز (عبداله) ضمن احترام به دیدگاهتان لازم است اشاره نماییم که ارسال نظر با دو نام مختلف خلاف قوانین سایت بوده و باعرض پوزش از محضرتان این نظر را حذف می کنیم.

  عبداله مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
  0
  0

  سلام این آقای منوچهری (مدیر دفتر) خیلی به خودش می نازد پست ومقام دنیا ابدی نیست آقای… اگر شما نماینده بودید حکم خدا رامیکردی

  . مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
  0
  0

  چه جالب نظرم نه در سلام پاوه نه در سایت شما درج نشد

  نکته بین مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸
  0
  0

  بنظرم بهتره روی مسائل مهمتری که در مصاحبه کاک! حشمت منوچهری گفته شده زووم کنیم
  مهمترینش عدم اگاهی این برادر از قانون اساسیه و صراحتا چند بار اون رو با حرفاش نقض کرده
  من نمیدونم یه مدیر دفتر بر اساس چی باید بیاد بگه دخالت در عزل و نصب از وظایف نمایندس ؟؟؟
  کتمان قانون و نقض صریح ان به این راحتی و بی پرده !
  باید ایشان در کنار بی ادبی به معلمان پرده دری قانون رو هم جواب بده و بگه براساس کدام بند کدام تبصره کدام قانون دخالت در عزل و نصب رو وظیفه نماینده میدونه؟

   محمد مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
   0
   0

   با سلام و احترام آقا یاسر , شما اگر معلم بودید هرگز وارد ای بحث ها نمی شدید , من خودم معامم اما متاسفانه خودت هم خوب میدانید که تعدادی از معلمین به ویژه اکثریت استخدامی های بعد از ۸۰ به اسم معلمند و گرنه به اندازه ی نصف حقوقی هم که می گیرند تدریس نمی کنند و حتی به دلیل بحث های بی ربط در بین سایر اقشار باعث شدن که معلمی جایگاه و شخصیت خودشو از دست داده است , و در ضمن جناب آقای منوچهری هیچ توهینی به شغل معلمی نکردن و اکثریت اعضاء خانواده ی ایشان جزء معلمان خوب و با سابقه ی اورامانات هستند , جناب آقای یوسفی دارن فرا فکنی می کنند جناب یوسفی زمانی که در راهنمایی علوم تجربی تدریس می کردن خیلی موفق بودن و اگر طالب خدمت می بودند در همان شغل معلمی بهتر می توانستند خدمت کنند نه در پست بخشداری با هزار تمنا و در حرفه خبرنگاری . چون خبرنگاری هم شخص متخصص می خواهد و من تعجب می کنم چرا هرکسی خودشو در هر جایگاهی می بینه …

  ادریس رحمانی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۷
  0
  0

  معلمی شغل انبیا ء است .
  تعلیم و تعلم عبادت است .
  بنده بعنوان یک همشهری به شما برادر محمد فاروق یوسفی افتخار می کنم و اقعا” جنابعالی ، و برادر گرامی و دلسوز جناب حاجی اردلان حاتمی
  از فداکار ترین و دلسوز ترین معلمان و بخشداران شهرستان پاوه ( باینگان ) می باشید .

  معلم مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
  0
  0

  آیا آموزش و پرورش پاوه
  واکنشی نشان داده یا … .؟

  شاهورحمانی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
  0
  0

  با سلام
  از آقای حشمت منوچهری بابت بی ادبی ها و حرمت شکنی هایش به عضو فعال و دلسوز شورای شهر پاوه که شبانه روز در خدمت مردم و شهر است ( نه با حرف بلکه عمل)، بعنوان شهروندی از پاوه شکوائیه دارم و درخواست میکنم ایشان رسما بابت این اسائه ادب پوزش طلبیده و معذرت خواهی کند.
  از قدیم گفتن کسانیکه سخنی برای گفتن ندارند در مواقعی که حرفی به میان می آید توهین می کنند و تهمت می زنند ؛ بنده این مصاحبه را چیزی جز ترور شخصیت محمدفاروق یوسفی نمی دانم و معتقدم مدیرسایت نیز در برابر این ترور شخصیت باید جوابگوی مردم پاوه و خانواده یوسفی باشد.
  این نظرو ابتدائا برای سایت سلام پاوه فرستادم اما متاسفانه نمیدونم چه چیز خلافی داشت که آقایون تاییدش نکردن حتما به مزاجشون خوش نیومده..
  مدیرمحترم سایت سلام پاوه کاش حرفه ای گری به خرج میدادید وهمه نظرای موافق ومخالف رو تائید میکردیدنه صرفا نظرای باب میلتان چون محمد فاروق یوسفی قطعا بیشتر ازاون چیزی که شما وحشمت منوچهری مدنظرتون هست هم محبوبیت داره هم مقبولیت که حداقلش به کسی که اینهمه توهین وافترا بسته نفروشنش اما افسوس که اونجوری میخواستید نشد…..

  زبیر امینی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱
  0
  0

  معلمی شغل انبیاست
  باسلام وتشکر از جناب آقای یوسفی معلم واستاد بزرگوارم با ارائه این مطالب شهامت و شجاعت خود را ثابت کردید

  خواننده متن مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۹
  0
  0

  …..دستی که نمک ندارد خیلی نمانده که برای جمع کردن رای سلام های گرم وریا کارانه ی امثال حشمت به معلمان ابتدایی را شاهد باشیم ولی وقتی به هدف خود رسیدنداینگونه با دیده ی تحقیر به معلمان ابتدایی بنگرند .امید دارم معلمان ابتدایی فراموش نکنندودر روز خودش جوابشان رابدهند

  محمد مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۸
  0
  0

  با سلام همه ی اینا مظلوم نمایی است و توپ را به جایی دیگری هدایت کردن , هر کس نداند شما می دانید دکتر منوچچهری همیشه حامی معلمان بوده و هست واز آنها به عنوان شریف ترین قشر یاد کرده , شما دارید کارنامه ی عمل خود را در زیر سایه ی معلم بودن پنهان می کنید , باز هم می گویم شما چندین بار با التماس از آقای حسینی نماینده سابق بخشدار شدید و همیشه هم از جناب دکتر منوچهری درخواست ابقائ شدن می کردید اینا را چرا یادت رفته حالا می فرمایید نباید نماینده در عزل و نسب ها مداخله کند

  دوست مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۹
  0
  0

  ضمن عرض سلام :جناب آقای یوسفی خواهشمنداست دریک نقطه به این مسائل خاتمه دهیدچون عاقبت خوبی نداشته وبه ضرراورامانات میباشدچون دیگران بهمان میخندند.امیدوارم پس از این جوابیه دیگر ادامه ندهید.خداوندخودش ناظر براعمال ونیات ماست وهمه چیز رابه اوبسپاریم. باتشکر

  فاتح . ر مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۷
  0
  0

  به نظر من دکتر منوچهر و برادرش باید از تمامی معلمان و همچنین از اقای یوسفی معذرت خواهی کنند

  شهروند مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۰
  0
  0

  با سلام و درود خدمت جناب آقای یوسفی
  با تشکر از جوابیه جنابعالی در جهت روشن شدن حقایق و تنویر افکار عمومی و با آرزوی موفقیت برایتان

  خطاب به .... .... مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۷:۵۶
  0
  0

  با سلام
  در سایت …. …. نظری دادم جهت محکوم نمودن آقای منوچهری بخاطر حمایت از اقای یوسفی و.توهین هایش به معلمان علی الخصوص معلمان ابتدایی . امانظر من چاپ نشد لطفا اطلاع رسانی شود

  کاسب مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۹
  0
  0

  سلام
  مطلبی سراسر توهین آمیز را در سایت…. خواندم، ناراحت شدم ونظری در حمایت آقای یوسفی نوشتم، اما هرچند که در آن محترمانه نوشتم ولی با کمال تعجب در آن سایت منتشر نشد هرچند که اهل پاوه نیستم با دونفر از دوستان درمیان گذاشتم، آنان نیز نظری در حمایت از کلام منطقی آقای یوسفی نوشتند، اما آن دو نظر هم چاپ نشد، نمی دانم چرا نظری که به کسی توهین نشد و فقط درحمایت آقای یوسفی بود منتشر نمی شود ولی هرتوهینی به ایشان با سرعت منتشر می گردد. الان هم باشنیدن جوابیه منطقی و عاقلانه شما خوشحال شدم وبرای شما هم آرزوی موفقیت می نمایئم. امیدوار هستم که دیگر به چنین مطالبی دامن نزنند که در وهله اول به منفعت خودشان نیست

  سیامک محمدی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۴:۰۳
  0
  0

  باتشکر از جوابیه قاطع و صریح جناب یوسفی
  بدون شک این جوابیه جواب خیلی از معادلات را که ساعت ها و روزها برایش برنامه ریزی شده بود به روشنی داد و ما از این بابت بخاطر شهامت عضو شواری شهر پاوه تشکر میکنیم .من نیز اسائه ادب جناب منوچهری به ساحت مقدس معلم و دروغهای گفته شده رو محکوم میکنم

  عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد * خمیر مایهٔ دکان شیشه‌گر سنگ است

  پاوه ای مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۸
  0
  0

  کوره وت رنگ کره جعلی به ناموسم ای گرد نظره طفه وت زیادتر کس نین

  فرهنگی از ثلاث مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۱:۵۱
  0
  0

  کی میگه اخلاق مدار و متدین ؟
  اقای منوچهری برادر شما و…….. به مدت دو سال تمام پافشاری و اصرار نمودید که معلم فامیل خودتان ن….. ق…. را از ثلاث به جوانرود با ۴ – ۵ سال سابقه انتقال دهید . این است معنای صداقت و عدالتتان

  بازاری مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۱:۲۸
  0
  0

  خطاب به کامنت (جمعی از فرهنگیان)که نوشته اند:
  در جامعه ما شغلی که عزت ابرو شرف دارد معلمی است و بس!!!!
  شما با این جمله به تمامی افراد و اقشار ،غیر آموزش و پرورشی جامعه و کلیه نهادهای مردمی و دولتی ؛غیر آموزش و پرورش توهین نموده اید ….باید از تمامی شهروندان عذر خواهی کنید .بسیار متاسفم ،هزار افسوس برای شما

  دوباره متاسف مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۶
  0
  0

  کاک حشمت آقای یوسفی با افتخار میگه معلم بوده ولی میشه بفرمایین آقای بخشدار فامیل شما ( همون دبیر زیست) دقیقا شغلش قبل از بخشداری چی بوده؟ حرف خودتونو چرا نقض میکنید آخه؟

  متاسف مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۲
  0
  0

  کاک حشمت میشه خیلی واضح بفرمایید بخشدار شاهو و رییس هلال احمر پاوه چرا و چگونه به این پست ها رسیدند؟ خیلی روشن بفرمایید نسبت فامیلی این عزیزان با شما چیست؟چرا ابتدا حاتمی را ابقا شده دانستید اما پس از ملاقات با حاجی…… و قول ۲۰۰۰ رای از جانب یکی از طوایف شهرستان پاوه ، آقایان ایکس و ایگرگ را به زور میخواستید بخشدار باینگان کنید؟در کجای قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آمده است که نماینده به محض آنکه پایش به میدان بهارستان رسید می تواند همه فک و فامیل خودش را بخشدار و مدیر شهرستانی کند؟ و ……… امیدوارم بجز توهین و لفاظی کار دیگری هم بلد باشید.

  محمد مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۱
  0
  0

  تشکر فراوان از شما اقای یوسفی اقای منوچهری طول این مدت همش که به وزرا تذکر میداد یه تذکر هم به مدیر دفترش بده!!!!!راستی اقای منوچهری رقص و پای کوبی که تو میدان نوسود به راه انداختی چی شد فکر کنم قرار بود مرز باز بشه!!!!نه
  مدیریت سایت:
  ضمن تشکر از عنایت و لطف شما کاک محمد؛ اما به عرض می رساند آقای دکتر منوچهری در موضوع مرز شوشمی به حق از سایر نمایندگان ادورا گذشته کارکرد و عملکرد بهتری داشته و در این راستا ما نیز قبلا مطلبی را برای روشنگری بیشتر منتشر نمودیم(….که مشکل از طرف عراقی است). کم کاری آقای دکتر در زمینه انتخاب مشاورین نباید با فعالیت و تلاش ایشان در مورد مرز هم پوشانی داشته باشد و لازم است نیمه پر و خالی را همزمان درکنار هم ببینیم.

  شهروند مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۸
  0
  0

  سپاس از آقای یوسفی عزیز
  به نظر من به علت توهین نابخشودنی و جاهلانه حشمت منوچهری به ساحت مقدس معلم ابتدایی، “”””” استعفا “””””” کمترین کاری است که نماینده(نعمت منوچهری) می توان در جهت عذر خواهی از مردم و معلمان انجام دهد.
  از آقای یوسفی به عنوان نماینده مردم میخواهم که این توهین وقاحت بار را در مراجع قضایی و قانونی پیگیری و نتیجه را به مردم اعلام کنید.

  شیر مرد مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۷
  0
  0

  گاهی تاوان شیر بودن قفس است اما شغالان همچنان در شهر آزادند به به از این شهامت آفرین آقای یوسفی

  مصطفایی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۸
  0
  0

  حاج فاروق یوسفی و دیگر اعضای شوراا از جمله کسانی هستند که بنده ایمان دارم ایشان میتوانند و به شدت با توهین هایی که به ایشان شده مخالفم
  وجود همین سایت وزین که اولین سایت پاوه و منطقه و از سایت های برتر استان میباشد خود نشانه توانایی اقای یوسفی میباشد
  مدیریت سایت:
  با تشکر از عنایت حضرت عالی؛ اما پاوه پرس اولین سایت منطقه نبوده و پیش از این وب سایت های دیگری مانند پاوه نت، کومه کال و… فعالیت داشته و اهتمامی جدی به حوزه خبر و رسانه در شهرستان داشته اند.

  یکی مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۷
  0
  0

  از این اختلافات فقط یک نفر بیشترین سود را می برد
  رفتارهایی انجام بدهیم که جامعه را به سود برسانیم و نه یک نفر که ممکن است برای جامعه هم مضر باشد.

  جلیل محمودی مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۳
  0
  0

  با عرض سلام و ادب خدمت معلم بزرگوارم جناب اقای یوسفی .
  اقای یوسفی به راستی جدیت و تدبر در کار و خستگی ناپذیر بودن شما زبانزد همه می باشد
  بنده از زمانی که دانش اموزتان بودم با شما اشنا شدم و مجددا زمانی که بخشدار بودید خدمت صادقانه ای به بخش نوسود میکردید
  موفق باشید

  ورزشکاران مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۹
  0
  0

  خطاب به جناب آقای حشمت منوچهری
  عزل و نصب ها در دوران دکتر منوچهری در راستای توسعه و بخاطر خدمت به مردم بوده است نه بخاطر حب و بغض و مسائل شخصی..
  جناب آقای حشمت منوچهری آیا جابجایی نریمان رحمانی که از طرف جامعه ورزشی جوانرود لقب معمار ورزش رو بهش داده بودند و یکی از فعالترین و توانانمندترین مدیر حوزه ورزش استان می باشند و از تحصیکرده های ورزش می باشند هم بر همین اساس بود. ایا جابجایی نریمان رحمانی فقط بخاطر این نبود که جلوی اطرافیان شماها وایستاد و اجازه نداد این بلاهای که الان بر سر اماکن ورزشی اورامانات اومده بیاید . آیا شماها نبودید که ایشان رو تحت فشار قرار دادید که حتما اماکن ورزشی که در اختیار اداره بود باید بدهد به فامیل ها و آشناها و مشاوران شما ها. خواهشا دم از صداقت نزنید ولی میدونید چرا هنوزم اسم نریمان رحمانی در بین ورزشکاران محبوب هست چون ایشان بخاطر ماندگاری اش در پست ریاست غلام حلقه به گوش شماها نشد . جناب آقای حشمت منوچهری شما بخاطر اینکه فلانی در انتخابات کمکتان کرد اوردین گذاشتین رئیس تربیت بدنی …….. که بعد از فقط گذشت چهار ماه …… به اداره زد که چندین سال دیگه جبران نمیشه و مدیریتش تنها نزدیک به چند ماه طول کشید.

  درود بر معمار ورزش اورامانات

  خوش خبر مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۰
  0
  0

  سلام بر شما آقای یوسفی حق گفتن همیشه مشکلاتی بدنبال دارد ولی حق پیروز است کاک حشمت با کمال ادب آیا شما از حیف ومیل کلان. پاوه داری ، یا خبر از مسولین بی تجربه داری و آیا افرادی معضل داشتند حمایت نگردید مدارک گرفتن امروز شد صلواتی ویاد از سردار سلیمانی وزحمت ایشان داشت باشیم وسرداران دیگر وچرا هنوز از تجربه آن سردار استفاده می شود وسنی از ایشان گذاشت نه جوانی که مورد احترام من است ولی اطلاعات ومعلو مات وی از طریق سایت ها جلو می روده کاک حشمت بازم موفق باشید

   محمد مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
   0
   0

   جناب آیا شما از اتفاقات پشت پرده ی آقای …. خبر دارید آیا می دانید چه پولهای در تربیت بدنی جوانرود گم میشد و …. پس معلومه فقط از روی تعصب اکثرا وارد گود میشید براتان متاسفم دکتر منوچهری خیلی به اون برادر لطف کردن و گرنه راحت میشد اخراج و یا تبعیدش کرد

    ورزشکار مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۶
    0
    0

    وااا اسفاااا
    چه تهدیدی ؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اخراج یا تبعید !
    مگه شما چکاره ای که اخراج یا تبعید اون برادر رو مطرح میکنی ؟ هان! نکند شما … باشی که برای اون عزیز خط و نشان میکشی
    مگر شهر هرت است برادر ؟ به این راحتی اخراج یا تبعید ؟؟؟ ان هم فقط بخاطر مخالفت با شما !

     جواب آقا محمد مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
     0
     0

     سلام آقا محمد پس چطور شد پس از گذشت تنها ۵ ماه از عزل جناب آقای نریمان رحمانی .جناب آقای منوچهری باهاش تماس گرفتند و ازش درخواست کردند که مدیریت تربیت بدنی هر شهرستانی از اورامانات رو که میخواهد قبول کنه. ولی ایشان جواب رد دادند.و مسئولیت رو قبول نکردند .اگر واقعا آقای رحمانی همونی بود که شما فرمایش کردید چطور آقای منوچهری پشیمان شدند و ازشون درخواست کردند که به اورامانات برگردد.برابر کلام الله مجید بنده شاهد بودم که آقای منوچهری به آقای رحمانی زنگ زدند و ایشان قبول نکردند.متاسفانه جناب منوچهری خودش هم داخل این بازی افتاده بود و ندانسته و نشناخته آقای رحمانی رو جابجا کرد.چون همین مشاورین فرصت طلب بخاطر منافع خودشان منوچهری رو مجبور به این کار کردند.

   محمد مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳
   0
   0

   اتفاقا چندین بار دست به دامن اطرافیان نماینده شدن اما نماینده کسی را که ……….. باشد نمی پذیرند حتی اگر فامیل هم باشد

  .محمد کریمی مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۵
  0
  0

  بسمه تعالی. به اطلاع مردم. و عزیزان برسانم منطقه اورامانات قبلا نماینده داشته و در بتن مردم. بوده اند. و مسئولیت خودشان را به. دیگران واگذار ننموده اند سلطه. گرایی. و ……. نبوده.اند. جناب حشمت منوچهری. تو. چرا و به چه حقی. به مردم. و معلمین زحمت کش و دلسوز توهین میکنی شما به وضعیت و سوابق گذشته خودت. در جوانرود و بانک. های. ……… و زندان ……. و علت آن مراجعه کرده اید حالا میخواهی وایی مهربانتر از مادر شوی… نه. دوست. گرامی. بهتر. به. نخبگان. و مردان. شریف. توهین نکنید درضمن اگر این برخورد و بی عقلی بی منطقی .ظاهر طلبی ادامه بدهی مسائل دیگر در رابطه با. وضعیت …….. ….وووووووووو. ارائه خواهیم داد. بهتره به حال. خودت. ………..والسلام.

  جمعی از فرهنگیان مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۲
  0
  0

  دوست عزیز اگه این شفاف سازیها را نمی کردی ما با زهم به صداقت وایمان و پشتکار تلاشی که شبانه روزی درتمامی مراحل خدمت که انجام داده ای واقف هستیم کسی که معلم ابتدایی را شغل دون و بی ارزش می داند سزای ان نیست که اینجوری پاسخش را دهی در جامعه ما شغلی که عزت ابرو شرف دارد معلمی است و بس د رنهایت از اقایان…… و ….. مدیران سایتها گلگی داریم حداقل انشای کاک حشمت را تصحیح می کردید ویا برایتون تصحیح می کردند چون این اغا توهین به نماینده شهرمون کرده بود اگه اینطوری جواب می گرفت به خود اجازه نمی داد این هتاکی ها را رسانه ای کند حتما پشتش گرم بوده ،ادب مرد به زدولت اوست

  دانشجو مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۶
  0
  0

  باسلام و تشکر از شما جناب آقای یوسفی جواب شما بسیار عالی بود من یه پیشنهاد دارم برای برادر نماینده اگه راست میگن بیاد بگه در طول این چهار سال برای پاوه چیکار کرده بجز عوض کردن مسئولین

  نریمان رحمانی مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۵
  0
  0

  سلام کاک فاروق یوسفی عزیز ممنون بابت مطالبتون.اگر واقعا جواب نمیدادید برداشتم نسبت به شما طوری دیگه بود .باز ممنون از صداقت و شهامتتون.
  بعنوان یک شاگرد به معلم عزیزی چون شما افتخار میکنم.
  نریمان رحمانی

  نودشه مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۲
  0
  0

  آن را که عیان است چه حاجت به بیان است
  آقای یوسفی عزیز همه ما به خصوص مردم شریف نودشه می دانیم در زمان پست بخشداری جنابعالی چه خدمات ارزنده ای انجام داده ای. کجاست این نماینده؟؟؟؟؟ کی به داد مردم رسیده؟؟؟؟؟ مگه کار نماینده فقط عزل و نصبه؟؟؟؟یه مرزه اونم ننوانست بازش کنه
  طرفداران آقای منوچهری بدانند در رقابتهای بعدی انتخابات دوهزار رای هم نمی آورد دیگه خیالشون راحت باشه

  . . . مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
  0
  0

  ممنونم از آقای یوسفی که به صراحت همه چیز را بیان کردند ، بنده مطمئن هستم که جناب حشمت منوچهری کاملاً خلاف واقعیت را گفته اند و باید سریعاً از طرف دکتر منوچهری که فرق های زیادی بین ایشان و برادرشان هست به برادرش رئیس دفتر نماینده تذکری ارائه شود چون خیلی به ضررشان تمام خواهد شد این کار های ناپسند چونکه مردم پاوه ملتی فهیم و متدین هستد و هیچ وقت یک اشتباه را بار دیگر تکرار نمی کنند

  سبحانی تبار مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۸
  0
  0

  با سلام و ادب خدمت جناب یوسفی عزیز واقعا بجا ودرست جواب دادید احسنت برادر ارزشی
  متاسفانه نماینده محترم اورامانات جناب دکتر منوچهری که بنده هم بارها به ایشان در خصوص دخالت افراد فاقد صلاحیت درامورات ادارات و… گوشزد نموده ام که متاسفانه ایشان توجهی ننمودند و افرادی چون حشمت منوچهری که هیچ جایگاه قانونی در کنار نماینده ندارند فراتر از نماینده و حتی استاندار و فرماندار در شهرستان تصمیم میگیرند که جای بسی تامل و نگرانی است و جای واکاوی و تجدید نظر در عملکرد نماینده دارد. البته هرچند چند صباحی به پایان اتمام عمر دولت کریمه جناب دکتر منوچهری نمانده است

  نریمان مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰
  0
  0

  با سلام و درود خالصانه به شما

  ناشناس مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
  0
  0

  درود بر شما

  فرجی مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۳
  0
  0

  مدیر …. ….. دکتر منوچهری میگه معلم ابتدایی رو بخشدار نوسود کردیم بقول آقای یوسفی هم که بر اساس لیاقت و طی مراحل قانونی بوده.
  اما گیرم جناب حاجی حشمت مدیر محترم …. ….. دکتر منوچهری حرف شما صحیحه پس عملا دارید اعتراف میکنید که اون‌موقع بمنظور دسترسی به اهداف شخصی این انتصاب رو انجام دادید.
  ادبیات کوچه بازاری جنابعالی در کنار قفسه خالی …. …. دکتر در پاوه که احتمالآ پس از رایزنی با مشاورین ارشد دکتر در پاوه!!!! ( بجای دکتراها و کارشناسان، خبره ، نفرات اول ….. ….. ها هستند) بوده خیلی توخالی هست

  جوان مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۶
  0
  0

  با سلام
  درود بر شما واقعا ثابت کردید که مرد باشرفی هستید انشاالله هرکسی که حقوق ملت و آبروی افراد برایش مهم نیست خدا نبودش کند
  و خطاب به سایت ……….. برادران …. و …… شما هم رویکردی …….. رو پیش گرفته اید و تمام نظراتی رو که مردم میزارن تایید نمی کنید و فقط آنهایی رو که باب میلتان است رو میزارین آخر خدایی هم هست که ناظر به اعمال همه ماست.کاک فاروق عزیز کار خیلی خوبی کردید جواب دادین اینجوری این افراد دیگر نمی توانند گستاخانه به افراد به ناحق حمله کنند.

  پاوه ای مرداد ۳, ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۶
  0
  0

  با سلام و درود خالصانه به شما!
  شهامت ، شجاعت و اخلاص را بطور تمام و کمال نشان دادی!
  اگر شما یا افراد مشابه که لیاقت مسئولیت را در هر سمتی دارید،و انگشت شمارند،کاندیدا می شدید(حتی اگر با رای پایین)دیگران از راه دور اینگونه برخورد نمی کردند.
  در خانه اگر کس است …….. .

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  1 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶