جلسه هم اندیشی شهاب نادری با فرهنگیان شهرستان پاوه

جلسه هم اندیشی شهاب نادری با فرهنگیان شهرستان پاوه

جلسه هم اندیشی شهاب نادری با فرهنگیان شهرستان پاوه

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، شهاب نادری نماینده مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی روز گذشته با حضوردر حوزه ی استحفاظی ضمن بررسی مشکلات مسکن مهر «تپه کوله» ، درجمع مدیران واعضای ستادی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان پاوه حضور یافت و ضمن استماع گزارش مدیریت آموزش وپرورش و نظرات حاضرین ، سخنانی به شرح ذیل ارائه نمود.

به گزارش پاوه پرس، شهاب نادری با تمجید ازجامعه فرهنگیان شهرستان وتعلق خاطر به قشر فرهیخته دیار، توفیقات خویش را مرهون معلمان بلاخص فرهنگیان پاوه دانست وابراز امیدواری نمود در نشست آتی درمحل بزرگتر پذیرای دیدگاه ونظرات صائب جامعه ی فرهنگی شهرستان باشیم.

وی قبل از هر چیز فضای جلسه را متناسب ودرشأن آموزش وپرورش ندانست و خواستار بهسازی مکان جلسه گردید و وعده نمود اعتبار مورد نیاز را فراهم می نماید تا در نشست های آتی شرایط مطلوب تری مهیا گردد.

دکتر شهاب نادری در پاسخ به همکاری که بر نحوه ی برخورد انجام شده با وی اظهار گله مندی داشت به تبیین استراتژیست واستراتژی ونیز تمایز وتفاوت این واژه های پرداخت وگفت: استراتژیست افرادی است که برای رسیدن به اهداف بلند مدت کمک می نمایند، شاید استراتژیست آقای برزگر با آقای فتاحی، من شما و… متفاوت باشد، لکن استراتژی ابزارهای برای رسیدن به اهداف می باشد باید اینها در کنار هم قرار گیرند تا هدفی حاصل گردد ، باید بپذیریم هریک از ما مشکلاتی داریم وباید سعی نمائیم با همکاری وهمراهی این کاستی ها را به حداقل برسانیم.

نادری با ابراز گله مندی از جمعی که در دوران انتخابات با دعوت از آقای کواکبیان فضایی برعلیه ایشان را به وجود آوردند پرداخت وگفت: من نماینده شما هستم، حرمت وحیثیت یکدیگر را باید پاس بداریم، آقایی که آمد وحرف هایی را زد وجمعی به حمایت پرداختند در هنگام برگشت، چه کاری را انجام داد؟ به جزء جلب آرای مردمی چه ره آوردی را برای این مردم داشت؟ در هنگام برگشت با جعبه شیرینی به استقبال وی رفتم، من چندان نگران موضوع نیستم، در تریبون مجلس ودر مقابل ملت پاسخگوی وی بودم ویادآور شدم نمی توانید به امورات مردم خود برسید لکن در اینجا برای ما تعیین تکلیف می نمائید، آقای به اینجا می آید وتوهین هایی را نثار می نماید وعده ای بجای حمایت از خود با وی همراهی می نمایند؟!!

وی گفت: هرچند وقت یکبار خدمت وزارء می رسیم، چندی پیش فراکسیون اهل سنت درخدمت وزیر کشور بودیم از آقای عثمانی که در زمان انتخابات جوانرود آمده بود نقدی نمودم که اگر الان بدان چیزی که در جوانرود گفتی ونقدی را بر من وارد دانستید آیا اعتقادی دارید؟ خدمت شان عرض نمودم؛  آنچه که اینها می گویند وعده و وعید است، اجرایی نمی شود، شما وزیر اهل سنت را معرفی کن ببینید ما چگونه برای وی رأی جمع می کنیم….

نماینده مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی به پیگیری ها وانتقادات از وزراء …پرداخت وگفت: بعضی ها می گویئد که به کسی حرفی نزنم ….،  هر وزیری کاری برای این مردم انجام دهد از وی سپاسگزارم واگر نیز خلاف موضوع گام بردارد با تذکر و استیضاح مقابله می نمایم وبارها متذکر شده ام که هرکسی مطالبات ما را نسبت به دولت سیاسی تلقی نماید خائن است این کلام من است وتا آخر روی آن پایبندم.

نادری در بخش دیگری از سخنان خویش تصریح نمود: شما خود به قضاوت بنشینید، که چگونه موفق به جذب بودجه شده ام، درجریان انتخابات از آقای نوبخت بودجه ای گرفته ام ومکتوب نیزآورده است، اما بعد از مدتی آن را قطع نموده … بنابراین اگر بحثی به وجود می آید بحث اصلاح طلبی واصولگرایی نیست، من خدمت می شناسم هرکسی در هر جایی خدمت کند من دستانش را می بوسم با هردیدگاه وهر مذهبی چون منطقه ما این را می خواهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خویش گفت: اگر من اشتباه می کنم کمک ام نمائید، من نگفته ام کامل هستم، اما من یک توانمندی دارم، روابطی وجود دارد، از فکر وایده ی شما برای اورامانات واستان و… استفاده شود…

نادری در ادامه گفت: هرکسی می آید درمورد شخصیت فردی من به ایراد می پردازد و نقدهای بی پشتوانه می نماید که فلانی اهل حق است! شیعه است! و..شما چکاری به این مقولات دارید؟ شما بیائید عملکردها را بسنجید؟ ببینید چه تعداد به داعش پیوسته اند ، چه تعداد وارد کومله شدند؟ میزان معتادان ماچقدر است؟ چه عاملی باعث افزایش آمار طلاق در این خطه گردیده است؟ آیا این موارد با تخریب اینجانب حل می شود؟ چکار کنیم که این معضلات را کاهش بدهیم؟ ….

نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح نمود: استاندار نمی تواند با وزیری ملاقات کند، الان آقای حسنی و دوستانش درخواست ملاقات با آقای وزیر کشور را دادند که ما در همین هفته برای اینها وقت می گیرم این کاری است که من می توانم برای شما تسهیل نمایم من برای نوار مرزی نامه نگاری نموده ام ، آقای ناصری معاون پارلمانی آوردم به ایشان گفتم آنچه که من می خواهم یادداشت کن نه آنطوری که خودت می گوئید ، اما در این راستا حرفی به میان نیامده معتقدم تا کاری انجام نگیرد، تا مزایای آن متوجه مردم نشود توضیحی ارائه ندهم.

وی گفت: من نمایند موافق ومخالف هستم، بعضی به من بد وبیراه می گوید وباید قبول نمائیم با یک دیدگاه به مسائل منطقه می نگرم ودیدگاه من نیز پیشرفت منطقه است اگر هر وزیر و وزراء می خواهید می آورم، حداقل یک خروجی داشته باشد و امتیازاتی از آنها بگیریم بعضی انتقاداتی می کنند که باعث دلسردی می شود هرچند که اگر کسی انتقاد نماید دلسرد نمی شوم چون نیت ونظرم چیز دیگری است وبا خدا معامله می نمایم.

نادری به تعامل یکسویه علی رغم اختلاف دیدگاه بعضی نقاط اشاره نمود وگفت: دربعضی جاها همه جمع می شوند شهرستان خویش را ارتقاء بخشند ما نیز جمع می شویم وهمدیگر را تخریب می نمائیم. مثالی می زنم دو نفر ایلامی در وزارت نیرو هستند ۶۰ درصد خود ظرفیت داشتند ونمایندگان نیز ۴۰ درصد حمایت وهمراهی نمودند که موفق شدند بدین جایگاه برسند وتصمیماتی اتخاذ نمایند که برای منطقه خویش سازنده وتاثیرگذار باشد، چه عاملی باعث این موفقیت شده اند، وجود همان دو نفری است که درآنجا می باشند.

وی با انتقاد از نمایندگان ادوار گفت: من از نمایندگان ادوار گله مند هستم، زمین هیچکدام را نبردم، با هیچکدام همفکر وهمراه نبودم ولی عناد وکینه هم حدی دارد، چه لزومی دارد اینها بروند خدمت جناب آقای لاریجانی شکایت نمایند که وی زیر ساخت درست می کند…، بله من زیر ساخت درست می کنم یا خوب می کنم ویا تخریب می نمایم از این دو حالت خارج نیست، شبکه بهداشت، جاده دسترسی، اینترنت یا حداقل در مرز صفر نگه می دارم ویا اینکه در مرز ۶۰ تا ۷۰ درصد بالا می برم، …

نماینده مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی درخصوص اعمال تبعیض مالیاتی استان کرمانشاه با میانگین استان های پیشرفته کشور پرداخت وگفت: ۲۰ سال در اداره مالیات کار می کنم وبه ما می گویند باج گیر ،مالیات خود نوعی باج گیری است، الان کشور دانمارک ۴۷ درصد دارآمد ملی آن کشور از مالیات تأمین می شود، دربحث درآمدها با آقای نوبخت دعوا نمودم وقتی می بینم، استان تهران با آن همه صنعت و…تنها ۶٫۶ درصد مالیات آن حصول می یابد، استان اراک ۲٫۲ درصد وخراسان رضوی منفی است، استان ما ۲۷ درصد…؟!!! این یعنی خیانت، یعنی ظلم یعنی ، بی تقوایی و…شامل همه چیز می شود، مالیات وصول کنی از کی وصول می کنی یعنی از مردم با زور بگیرید؟ آیا این بالانس است ؟ …

نادری به اقدام انجام گرفته مبنی بر دعوت ۲۳ نفر از نظریه پردازان وتاثیرگذاران اقتصاد مملکت به شهرستان پاوه اشاره نمود وگفت: ۲۳ نفر درمعیت خانواده دعوت نمودم ( خاصتاً آقای بهمنی رئیس بانک مرکزی) در واقع هواپیمایی شخصی اجاره نمودم تا این ظرفیت فراهم گردد، در موقع برگشت از مهمان نوازی وبزرگواری این مردم سخن ها گفتند و وعده نمودند دگر بار به منطقه آیند، بعداز آن جریانی که پیش آمد، گفتند: اگر یک میلیارد هم بدهی به کرمانشاه هم نمی ائیم .بنظر شما ، چقدر درگیر این قضایا بوده ام، الان حاضر نیستند حتی تا استان کرمانشاه هم بیایند. مقرر گردید ۵۰ درصد مالیات پیله وران ..کاهش یابد، شما چکاری انجام دادید ؟ چه نقشه ای داشتید؟ چه بحثی نمودید؟ فقط بگوئیم نخبه ایم، کافی است؟ آیا این خروجی دارد؟

وی در ادامه گفت: روانسر آنطرف را از منظر بودجه وپیگیری امور برای من بگذارید، فقط کاری کنید دغدغه ی اینجا را نداشته باشم ، شما کمک کنید هرکسی که برای پیشرفت شهرستان ومنطقه تلاش می نماید دستانش را می بوسم،

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر توان نیروهای خواهر خاطر نشان ساخت: برای مدیریت دو اداره دو نفر خواهر را جهت مدیریت پیشنهاد ومعرفی نمودم، بخدا اگر اجازه می دادند آقایی را به عنوان مسئول معرفی نمی نمودم، ۳۷ سال آقا را معرفی نمودیم، هیچ قدم مثبتی برداشته نشد، وخطاب به خواهران فرهنگی افزود: اگر هریک طالب سمت مدیریت باشید رزومه خویش را ارائه نمائید تا بررسی شود

نادری خطاب به مسئولین آموزش وپرورش در خصوص درامد زایی گفت: اگر واحد آموزشی که شرایط تجاری دارد معرفی نمائید ، من حاضرم مجوز مربوطه را کسب نمایم تا از ماحصل آن درامدی نصیب آموزش وپرورش گردد.

وی درپاسخ به یکی از همکاران در خصوص آموزش درس زبان مادری گفت: کارهایی انجام دادیم وان شاء الله این مهم شروع می شود.

دکتر شهاب نادری به کمبود فضای آموزشی وبهسازی بافت فرسوده پرداخت وگفت: از طریق بنیاد برکت برای هرشهرستان ۱۰ تا ۱۲ واحد آموزشی بصورت رایگان درست کرده ام، شما بروید وببینید، اگر شما جایی دارید مشخصات آن را ارسال نمائید تا من از طریق بنیاد برکت درست نمایم، سپاه در این قضایا ورود نموده ورایگان این کارها را انجام می دهد. هر درخواستی دارید ارائه نمائید پیگیر خواهم بود.

نادری در پاسخ به سوال همکار فرهنگی دیگر مبنی بر بهسازی وتکمیل اردوگاه سریاس که آبروی شهرستان محسوب می شود گفت: اردوگاه سریاس به شهادت حاضرین و آقای زامیاد نیز ضبط می نماید، فردا شما بیائید تا من دست شما را در دست مقام معاون پرورشی وزیر قرار دهم وهرچه بخواهید برایت انجام بدهند، من می توانم با یک تماس تلفنی اینکار را انجام دهم ، شما کی درخواست ارائه نمودید، تصورم براین است که در امور پرورشی مشکلی وجود ندارد برای همین نیز است که تاکنون درخواستی ارائه نشده است. ( برزگرفرد توضیحی داد که برای این مهم درکمیته برنامه ریزی اعتباری دریافت نمودیم)

وی در تکمیل بیان خویش تصریح نمود: هر مسئولی بیاید ودرخواستی ارائه دهد پیگیری می کنم، آقای محمدی پوردرخواست ۱۲ کانکس داد وگفت اینها برای این خطه ضرورت دارند هرکدام ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان هزینه دارد وهمه را مهیا نمودم، هر مسئولی آمده امتیازی برای وی کسب نموده ام، آقای برزگرد فرد هر کاری بگوید ما نیز انجام می دهیم وتاکنون در این مورد نکته ای را یادآور نشدند.

شهاب نادری به پروسه ی گاز نوسود ونودشه پرداخت وگفت: برای حصول نتیجه ، مدیران را جمع نمودم و تا از آنان قول مساعد و مجوز مربوطه را کسب ننمودم، رها نکردم، برای فیبر نوری که باتوجه به شرایط خشن منطقه برای ما خیلی مهم است وکاری زیر بنایی است ۳۵ میلیارد تومان به اندازه جاده ای از بیاشوش تا پاوه بیاید اعتبار دریافت نموده ایم .

وی به الحاق روستاهای حاشیه شهر پرداخت وگفت: با دکتر جلالی وبابایی بحث های مفصلی انجام دادیم ، الحاق دوریسان برای من مهم است تا آن را انجام ندهم از پای نمی نشینم.می خواهیم ایشان را به منطقه بیاوریم تا خود وضعیت را ببینند وبه انجام آن رای دهد.

نماینده مردم پاوه واورامانات خطاب به محمدفاروق یوسفی گفت: کار شما در پیگیری امور قابل تحسین است ولی اگر مطالبات را به ما بدهید از جانب من برود بهتر نتیجه می گیرد تا خود شخصاً اقدام نمائید، با آورد کمیسیون اقتصادی ۵۰درصد مالیات پیله وران تخفیف داده شد اگر شما از جانب من بروید قطعاً کاربه خوبی پیش می رود ومن برای شما حکم می زنم که جناب آقای فاروق یوسفی به عنوان نماینده تام الاختیارجهت بررسی مشکلات اقتصادی شهرستان پاوه در بحث مالیاتی به حضور معرفی می گردد ، خواهشمند است به نیابت از اینجانب کارها را انجام دهید، اما وقتی به تنهایی اقدام نمائیدکار شما را به عنوان یک ارباب رجوع می نگرد و انجام نمی دهد ..

وی در ادامه گفت: من دوست دارم به والله هرکسی در اینجا بتواند قدمی بردارد کاری انجام دهد دست اش را می بوسم، چرا من درخواست می دهم که بیائید کمک کنید من نمی توانم ، من خود اذعان می کنم چرا چون من چهار شهرستان با ۲۶۰ روستا دارم پراگندگی بنحوی است اگر با یک ماشین بگردم ، حتی نمی توانیم یک دور بزنیم با این شرایط و دوندگی که برای اورامانات انجام می دهم اگر شهرستان صحنه که تنها یک شهرستان است در اختیار من نهند به گلستان تبدیل می نمایم، نهضت گاز کشی را در اورامانات شروع کردم ، شما ببینید چقدر گاز در اورامانات انجام می شود، الکی از وزیر نفت دفاع ننمودم، اگر چه بحث تعصب وهمشهری بودن جای خود را دارد، من قبل از رای اعتماد خدمت شان رفتم واز ایشان قول گرفتم تا پایان سال ۹۶ کلیه روستاها را انجام می دهم وتمام می کنم ، من نمی خواهم کسی از من تقدیر وتشکر نماید واصلاً اعتقادی به این امر ندارم، چون من کار برای شخص انجام نمی دهم برای رضای خدای وعموم مردم ، جنابعالی برای من احترام دارید وکاری که بخواهید ودنبال نمائید من خوش ام می آید فردی پیگری وفعال مدنی هستید بیائید تا من جایگاهی برای تان قائل شوند

در ابتدای نشست، مدیر آموزش وپرورش پاوه ازمساعی جناب دکتر نادری نماینده محترم مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی بابت همراهی و رایزنی جنابعالی در فعالیت های انجام شده تقدیر و تشکر نمود.

مختار برزگرفرد در تبیین موضوع تصریح نمود: تنها مدرسه ای که در پاوه به عنوان کانکس مورد استفاده قرار گرفت مدرسه دوریسان بود، با عنایت حضرتعالی وپیگیری های با عنایت وهمراهی انجمن اولیاء ومربیان، مردم دوریسان(اهداء زمین) و رایزنی های که حضرتعالی انجام دادید کلنگ زنی گردید وقولی که داده شد در فروردین ماه سال آینده تحویل ودر مهر ۹۷ به عنوان یک واحد آموزشی سه طبقه تازه احداث شده مورد بهره برداری قرار گیرد.

برزگرفرد کارکرد دوم را در جذب اعتبار جهت سالن امام خمینی پاوه عنوان نمود وافزود: سالنی که اینک شأن فرهنگیان پاوه محسوب می شود، ودر شهرستان نیز منحصربفرد بوده و در انعکاس افکار عمومی بهترین سالن شهرستان نیز معرفی شده است.

وی به اعتباری که ناشی از رایزنی حضرتعالی مبنی برتجهیز وتعویض کف پوش سالن تربیت آموزش وپرورش را یاد آور شد و به واسطه ی این همراهی ها از حضرتعالی تقدیر وتشکر داریم

مدیرآموزش وپرورش پاوه در ادامه ضمن عرض خیرمقدم خدمت اعضای محترم کانون بازنشستگان (آقایان حسنی، یوسفی وحاتمی) به پیگیری های اعضای محترم درخصوص برخورداری کارکنان از مزایای مناطق جنگی ورایزنی های معمول اشاره نمود .

مختار برزگر فرد در بحث مطالبات به چهار مطالبه عمومی آموزش وپرورش شهرستان پاوه اشاره نمود وافزود: در ارتباط با نوار مرزی ومنطقه جنگی که قبلاً نیز به سمع ونظر حضرتعالی گزارش نمودم و ظاهراً پیگیری نمودید چرا که نامه ای دریافتی حکایت به ارجاع به معاونت سیاسی استاندار است ، که در آنجا پیگیری شود.

وی دومین معضل آموزش وپرورش پاوه را در بازسازی مدرسه راهنمایی شمشیر عنوان نمود وافزود: قریب ۸ سال از تخریب واحد آموزشی می گذرد اما به جهت اختلاف نظر اداره راه وشهرسازی با نوسازی استان در حریم بودن فضای واحد آموزشی با تاخیر طولانی مدت همراه گردیده ومشکلات عدیده ای را برای امر آموزش به وجود آورده است.

نکته سوم تجهیزات مدارس است ، واحدهای آموزشی از این نظر با مشکلات عدیده ای همراه هستند، حتی میز ونیمکت دانش اموزان افتضاح وقدیمی است وبلاخص مدارس فنی حرفه ای وکاردانش امکانات وتجهیزاتی خاص را در مدارس نداریم ومورد آخر ضرورت دارد وچند بار در شورای آموزش وپرورش مطرح نمودیم مناطق خطر آفرین از جمله روستای دوریسان که ۶ واحد آموزشی بر خیابان اصلی شهر واقع است وتردد دانش آموزان در این مسیر با تهدیدات جانی همراه است نیازی به پل عابر پیاده دارد اگرچه در شورای آموزش وپرورش مصوب گردیده لکن تاکنون به مرحله ی اجرایی نرسیده است.این خواسته هایی است که از نگاه ونگرش اینجانب ضرورت دارد واگر موارد دیگری که نیاز به یادآو.ری ازجانب همکان محترم باشد نیز تقدیم حضور می گردد.

مختار برزگرفرد گفت: انتظار داریم در این زمینه ها همواره همراه آموزش وپرورش باشید.به عنوان شخصیتی فرهنگی وبزرگترین فاکتور فرهنگی بودنت نیز آن است این احترام وارزش برای فرهنگیان قائل بودید که در جمع فرهنگیان پاوه حضور یافتید واز جانب خود وهمکاران از حضرتعالی به جهت ترافیک برنامه ها تقدیر وتشکر می نمایم.

معتصم حسنی به نمایندگی از کانون بازنشستگان آموزش پرورش درسخنانی ضمن تقدیر از دغدغه نماینده محترم وحضورایشان در جمع فرهنگیان شهرستان ،در تکمیل بیانات مدیرآموزش وپرورش به بیان یکی ازمطالبات کارکنان ادارات شهرستان مرزی بودن شهر پاوه ونیزمشمولیت منطقه جنگی مستند بر بخشنامه های صادره پرداخت وضمن تقدیم طوماری به نمایندگی از جامعه فرهنگیان خواستار امعان نظر وهمراهی جناب نماینده محترم در تخصیص وقت قبلی با حضور وزیر کشور گردید.

در ادامه فتاحی معاون آموزشی ونیز تنی چند از حاضرین در مجلس بلاخص مدیران واحدهای آموزشی به توانمندی های آموزشی ونیز مطالبات جامعه فرهنگیان شهرستان از جمله:  عدم برخورداری از مزایای مرزی بودن شهر پاوه سبب گردید معلمان با تجربه در سطح شهر مشغول به فعالیت نشوند واین منجر به افت تحصیلی گردید، کاهش ونبود سرانه های دانش آموزی، بافت فرسوده تعدادی از مدارس شهرستان وتلاش در جهت بازسازی ، ترمیم ویا نوسازی مدارس مورد نظر، اهتمام به تجهیزات مدارس هوشمند ، احداث بانک فرهنگیان باتوجه به گردش مالی وتبعات مثبت طرح، فعال نمودن پتانسیل توسعه گردشگری به منظور اشتغالزایی جوانان ، جهت پیگیری مبالغ دریافتی ونیز نحوه ی هزینه کرد بیمه دانش آموزان، نقد برعدم استقلال مدیران، آموزش زبان مادری، دعوت به همکاری کارشناسان اهل سنت در تدوین محتوی کتب درسی ، همراهی وهمکاری در اجرای مطلوب طرح نماد، قدرشناسی فرهنگیان اورامانات درجهت پیگیری وبرخورداری از مزایای مرزی ومنطقه جنگی ، مقوله حق آبه از سد داریان، هرسه ماه یکبار گزارش کار از طریق مدیران مطالبه نمائید وبعضی مدیران در اجرای پروژه ها ممانعت به وجود می اورد اداره آب وفاضلاب شهری که خود فردا متولی اقدامات انجام شده می شود حاضر به همراهی درانتقال خط لوله آب نگردید.اردوگاه سریاس یکی از ظرفیت های که می توان با تخصیص اعتباری درجهت پویایی وفعال سازی آن اهتمام ورزید…..



۴ دیدگاه

  مانا شهریور ۲۳, ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
  1
  0

  آقای نادری معمای مضحک،نوریاب منطقه مرزی،خانگاە منطقه مرزی،دوریسان منطقه مرزی،اما پاوە منطقه مرزی رو کی میتونە حل کنه؟والله اینو واسه هرکی میگی نزدیکه از تعجب شاخ دربیاره

  کارمند شهریور ۲۳, ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵
  1
  0

  سلام جناب نماینده عزیز بیشترازشخصیت خودش دفاع کرده مردم شهرما پاوه به هیچ شخصی یانماینده توهین ننموده وان اقایان گفتد اند میلیار هاتومان بدهدبه کرمانشاه باردگربرنمی گردم انتقاد پذیرنیست چون کرمانشاه درصدبیکاری ونرخ ان درکشوررتبه اول دارد اگرمقاومت مردم استان کرمانشاه نبود این آقا امروزمسول نبود ومردم استان کرمانشاه احتیاج به حضورایشان ندارند چرا باید به دروغ ازکسی کا انجام نه داده تجلیل شود پاوه جوانرود روانسر ثلاث هریک مشکلات خاص خود دارند که باید مسولین ونمایندگان که وکیل قانونی وشرعی که به قران کریم قسم خورده اند خدمت گذرارمردم باشند نه ازمردم انتقاد کنند

  معلم شهریور ۲۳, ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۹
  2
  0

  وقتی این نماینده آمده و وارد جمع فرهنگیان شده و به حرف های آنها گوش داده امری پسندیده است اگر هیچ نتیجه ی عملی هم نداشته باشد و آقای نماینده جنابعالی فرمودید من نماینده همه هستم درست است با توجه به عملکرد نمایندگان ادوار گذشته که یا به شهرستان پاوه نپرداخته اند و یا در مقایسه به بقیه شهرستانها کمتر به آن توجه نموده اند بیا و شما ثابت کن که این چهار شهرستان عملا برایت یکسان هستند و اینکه فرمودید دانمارک ۴۷ درصد درآمدش مالیات است شما امکانات دانمارک را برای ما فراهم کنید ۵۰ درصد درآمد ما را ببرید بعنوان مالیات به هر حال آرزوی موفقیت را برای شما دارم

  علی شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰
  1
  0

  کسانی مثل حاجی امیر حاتمی برای آقای نادری تو پاوه زحمت کشیدن و از ابروی خودشان گذشتن
  باید حاجی امیر ته سالن جلسات باشه و افراد غیر فرهنگی و مرتبط کنار نماینده
  این درست نیست و حتما نماینده به مشکل خواهد خورد در روزهای اینده

نقد و بررسی

مهمترین اخبار