شهاب نادری: ثلاث باباجانی ۴۵ کیلومتر به کرمانشاه نزدیکتر می شود.

شهاب نادری: ثلاث باباجانی ۴۵ کیلومتر به کرمانشاه نزدیکتر می شود.

شهاب نادری: ثلاث باباجانی ۴۵ کیلومتر به کرمانشاه نزدیکتر می شود.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس، نماینده مردم پاوه واورامانات در مجلس شورای اسلامی درخصوص کوتاهتر شدن راه ثلاث باباجانی به کرمانشاه گفت: طی مذاکراتی که با وزیر محترم راه و شهرسازی داشتیم و نشستی که با مدیرکل حوزه راه استان برگزار گردید و با تخصیص بودجه مورد نیاز به زودی محور ثلاث باباجانی به کرمانشاه از روستا هلول به باباکوسه آسفالت و بهسازی خواهد شد.

جاده ثلاث باباجانی به راه اصلی کوزران- کرمانشاه از جمله راههای مواصلاتی است که زمینه ساز جهشی خوب در توسعه پایدار و اقتصادی دو منطقه ثلاث باباجانی و کوزران است.

احداث این مسیر راه ارتباطی مردم شهرستان ثلاث باباجانی به کرمانشاه ۴۵ کیلومتر نزدیک می شود و از سویی نیز با دسترسی بخش محروم سنجابی به مرز عراق و کسب ارتباط از طریق بازارچه های موجود در شهرستان ثلاث باباجانی می تواند به زنده کردن بازار اقتصادی راکد منطقه سنجابی کمک شایانی کند و مضاف بر اینکه تردد جمعیت روزانه شهرستان می تواند بر اهمیت منطقه بیافزاید.

هم اکنون این مسیر از شهرستان ثلاث باباجانی تا روستای “هلول” دارای آسفالت است. در حوزه بخش کوزران نیز این مسیر تا روستای “باباکوسه” شنی است و محل تردد بالغ بر ١۶ روستای پر جمعیت است.

 ۵ دیدگاه

  همشهری تیر ۲۷, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶
  0
  0

  جناب نادری برای بازارچه مرزی شهرستان روانسرفکری بکنیدوضع ازنظربهداشتی نامناسب است

  شهرام تیر ۲۷, ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۱
  0
  0

  جناب باز نشسته خواب دیدی خیر باشه سه سال دیگه ى جو دیگه درست میشه باز روز از نو روزی از نو

  معلم تیر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
  1
  0

  وبازهم لطف کنید برای رفع بیکاری وجلوگیری از اعتیاد وطلاق وگرانی یک حق آبه ای از سدداریان بگیرید تا باغات احیاشوند ممنوم

  فرهنگی تیر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  1
  0

  کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من. ما باید خود به فکر خویش باشیم و مصداق این سخن است. مرا به خیر تو امیدی نیست

  بازنشسته تیر ۲۶, ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۴
  1
  0

  سلام جناب آقای نادری نمایندمحترم لطف کنید پیگردرمانگا ه تامین اجتماعی پاوه باشید که حدود۴۰ماه پیش کلنگ زنی آن درزمین مسکن وشهرسازی به زمین زده شد لطف پیگر قطلا گاه گردنه پلانگانه تامرزشوشمه باشید چون این منطقه جوزحوزه جناب عالی می باشد لطف پیگرخسارت سدداریان وهیروه که جادهای درون شهروبرون شهربه خاطر حجم بارترفیک ماشین های سنگین وردشده ومسولین بی توجه هستندباشید لطف پیگرحق منطقه جنگی کارمندان دولت که دزمان دفاع مقدس درشهرپاوه وشهرستان خدمت نموده اند که تایک فرزند خودرا ازسربازی معاف نمایند ماننده شهرستانهای گیلانغرب قصرشیرین وثلاث باباجانی رطریق ستاد کل نیروهای مسلح باشید

نقد و بررسی

مهمترین اخبار