فردین اژغ از کاندیداتوری انتخابات شورای اسلامی شهر نوسود انصراف داد

فردین اژغ از کاندیداتوری انتخابات شورای اسلامی شهر نوسود انصراف داد

فردین اژغ از کاندیداتوری انتخابات شورای اسلامی شهر نوسود انصراف داد

پایگاه تحلیل خبری پاوه پرس؛ فردین اژغ از کاندیداهای احراز صلاحیت شده شورای اسلامی شهر نوسود با انتشار پیامی انصراف خود را از حضور در کارزار پنجمین دوره انتخابات شوراها رسما اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، متن این پیام به شرح ذیل است:

“حمد و سپاس فراوان از پروردگاری که سرنوشت مردم را در گرو عزم آن ها در تغییر احوال خود مقدر نمود”

مردم شریف شهر نوسود

اطمینان دارم شما مردم عزیز و شریف نیز دغدغه ی ویژه ای نسبت به انتخابات پیش رو دارید و آگاه هستید که انتخابات یکی از ارکان نظام مردم سالار است و از همین رو یکایک شما عزیزانی که نمی توانید نسبت به سرنوشت شهر و دیار خود بی تفاوت باشید با حضور پر شور خود در انتخابات اردیبهشت ۹۶ افراد اصلح و متخصص را برای ساختن شهری در شان مردم عزیز این دیار انتخاب خواهید کرد.

بنده با توجه به احساس مسئولیت، تخصص و پیشینه فعالیت های کاری، و همچنین دعوت فرماندار محبوب و مردمی شهرستان جناب آقای ایده پور به حضور متخصصین امور شهری در شوراهای اسلامی شهر و روستا پا به عرصه گذاشته تا دین خود را به زادگاهم  ادا کنم.

اما متاسفانه با توجه به شرایط کاری  اینجانب در مرکز مطالعات و تحقیقات شهرسازی و معماری ایران و عدم وجود زمان کافی جهت تطبیق شرایط کاری با وظایف شوراها، میدان را شایسته حضور جوانان و دوستانی می دانم که با شور و شوق و شکوه و اشتیاق وافری که دارند، انرژی ، توان و زمان بیشتری را برای رسیدن به این مقصد اعلی مصروف می دارند ، لذا با سپاس بی کران و چند باره از آحاد مردم نجیب شهر نوسود و با ایمان به لطف مداوم الهی ، انصراف  خود را از ادامه فعالیت انتخاباتی اعلام میدارم.

بدیهی است انصراف اینجانب به معنای کنار کشیدن از مسئولیت اجتماعی – سیاسی در برابر مردم شریف و قدرشناس نبوده  و به عنوان شهروندی اهل دیار لهون در هر پست و پایه ای که باشم، در هر زمان و مکانی در خدمت اعتلای شهرم هستم.

پیروز و سربلند باشید

فردین اژغ

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار
 • ماموستا ملاقادر قادری در سن ۷۰ سالگی مفتخر به کسب دانشنامه دکترا شد

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ عصر روز سه شنبه (18 مهر 95) ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه در محل شورای برنامه ريزی مدارس علوم دينی اهل سنت تهران، از رساله ی دکترا (سطح چهار) خویش با عنوان احوال شخصیه ...

  ۲۰ مهر ۱۳۹۶
 • سوران پیری: دیوان را نمی‌توان یک ساز سنتی دانست

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ کافیست چند دقیقه‌ای در کنار سوران پیری بنشینید تا شیفته و عاشق ساز دیوان شوید. تسلط کاملش بر روی ساز، سرعت بالای انگشتانش در موقع نواختن، شناختش از این ساز و بسیاری چیزهای دیگر توجه ...

  ۱۹ مهر ۱۳۹۶
 • شما را بخدا مردم خسته اند / همایون رشیدی

  پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ سالهاست در تب وتاب خودی وغیر خودی تنمان رنجوده و روانمان آشفته گشته ،روزها وهفته هاست در تلاطم کاستیها و نبودهاونداریها مینالیم و همچنان چشم براه دستی که یاورمان باشد وکلامی که تسکینمان دهد اما ...

  ۱۸ مهر ۱۳۹۶