“سواد در علوم محیطی” اثری از نویسنده و پژوهشگر جوان هورامانی منتشر شد

تازه های نشر؛

“سواد در علوم محیطی” اثری از نویسنده و پژوهشگر جوان هورامانی منتشر شد

“سواد در علوم محیطی” اثری از نویسنده و پژوهشگر جوان هورامانی منتشر شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ کتاب “سواد در علوم محیطی” اثر دکتر حسام ملکی توسط انتشارات “ئه‌وین”مریوان وارد بازار کتاب شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، سواد در علوم محیطی (سواد زیست محیطی وسواد جغرافیایی) نوشته دکترحسام  ملکی در ۱۰۰ صفحه، ازسوی انتشارات”ئه‌وین” مریوان منتشر شد.

مولف با بیان اینکه کسب سواد زیست محیطی تزریق روح تازه و بانشاط به زندگیست و تداوم حیاط ما در گرو حفاظت از محیط زیستمان است و باید این موهبت الهی را قدر بدانیم، اظهار نموده است: جهان در برابر بحران ها و مشکلات زیست محیطی قرار دارد، باتوجه به اینکه محیط زیست از سوی انسانها تهدید می شود سواد زیست محیطی می تواند به افزایش آگاهی ما در مورد محیط پیرامون بپردازد و اصول مفیدی را در زمینه حفاظت از محیط زیست و انس با محیط به ما آموزش دهد.

گفتنی است در این کتاب سعی شده است که درک و بینش خواننده بر بیشتر مسائل زیست محیطی و جغرافیایی گسترش یابد، چراکه این ماهیت سواد زیست محیطی و جغرافیایی است.

علاقمندان جهت تهیه می توانند به کتابفروشی های شهر مریوان مراجعه نمایند.

لازم به یادآوری است دکتر حسام ملکی استاد دانشگاه و دبیر شاغل در آموزش وپرورش مریوان می باشد. وی اصالتا اهل روستای دله‌مرز هورامان بوده و دارای دکترای جغرافیای طبیعی با گرایش ژئومورفولوژی می باشد.

 

خبر از: همایون محمدنژاد

 بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار