مادری پس از سالها در واپسین لحظات عمرش رازی را برملا نمود.

جستجو برای یافتن گمشده ای در پاوه :

مادری پس از سالها در واپسین لحظات عمرش رازی را برملا نمود.

مادری پس از سالها در واپسین لحظات عمرش رازی را برملا نمود.

به گزارش پاوه پرس ، خانواده ای سنندجی دست یاری به سمت اهالی بزرگوار و محترم پاوه دراز نموده و رازی را با اکراه وتردید برملا کرده اند که در سال های نه چندان دور به سبب اشتغال پدرشان در نیروی انتظامی (ژاندارمری آن زمان) و سکونت در شهر پاوه برای آنها به وقوع پیوسته است.

نماینده و یا یکی از فرزندان این خانواده سنندجی درتماس تلفنی ، اعتراف تکان دهنده مادرش را در واپسین لحظات عمر بازگو میکند و در این راستا از همه اهالی محترم پاوه و باینگان بویژه مطلعین وهمه ی عزیزانی که به نوعی سرنخ و اطلاعی در دست دارند طلب همراهی نموده و اظهار داشته است که:

پدرم به اسم علی قادری چندسال قبل به دیار ابدی رحلت نمود و مادرم نیز اخیرا در واپسین روزهای عمر خویش اعتراف به حقیقتی تلخ و هولناک می نماید، که در سال های ۱۳۵۰ یا ۱۳۵۱ دختر سوم خانواده در شهر پاوه متولد شد اما بنا به بعضی کمبودها و … حسب اصرار پدرم ، طفل دختر بی پناه تازه متولد شده را در جوار منزلی در شهر پاوه رها نموده و بعد از این اتفاق یک سال هم در باینگان زندگی کرده اند. اما اجل به مادرم مهلت نداد تا جزئیات بیشتری را از این عذاب وجدان ارائه نماید و مادرم نیز به دیار حق شتافت.

نماینده این خانواده در ادامه تصریح نمود: اکنون عشق گمشده، ما را به تکاپو انداخته است تا راهی بیابیم برای یافتن عزیز دلمان و مظلوم دورافتاده مان که احتمالا سالیان دردناکی را به حسرت گذرانده است.

نامبرده اضافه نمود ما یک برادر وچهار خواهر هستیم واینک برای یافتن خواهر مظلوم حدودا ۴۴ ساله ی خود خاضعانه و ملتمسانه به سوی همه برادران و خواهران پاوه ای و باینگانی و بویژه بزرگوارانی که کم و بیش در جریان موضوع فوق هستند و یا از هر دختری که سرنوشت مشابهی داشته است، اطلاع دارند دست یاری و مساعدت دراز می کنیم

و با ایمان قلبی به مودت اهالی محترم پاوه و اهالی محترم باینگان و امید به لطف خداوند متعال و این که هر روز در گوشه گوشه کشور عزیزمان شاهدیم که چشم و دل خیلی ها پس از گذشت سالیان طولانی به ملاقات گمشده خویش روشن گردیده است ما نیز خاضعانه و مشتاقانه به دنبال خواهر مظلوم خویش هستیم تا با جبران ناچیز سال های فراق به خوشبختی و آرامش نسبی نایل آییم.

از همه ی همشهریان آگاه و فهیم پاوه ای و باینگانی که مطلب مذکور را روئیت می نمایند استدعا داریم با بازنشر این خبر در فضای مجازی و نیز بازگو نمودن در جلسات خانوادگی دریک حرکت و کمپین انسان دوستانه به بازگشایی راز مورد نظر اهتمام شایسته ای را مبذول فرموده و در این وصلت خدا پسندانه سبب خیر گردند، پیشاپیش از حسن نظر شما خوبان سپاسگزاریم.

مطلعین گرامی می توانند اطلاعات خویش را با شماره تماس محمدفاروق یوسفی ۰۹۱۸۳۳۹۵۳۸۸ وکاک یاور اسکات ۰۹۱۸۹۳۶۰۸۲۴ انتقال نمائید.

( لازم به ذکر است اطلاعات خانواده ی صدرالذکر در پایگاه های خبری پاوه پرس و هزار ماسوله محفوظ می باشد.)یک دیدگاه

    ناشناس اسفند ۲۶, ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۷
    0
    0

    زور دل تزینه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار