هتل ارم پاوه، گزینه ای برای راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان

هتل ارم پاوه، گزینه ای برای راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان

هتل ارم پاوه، گزینه ای برای راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، شهر یک ساختار اجتماعی است وممکن است به تناسب تفکرات حاکم نیازمندی های متعددی را برای آن تعریف نمود، طبعاً نگرش ها اولویت بندی ها را به وجود می آورند واین ها نیز با درصدهای خاصی در توالی های بعدی جای می گیرند.

یکی از دغدغه های شهرستان به جهت ساختار کارگری ، مشاغل غالب شهروندان آن دیار است، قریب چندین هزار سرپرست خانوار در شهرستان پاوه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که می توانند به عنوان مطالبه ای بخشی از مشکلات خویش را در درمانگاه تامین اجتماعی جستجو ورصد نمایند.

ظرفیتی که به نوبه ی خود منتهی به ارتقاء سبد غذایی جمع کثیری از خانوارهای این شهر ( با رایگان فرض نمودن معاینات، آزمایشات…)منتهی می گردد.

با این پیش فرض نمایندگان شورای شهر دور پنجم شهرهای تابعه شهرستان در کنار مسئولین وقت باید دغدغه ی خویش را متمرکز به ایجاد ظرفیت موجود نمایند واز هرشگرد وشیوه ای به جهت برخورداری … بهره جویند تا ان شاءالله درادامه شاهد کسب نتایج حاصله باشیم. (درگذر زمان به فراموشی سپرده نشود)

اگر به آرشیو مطالب سایت پاوه پرس رجوع شود به سیر مراحل کلنگ زنی، علل و عوامل موثر در تاخیرات به وجود آمده، پیگیری های احتمالی کم وبیش بدان پرداخته شده است.

روز گذشته جمعی از کارشناسان تامین اجتماعی از تهران در معیت دکتر سیامک سهرابی. مدیر درمان استان کرمانشاه راهی پاوه شدند تا گزینه های مورد نظر را در دست بررسی قرار دهند، ضمن تمجید وتقدیر از اهتمام نیکان به عرض شهروندان محترم می رساند، جمع حاضر گزینه های مختلفی را در جهت احداث درمانگاه تامین اجتماعی پاوه از نظر گذرانده وبا بررسی شرایط وموقعیت توپوگرافی شهر پاوه به کسب داده های آماری وانعکاس موضوع به مرکز را در دستور کار قرار داده بودند.

یکی از گزینه ها نیز تملک هتل ارم پاوه به عنوان درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مد نظر متولیان امر قرار گرفته است وبر همین اساس کارشناسان خبره در محل هتل ارم حضور یافتند تا پس از تجزیه وتحلیل نظرات استخراجی تیم کاری وارائه طریق به مقامات مسئول ، تصمیمات مقتضی توسط تصمیم سازان اتخاذ گردد. (بدون تردید هتل ارم به دلیل یکسری ویژگی های خاص می تواند به عنوان گزینه ای مطرح در دستور کار قرار گیرد… اما آنچه اینک برای مردم مهم تلقی می گردد ایجاد  ظرفیت مذکور در حداقل بازه ی زمانی مورد نظر می باشد، به عبارتی خرید، تملک زمین واحداث … برای این مردم چندان توفیری ندارد بلکه مهم انجام کار می باشد.)

به همین منظور خدمت بزرگواران رسیدیم وبا یادآوری سیر مراحل انجام کار وضرورت حصول وعده ی سروران گرانمایه از محضرشان درخواست نمودیم ترتیبی اتخاذ نمایند که با تسهیل شرایط شاهد افتتاح پروژه ای باشیم که مردمان این دیار برای افتتاح آن پیوسته ومستمر لحظه شماری می نمایند.

درپایان لازم به یادآوری می داند ازجمیع نیروهای تاثیرگذاراین شهرستان ویا سایر بزرگوارانی که فراتر از مرزها به تحقق نیت خیرخواهانه خویش اهتمام می ورزند درخواست و استدعا نمائیم از نفوذ، جایگاه وقدرت رایزنی خویش که محتمل است درادامه برای مرزنشینان زاگرس نشین تاثیرگذارباشد بهره جویند و حصول هدفی را به نوعی نوید دهند….۳ دیدگاه

  بیطرف اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
  0
  0

  پس هتل چی میشه

  مهرداد اله یاری اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۳
  0
  0

  تکلیف هتل چه می شود؟؟؟؟

  کیومرث نقشبندی اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  0
  0

  باتوجه به اینکه در این قسمت شهر واحد درمانی وجود ندارد و ساختمان آماده است و با تغییرات کوچک داخلی میتوان از آن استفاده کرد گزینه بسیار مناسبی است

نقد و بررسی

مهمترین اخبار