قهرمان طلایی کشتی دانش آموزان کشور در میان استقبال مردم وارد پاوه شد

قهرمان طلایی کشتی دانش آموزان کشور در میان استقبال مردم وارد پاوه شد

قهرمان طلایی کشتی دانش آموزان کشور در میان استقبال مردم وارد پاوه شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ دانش آموز پاوه ای دارنده مدال طلای بیست و سومین دوره رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی دانش آموزان کشور در میان استقبال مردم و مسوولین وارد پاوه شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، صبح امروز در آیینی از آریز رحیمی ورزشکار شایسته پاوه ای و دارنده مدال طلای بیست و سومین دوره رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور با استقبال گرم ورزشکاران، مربیان ورزشی، مدیر و کارکنان آموزش و پروش پاوه و جمعی از مسوولین در ورودی شهر استقبال شد.

مدیر آموزش و پرورش پاوه در این آیین ضمن تقدیر از تلاش های فرهنگیان، مربیان .رزشی و خانواده این دانش آموز ورزشکار، گفت: مجموعه فاکتورهای مختلف از جمله تلاش و کمک فرهنگیان، مربیان ورزشی، خانواده و پشتکار و تلاش آریز رحیمی سبب شد تا در بالاترین سطح رقابت های دانش آموزی کشور این دانش آموز صاحب گردن آویز طلا شود.

مختار برزگرفرد با بیان اینکه این دانش آموز از لحاظ اخلاق و منش پهلوانی نیز قهرمان است، افزود: ورزشکاران باید پیش از آنکه قهرمان رشته ورزشی خود باشند در اخلاق و منش پهلوانی برای جامعه بویژه نوجوانان و جوانان سرآمد و الگو بوده تا از این طریق جمعیت بیشتری به ورزش و فعالیت های بدنی روی بیاورند.

وی گفت: حضور در رقابت های کشوری و شکست تمام حریفان بدون از دست دادن یک امتیاز افتخار بزرگی است که برای شهرستان پاوه و استان کرمانشاه در رشته محبوب و پرطرفدار کشتی بدست آمد و اکنون آریز رحیمی به عنوان دانش آموزی شایسته، نوجوانی با اخلاق و قهرمانی ارزنده برای جامعه ورزش شهزستان مطرح است.

برزگرفرد در پایان از زحمات مربیان و حامیان این دانش آموز بویژه حمید فهیمی مربی اخلاق مدار و ارزشمند کشتی پاوه تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است آریز رحیمی در بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی کشتی آزاد دانش آموزان پسر در ایلام فاتح مدال طلای وزن ۴۲ کیلوگرم شد.

 ۷ دیدگاه

  دبیر تاریخی مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳
  0
  0

  سلام و درود بر قهرمان طلایی آموزش و پرورش پاوه جناب آقای مختار برزگرفرد

  سلام و درود برقهرمان طلایی کشتی آریز رحیمی ورزشکار شایسته پاوه ای و دارنده مدال طلای بیست و سومین دوره رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی دانش آموزان سراسر کشور

  سلام و درود برقهرمانان طلایی؛ فرهنگیان، مربیان ورزشی و خانواده این دانش آموز ورزشکار،
  بنده که تاریخ خوانده ام به یاد ندارم این چنین قهرمانانی
  حق نگهدارتان باد

  سیامک فتاحی مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
  0
  0

  امید ما و مایه سربلندی ما آریز رحیمی همانند قله بلند آریز محکم و استوار
  آریز عزیزم بهت تبریک میگم

  امیر حاتمی مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۸
  0
  0

  آفرین به صلابت واقتدار وجوانمردی این جوان با غیرت اورامان وخدا قوت خدمت مربیان زحمت کش این خطه دلاور خیز و آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکار ودلاور مردان اورامانات پیروز وسر فراز باشید قهرمانان

  سعدی سپنجی مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۲
  1
  0

  تبریک به اریز عزیز و پدر گرامی ایشان و تمامی افرادی که در پرورش اینچنین افرادی تلاش می کنند .

  محمد رئوف بادفر مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۶
  0
  1

  این موفقیت را به خانواده آقای رحیمی و مخصوصا آریز و جامعه ورزشی تبریک عرض مینمایم.

  حقگو مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹
  1
  1

  تبریک به اریز عزیز اینده ای روشن در انتظار داری به امید رسیدن به مراتب بالاتر

  ناشناس مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
  1
  1

  باارزوی سلامتی وسربلندی برای اریز رحیمی وهمچنین جناب اقای برزگر بزرگوار

نقد و بررسی

مهمترین اخبار