فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: جرائم مهم؛ خشن و امنیتی در استان کاهش یافته است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: جرائم مهم؛ خشن و امنیتی در استان کاهش یافته است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: جرائم مهم؛ خشن و امنیتی در استان کاهش یافته است

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس،  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: خوشبختانه شاهد کاهش قابل توجهی از جرائم در همه حوزه ها از جمله جرائم مهم، خشن و امنیتی در استان هستیم.

 

سردار منوچهر امان الهی روز یکشنبه در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود افزود: نیاز به ثبات و امنیت در دنیای امروز و در جهات مختلف متفاوت از گذشته و بر همگان روشن است.

 

وی تصریح کرد: الحمدالله ثبات و امنیت در کشورمان زبانزد خاص و عام است و امروز کشور اسلامیمان الهام بخش امنیت در جهان می باشد.

 

وی با اشاره به شرایط خاص استان به لحاظ مرزی بودن، جنگ در کشورهای همسایه گفت: همه ما باید با درک شرایط در این موقعیت ایفای نقش کنیم.

 

وی به شرایط مطلوب امنیت در استان اشاره و خاطرنشان کرد: امروز شاهد امنیت مطلوب در زمینه های مختلف در استان کرمانشاه هستیم.

 

معارفهسردار امان الهی به نقش مردم و سایر دستگاههای اداری در کنار نیروی انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه اشاره و اظهار کرد: همه مردم و مسئولان برای برقراری نظم و امنیت با همدلی و انسجام باید تلاش کنند. امام جمعه جوانرود نیز با اشاره به جایگاه ایران اسلامی در جهان گفت: خداوند متعال را سپاسگزاریم که در کشوری و نظامی زندگی می کنیم که از جمیع جهات مایه افتخار و مباهات برای مردم است.

 

ماموستا ملا احمد فخری افزود: همه ما وظیفه داریم از دستاوردها و ارزش های نظام جمهوری اسلامی دفاع و پاسداری کنیم.

 

فرماندار جوانرود هم با اشاره به وظایف متنوع نیروی انتظامی گفت: این تنوع وظایف نشان از اهمیت و نقش این نیرو دارد.

 

آرش لهونی با بیان اینکه در همه زمان ها و مکان ها شاهد حضور نیروی انتظامی در جامعه هستیم افزود: ما و همه مردم قدردان خدمات نیروی انتظامی در جامعه هستیم.

 

وی با اشاره به کاهش محسوس جرائم در شهرستان جوانرود یادآور شد: این مهم جز با همراهی و همکاری شورای تامین، نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی و مردم میسر نبوده است.

 

شهرستان جوانرود با ۷۴ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار