نصب تابلویی زیبا در سر درب ورودی شهر پاوه

نصب تابلویی زیبا در سر درب ورودی شهر پاوه

نصب تابلویی زیبا در سر درب ورودی شهر پاوه

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، تابلوی ورودی هر شهر نمایی کلی و چشمه ای از فرهنگ و عقاید یک شهر می باشد که می تواند موضع و دیدگاه مردمان آن دیار را روشن کند.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، چندی پیش در یادداشتی با مضمون « ورودی به عنوان اولین عرصه از فضاهای شهری، ورود به شهر را خوش آمد می گوید. اما امروزه ورودی شهرهای ایران با نصب یک تابلو درعرصه ای نامشخص معنا می شود و رهگذر پس از ورود به شهر متوجه آغازآن شهر می گردد این درحالی است که اهمیت ورودی های شهر آن قدر مهم است که هر ورودی با نماد و ویژگی های خاص خود می تواند ایجاد حس تعلق و هویت در میان ساکنان و تازه واردان به شهر را ایجاد کند.» به اهمیت تابلوی ورودی شهرها بویژه شهر پاوه پرداختیم.

تأکید و توجه به ورودی هر شهر می‌تواند نقش مهم و اثرگذاری بالایی در معرفی صحیح آن شهر، جاذبه‌های گردشگری و شناسایی مفاخر و مشاهیر آن و همچنین عرض خیرمقدم به مسافران و رهگذران داشته باشد.

همانطوریکه همگان مشاهده نمودند شهرمان فاقد تابلوی درخور شان و شایسته این شهر بود، نمادی که بتواند مفاهیم صدرالذکر را به نوعی تبیین نماید.

درواقع تابلوی ورودی شهر به قول یکی از کاربران ارجمند به تابلوی راهنمای تعیین مسافت بیشتر شباهت داشت تا معرف وهویت شهر پاوه، دیگری نیز تصریح نمود این تابلو گردشگر را به شهرهای اطراف هدایت می داد، درحالیکه باید جاذبه ها و برند این شهرستان را به مسافران انتقال دهد و ….

در این راستا پایگاه خبری پاوه پرس در دو نوبت به این موضوع پرداخت وشهردار پاوه نیز با توجه به حساسیت مسئله آن را در اولویت فعالیت کاری خود قرار داد ومتعاقب آن خواستار مشاوره فکری شهروندان فهیم شهرمان شد، در ادامه برایند تشریک مساعی شهروندان مسئولیت پذیر زمینه نصب تابلوی شکیلی در ورودی پاوه را فراهم آورد که علاوه بر زیبایی مفهوم واقعی شهر پاوه را برای گردشگران به عینه به نمایش می گذارد.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس برحَسَبَ وظیفه در ادامه لازم می داند از اهتمام نیکوی شهردار پاوه و نیز حمایت های همه جانبه شهروندان ارجمند که در جهت تشویق، ترغیب و رهنمایی درخصوص موضوع اشاره شده شهرداری را همراهی کردند، کمال سپاس وامتنان داشته باشد.۲۸ دیدگاه

  هیوا فروردین ۱۱, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
  0
  0

  سلام، کار بسیار با ارزش و زیبایی است. سپاس

  شهروند فروردین ۹, ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
  2
  0

  پس اناررادرانبارنگهدارید نکنه دوباره برادری دیگرازشرکان شهردارشودتامجبورنباشیم هزینه دیگر جهت ساخت انارندهیم

  نا اشنا فروردین ۸, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
  0
  0

  مژده ای دوستان با نصب تابلو جدید در نزدیکی سه راهی دوریسان خور شید از غرب طلوع می کند چه تابلو زیبایی و هنری در ان برای اغاز محدوده شهر برای چندین ساله اینده شهر گوارای وجود شهرنشینان با تعصب ولی اقایان محترم شهری شهر شما به اندازه کوچکترین روستای شرکان مسول ندارد برای مسولیت ادارات باید چنگ به شهرستان های اطراف زد تا هروزبیشتر از دیروز موجبات دهکده بودن پاوه را فراهم نماییم همانطور روستاهای بزرگ به شهر ارتقا می یابند کوچک کردن شهر هم به همان اندازه به تقسیمات پایین تنزل می کند به امید ان روز و این از رفتن نمایندگان شهرستان های همجوار به مجلس باید فهمید و کمی در ان تامل کرد که برای کو چک نمودن پاوه در عرض ۱۲ سال در وزارت کشور چه فعالیتی نمودند و تاکنون هم موفق شده اند نمونه واضح ان الحاق تاز ه اباد به روانسر و ….

  فرهنگی ب فروردین ۸, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴
  0
  0

  هرکس از مسولین جواب سوال بدهد خدا پاداش اورا بدهد اناری فلزی دروردی شهر نصب شد ویک شب نه مانده وکدام اداره هرینه ساخت انرا داده بود مگر از بودجه دولت نبود اگر مشخص شود کدام اداره بود شتر با بار درآن گم می شود
  .
  مدیریت سایت
  دوست عزیز المان ها دریک فاصله زمانی کاربرد دارند و بازسازی و نوسازی آن پیوسته ومستمر باید در دستور کار قرار گیرد
  اگر اشتباه نکنم این المان الان در انبار شهرداری است

  شهروندی از پاوه فروردین ۸, ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۸
  0
  0

  جناب یوسفی عرض ادب یک سوال اقای شمس فرمودن تو تقسیمات سیاسی ذکر شده پاوه و اوراوانات که شامل چهار شهرستان پاوه جوانرود رواسر و ثلاث و باباجانی میشه چطور جناب نادری نماینده پاوه و اورامانات هرجا که حرفی زدو تو این سایتا منتشر شد همش نوشتن نماینده اورامانات شما رسانه ها و دولتمردان باید تذکر بدین و دنبال کارو بگیرین که جریان تقسیمات شهرستانها که زمان نمایندگی اقای محمدی پیش امد این جریان هم اخر خوشی نداره

  مجید فروردین ۸, ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۲
  0
  1

  حالا نصب یک تابلو این قدر تعریف نمی خواد موشک که اختراع نکرده ایداین تابلو فعالیت چهار ساله ی شورای ما است به اقای یوسفی خسته نباشید میگویم و از ایشان میخواهم که انتقادات را هم سانسور نکنند

  احسان فروردین ۸, ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۲
  0
  0

  با سلام
  کاش ب جای کلمه مرکز کلمه دیگری نوشته میشد مثلا قلب اورامان

  همشهری فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
  0
  0

  سلام ودرود به شورای محترم و شهردار ساعی پاوه مرکز اورامانات لایق پاوه میباشد ورست است جناب نماینده در سربرگ اداری درج مینماید نماینده اورامانات اگر افراد نام و رسمی دارند با پاوه و اورامانات ماهیتشان نمایان میشود باز هم ممنون

  ناشناس فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
  1
  0

  با سلام . کاش تابلو را می بردید سه راهی نسمه و یا حتی بالاتر سریاس . بساط میوه فروشان زیر همین تابلو حال هر رهگذری را میگیرد واقعا چرا کسی نیست برخورد کند . حداقل این ایام عید نمیگذاشتید ….

  شهروند فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
  1
  0

  اگه بساط میوه فروشها جمع نشود بایدتابلوراعوض کنید وبنویسیدبه میدان میوه وتره بارخوش امدید

  ابراهیم شمس فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
  1
  0

  با عرض سلام و ادب و سپاس از شورای شهر شهرداری محترم که بالاخره تابلویی در جهت شناساندن پاوه در ورودی شهر نصب کردند.
  ( پاوه مرکز هورامان ) عنوان مقاله ای بود که بنده حدود هشت سال پیش در سایت دانشنامه هورامان درج کردم که متعاقب آن با اعتراضاتی روبرو شد اما با دلیل به تمام اعتراضات پاسخ داده شد.
  چون دوستی در قسمت نظرات از هورامان به عنوان بخش کوچکی از سروآباد یاد نموده ، لازم دانستم توضیح مختصری در مورد هورامان بدهم:
  هورامان در تقسیم بندی جغرافیایی به ۵ منطقه زیر تقسیم می شود :
  ۱- هورامان لهون ۲- هورمان تخت ۳-هورامان ژاوه‌رود ۴- هورامان رزاب ۵- هورامان دزلی و شامیان . هورامان لهون خود به دو بخش هورامان لهون شمالی به مرکزیت نوسود و هورامان لهون جنوبی به مرکزیت پاوه تقسیم می شود.
  ذکر این نکته لازم است که قسمتی از هورامان لهون شمالی در خاک عراق قرار دارد و مابقی هورامان لهون از توابع استان کرمانشاه است. سایر چهار قسمت هورامان یعنی ژاورود ، تخت ، رزاب و دزلی و شامیان در استان کردستان واقع شده اند.
  پس هورامان به تمام گستره جغرافیایی و زبانی منطقه هورامان شامل بخشهای لهون و ژاورو و تخت و رزاب و شامیان و هورامان پراکنده گفته می شود.
  اما یک تقسیم بندی سیاسی دیگری هست که منطقه اورامانات را شامل چهار شهرستان روانسر ، جوانرود، ثلاث و پاوه می کند. این تقسیم بندی از لحاظ تقسیمات کشوری قانونی است اما هیچ سنخیتی در آن وجود ندارد. در واقع واژه هورامان درست است و اورامان فارسی شده این واژه است و اورامانات فکر نکنم از نظر لغوی درست باشد. هر چند که روزگاری گستره جغرافیایی هورامان به عنوان سرزمین گورانها بسیار از این وسیعتر بوده است.

  فرزاد بیگامیری فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱
  0
  0

  سلام و خسته نباشید مدیریت سایت و همکاران ایشان
  آقای یوسفی واقعا تشکر بابت نامگذاری تابلو ورودی شهر که رسانه ایی کردید و با عموم مردم مشورت و اعلام همکاری نمودید و خیلی عزیزانی که احساس مسئولیت و دلسوزیی رو گذاشتن و تا توانستیم نام زیبا این چنین گذاشته شود
  آقای یوسفی و شهردار محترم چند نکته که لازم است گفته شود:
  ۱-قبلا درست کردن یا نصب تابلو این نمونه را هم اطلاع رسانی میکردید تا رنگ آن برای خواندن و جلب توجه. مهمانان همه ساله واضح تر دیده و خوانده میشد،که (که میشد اسم پاوه و هورامان رو سبز نمایان میکردید! !!)
  ۲-پشت همین تابلو که خروج باید باشد برای مهمانان آیا نصب کرده اید! ? چون خروج هم نیاز داریم و آن هم مشکل یا ضعف نباشد.
  ۳-آیا خروج از پاوه به نوسود،نودشه،مریوان درست کرده اید?
  یا نصب میکنید آن هم نیاز است و نشود یک ضعف برای شهرمان.
  در آخر باز هم تشکر و خسته نباشید از شورا و شهردار،

  shahr فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  0
  0

  سلام اقای یوسفی
  المان میدان فرمانداری واحداث بلوار از ورودی صداوسیما چی شد؟
  نکته دیگر:ایا همسان سازی پیاده رو از میدان فرمانداری به سمت اداره برق وزمین شهری در سال جدید ادامه میابد؟تشکر

  .
  مدیریت سایت
  متاسفانه سد داریان مثل همیشه به تعهد خویش عمل ننمود وعلی رغم وعده و وعید فعلاً کاری انجام ندادند
  هرچند که بعداز تکمیل شدن میدان مولوی این میدان نیز در دست اقدام قرار می گیرد.
  بلوار ورودی صدا وسیما دبیر شورای ترافیک استان با احداث آن مخالفت نمود
  همسان سازی پیاده رو منوط به ارایه اعتبار است، قطعا در سال جدید این مهم مورد توجه قرار می گیرد

  شهرداری فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
  0
  0

  کار پسندیده و لازمی بود اما کاش اندکی با اهل ادب نیز مشورت می شد. جمله بسیار عوامانه ای است
  زیباتر از این هم می شد نوشت
  .
  .
  مدیریت سایت
  دوست عزیز این برونداد افکار عمومی است، به عبارتی جمعی از اصحاب فکر به مشاوره پرداختن و بیشترین نظر مربوط به این عبارت بود
  این درحالی است هورامان همان اورامانات است….

  دکتر برهان ولدبیگی فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
  3
  0

  بدون شک چنین اقدام مناسبی از “آلودگی دیداری” ورودی شرقی شهر پاوه، قدری خواهد کاست که به عنوان یک شهروند از شهرداری و اعضای محترم شورای شهر پاوه سپاسگزارم.
  اما ایکاش جهت بالابردن ضریب قشنگی و ظرافت کار کلمات “پاوه” و ” هورامان”با رنگ دیگری (مثلا سبز جنگلی ) نگاشته می شدند.
  اما در مورد بکاربردن لفظ نامانوس “جافستان”در “کامنت” یکی از افراد فقط می توانم قدری ابراز تاسف بنمایم برای دیدگاه محدودنگرانه و در همان حال طلبکارانه چنین افرادی ، بنظر نمی رسد که کسی دست این آقای “کریمی” را در پاوه بسته باشد که فعالیت های “فرهنگی” خود را برای تبدیل این “جافستان” به “هورامان ” و دامن زدن به اختلافات قبیله ای و لوکالیسم گسترده تر نماید . اما قاعدتا نباید از شورا و شهرداری انتظار داشته باشد تا به نیابت از او در دام این بیماری گرفتار شوند .چون شورا قاعدتا نماینده همه مردم و شهردار نیز منتخب همان شورا است نه تنها نماینده و منتخب اقای “محمدمراد کریمی” عزیز

   رشیدی فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳
   0
   0

   به نوبه خود از این دیدگاه روشن و باز شما تشکر میکنم. ای کاش قبل از نصب این تابلو چندین بار در این زمینه مطالبی منتشر میشد تا دیگر افکار قومی و قبیله ای در این شهر رنگ میباخت. باید منیت ها را برداشت و به ما تبدیل کرد و این زمانی است که می توان به اینده امیدوار بود. همه ما یکی هستیم

  اورامانات فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  0
  0

  البته ناگفته نماند شهرهای اورامانات باید بیشتر با هم هماهنگ باشند مسافری که از کرمانشاه بسمت اورامانات میاید گیج میشود ، روانسر پایتخت اورامانات ، پاوه مرکز اورامانات ، جوانرود … اورامانات ، ثلاث …. اورامانات
  لطفا هماهنگ باشید و مسافران را سردرگم نکنید

  اورامانات فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵
  0
  0

  مبارکه
  کار بجا و شایسته ایست و در نوع خود زیباست
  سوالی پیش آمد چرا بقیه کلمات فارسی و اورامان بصورت هورامان نوشته شده است؟
  به امید همان یک روزی که فرمودین جناب یوسفی بزرگوار و جابجایی تابلو به قبل از نسمه

   نادری فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴
   0
   0

   ضمن سلام بدورازتعصب باید قبول کرد مرکزاورامانات از بدوپاوه بوده واینک نیز ازنظر مسائل کشوری وسیاسی پاوه مرکز اورامانات می باشد وانهایی که مرکزاورامانات را برای جایی دیکر بکار میبرند بخاطر کم رنگ کردن اسم پاوه میباشد که پاوه هم به این صورت کم رنگ نخواهد شد

  amir فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
  0
  0

  سلام این کارباید۱۰سال پیش انجام می شدبهرحال دستشون دردنکنه جای تقدیردارد.

  عبداللە کاکابرائی‌‌. فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
  2
  0

  سلام
  ــــــــــــــــــــ
  کار بسیار خوب و ارزشمندی را از جهات مختلف با نصب و انتخاب مضمون زیبا و مستند انجام دادە اید، باید ، دانست کە انجام واقدام بعضی از امورات و کارهای شاق از حیث دایرە اعتبار شناسنامە وبنچاق وهویت و فرهنگ یک جامعە را در پی دارد؛ دیگر اینکە مهم بودنشان بە قیمت و وجە نیست؛ بلکە با انجام بموقع ودرست باعث خوشحالی ورضایتمندی افراد : آگاە جامعە گشتە و من بە عنوان یک شهروند ساکن ای شهر بە ارزشمندی این اقدام شایستە بە شما بزرگواران؛ تبریک وخستە نباشید و ادای احترام می‌نمایم.
  چرا : ؟؟؟؟؟ !!!!!!!!
  چون سال گذشتە جماعتی افراد در شهر سنندج با تلاش زیرگانە ودرعین حال آگاهانە فعالیت زیادی نمودند ،کە این مرکزیت را از شهرستان پاوە ربودە و بە هورامان تخت انتقال دهند، زیرا غافل ازاین کە در اسناد، و آثار و نُسَخ تاریخی در طول دوران با استناد بە کتابهای جغرافیای ایران در انتشارات مختلف از جملە جغرافیای استان کرمانشاهان، و استان پنجم کە انموقع سنندج و همدان در دایرە وپوشش همین نام بە یک حوزە ادارە و قلمداد گردیدە است؛ نوشتە ارتشبد رزم‌آرا شهر پاوە را بە عنوان مرکز هورامان (اورامانات ) ثبت و در قاعدە استراتژیک هم عنوان نمودە است.
  بە همین علت باید گفت کە ارزشمندی وانجام این نام ونشان در ورودی شهر پاوە اعتباری تاریخی و نامی زیبا وزیبندە است. بە بانیان این کار باید دستمریزاد و تبریک گفت چون برای همیشە این دغدغۀ مستند وشُناسە تاریخی ثبت ونصب گردیدە است. از جناب آقای کاک قاروق یوسفی بابت انتشار این موضوع زیبا و سایت پاوە پرس کمال تشکر رادارد.

  ساسان نقی زاده فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  1
  0

  با سلام خدمت اعضای محترم شورای اسلامی شهر پاوه و آقای میری شهردار پاوه که واقعا جا دارد از تک تک این عزیزان برای جمله ای که برای تابلو ورودی شهر انتخاب کرده اندکمال تقدیر و تشکر را نمایم.ان شاالله با انجام کارهایی برای شهر پاوه در آینده این جمله زیبای روی تابلو نمود بیشتری خواهد کرد

  محمدمراد کریمی فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  1
  3

  به نظر می رسد که پاوه می تواند مرکز جافستان باشد. اما برای مرکزیت هورامان بایستی چند کار شاخص فرهنگی و زبانی در ÷اوه انجام می شد. که متاسفانه انجام نشده است.
  با حرف و حدیث و نصب تابلو که نمی شود گفت مرکز هورامان است.
  حتی از مریوان در یان مورد به مراتب عقب تر است. در آنجا خیلی از امورات زبانی و فرههگی هورامان در حال انجام است. اما در پاوه چی.
  دریغ از حتی نصب یک تابلوی هورامی در پاوه.
  در یان چند ساله اخیر تا جایی که بنده دیده باشم بجز در نودشه و آن هم بصورت اندک شمار هیچ حرکت فرهنگی و زبانی در منطقه انجام نشده است. بجز سومین دوره داستان کوتاه در پاوه.
  بخود بیاییم و جهت جلوگیری از تکرار فجایعی که می توانست پاوه را نه تنها به مرکز هورامان که شهری پر رونق تبدیل کند کوشش کنیم.

   مامۆ فروردین ۸, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
   0
   0

   به کاربردن واژە جافستان از سوی شما سخیف و بی معنی بهترین کاری کە حضرت عالی برای پاوە می توانید انجام بدهید این است کە چیزی نگویید.
   از آقای یوسفی هم تعجب می کنم این گونه نظرات مغرضانه را منتشر می کند
   .
   .
   مدیریت سایت:
   دوست عزیز تصور نمی کنم در معنی توهین ویا مغرضانه بکار برده باشد، …همه چیز را آنگنوه که هست ببینیم وبه ظواهر قضیه خوب بیندیشیم ، به هر حال این برداشت من است که این بردار تصذیح می نماید نه تنها مرکز وارامان بلکه جاف در مقابل کلمه هورامی باشد…

  کاوه یزدانبخش فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
  1
  2

  کاری بسیار زیبا که لیاقت ورودی شهر را دارد، حتی تاریخ تاسیس شهر را حک میکردید بهتر بود تا کسانی که مخالف هستند بهتر بدانند

  shahr فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
  0
  0

  از کی پاوه شده مرکز بخش هورامان در تقسیمات کشوری وبرای همه روشن است هورامان یک بخش در شهرستان سرو آباد است این از بی توجهی به فرهنگ و زبان منطقه است باید بنویسید اورامانات
  .
  .مدیریت سایت
  دوست عزیز در طراحی به عمل آمده مقرر است بخشی از استان کرمانشاه وکردستان به عنوان منطقه بکر ثبت جهانی شود و استاندار محترم نیز در ۲۲ بهمن آن را به مردم پاوه وعده نمودند
  اما در اورامانات نیز چنین هم هست، همانطوریکه به درستی اشاره فرمودید پاوه و او امانات صفت مناطقی است که مشتمل بر ۴ چه ستان فعلی پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر است و پاوه نیز درمرکزیت اورامانات به رسمیت شناخته شده است

  از دوریسان فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۹
  0
  0

  باز هم کوچک کردن پاوه و مهر تایید به شنیده ها(تنگ نظری در الحاق دوریسان وچورژی به شهر) گفتن قراره در سه راهی نسمه نصب شود و این تابلوی بیچاره بعد از سالها حرکت میلیمتری این بار به مسافتی دورتر پرش کند با در جا زدن کار به جایی نمیرسد از آقای شهردار تشکر کرده اید که عنوان یک تابلو را در جا عوض کرده ؟ عجبا . بیچاره پاوه. هم سن و سال همدان است که بعضی ها !!!!!!از روی مثلا دلسوزی هر روز یه جوری شاخه هایش را میشکنند زحمات امام جمعه محترم و فرماندار دلسوز پاوه را در راستای الحاق ارج مینهیم هر چند با ساز و کارهای عده ای مانع از اجرایی شدن آن میشوند . کاک فاروق عزیز که واقعا مخصوصا زحماتت در پاوه پرس ستودنی است حالا میفرمایی نه جناب این طور نیست که شما برداشت میکنی اما کاک فاروق نصب تابلو خود موید موضوع است بیچاره :شاره که م پاوه.

   مدیریت سایت فروردین ۷, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
   1
   0

   باسلام وعرض ارادت خدمت ارجمندانی که دغدغه ی لازم را دارند ودر این راستا خدمت سروان گرانمایه ی خویش معروض می دارد نصب این تابلو ربطی به الحاق ندارد
   پاوه نیز به سان تمام شهرهای ایران یک محدوده ی قانونی و یک حریم استحفاظی دارد که محدوده قانونی معرف فعالیت شورا و شهرداری است، برابر قانون هر دو محدوده نشان داده شده است
   اما مقوله الحاق در شهرستان و استان مصوب گردیده و مراتب جهت اتخاذ تصمیم نهایی به مرکز ارجاع داده شده است
   باید دانش و آگاهی خویش را نسبت به امور بالا ببریم تا زمانیکه وزارت کشور مصوبه الحاق را تایید نکند، این امر از منظر قانونی وجاهت قانونی ندارد وهیچکس حتی استاندار هم نمی تواند خلاف قانون عما نمایند
   جهت استحضار دوستان دیگری که نقد تخریبی دارم عرض می نمایم اگر شورا وشهرداری پاوه مخالفت می نمود این مصوبه تا شمشیر هم نمی رسید….
   تصویب موضوع اینک از دست پاوه خارج است فردای امروز اگر مراتب ابلاغ گردد در عرض یک روز محل نصب تابلو تغییر مکان داده می شود
   انتظار می رود عزیزان روشنفکر مراتب را به نحو مقتضی به سمع ونظر اهالی محترم منطقه برسانند
   قضاوت های سطحی ودور از اخلاق شایسته مردم متدین و فهیم منطقه نیست بنابراین اصحاب فکر این دیار اجازه سواستفاده به کسانیکه با منافع مردم در ضدیت هستند، ندهند.
   اگر در کسوت شورا مخالفت می نمودیم حاضر به یکسری پیگیری ها نمی بودیم که بخش ناچیزی از آن تاکنون رسانه ای شده است.
   به هرحال مجددا عرض می نمایم مقوله الحاق همچنان به قوت خویش باقی است و مراحل سیکل اداری خویش را طی طریق می نماید و محتمل است فردا ویا یک سال دیگر ابلاغ شود، زمان دیر یا زود آن دراختیار استان نیست
   امیدوارم توانسته باشم دغدغه انسان های فهیم را رسانده باشم، از طرفی بیان نظر موضعگیری اینجانب را در این مقوله می رساند وبا شهامت نیز از نظر خویش دفاع و حمایت می نمایم و این امر در دنیای مجازی هم ثبت خواهد شد تا آیندگان نیز قضاوت کنند
   این عین واقعیت است و خلافی در این بین وجود ندارد

نقد و بررسی

مهمترین اخبار