نمره منفی صدا وسیما/ تدوین لایحه دوفوریتی شرایط انتخاب رئیس جمهور وارائه به مجلس

نمره منفی صدا وسیما/ تدوین لایحه دوفوریتی شرایط انتخاب رئیس جمهور وارائه به مجلس

نمره منفی صدا وسیما/ تدوین لایحه دوفوریتی شرایط انتخاب رئیس جمهور وارائه به مجلس

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، نقش منفی رسانه ملی در انتخابات، جبهه گیری های کاذب چپ وراست وشکستن حریم یکدیگر ونیز عدم وجود شرایط منطبق بر جایگاه انتخاب رئیس جمهور در قالب گزارشی تقدیم حضور کاربران ارجمند می گردد.

صدا وسیما در انتخابات نمره منفی گرفت

چندی است گزارشگرصدا وسیما به جهت جلب افکار عمومی به انتخابات ریاست جمهوری به میان مردم رفته وبا طرح سوالات انحرافی وگاهاً تاپو شکنانه ،انتخابات ریاست جمهوری را به باد تمسحر گرفته واز کارگر وبیسواد و..سوال می نماید آیا شما برای ثبت نام ریاست جمهوری خود را آماده نموده اید؟!! …. چه برنامه ای را دارید؟!!

در این میان بعضی متعجبانه به موضوع نگریسته وعدم آمادگی ویا منصفانه به کاستی های وجودی خویش اذعان می نمایند (تحقیرشدن در قبال خانواده واطرافیان) وجمعی نیز سوار براندیشه خیال، پرواز رویایی را دارند وقتی به هوش می آیند ، مایه ی دست انداختن فامیل وآشنایان می شوند ومعلوم ومشخص نیست طراحان مورد نظر با تهیه برنامه ها سخیف چه پیامی را به افکار عمومی منتقل می نمایند، آیا از بُعد روان شناختی و روانکاوی به تاثیرات نامطلوب تخریب وتحقیر های وارده به شخصیت شهروندان گرامی پرداخته اند و با چه فیمتی آنان را مورد مضحکه وخنده دیگران قرار می دهند.

خیل عظیم کارشناسان وتحلیگران صدا وسیما کجایند که به آقایان برنامه ریز یادآوری نمایند ، اگر قصد تخریب شخصیت نامزدی را دارید تنها به تعریف وتمجید وی بپردازید ، قطعاً در اندک زمانی مردم به مقابله می پردازد وآن را از گردون رقابت می اندازند.

چرا صدا وسیما، واقعیت های جامعه را آنطور که هست یادآور نمی شوند تا مردم خود به قضاوت نشیند واصلح را با توجه به جمیع جهات انتخاب نماید.

چرا مسئولین صدا وسیما به تاثیر رسانه ملی که زمانی بنابه تعبیر امام راحل (ره) از آن به عنوان یک دانشگاه نام برده می شد، نمی اندیشند و به فاصله های به وجود آمده پی نمی برند ؟!!

حضور احمدی نژاد وبابردن هزینه ها به نظام

همگی شهروندان کم وبیش به مخالفت رهبری با حضور احمدی نژاد بنابه مصلحت های وارده و نیز انتشار نامه ی کنارگیری و تبعیت و اطاعت از فرامین رهبری واقفند، چهره غیر قابل پیش بینی با  بازنمودن جبهه ای دیگر در فضای انتخاباتی دغدغه ای دیگر به وجود آورد که جکایت بر بالا بردن هزینه های وارده به نظام را دارد، وضع یارانه ۲۴۵ هزار تومانی یکی از آن موارد مورد نظر می باشد ….

توهین و عبور از حریم های ی حقیقی وحقوقی به نفع جامعه نیست…

در دوره های گذشته وقتی مسئولی به میان مردم می رفت با سلام وصلوات از وی استقبال به عمل می آمد، اینک گوشی برای شنیدن یافت نمی شود، رفتارهای ناصواب خویش در ادامه چنان وضعیتی را به وجود آورده است که متاسقانه اینک حریم ها به آسانی تخریب می گردد و جایگاه های حقوقی افراد به سخره گرفته می شود، مشخص نیست این روند تا چه زمانی ادامه می یابد وآیا در ادامه جمع نمودن این همه هجمه ها امکان پذیر است.

اگر به پایگاههای سخن پراکنی دشمنان انقلاب گوش فرا دهیم ، با کمال تعجب مشاهده می نمائیم هیچیک از رادیوهای خارجی با چنان ادبیاتی که اصلاح طلب واصولگرا همدیگر را می نوازند، یاد نمی کند ودر این میان مانده ایم کدامیک را دشمن تصور نمائیم. وآیا این رویه در ادامه منافع نظام را تامین می کند ویا اینکه به تشدید چالش های موجود دامن می زند….؟

اینک با نظری به کانال های تلگرامی هریک از طیف های سیاسی کشور نه تنها به مقامات عالیه کشوردر سطوح مختلف مدیریتی بلکه به سران قوا با شدیدترین ادبیات یاد می شود، همه همدیگر را باصفاتی یاد می نمایند که مطلوب نظرهیچکس نیست ، تخریب حریم ها ، تخریب خود است، اگر این رویه عادی گردد ، دیگر نمی توان به انسجام جامعه خوشبین بود.

ثبت نامی درجهت تخریب جایگاه ریاست جمهوری
خبرنگاران رسانه های خبری وکانال های تلگرامی ثبت نام اشخاص مختلف فاقد شرایط ثبت نام : کودک (عرشیا ۵ ساله داوطلب انتخابات ریاست جمهوری وامثالهم ) ، بی سواد ، کارگر ، و…را با آب وتاب گزارش  می دهند، گزارشی که درآن شهروندان به جهت تسهیل شرایط ثبت نام به وزارت کشور مراجعه می نمایند تا به عنوان نامزد ریاست جمهوری شانس خود را آزمایش نمایند.

با اندک تاملی به خطا بودن رفتار مذکور پی می بریم وآن را به صلاح ومصلحت کشور نمی دانیم، به هرحال اگر شائبه ی توهین وجود دارد نباید حتی اجازه ورود به وزارت کشور به چنین افرادی داده شود، چه برسد به آنکه طرح ادعای مضحکی را مطرح نمایند. امری که خطیب محترم جمعه پاوه به صراحت بدان پرداخت و تبعات آن را یادآور گردید.

طرح دوفوریتی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
می طلبد نمایندگان محترم مجلس با طرح دوفوریتی به پاسداشت حریم ها اهتمام ورزند ودر این راستا انتظار می رود جناب آقای نادری نماینده محترم مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی در این حرکت پیشقدم شود وبا رایزنی با سایر نمایندگان محترم لایحه دو فوریتی شرایط و ضوابط  واجدین شرایط سمت ریاست جمهور را تقدیم مجلس شورای اسلامی نهند که بدون تردید با استقبال گسترده ی ملت ایران همراه خواهد بود.یک دیدگاه

    شهروند فروردین ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
    0
    0

    اگر یارانه پرداخت نمی شد قطعا این پولها هم اختلاس می شد پس بهتراست پول نفت به عنوان یارانه به مردم پرداخت گردد تا پولی برای دزدهای کلان نباشد و امور کشور مانند همه کشورهای متمدن از طریق اخذ مالیات اداره گردد.یارانه طرحی ماندگار درتاریخ ایران زمین

نقد و بررسی

مهمترین اخبار