نامه یک بازنشسته فرهنگی پاوه‌ای خطاب به ریاست صندوق بازنشستگی کشور

نامه یک بازنشسته فرهنگی پاوه‌ای خطاب به ریاست صندوق بازنشستگی کشور

نامه یک بازنشسته فرهنگی پاوه‌ای خطاب به ریاست صندوق بازنشستگی کشور

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ صباح ولدبیگی از فرهنگیان بازنشسته شهرستان پاوه در نامه ای خطاب به بخشی زاده ریاست صندوق بازنشستگی کشور مشکلات بازنشستگان فرهنگی را مطرح کرد و خواستار توجه جدی به این قشر از جامعه شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، متن این نامه به شرح ذیل است:

“جناب بخشی زاده”
ریاست!محترم صندوق بازنشستگی
سلام و عرض ادب.

ادب را در مقدمه فرض میدانم چون من معلم هستم و ۳۰ سال این درس را برای شاگردانم زمزمه نموده ام .نمیدانم و شک دارم شما معلمی کرده باشید.چون کاری که در آن مشغول هستید به معلم و کار معلمی نیاز ندارد. لذا ممکن است رعایت ادب بنده را فرض و واجب بدانید. دوست داشتم فریادمان را از بن جان لمس میکردی. جناب بخشی من خطاب پیام یک بانک رو برای چند روز تاخیر قسط برایتان ارسال میکنم تا بدانید بازنشستگان فرهنگی متفاوت تر از سایرین هستند. شاید درک کنید.!

شما میدانید آخرشهریورماه زمانی است که باید فرزندان مردم و بازنشستگان راهی مدرسه شوند؟. شاید بدانید خرید ملزومات مدرسه این روزا برای همه چقدرسنگین است؟. بعید است حتی به ذهن شما خطور کرده باشد که حقوق این ماه را چند روز ‌زودتر پرداخت نمایید تا بخشی از‌فشار ها کاسته شود. اما زهی خیال باطل!!در این دوماه با دیرکرد در پرداخت تان واقعا هنر کردید!. لابد پاسخی دادید به تجمع بازنشستگان.اگر این تصور را دارید بدانید که به خطا رفته اید و روزی باید سرخم کنید در مقابل بزرگی فرهنگیان بازنشسته و سهل انگاریتان.

جناب بخشی بترسید از دعای پدر یا مادری که گرفتار بیمارستان؛تهیه جهیزیه؛ملزومات دانشگاه و مدرسه؛اقساط بانک و….میباشد.شمامسئول هستید.!! میدانی مسئول بودن یعنی پاسخگو بودن و خادم بودن!!؟ جناب بخشی بعید میدانم شما مشکلات فوق را داشته باشید.اما من این را میدانم یک روز دیر پرداخت کردن و ماندن وجوه در حساب بانک چه سودی برای دوستان بانکی دارد. خدا کند معامله ای در کار نباشد.؟ قریب دو میلیون فرهنگی بازنشسته در کانالها و گروهای مجازی داستانهای مختلفی برایتان  ساخته اند. اگر میخواهید ببینید به روابط عمومی تان بفرماییدتا بخشی از آن را بگیرند.

جناب بخشی تلاش کنید با این برنامه و دیدگاه به سمت آخر سال نروید چون ممکن است آنجا زمین گیر شوید و دیگر برای کار و تلاش فرصتی باقی نمانده باشد. تجمع مان نه از سر سیری و برای رفاه است که درخواست دادن اولیه های زندگی است و رفع تبعیض هاست.

خدا کند این متن ناقص را تلنگری بدانید برای روزهای بعد.و سبب رفع مشکل گردد.چون قطعا زبانمان آنوقت تلخ تر از این متن خواهد بود و شما باید ناچارا از پشت میز و سنگرتان بیرون بیایید.

(متن بانک):
((مشتری گرامی بدلیل عدم پرداخت بدهی شماره… طبق ضوابط کد ملی شما در سامانه اطلاعات سیستم بانکی قرار میگیرد. لطفا سریعا جهت پرداخت به شعبه بانک… مراجعه نمایید.))
طبق ضوابط را ببینید و بخوانید یعنی بدنام شدن در سیستم بانکی.!

(صباح ولدبیگی .فرهنگی بازنشسته) .
پاوه . ۳مهر ۹۶یک دیدگاه

  کارمند بازنشسته مهر ۵, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
  0
  0

  سلام خیلی خواب بودجناب آقای کاک صباح سیرازشکم گرسنه خبرندارد اماه۲ .۳.و…..تاخیر

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • نا پەی نەژنیای لایەلایەو ئەدای/ ئومید حەبیبی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حەشاش چنە مەکریۆ ئەوەوڵكیای و ئەرەشیویای تان وپۆ هەر کۆمەڵگاییوی چا بەرەگانە قۆمیۆ خەڵکەکەش تخوونوو فەرهەنگی وێمانەیشا نەگناوە و خۮێ دانە فەرهەنگیوی لەیۮەی و دلێشەنە تاویاوە. چا تەشك و دیامانەنە تاک وێش نیا و بێ ...

  4 ساعت پیش
 • عجب مربای شیرینی بود آن امهال وام ها/بهروز خسروی‌زاد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ شب به سحر رسیده است و خواب راهی به چشمانم نمی یابد. در این ماراتن اندیشه ها بسی فکر ها که به ذهن می آیند. پس از پشت سر گذاشتن زمین لرزه ای وحشتناک و ...

  ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
 • شرحی بر میرزامحمود سیافی مستوفی متخلص به محزون/ حیدر معاذی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، چندی است حیدر معاذی پژوهشگر ومحقق شهرستان یادداشت هایی در توصیف بزرگان دیار به رشته تحریر در آورده ودر هریک پیامی را به مخاطب منتقل می نماید، اینک نیز با قلم رسای خویش به توصیف ...

  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶