تیزر مستند ماندگار “ژیانه‌وه‌ی شمشیر” از شبکه یک سیما پخش می شود +تیتراژ

تیزر مستند ماندگار “ژیانه‌وه‌ی شمشیر” از شبکه یک سیما پخش می شود +تیتراژ

تیزر مستند ماندگار “ژیانه‌وه‌ی شمشیر” از شبکه یک سیما پخش می شود +تیتراژ

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ تیزر مستند ماندگار “ژیانه‌وه‌ی شمشیر” فیلمی از روستای هدف گردشگری شمشیر از توابع بخش مرکزی شهرستان پاوه در برنامه “تا جمعه” از شبکه یک ملی پخش می شود.

کارگردان و نویسنده این مستند در گفتگو با خبرنگار پاوه پرس گفت: کانال زندگی مردم روستای شمشیر “ژیانه وه ی شمشیر” در یک تلاش ۱۰ ماهه دست به ساخت مستند جامع و ماندگار حرفه ای از اورامانات و روستای زیبا و هدف گردشگری شمشیر نمود که مورد پسند و توجه رسانه و برنامه های زیادی قرار گرفته است.

یاسر کاکایی افزود: یکی از این برنامه ها که حمایت خود را از این مستند اعلام کرد برنامه زیبا و پر مخاطب تاجمعه پخش شده از شبکه یک سیما است.

وی با بیان اینکه برای شناخت بیشتر و بهترسرزمین اورامانات به حمایت مردم نیازمندیم، اظهار کرد: از تمام دوستان و همراهان تقاضا می کنم ضمن تماشای این برنامه با ارسال پیامک به ۳۰۰۰۰۱۱۲ حمایت خود را برای شناخته شدن هرچه بیشتر و بهتر سرزمین اورامانات به عنوان منطقه زیبا و گردشگری غرب کشور اعلام نمایند.

گفتنی است تیزر مستند زیبای شمشیر امروز ساعت ۱۹:۳۰ در برنامه تاجمعه از شبکه یک سیما پخش می شود.

——————————————————————————-

?تیتراژ فیلم?۳ دیدگاه

  شاپور دی ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳
  1
  0

  درود بر آقای کاکایی .واقعا زیبا بود .دست خوش

  ساکن دوریسان دی ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
  1
  0

  ما که به خاطر پارازیت حتی از دیدن شبکه های ملی نیز محرومیم …کسی نیست بگه شما که پارازیت می زارین حداقل تر و خشک رو با هم نسوزانین

  پاوه ای دی ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲
  4
  0

  باتشکر از شما حتما از این مستند حمایت خواهیم کرد

نقد و بررسی

مهمترین اخبار