سوران قمری در مسابقات کشوری دچار پارگی رباط شد / کسب مدال برنز و راه یابی به اردوی تیم ملی کونگ فو

سوران قمری در مسابقات کشوری دچار پارگی رباط شد / کسب مدال برنز و راه یابی به اردوی تیم ملی کونگ فو

سوران قمری در مسابقات کشوری دچار پارگی رباط شد / کسب مدال برنز و راه یابی به اردوی تیم ملی کونگ فو

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ سوران قری ورزشکار ارزنده شهرستان پاوه در مسابقات قهرمانی کشور که عصر دیروز در شهر زنجان پایان یافت، باوجود مصدومیت از ناحیه کتف موفق به کسب مدال برنز این مسابقات و راه یابی به اردوی تیم ملی کونگ فوی ایران شد.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، سوران قمری قهرمان ارزنده شهرستان به عنوان تنها نماینده پاوه در مسابقات قهرمانی کشور که ۲۰ لغایت ۲۲ آبان ماه به میزبانی زنجان برگزار شد حضور یافت و با شایستگی هرچه تمام تر و با شکت حریفانی از خراسان شمالی، یزد و زنجان به مرحله نمیه نهایی راه یافت.

 

ورزشکار با اخلاق پاوه ای در مرحله نیمه نهایی مقابل نماینده ای از استان ایلام قرار گرفت و در حالی که تا لحظات آخر از حریف خود پیش بود، در حال اجرای فن از ناحیه کتف چپ خود دچار مصدومیت شد و با بدشانسی از ادامه مسابقات باز ماند.

 

سوران قمری درنهایت باوجود شایستگی هرچه تمام تر به مدال برنز مسابقات بسنده نمود و به اردوی تیم ملی کونگ فو ایران راه یافت.

 

گفتنی است سوران قمری هم اکنون برای معالجه در بیمارستان طالقانی کرمانشاه به سر میبرد؛ خبرنگار پاوه پرس نیز در این راستا در تماسی وضعیت جسمانی ورزشکار ارزنده شهرستان را جویا شد و ایشان نیز در ادامه خاطر نشان ساخت: در بازی دیروز هنگام اجرای فنی از ناحیه کتف چپ دچار پارگی رباط شدم و هم اکنون در بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتظر حضور و معاینه پزشکان می باشم.

 

شایان ذکر است شهرستان پاوه در معتبرترین مسابقات رزمی کشور دارای ۷ مدال فدراسیونی است که ۵ گردن آویز آن (۲ طلا، ۱نقره و ۲ برنز) متعلق به سوران قمری می باشد.

 

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس برای ورزشکار ارزشمند و با اخلاق شهرستان پاوه آرزوی صحت و سلامتی می نماید و انتظار دارد جامعه ورزش و مسئولین شهرستان با عیادت از ایشان موجبات دلگرمی و انگیزه این قهرمان را در مسابقات آتی فراهم نمایند.۵ دیدگاه

  حه‌یده ر غولامی آبان ۲۷, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۹
  0
  0

  جه خودایم گه‌ره‌کا شه‌فاو ئی وه‌شه‌ویسه‌یه بدو و، وینه‌و ئادیچی دلیمانه فری که‌رو

  سعدی سپنجی آبان ۲۴, ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۷
  0
  0

  سوران قمری یک الگوی عالی و مناسب هم از نظر ورزشی و هم از نظر اخلاقی برای جوانان منطقه ماست.از خداوند منان خواهانم که شفای عاجل را مورد مرحمت ایشان قرار دهد.

  کوثر بکری آبان ۲۴, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
  0
  0

  با آرزوی سلامتی برای کاک سوران عزیز و کسب افتخارات بیشتر .

  پردیور آبان ۲۳, ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۹
  0
  0

  ان شاالله هرچه سریعتر سلامتی کامل را خداوند متعال نصیبت کند. و همچنان درعرصه ورزش و اخلاق قهرمانی بیافرینی.

  عرفان زۆمۆڕڕۆدی آبان ۲۳, ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
  0
  0

  دروودو سڵاوو پیرۆزبایی بە کاک سۆرانی بەڕێزو قارەمان
  خودای میهرەبان بە لوتف و کەرەمی خۆی شیفای بدات
  وێنەیان لە لێهاتوویی و رەوشت بەرزی زیاد بێ ئیشەڵڵا.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار