سه خبر کوتاه از آموزش و پرورش منطقه نوسود

سه خبر کوتاه از آموزش و پرورش منطقه نوسود

سه خبر کوتاه از آموزش و پرورش منطقه نوسود

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ باحضور بخشدار و مسوولین بخش نوسود از چهرهای برتر سواد آموزی آموزش و پرورش نوسود به مناسبت هفته سواد آموزی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، روز پنج شنبه مورخه ۹۵/۱۰/۹ با حضور بخشدار، شهردار، فرماندهی بسیج نوسود و رئیس شورای اسلامی از چهرهای برتر سواد آموزی منطقه به مناسبت هفته سواد آموزی تجلیل شد.

وهابی رئیس اداره آموزش و پرورش با اشاره به لزوم تعامل و تلاشی جمعی در راستای کمک به کاهش بی سوادی در جامعه بیان داشت  تشویق افراد برای یادگیری و باسواد شدن یکی از ضرورت های اصلی است که انتظار می رود تمامی اقشارجامعه و سایر ادارات در این زمینه تلاش مضاعف نمایند. در این جلسه برترین های حوزه سواد آموزی منطقه معرفی و از آنها توسط مسئولین بخش تقدیر و تجلیل شد.

تشکیل جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی منطقه نوسود

به مناسبت هفته سوادآموزی، جلسه مشترک شورای پشتیبانی سوادآموزی و آموزشیاران منطقه نوسود با حضور اعضا در دفتر ریاست اداره برگزار گردید.

جلسه مشترک شورای پشتیبانی سوادآموزی و آموزشیاران منطقه نوسود با حضور اعضا در دفتر ریاست محترم اداره برگزار گردید  وهابی رییس اداره ضمن تبریک این هفته، فعالیت ها و عملکرد حوزه سوادآموزی در سال گذشته را به صورت تحلیلی ارائه و سیاست ها ،اهداف و برنامه های سوادآموزی منطقه را در سال جاری تشریح کرد.

رئیس اداره آموزش و  پرورش در این نشست بر نقش و اهمیت علم و دانش در توسعه جامعه تاکید کرد و یادآور شد رشد و پیشرفت هر جامعه با تعلیم و تربیت حاصل می شودودرواقع تقویت نهاد تعلیم و تربیت وفرهنگ سازی  در خصوص  علم آموزی ، توسعه پایدار در جامعه را  بدنبال خواهد داشت.

در ادامه جلسه  بخشدار، شهردار و  سایر اعضاء نیز در خصوص فرهنگ سازی و اهمیت توجیه و تبلیغ در خصوص جایگاه علم و دانش از صدر اسلام تا به امروز ، تاثیر علم در توسعه و ریشه کنی  فقرفرهنگ و بی سوادی ،استراتژی کلان در مبارزه با بی سوادی مطالبی را بیان نمود و آمادگی خود را  در جهت همکاری با اداره آموزش و پرورش در خصوص تقویت کلاس های نهضت سوادآموزی اعلام داشتند.

دیدار آموزشیاران نهضت سوادآموزی با رئیس اداره به مناسبت هفته سوادآموزی

رئیس اداره در این دیدار ضمن تبریک هفته سوادآموزی و تقارن آن با نهم دیماه و ابراز خرسندی از این دیدار به حوادث نهم دیماه ۱۳۸۸ و نقشه های شوم دشمنان نظام و انقلاب اشاره کرد.

وهابی با اشاره به اهمیت علم و سوادآموزی و توصیه و تاکید اسلام به فراگیری آن در هر زمان و مکانی،یکی از آفات و معضلات مهم جامعه را بی سوادی و ناآگاهی دانست و اظهار نمود: در هر جامعه ای که علم و دانش به عنوان یک اصل مهم مورد توجه بوده و افراد آن در تحصیل علم تلاش نموده اند آن جامعه موفق و در مسیر رشد و توسعه بوده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش بر ضرورت و تشکیل مستمر کلاس های نهضت و ایجاد انگیزه و تشویق و ترغیب سوادآموزان به هر طریق ممکن تاکید کرد و خواستار توجه جدی آموزشیاران به ارتقاء کیفیت کلاسها شدند.

در ادامه آموزشیاران نیز مطالبی را بیان نمودند و رئیس اداره در جهت حل مشکلات و موانع پیش رو و استفاده از توان سایر دستگاه ها در این راستا قول مساعد را دادند.۲ دیدگاه

  علی محمدی نوسودی دی ۱۴, ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
  0
  0

  با سلام
  از کلیه کسانی که در زمینه آموزش علم ودانش در تخش نوسود تلاش می کنند تشکر وقدر دانی می نمایم وامیدوارم خداوند روز به روز بر توان آنها جهت بالا بردن کیفیت علمی بخش نوسود بیفزاید واز دور دست همه معلمان عزیز را می بوسم.

  فرهنگي نودشه دی ۱۱, ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
  0
  0

  از زحمات تمامی افراد خصوصا رییس پر انرژی منطقه نوسود تشکر می کنم

نقد و بررسی

مهمترین اخبار