سراب روانسر امروز فرماندار خود را می شناسد.

سراب روانسر امروز فرماندار خود را می شناسد.

سراب روانسر امروز فرماندار خود را می شناسد.

خبرگزاری پاوه پرس؛ یکی از آفات مدیریت عدم امنیت شغلی است، وقتی کارگزار در شرایطی قرار می گیرد که امروز و یا فردا حکم عزلش صادر می شود، قطعاً آرامش فکریش نیز ضایع می گردد، عدم اقتدار به سبب وضعیت به وجود آمده آفت دیگری است که باید از آن نام برد،

 

چرا که خیلی از فرصت طلبان ایشان را به عنوان مدیر نهایی دستگاه و… نمی شناسند و ممکن است با مخالفت های کج دار ومریز ، اقتدار مدیریت اش را به چالش کشند. این در شرایطی است که تبعات آن فقط به خود شخص منتهی نمی گردد.

 

طرح نام های مختلف و یا اینکه هرچقدر زمان تودیع ومعارفه به درازا بکشد برشدت موضوع می افزاید. امیدواریم منبعد اگر مقرر است تغییری انجام گیرد از قبل رسانه ای نگردد و یا اینکه روند مذکور منتهی به گذر زمان نشود.

 

جناب آقای جلال صفری فرماندار محترم روانسر یکی از این گزینه هایی بود که حتی در دوره آقای دمیاد استاندار اسبق استان مقرر بود که به عنوان مدیرکل بانک معرفی گردد و از پست خود برود.

 

به هر حال بنا به اطلاع واصله دروازه ی اورامانات امروزعصر در حضور استاندار و هیئت محترم همراه فرماندار خود را می شناسد، همانطوریکه همگان مستحضرند : گزینه ی پیشنهادی جناب آقای حسن ویسمرادی یکی از کارشناسان ورزیده وزارت کشور است ، کسی که سابقه فرمانداری شهرستان کامیاران را در کارنامه خود دارد، علاوه بر آن در فرمانداری جوانرود و اخیراً نیز در استانداری کردستان مشغول به خدمت بوده اند. لازم به ذکر است جناب آقای ویسمرادی اهل شهرستان جوانرود و بومی منطقه می باشد.

 

خبرگزاری پاوه پرس، انتخاب پنجمین فرماندار شهرستان روانسر را به جناب آقای حسن ویسمرادی و مردم مومن و شریف شهرستان روانسر تبریک عرض می نماید و برای این برادر ساعی در انجام وظایف محوله آرزوی توفیق و موفقیت می نماید.

 ۲ دیدگاه

  قاضی زاده شهریور ۶, ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۹
  0
  0

  ان شاءالله انتصاب بجا و شایسته ی آقای ویسمرادی به عنوان فرماندار شهرستان روانسر، موجب خیر،رشد و توسعه ی پایدار شهرستان شود.

  برهان لهونی شهریور ۶, ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۲
  0
  0

  دوست و برادر شایسته، مجرب ، توانمند و دلسوزو… جناب اقای حسن ویسمرادی این انتصاب آگاهانه را به شما ومردم شریف روانسر واورامانات از صمیم قلب تبریک می گویم . از بارگاه خدای متعال سلامتی و موفقیت بیش از پیش برایتان مسئلت دارم

نقد و بررسی

مهمترین اخبار