میتینگ انتخاباتی دکتر حسن روحانی باحضور اولاد قباد نماینده مردم تهران در پاوه برگزار شد

میتینگ انتخاباتی دکتر حسن روحانی باحضور اولاد قباد نماینده مردم تهران در پاوه برگزار شد

میتینگ انتخاباتی دکتر حسن روحانی باحضور اولاد قباد نماینده مردم تهران در پاوه برگزار شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ میتینگ انتخاباتی دکتر حسن روحانی با حضور جمعیتی کثیر از اقشار مختلف مردم که بالغ بر ۲۵۰ نفر بود در محل سالن اداره ارشاد اسلامی پاوه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، مراسم از ساعت ۱۰ شب شروع و تا ساعت ۱۲ به طول انجامید. بعداز تلاوت آیاتی از قران کریم توسط آقای اسکات و پخش سرود جهوری اسلامی، آقای حسن قادری مسئول ستاد دکتر روحانی در شهرستان پاوه به دو زبان کردی و فارسی به ایراد خیرمقدم و سخنرانی پرداختند.

ایشان در سخنان خود بر حضور پرشور و حماسی مردم در پای صندوقهای رای تاکید کردند و بر مطالبه گری اهل سنت و منطقه بر خواستهای مشروع خود و پیگیری انها تا حصول نتیجه نهایی تاکید دوباره نمودند . مردم به عهد خود پایبندند و به دکتر روحانی رای خواهند داد و نوبت دولت است که جواب این عهد و وفای ملت را بدهد.

در ادامه دکتر مختار زردویی دلنوشته ای را قرائت نمودند با این مضمون که چرا به روحانی رای می دهم و با تاکید فراوان و بسیار برای عدم بازگشت به عقب بر رای قاطع ملت به دکتر روحانی تاکید نمودند.

ادامه برنامه با قرائت بیانیه جماعت دعوت و اصلاح توسط آقای حیدر غلامی دنبال گردید و در این بیانیه با توجه به خواسته های اهل سنت و خصوصا مناطقی  کردنشین که برای رییس جمهوری   مکتوب و ارسال شده است بر حضور حداکثری اهل سنت برای رای به کتر روحانی و پیگیری این خواستها امر اکید نمودند.

نوبت به سخنران اصلی میتینگ رسید که سرکار خانم اولاد قباد نماینده اصلاح طلب و فعال مردم محترم تهران در مجلس شورای اسلامی بود.

ایشان به دستاوردهای دکتر روحانی با توجه به آوار برداری ۴ سال گذشته پرداخت و عارض شدند که دولت با توجه به منابع مالی و درآمدی کم به خوبی توانسته در حوزه های محیط زیست و آموزش و کشاورزی و بهداشت و ….موفق عمل نماید.

اما جفایی که به دولت می شود نبود رسانه ای است که بتواند موفقیتهای دولت را منعکس نماید و به شدن از صدا و سیما گله مند بود که دستاوردهای دولت را به مردم معرفی نمی کند و بیشتر در جهت عدم موفق نشان دادن دولت حرکت می نماید. ایشان به مطالبات تعدادی از حضار گوش فراداند و قول دادند در صورت مکتوب شدن این مطالبات و ارسال به ایشان حتما به جد پیگیر خواهند بود.

گزارش از: ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر روحانی در شهرستان پاوهبدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار