فرماندهی انتظامی شهرستان از تشریک مساعی مردم پاوه تقدیر وتشکر نمود.

مراسم چهارشنبه ی آخر سال درکمال آرامش برگزار گردید

فرماندهی انتظامی شهرستان از تشریک مساعی مردم پاوه تقدیر وتشکر نمود.

فرماندهی انتظامی شهرستان از تشریک مساعی مردم پاوه تقدیر وتشکر نمود.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، یک بی احتیاطی کافی است تا منجر به بروز خسارت جانی ومالی بلاخص درایام چهارشنبه ی آخر سال گردد.

به گزارش پاوه پرس، با تدابیر اتخاذی وحضور فعال وگسترده نیروی انتظامی در مناطق حساس سطح شهر وهمراهی گسترده مردم فهیم پاوه خوشبختانه، چهارشنبه ی آخر سال بدون حاشیه ودرمیان شور وشادی مردم پاوه سپری گردید.

فرماندهی انتظامی شهرستان با اعلام این خبر افزود: از اینکه می بینیم پاوه در سطح استان به عنوان تنها شهرستانی که شب آرام وبدون چالشی را پشت سر گذاشت از مردم فهیم واگاه این دیار تقدیر وتشکر نمود.

سرهنگ ملکی در ادامه افزود: عدم رعایت توصیه های ایمنی در بسیاری از مناطق مشکل ساز بوده وانجام حرکات نمایشی وهیجانی زمینه ساز بروز اتفاقات ناگوار ارا فراهم آورده است.

وی گفت: زمانی که می شنویم در شهرستان همجوار به سبب بی اختیاطی جوانی انگشتان دست وی مادام العمر قطع می گردد ، نمی توانیم نگرانی خویش را پنهان نمائیم واز اینکه می بینیم شهرما شاهد چنین اتفاقات ناگوار نگردیده بر فرهنگ والای مردم خویش می بالیم وبدانها فخر می فروشیم .

فرمانده انتظامی شهرستان گفت: بسیار خوشحال هستم که می بینم جوانان این شهر با رعایت موارد ایمنی جشن چهارشنبه ی آخر سال را در کمال آرامش ومتانت برگزار می نمایند.

ملکی گفت: ما همچنانکه قبلاً نیز یادآوری نمودیم با شادی مردم مخالف نیستیم واجازه هم نمی دهیم کسی به شادی مردم تعرض نماید .

حمیدرضا ملکی در ادامه گفت: خدمت به مردمی که خود ناظر اعمال خویش اند ، مایه سعادت وسرفرازی است ، به هرحال شرط ادب حکم می کند، برای نداوم همراهی ها وبه عنوان مسئول امنیت اجتماعی شهرنودان این دیار از همراهی آحاد مردم تقدیر وتشکری داشته باشیم.۳ دیدگاه

  همشهری اسفند ۲۷, ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۸
  0
  0

  با تشکر از جناب سرهنگ ملکی و نیروهای تحت امر ایشان جناب سرهنگ عزیز مردم شهر پاوه از لحاظ فرهنگ و تمدن رو نمی توان با هیچ جای مقایسه کرد ولی امان از مظلومیت این شهر

  کاسب خیابان ثکیه اسفند ۲۶, ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲
  1
  0

  جناب سرهنگ ملکی فرمانده محترم نیروی انتظا می با سلام و سپاس از زحمات شماوپرسنل گرامی به نما ینده از کاسب خیابان تکیه نهایت تشکر داریم با حضوری مامورین آرامش برای ما وبیماران در مطب بوجود آمدتقاضامند یم از آن پرسنل پرتلاش تقدیر شود

  حاتمی اسفند ۲۶, ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۰
  0
  0

  ممنون از زحمات جناب سرهنگ ملکی ونیروی تحت الامر ایشان انشاءالله موفق موید باشی

نقد و بررسی

مهمترین اخبار