فرماندار: آبرسانی بلندمدت به “پاوه” شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار: آبرسانی بلندمدت به “پاوه” شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار: آبرسانی بلندمدت به “پاوه” شهریور به بهره‌برداری می‌رسد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، فرماندار شهرستان پاوه با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود ۷۷ درصدی آبرسانی بلندمدت به شهر پاوه از چشمه “هانی‌کوان”، گفت: این طرح شهریور امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

پرویز ایده‌پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه تامین آب شرب شهر پاوه از چشمه هانی کوان هم اکنون ۷۷ درصد است.

وی ادامه داد: زمان بهره‌برداری از این پروژه شهریور امسال اعلام شده است.

فرماندار شهرستان پاوه با بیان اینکه پیش از اجرای این پروژه آبرسانی شهر پاوه در فصل گرما با مشکل زیادی برای تامین آب مواجه بود و آب برخی مناطق شهر حتی گاهی تا ۱۲ ساعت هم قطع بود، یادآوری کرد: با بهره‌برداری از این پروژه آبرسانی مشکلات به طور کامل حل خواهد شد.

به گفته این مسئول، با آبرسانی بلندمدت به پاوه از طریق هانی‌کوان نه تنها مشکل آب شرب شهر حل خواهد شد، بلکه آب کافی برای تامین آب باغات پاوه نیز فراهم می‌شود.

ایده‌پور خاطرنشان کرد: آبرسانی به پاوه از طریق هانی‌کوان تمام جمعیت حدود ۳۰ هزار نفری پاوه را پوشش خواهد داد.

فرماندار پاوه با اشاره به اینکه هم اکنون در شهر پاوه کمبود آب و مشکل جیره‌بندی وجود ندارد، یادآور شد: هرچه به پایان فصل گرما نزدیک می‌شویم، کمبود آب هم بیشتر می‌شود.۳ دیدگاه

  همشهری تیر ۲۲, ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۱
  0
  0

  سلام انشالله این طرح دوچاردردبی درمانگاه تامین اجتماعی پاوه نشود وکسی حاضرنیست جواب گوباشد

  داغ دار تیر ۲۲, ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۴
  0
  0

  سلام وعرض ادب.اقای یوسفی به اقای فرماندار بگویید جریان احداث درمانگاه تامین اجتماعی پاوه چی شد؟اقای ایده پور لطفا پاسخگو باشید!

  داغ دار تیر ۲۱, ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
  0
  0

  سلام و عرض ادب. آقای یوسفی خواهش میکنیم پیگیر فیش های زمینی باشید که فرمانداری پاوه حدودا بیست پیش ازین مردم پول گرفتن و بهشون دادن. چی شد پس چرا کسی جوابگو نیست.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار