طرح مهر تحصیلی با اهدای ۵۰۰ بسته لوازم التحریر در پاوه و اورامانات اجرا شد

طرح مهر تحصیلی با اهدای ۵۰۰ بسته لوازم التحریر در پاوه و اورامانات اجرا شد

طرح مهر تحصیلی با اهدای ۵۰۰ بسته لوازم التحریر در پاوه و اورامانات اجرا شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ طرح مهر تحصیلی به منظور اجرای نیات موقوفات منطبق با کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان مستعد، امسال با اهدای ۵۰۰ بسته لوازم التحریر به دانش آموزان منطقه اورامانات اجرا ‌شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، مراسمی به همین منظور با همت اداره اوقاف و امور خیریه پاوه و اورامانات و همکاری ادارات آموزش و پرورش پاوه، نوسود و باینگان و کمیته امداد حضرت امام (ره) و بهزیستی شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

معاون فرماندار شهرستان پاوه در این مراسم ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز بهار تعلیم و تربیت احسان نیکوکاری را باقیات صالحات معرفی کرد و گفت: هدایای اداره اوقاف و امور خیریه که هرساله به دانش آموزان تقدیم می شود اقدام ارزشمند و نیکویی است که سبب خوشحالی دانش آموزان می شود.

سیدنجیب میرانی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای امینانه نیات واقفان خیر اندیش گفت: تعداد ۵۰۰ بسته لوازم التحریر (شامل کیف، دفتر، مداد، خودکار، مداد رنگی، تراش، پاک‌کن، پرگار، اتود و …) در شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی از محل اجرای نیات واقفین با همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در بین دانش آموزان توزیع شد.

وی افزود: ۲۶۷ دست مانتو شلوار نیز به ادارات آموزش و پرورش پاوه، باینگان و نوسود ارسال شده است که در بین دانش‌آموزان توزیع می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه نیز در ابتدا ضمن تبریک حلول ماه مهر و مهربانی و هفته دفاع مقدس گفت: در گردهمایی امروز تفاوتی با دیگر مراسم ها دیده می شود و از آسمان این جمع مهر و حبت می بارد که قصد آن ها تقرب خداوند تبارک و تعالی است.

مختار برزگرفرد مستند به آیاتی از قرآن کریم به اهمیت انفاق پرداخت و افزود: طرح مهر تحصیلی حرکتی فرهنگی و مذهبی است که براساس فلسفه آن، نیت واقفین کمک به دانش آموزان و دانشجویان مستعد می باشد.بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار