نشست هماهنگی اعضای دبیرخانه همایش توسعه صنعت گردشگری شهرستان پاوه

نشست هماهنگی اعضای دبیرخانه همایش توسعه صنعت گردشگری شهرستان پاوه

نشست هماهنگی اعضای دبیرخانه همایش توسعه صنعت گردشگری شهرستان پاوه

دبیرخانه همایش   0به گزارش خبرگزاری پاوه پرس؛  رأس ساعت ۱۰صبح روز سه شنبه مورخ ۹۲/۱۲/۱۳ اسفندماه ۹۳ نشست مشورتی برگزاری همایش توصعه صنعت گردشگری شهرستان پاوه در محل موزه مردم شناسی پاوه برگزار گردید.

 

ابراهیم شمس در ادامه به تبیین اهداف و برنامه های کاری همایش پرداخت ، دبیر همایش در ادامه به دلایل تغییر نگرش در زمان و مکان برگزاری همایش را در راستای توانمندی منطقه واستقبال محققین وپژوهشگران و نیز گسترش فعالیت درحجم وسیع توصیف نمود.

 

هادی شریفی رئیس اداره میراث فرهنگی وگردشگری شهرستان پاوه ضمن پرداختن به اهمیت همایش برگزاری آن را مؤثر ومطلوب در شناسایی وترویج صنعت توریسم منطقه برشمرد.

 

در ادامه ملا مؤمن نوری ، مصلح قادری ، هدایت محمودی ، مهندس برهان عبدی، عطاء حیدری، محمدرشید امینی، یاسرخالدی زاد، محمدفاروق یوسفی و محمد غریب معاذی نژاد هریک با توجه به ظرفیت وپتانسیل موجود به نقش محوری صنعت توریسم در اقتصاد منطقه پرداختند، مدعوین جاذبه های موجود شهرستان پاوه را کلکسیونی از مواهب و زیبایی های صنع الهی برشمردند و بر نقش زیرساخت ها در ترویج وتبلیغ این صنعت تأکید نمودند.

 

بعداز رایزنی وتبادل نظر در نهایت مقرر گردید همایش مذکور در ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۳ ودر محل سالن ارشاد اسلامی پاوه برگزار گردد، در این راستا مصوب گردید، با تمهیدات معمول در جوار محل همایش نمایشگاه عکس وآثار هنرمندان این دیار ونیز موزه مردم شناسی برگزار گردد.

 

اعضای دبیرخانه همایش در ادامه بر اهمیت کمیته ی علمی همایش در جهت ارزیابی آثار بر ترکیب کمیته تخصصی با حضور اساتید محترم مراکز علمی تاکید نمودند ودر این راستا از عنایت تعدادی از اعضای محترم هیئت عملی مراکز آموزش عالی در همراهی وهمگامی ، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.( ترکیب اعضای محترم به شرح ذیل می باشد)

 

یکی از محورهای مورد بحث مقوله هزینه های مترتب بر همایش بود که در این خصوص تصمیماتی اتخاذ گردید و در این راستا مقرر گردید جمعی از اعضای دبیرخانه همایش جهت رایزنی و حمایت های مدیرکل محترم میراث فرهنگی وگردشگری استان ملاقاتی به عمل آید.

 

علاوه بر اعضای صدرالذکر مقرر گردید در نشست آتی جمعی دیگر از اعضاء از جمله:  دکتر مصطفی جوانرودی،  صباح مرادی، بهمن امینی ، محمد خالدی مکی، حبیب اله مستوفی و مختار برزگرفرد به ترکیب دبیرخانه همایش محلق گردند.

 

مقرر گردید کمیته فرهنگی از همگنون مقدمات تهیه نماهنگی در خصوص ظرفیت ها و توانمندی های منطقه را جهت نمایش در زمان اجرای همایش فراهم نماید.

 

مشارکت وهمراهی اقشار مختلف ونهادها ودستگاههای دولتی شهرستان در برگزاری مطلوب همایش مد نظر است و انتظار دارد مسئولین محترم بخش های مختلف با همراهی و همگامی در جهت برگزاری باشگوه مراسم دبیرخانه را مدد ویاری رسانند.

 

جلسه بعدی همایش با تعیین اعضای کمیته های مربوطه و شرح وظایف هریک از آنها به روز یکشنبه هفته آینده موکول گردید. 

 

لازم به ذکر است آقای ابراهیم شمس بعد از رایزنی وتبادل نظر با جمعی از صاحب نظران واعلام آمادگی اساتید معزز،  اسامی کمیته علمی وتخصصی را به شرح ذیل اعلام نمود، که محتمل است اکثریت بزرگواران در کمیته تخصصی شرف حضور داشته باشند.

 

۱- دکترکرامت اله زیاری رئیس قطب علمی برنامه ریزی و توسعه پایدار گردشگری دانشگاه تهران ، ۲- دکتر حسین مختاری عضو هیئت علمی گروه برنامه ریزی روستایی دانشگاه اصفهان ۳- دکتر علی احمدآبادی عضو هیئت علمی گروه ژئومرفولوژی دانشگاه خوارزمی کرج ۴- دکتر محمد دارند عضو هیئت علمی گروه اقلیم شناسی دانشگاه کردستان ۵- دکتر سید حجت موسوی عضو هیئت علمی گروه اکوتوریسم دانشگاه کاشان   ۶- دکتر علیرضا شهبازی عضو هیئت علمی گروه جغرافیای طبیعی دانشگاه زابل   ۷- دکتر مصطفی محمودی دکترای جامعه شناسی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز   ۸- دکتر مریوان دانشمهر دکترای جامعه شناسی توسعه دانشگاه تهران    ۹- دکتر عبدالمجید احمدی دانشجوی دکترای ژئومرفولوژی دانشگاه اصفهان    ۱۰- دکتر برهان ولدبیگی  پزشک ، نویسنده ومحقق   ۱۱- دکترسید فرهاد حسینی دانشجوی دکترای مدیریت استراتژیک دانشگاه تربیت مدرس   ۱۲- دکترپیمان کریمی دانشجوی دکترای مدیریت دولتی دانشگاه تهران    ۱۳- دکتردانا رحیمی دانشجوی دکترای آب و هواشناسی دانشگاه اصفهان  ۱۴- دکترمحی الدین غریبی دانشجوی دکترای مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران  ۱۵- دکترطه ربانی دانشجوی دکترای برنامه ریزی شهری دانشگاه تربیت مدرس  

دبیرخانه همایش   4

دبیرخانه همایش  6دبیرخانه همایش   1۷ دیدگاه

  شمس اسفند ۱۷, ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۶
  0
  0

  با سلام به آگاهی دوستان می رساند در اولین نشست مشورتی برگزاری همایش توسعه صنعت گردشگری شهرستان پاوه مقرر گردید جلسه بعدی همایش برای تعیین اعضای کمیته های مربوطه و شرح وظایف هر یک از آنها روز یکشنبه ۱۸/۱۲/۹۲ برگزار گردد . اما با توجه به تغییرات بوجود آمده در ساختار همایش و نحوه برگزاری آن فلذا جلسه روز یکشنبه لغو و به روزهای آینده موکول می گرددد . دبیر همایش

  رحمانی مریوان اسفند ۱۶, ۱۳۹۲ - ۰۵:۴۳
  0
  0

  با سلام و خسته نباشید جای بسی تقدیر و تشکر است .مناطق مختلف هورامان از پتانسیل بالایی برای توسعه صنعت توریسم برخوردارند به شرطی که کسانی باشند با علاقمندی ودلسوزانه کار کنند آقای شمس از چهره های شناخته شده وفعال فرهنگی هورامان است .برای ایشان و دوستانش آرزوی توفیق دارم.

  پژمان اسفند ۱۵, ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۶
  0
  0

  خسته نباشید کارتان عالیست .

  رضا اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۲
  0
  0

  با سلام
  از اینکه چنین همایش هایی در منطقه برگزار می شود جای بسی خوشحالی دارد و از اینکه در بخش اعضای کمیته تخصصی چنین افرادی حضور دارند مایه افتخار است
  از مدیریت محترم سایت و دست اندرکاران همایش استدعا دارم که از افراد بومی جهت ارکان برگزاری استفاده نماید
  در ضمن در فهرست اسامی دوستان فقط چهار نفر اهل منطقه هستند و یا شاید دوستان دیگر برای ما ناشناخته هستند

  شمس اسفند ۱۴, ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۷
  0
  0

  با سلام
  خدمت آن دسته از عزیزانی که مایلند ترکیب کمیته علمی تخصصی همایش را مشاهده نمایند به آدرس وبلاگ رسمی همایش http://toorismpaveh.blogfa.com/ مراجعه نمایند .

  آرزو علیزاده اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۳
  0
  0

  با سلام و تشکر از اقدام تان در خصوص برگزاری همایش توسعه گردشگری،
  اما
  ترکیبی که بعنوان برگزارکنندگان تشکیل دادید علیرغم احترامی که برایشان قایلم کمی با موضوع که همانا گردشگری می باشد فاصله دارند.
  در دوره ای که گردشگری بعنوان یک رشته تحصیلی و فراتر از آن بعنوان یک صنعت محسوب می شود و فارغ التحصیلان زیادی را دانشگاههای مختلف در این خصوص به جامعه تحویل داده اند که تعداد زیادی از آنها اهل یا ساکن پاوه می باشند مایه تعجب است که کسان دیگری مشغول به تصمیم گیری در این خصوص شده اند.
  خواهشمند است کار را به کاردان بسپارید تا زحمتی که کشیده می شود و هزینه ای که صرف می شود هدر نرود و اهداف محقق شود.
  با تشکر – آرزومند توسعه گردشگری دیارمان

  مدیریت سایت:

  خواهر محترم ضمن تشکر از اهتمام حضرتعالی در فعالیت های اجتماعی این دیار به عرض مبارک می رساند افراد مذکور نقش پشتیبانی را دارند وآنچه که مد نظر شماست ان شاالله از نیروهای متخصص ومرتبط به عنوان کمیته تخصصی برگزیده می شوند.

  عثمان اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۰
  0
  0

  همکارگرامی سلام لطفا پایگاه خبری تحلیلی بموه osman1392.blogfa.com در سایت وزین خود درج نمایید با شایسته ترین احترامات

نقد و بررسی

مهمترین اخبار