نتیجه بازدید از طرحها باید منجر به تأمین اعتبار و اتمام آنها شود

نماینده مردم پاوه و اورامانات:

نتیجه بازدید از طرحها باید منجر به تأمین اعتبار و اتمام آنها شود

نتیجه بازدید از طرحها باید منجر به تأمین اعتبار و اتمام آنها شود

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه بازدید مسوولان از طرحها و پروژه ها باید منجر به تأمین اعتبار لازم و اتمام آنها شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شهاب نادری روز پنجشنبه که به همراه جمعی از مسوولان وزارت نیرو از طرحهای بخش آب و فاضلاب پاوه بازدید کردند، افزود: تأمین اعتبار لازم برای اتمام طرح انتقال آب شرب شهر پاوه از چشمه هانی کوان، رفع مشکلات فاضلاب شهرها و روستاهای شهرستان های پاوه، روانسر، ثلاث و جوانرود و استفاده از ظرفیت های فراوان سدهای داریان و هیروی از جمله مطالباتی بود که در این سفر مطرح شد.

وی، مطالبه حقوق مردم را از دولت از مهمترین وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

وی از حضور و همراهی مسوولان وزارت نیرو در منطقه اورامانات قدردانی کرد و گفت: امیدوارم این حضور و بازدید نتیجه اش موجب رضایت مردم شود.

رییس اداره پیگیری امور مجلس شرکت مدیریت منابع آب ایران نیز از تلاش همه جانبه مجموعه وزارت نیرو در بخشهای آب، فاضلاب و برق برای رفع مشکلات منطقه اورامانات خبر داد.

جعفر زیراهی، به محدویت منابع ملی و تنگناهای اعتبارات اشاره کرد و گفت: اگر طرحهایی همانند تأمین آب شرب شهر پاوه تأخیر دارد فقط به واسطه کمبود اعتبار است.

وی افزود: برای رفع مشکلات بخش آب و فاضلاب شهرستان پاوه تلاش خواهیم کرد.

مسوولان محلی به اتفاق مدیران وزارت نیرو امروز از بخشهای مختلف سد و نیروگاه داریان بازدید کردند و از نزدیک در جریان نحوه آبگیری و مراحل احداث آن قرار گرفتند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه هم به هنگام بازدید از پروژه طرح تأمین آب شرب شهر پاوه از چشمه هانی کوان، از پیشرفت ۷۲ درصدی این طرح خبر داد و گفت: مهمترین علت تأخیر در اتمام این طرح کمبود اعتبار است.

کیاست امیریان افزود: امسال برای ادامه این طرح ۸۰ میلیارد ریال مصوب شده بود که متأسفانه تاکنون نقدینگی آن محقق نشده و ما هم اکنون به چهار پیمانکاری که در بخشهای مختلف طرح مشغول کار هستند حدود ۴۵ میلیارد ریال بدهکارهستیم ولی با وجود بدهی به پیمانکاران اجرای طرح ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در سفر رییس جمهوری به استان کرمانشاه این طرح مورد توجه قرار گرفت و مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال برای آن اختصاص دادند و مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال نیز از محل فروش اوراق مشارکت برای این طرح پیش بینی شده است.

امیریان، اختصاص این اعتبارات را نشان دهنده توجه دولت به منطقه دانست و گفت: امیدواریم با تحقق اعتبارات اختصاص داده شده هرچه زودتر شاهد بهره برداری این پروژه باشیم.

خبرنگار:محمدهادی زامیاد۳ دیدگاه

  بهمن دی ۱۸, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
  0
  0

  واقعا اقدامی بی نظیرانه بود

  نقد دی ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
  0
  0

  با سلام
  خواهشا افرادی هستند.یا کینه ای نسبت نماینده دارند یا از پستی عزل شدند بعضا در این سایتها تخریب میکنند.برای این شهر عزیز خوب نیست.تعمیم نظر چند نفر ب مردمان عزیز کل پاوه خوب نیست ..پس خواهشا دیدگاه نماینده رو نسبت ب پاه بد نکنید.
  باشکر

  بازنشسته دی ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
  0
  0

  سلام صورتجلسه این سفر مانده درمانگاه تامین اجتماعی پاوه درکمد انشاالله بایگانی میشود

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  4 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶