عصری با شعر در پاوه برگزار شد

عصری با شعر در پاوه برگزار شد

عصری با شعر در پاوه برگزار شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ عصری با شعر به مناسبت دهه مبارک فجر باحضور جمعی از شاعران، نویسندگان و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، آیین عصری با شعر با اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان پاوه عصر امروز باحضور علاقمندان به شعر در پاوه برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاوه در ابتدای مراسم و در سخنان کوتاهی ضمن تبریک دهه مبارک فجر به اجرای آیین “عصری با شعر” از سری برنامه های ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی پاوه اشاره کرد.

دکتر هدایت محمودی در ادامه ضمن تقیر از حضور علاقمندان به شعر در این آیین از موسسات فرهنگی هنری نسیم فرهنگ هورامان، قلم معاصر کرد و پیشگامان ادبیات هورام و همچنین انجمن نمایش پاوه و دیگر عزیزان در راستای اجرای این برنامه فرهنگی تقدیر و تشکر کرد.

این برنامه با شعرخوانی هادی سپنجی، مومن یزدانبخش، یزدانبخش لطفی، ابراهیم شمس، پرویز بابایی، عطا حیدری، سیدرحمان محمودی، قیوم دانشمهر، فریبا خالدی، فرزانه هدایتی‌زاده، شیلان کریمی، رونیا سپنجی، صنم غفوری و تجلیل از این شاعران توسط نهاد کتابخانه عمومی پاوه به پایان رسید.

گفتنی است آیین “عصری با شعر” از سری برنامه های تعریف شده دهه مبارک فجر، بدون حضور مسئولین و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد، که می‌بایست مسئولین شهرستانی در کنار شاعران و نویسندگان از این برنامه استقبال می‌کردند؛ این در حالی است که هادی سپنجی مجری و شاعر توانمند شهرمان در بخشی از سخنان خود به این موضوع اشاره کرد و از عدم حضور مسئولین در سالن انتقاد کرد.

 

 

 ۳ دیدگاه

  ناشناس بهمن ۱۷, ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
  0
  0

  خیلی ناخوشایند بود حتی یک نفر از مسئولین اداره های شهرستان در این برنامه حضور نیافتند .جز افسوس چیز دگر نتوان گفت. چیزی که در مملکت ما مدام از آن مسئولین حرف می زنند فرهنگ است . ولی خود این مسئولین حاضر نیستند کمی از وقت خود را به منظور ارج نهادن به شخصیت فعالین فرهنگی شهرمان صرف کنند . عدم حضور آنان چیزی جز بی احترامی نبود . – نه معاون فرماندار بود و نه مسئول هماهنگی ستاد تبلیغات شهرستان و نه ….. شاعران نازک خیال پاوه در کنار هم برای هم شعر خواندند . آفرین به همت شما .

  پبشکسوت بهمن ۱۷, ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
  0
  0

  سلام اولویت امروز جامعه شعر نیست مردم غم نان وکار دارند شعر ازسر سیری میاید

  ناشناس بهمن ۱۶, ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
  1
  0

  ئەی کارەبەدەسێ و مەسولێ شارستانی ئینای چکۆ!!؟؟
  تەشریفی موبارەکشان چکۆن؟مانێ نەودێ!!

  دماوە ماچان ئێمە پەشتیبانو شاعێر و هونەرمەندانەنێم!!!
  هەر پێسەتانە کەردەن…..؟؟؟

نقد و بررسی

مهمترین اخبار