پاسخی به اظهارات مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی 
پاوه پرس

پاسخی به اظهارات مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی

پاسخی به اظهارات مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ محمدفاروق یوسفی مدیرمسئول پایگاه خبری پاوه پرس و نایب رئیس شواری اسلامی شهر پاوه پیرو توهین ها و تهمت های وارده و نقض صریح قانون اساسی در بیانات اخیر مدیر دفتر نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با پایگاه های خبری سلام پاوه و هزارماسوله، جوابیه ای صادر نموده که در ادامه توجه عزیزان را بدان معطوف می دارد.

 

بنام الله؛ قصد پاسخگویی به توهین ها و تهمت های وارده ی مدیر دفتر محترم نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی را نداشتم، اما به اصرار دوستان و در جهت روشن شدن حقایق و تنویر افکار عمومی مواردی را به شرح ذیل یادآور می شوم.

 

کاک حشمت منوچهری در ابتدا لازم است شما را قدری روشن نمایم و به عرض مبارک برسانم که بنده مخالف نماینده محترم نبوده و ایشان را فردی اخلاق مدار و متدین می دانم و در طول سه سال گذشته احترام خاصی برای دکتر منوچهری قائل بوده و همچنان به دیده ی احترام به ایشان می نگرم. با این وجود نمی توانم حقایق را کتمان نموده و آن ها را نادیده بگیرم و بارها از سر دلسوزی خدمت دکتر منوچهری مواردی را یادآور شده ام که از آن جمله می توان به وجود مشاورین کم ظرفیت و بی مایه ایشان اشاره نمود که با کمال تأسف از شخصیت جناب دکتر برای امیال شخصی خویش هزینه نموده و دوستی خاله خرسه را در ذهن ها تداعی می نمایند.

 

کاک حشمت عزیز، اینجانب علاوه برکسوت نمایندگی مردم در شورای اسلامی شهر پاوه به عنوان مدیر یک پایگاه تحلیلی خبری رسالت معلمی خویش را به مسند ظهور گذاشته و ماحصل آن را می توان به تأثیرات مثبت فرهنگی و اجتماعی در سایت پاوه پرس که از سایتهای برتر استان است ملاحظه نمایید.

 

بی شک عزیزان واقفند خبرنگاران برای انجام مصاحبه ها و انعکاس نظرات مسئولین و… به ضبط مصاحبه و سخنرانی ها اقدام می نمایند، تا در جریان انعکاس مطالب، انتقال پیام به درستی صورت گیرد و یا درخصوص طرح دعوی مدعی به عنوان سند مکتوب ارائه گردد. در یکی از مصاحبه ها که در خدمت جناب دکتر منوچهری بودم -بازدید از روستای تین تا روستای مزیدی- در خصوص مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی و… منطقه سوالاتی را از ایشان طرح نمودم که در بخشی از آن به نقش بسزای مشاوران اصلح و متخصص و نیز تأثیرات منفی بعضی از مشاوران ایشان نکاتی را یادآور شدم، هوادارانی که با اظهار نظرات غیرکارشناسی مشکلاتی را به وجود می آورند (خوشبختانه فایل صوتی آن نیز موجود می باشد). بیان این موضوع را وظیفه ذاتی خویش دانسته و در چند نوبت به عنوان یک فعال رسانه ای و دلسوز ایشان و در جهت مصلحت نماینده محترم من باب یادآوری مطرح نمودم و اینجا نیز دوباره با صدای بلند اعلام می دارم.

 

کاک حشمت، نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی قائم به شخص است، یعنی این مقام به هیچ عنوان قابل واگذاری به دیگری نیست و نماینده منتخب مردم نمی‌تواند مقام خود را حتی به شما که برادرشان هستید واگذار نماید. درصورتیکه شما در عنوان مدیر دفتر نماینده در سطح شهرستان فراتر از یک نماینده مجلس حکم صادر نموده و امر ونهی می کنید، آمرانه دیگران را مورد خطاب قرار می دهید و عزل ونصب را به عنوان اهرم فشار بکار می برید!

 

جهت استحضار مدیر دفتر نماینده محترم و مردم منطقه اعلام می دارد که نمایندگان مجلس دو وظیفه عمده و مهم برعهده دارند: یکم قانون‌گذاری و دوم نظارت. بر اساس مواد مندرج در قانون اساسی وظیفه نماینده نظارت و بررسی عملکرد سایر قوا و مدیران اجرایی می باشد نه عزل و نصب و دخالت در این امور. لکن اگر به بیانات مدیر دفتر نماینده محترم در پاوه توجه شود، به صراحت می توان از آن به عنوان سندی از دخالت های ناروای ایشان در امور اجرایی استناد نمود، وی در یک مصاحبه با تاکید ویژه بیش از ۵ بار عزل و نصب مدیران را به عنوان وظیفه نماینده مجلس بیان نموده است! امری که موضوعیت قانونی نداشته و در هیچ جای قانون اساسی بدان اشاره نشده است. مرور مطالب عنوان شده اقای حشمت منوچهری در این راستا شنیدنی خواهد بود: «…. نماینده قدرت دخیل شدن در تمامی امورات سازمان ها را دارد و در عزل و نصب مدیران هم می تواند ورود و دخالت داشته باشد…»، « …باید بگوییم در عزل و نصب های مدیران اعلام شده است که نماینده می تواند در تمام بندها ، جزئیات و امورات کشور مخصوصا منطقه دخالت و نظارت لازم را به عمل آورد…»

 

مزید اطلاع مدیر دفتر نماینده معروض می دارد؛ نمایندگان مردم باید به اصل تفکیک قوا احترام بگذارند و خود را از بده بستان‌ها دورکنند تا نقش‌شان در نظارت و استیفای حقوق مردم پررنگ‌تر شود. همچنین اگر نماینده شخصاً مدیر دستگاهی را منصوب نماید، دیگر نمی تواند وظیفه نظارت خود را بر آن مدیر سفارشی بنحو شایسته انجام دهد و با این کار اصل نظارت نماینده ها در مجلس شورای اسلامی زیر سوال می رود؟! گویا هنوز تفاوتی بین نظارت و دخالت برای مدیر محترم دفتر نماینده محرز نگردیده و شاید این موضوع سبب افراط نامبرده در تصمیم گیری ها شده است؟!!

 

اگر نماینده محترم جناب دکتر منوچهری به تبعات منفی جمله ای که مدیر دفترشان عنوان نموده، اندکی تأمل نمایند «….چنانچه تمامی مدیرانی که در سطح منطقه عزل یا نصب می شوند با مشورت دکتر منوچهری بوده است و تاکنون هیچ مدیری درمنطقه بدون مشورت ایشان عزل و یا نصب نشده است..» بی شک در می یابد اگر قصوری در سطح منطقه و ضعف مدیران دستگاه ها وجود داشته باشد ناخودآگاه تمام و کمال آن متوجه جناب نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی می شود، چرا که به گفته ی ایشان تمام عزل ونصب ها با مشورت جناب دکتر منوچهری صورت گرفته است و این اجحافی است در حق نماینده ی مردم؟!!

 

محمدفاروق یوسفی1کاک حشمت منوچهری، اگر تاکنون موارد اشاره شده برایتان مشخص نشده از این معلم بازنشسته بشنوید که حتی برای انتصاب مدیر یک واحد آموزشی در روستایی دور افتاده، سازوکار خاصی وجود دارد؛ بطوریکه مدیر دستگاه قبل از علنی نمودن موضوع با درخواست از مراجع ذیصلاح و حصول استعلام های مربوطه با حفظ حرمت و شخصیت افراد اقدام به انتصاب و یا عزل مدیر می نماید، اما با کمال تعجب و تأسف بعضی ها سونامی های سیاسی به راه می اندازند و در کوچه و برزن آن هم بدون تعیین ضوابط و قوانین و مقررات مربوطه و حتی مقام مسئول به عزل ونصب مدیران سیاسی و اجرایی همت می گمارند و جوی متشنج و سرشار از بی اعتمادی را در جامعه و منطقه به وجود می آورند.

 

چگونه ممکن است فرد و افرادی غیرمسئول اقدام به تعیین و چینش مدیریت ها در یک شهرستان نمایند و شما مدیر دفتر محترم نماینده بجای رد شایعات، تخریب شخصیت افراد و جریان سازی های اخیر و مبرا دانستن شخص نماینده از دخالت ها در انتصاب مدیران، صراحتا خلاف قانون بر طبل می کوبید و در مقابل تذکر ما و دعوت تان به رعایت و تمکین قوانین موضوعه کشوری، جاروجنجال به پا می کنید؟!!

 

جناب منوچهری، مردم با انتصاب مدیران بومی و توانمند خوشحال می شوند، اما هرمدیری به صرف بومی بودن نمی تواند توانمند باشد. بدون تردید در تعریف مدیریت شرط کافی و وافی بر توانمندی است نه بومی و غیربومی بودن، کمااینکه اکثریت مردم به وجود بعضی از مدیران بومی غیر کارا در منطقه و شهرستان پاوه معترض بوده و می باشند.

 

اگر کاک حشمت منوچهری به حافظه ی خود رجوع نماید چند بار ایشان با تأکید از بنده درخواست انتشار مصاحبه ای را در خصوص مسائل اخیر نمودند، متأسفانه درحین مصاحبه انواع توهین ها را ….. بیان نمود(توهین های کوچه وبازاری) به صرف حرمت ایشان و اینکه تبعات بعدی برای نامبرده و یا جناب دکتر منوچهری به وجود نیاورد از انتشار آن اجتناب نمودم، حال کاک حشمت بنده را دورو می نامد؟!! حاضرم هرآنچه را که به نقل قول از اینجانب عنوان شده است شخصاً بدون کم و کاست منعکس نمایم، آیا آنانی که مدعی حق به جانب هستند حاضرند یکصدم آنچه را گفتند بیان نمایند… ؟!!

 

واقعاً دنیای عجیبی است که هر کس در هر زمان خود را به هر رنگی در می آورد. انصاف نیست خلاف واقع دیگران را متهم نمائید، علی ایحال بنده پایبند به اخلاق و رعایت حریم افراد هستم، لکن اگر صلاح می دانید اجازه دهید تا آنچه را گفتید عینا منعکس نماییم تا دیگران نسبت به کلام ما براساس عقل و منطق قضاوت نمایند… ؟!! حال آیا ما دو رنگیم یا آنهائیکه در حضور مدیر دفتر و مشاوران نماینده چیزی می گویند و در غیاب آنها چیز دیگر؟!

 

مدیر دفتر نماینده در بخش دیگری از مصاحبه اش گفته است که: « ایشان یادشان رفته است که معلم ابتدایی بودند و بنا به هر دلیلی به بخشداری رسیدن» کاک حشمت عزیز بنده با افتخار اعلام می کنم که معلم هستم و معلم بودنم مرا مورد اعتماد مردم برای عضویت در شورای اسلامی شهر پاوه گرداند نه بخشداری نوسود! بنده برخلاف اظهارات شما معتقدم معلم ابتدایی از شریف ترین و مهمترین شغل ها در جامعه است و هرآنچه که عزت و افتخار است ماحصل شغل شریف معلمی است. اگر آموزش ها را در مدرسه به نیکی یاد می گرفتید دکتر و مهندس و…. زیر دستان پرتوان معلمان تربیت یافته اند. با تمام وجود برای شما متأسف هستم که حتی به شغل پدریتان احترام قائل نبوده و با حقارت از آن نام می برید، بنده فرزند پاسدار بازنشسته ای هستم که بعد از بازنشستگی کفاشی را پیشه نمود، حامی دنیوی جز تلاش وافر و عنایت و لطف الهی نداشتم و هرآنچه که حاصل گردید با شایستگی و از عرق جبین حاصل نموده ام نه با سفارش و زیرسایه هرکسی بودن! همچنین در هر امری که ورود نموده ام همیشه چنان تلاش کرده ام که از بهترین ها باشم، این توانمندی است و هرکسی را یارای مقابله با آن نیست.

 

مزید استحضار جنابعالی و در پاسخ به فرافکنی تان معروض می دارد اینجانب با پیشنهاد جناب آقای خدرویسی فرماندار محترم وقت پاوه به عنوان بخشدار به استان معرفی شده و در آنجا بعد از چند ماه تحقیق و تفحص و مصاحبه های مختلف جهت انجام مصاحبه نهایی عازم تهران شدم و با تنی چند از کارشناسان وزارت کشور و مدیرکل دفتر سیاسی وزارتخانه مصاحبه های فنی و کارشناسی برگزار نمودم و با شایستگی پاسخگوی تمام سوالات مطروحه شدم و درنهایت با ابلاغ وزیر کشور به عنوان بخشدار منصوب شدم، قطعاً برای انتصاب حمایت های بزرگان نیز همراه بود اما غیرقانونی و بر اساس گمانه زنی های کوچه بازاری منصوب نشده ام و در دو سال فعالیتم در بخشداری نوسود با تلاش های وافر و همکاری عزیزان مجموعه از مدیران کل استان، نماینده مردم در مجلس، فرماندار، مدیران اجرایی شهرستان و…. دعوت نموده و از حضور تأثیرگذار آنان برای رفع مشکلات مردم منطقه استفاده نموده ام. همچنین در زمان حضورم در بخش نوسود همواره با شهامت از حقوق مردم دفاع نموده و اجازه دخالت نابجا و سوء استفاده شخصی از بیت المال و اختیارات بخشداری را به احدی نداده ام.

 

متعجبم از توجیهات غیرمعقول و اظهارات بدون اطلاع کسی که خود را عقل کل می داند و شبهاتی را در ذهن دیگران به وجود می آورد، قریب ۱۰سال دبیر مدارس راهنمایی و متوسطه بوده ام، ۱۸سال کارشناس مسئول آموزش و معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش پاوه و دو سال نیز بخشدار نوسود. فیش حقوقی اینجانب پس از ۳۰ سال و چندماه خدمت، تقدیم حضور انور کاربران ارجمند قرار می گیرد تا شهروندان عزیز و معلمان ارجمند قضاوت نمایند که حقوقم در ماه ۱ میلیون تومان بیشتر از آنها بوده است؟؟ (فیش حقوق بازنشسته معادل میانگین حقوق دوسال آخر خدمت وی می باشد) حال کاک حشمت شما نیز مرحمت فرمائید فیش حقوقی خویش را رسانه ای نمائید تا تفاوت ها برای اهل بصیرت نمایان گردد.

 

خنده دار است که از امتیاز بخشداری برای انتخاب شدن در شورای اسلامی شهر پاوه استفاده شود؟!! بنده چندبار به منظور شرکت در انتخابات شورای شهر پاوه از بخشداری نوسود مستعفی شدم اما به حرمت جناب آقای خدرویسی علیرغم ضررهای مادی و معنوی فراوان در خدمت شان ماندم؛ و بجای اینکه در میان مردم پاوه باشم، مجبور به انجام وظیفه در خارج از حوزه استحفاظی بودم. در شرایطی که تنها کاندیدایی بودم حتی نتوانستم به خودم هم رای دهم چه برسد به اینکه از بخشداری سوء استفاده شود.. جل الخالق …؟!!

 

محمدفاروق یوسفیمدیر دفتر محترم نماینده اورامانات بنده حاضرم تمام دارایی ها و املاک خود را قبل و بعد از بخشدار شدن در اختیار هر کارشناسی که شما انتخاب می کنید قرار دهم و اگر حتی ریالی مال حرام و رانت و بده بستان حاصل از پست بنده در بخشداری نوسود و یا هر سمتی که تاکنون مشغول به فعالیت بوده ام مشاهده گردید، شخصاً خویش را مجازات نمایم! سوال این است آیا دیگران نیز حاضر به چنین کارکرد و تحدی هستند. حال، آیا بنده به نرخ روز نان می خورم؟!!! سبحان الله…

 

بنده نماینده مردم پاوه هستم و برحسب وکالت مردم جهت انجام امور محوله رایزنی هایی با مسئولین محترم شهرستان، استان و بلاخص نماینده محترم داشته ام. جناب کاک حشمت منوچهری شما در مصاحبه تان گفته اید که: « آقایی که حاشیه درست می کنی همانی هستی که در هفته دو روز را در خانه منوچهری در جوانرود حضور داشته ای الان چگونه است آدرس رو یادت رفته است و جو را منتشنج می کنی و این کذبیات را می نویسی ؟ »

 

بنده صراحتاً و با ضرس قاطع اعلام می کنم که تاکنون فقط یک بار در جوانرود خدمت نماینده محترم اورامانات حضور یافته ام. برای واکاوی افترای حضرت عالی بیان می دارد که به منظور شرکت در تعزیه پدر یکی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر جوانرود در معیت جناب آقای مهدی عبدی راهی جوانرود شدیم و در این میان شرایطی فراهم آمد تا خدمت دکتر برسیم و دو بار نیز در پاوه و بنا به درخواست نماینده محترم در معیت اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار پاوه خدمت جناب نماینده در منزل کاک حشمت منوچهری رسیدیم.

 

در تمام نشست های مذکور جمعی دیگر شرف حضور داشته اند و برمباحث مطروحه واقف بودند، کما اینکه نتیجه دو نشست را در سایت پاوه پرس بدون کم وکاست منعکس نمودم (وهم اکنون نت برداری ریز و درشت صحبت های عنوان شده در آن نشست ها موجود می باشد). در این راستا بسیار متأسفم که مطالب خلاف واقع را بیان نموده اید و حضور اینجانب را با کارکردی شخصی معرفی نمودید و سعی در تخریب شخصیت دیگران می نمائید! کاش ذره ای از تقوی دکتر نعمت اله منوچهری را پیشه می نمودید تا اینگونه هذیان نمی گفتید.

 

محمدفاروق یوسفی در خانواده ای متعهد به اخلاقیات و پایبند به نان حلال تربیت یافته است که از زد وبند و پارتی بازی بیزار است و عموم افرادی که ایشان را می شناسند بر این امر واقفند. در طول زندگی و در هیچ دستگاه و یا نهاد دولتی علیرغم محبت های مسئولین محترم وقت، برای کسب مقام، موقعیت و نیز تصاحب اموال درخواستی منطقی و یا غیر منطقی مطرح و ارائه ننموده است. این ذات و فطرت بنده است واگر چیزی را می یافتند در بی اخلاقی های اخیر در بوق و کُرنا می دمیدند و از این بابت خدای منّان را برای عزت نفسی که نصیبم نموده خاضعانه می ستایم و آن را بزرگترین سرمایه وجودی خود می دانم.

 

به هرحال مصاحبه مدیر دفتر نماینده محترم مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی مشتمل بر افتراء و تهمت های عدیده و حاوی اعترافاتی تلخ به کارکردهایی است که هیچ گاه جنبه ی قانونی ندارد، و در عین ناآگاهی و به ناحق سخنانی را به جناب نماینده القاء می نماید که آقای دکتر بدان اعتقادی ندارند. مگر ممکن است نماینده ای بعد از سه سال به حداقل های وظایف نمایندگی اش اشراف نداشته باشد؟!

 

امیدوارم همه ما به قوانین موضوعه کشوری احترام بگذاریم و سعی کنیم جایگاه و موقعیت خود را بشناسیم و ضمن رعایت حریم ها برای توجیه گفته ها و تمایلات درونی خویش به هرکس و ناکسی نتازیم که خدای ناکرده بیاناتمان از انصاف به دور باشد. در پایان خدمت جناب آقای دکتر منوچهری درخواست می گردد به کسانیکه بجای ایشان و خارج از ضوابط برای مردم تعیین تکلیف می کنند تذکری دلسوزانه داشته باشند، تا حق و حقیقت روال طبیعی خود را داشته باشد و قطعاً این به صلاح وی و مردم منطقه خواهد بود.

 

فیش حقوقی یوسفی

 

فیش حقوق محمدفاروق یوسفی پس از ۶ ماه بازنشستگی در فروردین ماه ۱۳۹۳ با احتساب معادل میانگین حقوق دوسال آخر خدمت در بخشداری نوسود. جمع پرداخت ها: یک میلیون و ۵۳۶ هزار و ۹۷۹ تومان، خالص دریافتی یک میلیون و ۴۸۷ هزار و ۵۱۲ تومان.۷۷ دیدگاه

  lplnd دی ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۶
  0
  0

  دوست عزیز سخنان استاد یوسفی به جای خودش قابل قبول ولی بدبخت به تو با معمار ورزش اوراماناتت اون معماری که تمام زمین های ورزشی شهرستان جوانرود را ویران نمود وهنوز زخم بجامانده ایشان التیام نگرفته وبه ویرانه ای مبدل گشته نمونه ا ش زمین ورزشی دهستان زلان …..

  بدری شهریور ۱۰, ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۸
  0
  0

  بند اصلان با دکتر منوچهری برخوردی نداشته ام سال ۹۱ درتهران نامه ای نوشته بودم برای نابسا مانی پاوه به چها ر مرجع پیرو به ایشان داده بودم و ریم بسایت کوبمکال ثبت کذر او هم بعد ۲۴ ساعت بست بگذریم تلفن زدم جناب دکتر پیگیری کردم فرمودند شما همان کسی هستی اسم مرا اخر نوشتی تلفن قطع کردم به پدرش زنگ زدم بله این جواب یک نماینده بود حاجی ماموسا ملا قادر در دادگاه هر شهر وندی مراجعه مکند بلند مشود چون خود را مسول خدمت گذاری مردم است در جمهوری اسلامی عزیزانی هستن قدرت از مردم میگیرند ولی بعد از مدتی مردم را فرامش مکنند این بار هم مردم هستند تصمیم می گیرند در تمام دنیا احترام به معلم واجب مدانند بگوید مگر شما را درس نداد است بقیه حرفهای ریس دفت هیچی

  دیدگاه مرداد ۷, ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۲
  0
  0

  کاکی خوم آقا حشمت نظر نماینده گرامی رویت فرمایید واگر خدایی ناکرده توهین هم شده باشد با صحبت آقای دکتر کسی دیگر گله منده نیست لطفا درس تجربه از ایشان فرا گرفت وبدون هماهنگی ایشان معضل کاری برای دکتر فراهم نکن بگذار به مشکلات مردم برسد

  اراس مرداد ۶, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۹
  0
  0

  اقای مدیر دفتر اگر انتقاد پذیر بودید در خاست نمیکردین قسمت کامنت مطالبتون حذف بشه.شاید مقدور نباشد ما در دفتر خدمت برسیم

  محمدفاروق یوسفی مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
  0
  0

  با سلام و احترام خدمت همشهریان عزیز و کاربران گرامی سایت
  حوادث هدایت شده و تحریک آمیز در دو هفته اخیر در دنیای مجازی منطقه اورامانات، من حیث المجموع علاوه بر بروز تبعات منفی اجتماعی، حیثیت وحرمت افراد وشخصیت های قابل احترام را به چالش کشید و با طرح سونامی ها و بروز شایعات و پیش بینی وپیش داوری تغییرات، حاشیه امنیت شغلی کارگزاران منطقه را سلب و تضعیف جایگاه و موقعیت سازمانی دستگاههای مورد نظر را در پی داشت، بنحویکه برخلاف رویه معمول، انتخاب وانتصاب گزینه های مدیریتی منطقه اورامانات بجای طی طریق در مجاری ذیصلاح در کوچه و برزن ادامه می یافت و طوری شده بود که هرکس، هرشخصی را برای هرسمتی پیشنهاد می داد. ….

  پیرو مباحث مطروحه ، مصاحبه ای منتشر گردید که با توهین هایی همراه بود ولاجرم نیز با پاسخ و دفاعیه ی ما همراه گردید. این واکنش به یکباره نقل محافل ومجالس در منطقه گردید وانفجار تحریک احساسات عمومی را درپی داشت و در کمترین زمان ممکن، سقف تعداد بازدید روزانه و نیز کامنت های دریافتی را در تاریخ تشکیل سایت (پاوه پرس) برای یک مطلب شکست، در اینجا قبل از هرچیز از نمایش صدها نظری که بنا به دلایلی در جهت تلطیف شرایط و جو به وجود آمده امتناع گردید پوزش می طلبیم و از محضر کلیه کاربران عزیز و ارجمند درخواست می گردد منبعد ذیل این جوابیه کامنتی ارسال ننمایند.

  در اینجا برحکم وظیفه لازم می دانم از همراهی همه دوستان (تماس تلفنی، مراجعات حضوری، ارسال نظر و پیام محبت آمیز ونیز پیغام های دریافتی شفاهی و مکتوب در شبکه های مجازی و…) تقدیر وتشکر وافر نمایم و از همه عزیزانی که به نوعی مسبب رنجش خاطرشان شده ایم، پوزش می طلبم.

  واقعیت امر آن است آرامش زمینه ساز توفیقات حاصله و به تبع بروز اختلافات نیز به نوبه ی خود، عاملی در جهت تشدید تبعات منفی دریک محدوده ی جغرافیایی است، قطعاً واقفیم حالت دوم پسندیده ومطلوب نظر هریک از ما نیست و نباید هم باشد. بنابراین باید بپذیریم موفقیت ها درسایه اعتماد وهمراهی جمعی به وجود می آید.

  نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی نیز وزنه ای موثر وتأثیرگذار می باشد دراین میان با هر دیدگاه و تفکری که برموضوع داریم (حال موافق ویا مخالف) به حرمت منافع عمومی منطقه تا زمان تحلیف (تمدید وکالت ویا جایگزین توسط فرد منتخب دیگری) از نمایندگان خویش در هر زمان حمایت همه جانبه ای داشته باشیم.

  در این راستا هیچگاه نباید انگیزه و انگیخته را با هم درآمیزیم و می طلبد به سبب جلب اعتماد عمومی از فرصت ها بنحو شایسته بهره وری نمائیم، این می تواند هنر هریک از ما باشد، چرا که هریک از ما به میزان وزنی که در جامعه داریم می توانیم در ایجاد جوی که سرشار از همدلی وهمراهی های بیشتر باشد سهیم وشریک باشیم؛ به امید آنکه نتیجه همانی شود که آرزوی ماست.

   فرمان مرداد ۸, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵
   0
   0

   جناب آقای یوسفی
   باسلام و خسته
   از روشن سازی مردم شریف پاوه و اورامانات حتی استان وشفاف سازی موضوع کمال تشکر داریم .

  محمدآشنا عباس منش مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۷
  0
  0

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت کاک فاروق یوسفی
  من به نوبه ی خود از همه تلاش های صادقانه شما سپاسگزارم و پشتیبان و حامی شما خواهم بود.
  جرات و جسارت صریح و صادقانه و مجدانه شما را می ستایم و با شما هم رای ام.

  فرهنگی مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
  0
  0

  مطرح نمودن این مباحث لازم وضروری است چون همه بایدبدانندکه………………………………………

  رحیم سبحانی تبار مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۱
  0
  0

  جناب آقای یوسفی سلام عرض شود نظریه ای که به نام سبحانی تبار درج گردیده هیچ ربطی به من وخانواده من ندارد کسانی مریض حال احساس میکنندمیتوانندبا این یاوه گوییها بین دو برادراختلاف بیندازندلذاضمن احترام به جنابعالی و خانواده محترم دکترمنوچهری وکلیه کاربران عزیز خواهشمنداست این تکذیبیه رادرج فرمایید.باتشکر

  داوطلب مرگ مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۵
  0
  0

  سلام .خدمت دوستان و همشریان عزیز
  واقعا دو سه روزه که مطلب مدیر دفتر محترم !!!!!جناب نماینده رو دیدم خیلی تعجب کردم .طرز فرمایشاتشان در شان مدیر دفتر نماینده نبود. شاید چون نزدیک انتخابات هستش میخاستن خود شیرینی کرده و اختلاف درست کند .بین هورامی و سورانی. من متاسفم بازم که ادبیات ایشان در شان یک مدیر نبود
  و کمال تشکر رو دارم از جناب یوسفی که با این جوابیه . به صورت قاطعانه از خود دفاع نمودن .

  یک دوست مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۹
  0
  0

  این جمله ای از نماینده محترم پاوه در مجلس شورای اسلامی است که بسیار قابل تامل است که درسراب روانسر منتشر شده:(نعمت الله منوچهری:
  بین ایران و گروه ۱+۵ هیچ توافق محرمانه ای وجودندارد/توافق نامه زمانی اعتبار دارد که مورد تایید مجلس قرار گیرد)جناب اقای منوچهری عزیز دنیای مجازی دنیای واقعیتها ودنیای انفجار اطلاعات است نمی توانید در این دنیا حد اقل مردم را فریب داد شما خوب می دانی مردم با حساسیت مذاکرات هسته ای را دنبال کردند وهمه جوانب انرا بررسی میکنند من شخصا توافق نامه را هم تا حدود زیادی خوانده ام تا برسد به مصوبات مجلسین ایران وامریکا در مجلس یا همان کنگره امیکا تصویب شده که توافق نامه باید به تصویب کنگره برسد تا قابلیت اجرایی داشته باشد البته ان هم در امیکا والا با تصویب ان در سازمان ملل جنبه قانونی والزام اور به خود گرفته ودنیا باید اجرالیش کند واما مصوبه مجلس ایران صرفا باید وزیر خارجه اقدامات انجام شده را به اطلاع مجلس بقرساند وهر ۶ ماه یک بار وزیر رودند اجرایی ان را به مجلس ارائه دهد بفرمایید در کجای این مصوبه اعلام شده توافق نامه باید مورد تصویب یاتایید مجلس قرار گیرد؟؟؟؟؟؟ این ارزوی پایداریچیها بود که ناکام ماند البته بغیر از شما اقای رسایی هم همین سودا را دارد من فقط پیوند شما واقای رسایی را تبریک میگویم سخن اخر خواهشا مردم را اینقدر ساده تلقی نکنید جناب نماینده به قول اخوی گرامتان شما در تمام عزل ونصبها دخالت دارید بروید دنبال عزل ونصبهایتان شما را به هسته ای چکار جناب منوچهری عزیز!!!!!!!!

  شهروند پاوه مرداد ۵, ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۲
  0
  0

  با سلام

  سخنان مدیر دفتر نماینده جالب نبود و با ادبیات سیاسی مغایرت کامل دارد.
  و اما ، اینکه نماینده در عزل و نصبها دخالت می کند بدلیل وظیفه ذاتی آن است نه وظیفه قانونی اگر نماینده در عزل و نصبها نظر ندهد وظیفه خود را که نمایندگی مردم است اعمال ننموده اینکه بگیم وظیفه نماینده فقط تصویب قوانین است اصلا منطقی نیست . خوب اگه دخالت نکند چگونه می تواند در هدایت حوزه انتخابیه خود به سوی بهتر شدن دخیل باشد .

  ولی خداییش به فرض که نماینده اصلا دخالت نکند آیا مدیران واقعا از طرف دولت منصوب و یا عزل می شوند . این یک واقعیت تلخی است که نه،
  -خصوصا در شهر ما عوامل بسیار زیادی دخیل هستند . و این مساله دلیل اصلی عدم پیشرفت پاوه است . در پاوه مافیاهای قدرت موج می زنند .
  منافع قومی مهمتر از منافع ملیست . پاوه ای و غیر پاوای مردم را دارد عذاب می دهد صاحبان قدرت هم در پست و جایگاه خودشان محکم ایستادن دودش فقط به چشم مردم بیچاره می رود .

  یک دوست مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۲
  0
  0

  از تمام اگاهان به مسائل ساسی دعوت میکنم این جمله زیبا را که متعلق به جناب اقای حشمت منوچهری است که در بخش نظرات در سلام پاوه درج شده تفسیر کنند بنده که هیچی نفهمیدم:(حشمت منوچهری
  مرداد ۲, ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۸ ب.ظ
  در ضمن اگر در ادبیات وکلام اینجانب سخن وحرف نسنجیده ای هست هدف ونیت ما کاملا در جهت خدمتگذاری و بیان نظرات مردم فهیم و صبور پاوه بوده هست ))))))))))))))))))))واقعا من گیج شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

  ثلاثی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱
  0
  0

  با تشکر از خبر گزاری پاوه پرس .من این مطلب تو سایت سراب روانسر خواندم وبرای ایشان هم مطلب گذاشتم متاسفانه انعکاس داده نشد .اما خطاب به اقای حشمت الله منوچهری .اولا طبق قانون جمهوری اسلامی ایران وظیفه نماینده قانون گذاری ونظارت داره مقننه از قانون گذاری امده نه اجرای .پس ایشان نمی توانند به تنهای عزل ونصب کنند شاید ی مشورت بشه که خلاف قانون است .ولی…….هیچ چیز بعید نیست .دوما ایا شما امدید شهر ثلاث تا ببینید حتی معلم های ثلاث معلم پروازی هستن بماند مسولین رده بالا .کافی یک روز صبح بیای ورودی شهرببیندکارمندهای ثلاث ساعت چند وارد شهر میشن وساعت چند بر میگردن .

  شکیبا مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۸
  0
  0

  باسلام و عرض خسته نباشید خدمت شما اقای یوسفی نماینده ی شایسته ی شهر پاوه اراینکه با ادبیات مناسب و درست جوابیه ادبیات ناشایست و نا مناسب اقای حشمت منو چهری را دادیدنهایت سپاس و تشکر را دارم و بر خود می بالم که شما را به عنوان نماینده ی شورای شهر انتخاب کرده ام و متاسفم که اقای منو چهری نماینده ی محترم پاوه و اورامانات مشاوری اینچنین دارد

  ماکوان مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶
  0
  0

  باعرض سلام وادب واحترام خدمت مدیریت محترم سایت وتمامی عزیزان بازدید کننده ضمن قائل بودن احترام برای خادمین عزیز آقایان یوسفی ومنوچهری کاری به کار مواضع سیاسی این برادرا ن ارجمند نداشته ولی این مطلب را عرض مینمایم که هر کسی ذره ای از ادبیات سیاست را درک نموده باشد دراکثر قریب به اتفاق شهرهای ایران عزل ونصب اکثریت مدیر ان بدون نظر امام جمعه ونماینده آن شهر غیرممکن ونزذیک به محال بوده وهست وبا این تفسیر مطالب یادشده دررد ادعای اینکه مدیر دستگاهی بدون نظر این افرادبوده اشتباه محض میباشد ضمن تشکر مجددازکاربران گرامی ازمدیریت محترم سایت تقاضای درج مطلب رادارم .

  جمال کاری مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۸
  0
  0

  با سلام و درود بر همه خوانندگان
  امید است بسیاری از مسائل با متانت و در کمال آرامش حل و فصل گردد. اگر توهین یا افترایی صورت گرفته عذرخواهی کمترین هزینه آن است.
  امید است نه زود رنجیده و نه زود قضاوت کنیم و این موضوع باعث نگردد تا بین مردم شریف جوانرود و پاوه اختلافی صورت گیرد و یا عده ای از این قضایا سوء استفاده نموده و از مردم ساده و پاکدامن این دو شهرستان بهره برداری های جهت داری نمایند.
  در هر صورت خوانندگان با نقد سازنده در پی اصلاح برآیند نه فرو ریختن دیوارهایی که بی اعتمادی نتیجه آن است.
  برای همگان آرزوی بهترین ها را از خداوند متعال خواستارم.

  نکته بین مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۴
  0
  0

  جناب یوسفی ضمن عرض سلام وخسته نباشید وتشکربابت صراحت گفتار…متاسفانه آنچه این وسط برای ما روشنه نقش دوگانه وناصادقانه جناب ف… …. و …. می باشد نمیدانم آنها با گل آلود کردن این آب می خواهند چه ماهی بگیرند وچه بهره ای از ایجاد تفرقه نصیبشان می شود ؟ واقعا برای من جای سواله لطفا تایید کنید تاجواب بدهند

  دانشجو مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۹
  0
  0

  جناب آقای یوسفی منظور بنده این است که اطرافیان این آقا به شعارهاش عمل نمیکنند . حرف ها و عمل های نماینده یکی نیست.

  فرهنگی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۱
  0
  0

  کاک حشمت با سلام سوالی برایم پیش آمده با لاترین تحصیلات از چه مقطی شرووع می شود اول ابتدایی که ستون مدارک است وسخت ترین شروع کلاس برای معلم است وپس بنده به حاج آقا یوسفی که استاد روز زبان ومدارک بود افتخار می کنم واز معلمین ا بتدایی معذرت می خواهم ومی گویم خسته نباشد معلم خوبم

  فرهنگی مرداد ۴, ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶
  0
  0

  جناب یوسفی سنگ بد گوهر اگر کاسه زرین بشکست قیمت سنگ نیفزاید وقدر زر کم نشود .

نقد و بررسی

مهمترین اخبار