مخالفت یکی از باغداران، توقف پروژه انتقال آب شرب هانی کوان به پاوه را به همراه داشت.

مخالفت یکی از باغداران، توقف پروژه انتقال آب شرب هانی کوان به پاوه را به همراه داشت.

مخالفت یکی از باغداران، توقف پروژه انتقال آب شرب هانی کوان به پاوه را به همراه داشت.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، پروسه ی انتقال آب هانی کوان به پاوه که مراحل نهایی خود را دنبال می نماید، اینک با مخالفت باغداری متوقف گردید.

به گزارش پاوه پرس، کارشناس آب منطقه ای استان دراین رابطه خاطر نشان ساخت: این پروژه که یکی از پروژه های حیاتی سالهای اخیر پاوه محسوب می شود.در مراحل نهایی کار قرار داد.

امیری در ادامه افزود: با توافقات عمومی وفردی مسیر لوله گذاری درون باغات پاوه مشخص وعملیات لوله گذاری انجام گرفته است.

وی گفت: خوشبختانه همراهی قاطبه شهروندان پاوه سبب گردید که با سرعت مطمئنه ای پروژه را دنبال نمائیم اگرچه مخالفت هایی نیزاسباب زحمت را فراهم نمود

کارشناس آب منطقه ای استان ضمن تمجید ازهمراهی قریب به اتفاق باغداران یادآوری نمود: متاسفانه آقای …. اینک با ممانعت به عمل آورده عملاً از اتمام پروژه جلوگیری به عمل آورده ودر واقع منجر به تعطیلی عملیات لوله گذاری شده است.

امیری خطاب به مردم افزود: ما در قبال مسئولیت خویش تعهداتی را متقبل شدیم و در واقع توقف عملیات ناشی ازقصور عملکردی آب منطقه ای نبوده، چرا که درهمین راستا کلیه ی اقدامات قانونی جهت ارزیابی و میزان خسارات وارده با حضور کارشناسان انجام گرفته ولی متاسفانه ممانعت به عمل آمده بیشتر با انگیزه زیاده خواهی صورت گرفته است.

گفتنی است: پروسه انتقال آب هانی کوان به پاوه یکی از دغدغه های مردم این دیار در طول سنوات گذشته بوده وبا آمدن هر مقامو شخصیت ملی این خواسته پیوسته ومستمر تکرار گردیده به امید که این عواممل نتوانند مانعی در جهت خدمتگذاری تلقی گردد.

 ۵ دیدگاه

  اوراماناتی شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
  2
  0

  دلسوزان باید تحرک بیشتری در این زمینه بکار گیرن.

  اوراماناتی شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
  2
  0

  متاسفانه اگه مجموعه دولت و باغداران همکاری نکنند اون نتیجه مطلوبی که از این مسیر خط لوله انتظار میرفت حاصل نمیشه و به مانند خیابان امروز پاوه که در گذشته به فکر این روزها نبودن موثر و کار ساز نخواهد بود.
  امیدوارم که با تعدیل رفتارها و تصمیمات طرفین و دخالت مسئولین دلسوز موانع برطرف و ختم به خیر بشه.
  ظاهرا” اون مسیری که برای خط لوله کشیدن با نحوه لوله کشی پیمانکار محترم همون اول مسر بعد از وصل شدن نهایی بسته خواهد شد.
  و عواقب نگهداری خط لوله به این بزرگی رو در نظر نگرفتن و این در آینده تعمیرات و نگهداریش خطر ساز و زمان بر خواهد بود.
  لوله هایی که من چند وقت پیش دیدم از نوع (درزدار پیچی) و تحمل با فشار پایین می باشن و قطعا” دچار نشتی و مشکلات بعدی در آنده خواهند شد. که این نیاز به مسیر تعمیر و نگهداری رو ضروری خواهد ساخت.

  پاوه شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  1
  0

  با سلام متاسفانه اداره اب منطقه کارکنان مربوطه در حوزه پروژه ابرسانی دلسوز نیستند وبیشتر دنبال دورزدن مردم ساده لوح منطقمان هستند،همین اقای امیری بمدت چهار سال مردم روستای دشه را سرکار گذاشت و با دودره بازیهایی که در میاورد خسارات وارده را باحداقل هزینه اونم طی رفت وامدهای بسیار پرداخت کردند.

  ناشناس شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
  1
  0

  خوب یک اِنشعاب ولولە بِدَن به باغداران دَر طول مسیر .
  هَم اُونا راضی هَم دَولت راضی.
  گورِ بابایِ ناراضی.

  پاوه ای شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
  1
  0

  آقای یوسفی یک طرفه رفتی به قاضی این آقای امیری چرا از برخورد زشت شون با این باغدار عزیز نگفته شما هم برو یه گزارش از این باغدار بگیر تا دلایل کاملش رو بدونی همینکه بیای حرف یه پیمانکار غیر بومی رو نشر بدی و حرف یکی از همشهریاتو نشنوی دور از انصافه
  خواهشا با این باغدار تماس بگیر بعد زیر همین گزارش بنویسش من برخورد این پیمانکاران رو با آقای ……. دیدم بسیار زشت و بی ادبانه بود
  .
  .
  مدیریت سایت:
  دوست عزیز فاصله بین ارائه یک گزارش تا قضاوت در خصوص یک پدیده بسیار است ، ما از کسی نام نبردیم ونمی خواهیم بدانیم چه کسی درگیر موضوع است ،
  به هرحال اگر هر ارجمندی نسبت به تعیین برآورد خسارت ایرادی را وارد می داند با مراجعه به مقامات مسئول مطالبه ی خویش را مطرح نماید. شاید این به مصلحت نزدیک تر باشد.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار