ساختمانی که برای تکمیل شدن نیاز به همت و همراهی شما خوبان دارد

ساختمانی که برای تکمیل شدن نیاز به همت و همراهی شما خوبان دارد

ساختمانی که برای تکمیل شدن نیاز به همت و همراهی شما خوبان دارد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ رمضان سال گذشته درمعیت تنی چند ازدوستان به جهت عیادت از بیماری راهی روستای چورژی شدیم، بانوی فداکار ومادری مهربان، رنجنامه زندگی خویش در طی چندسال اخیر رابا سوز وحرارت تاثیرگذار بازگو نمود وبیماری همسرش (افشین صالحی) را بعد از مدتها درمان ومعالجه آرتروفی مخچه عنوان نمود، بیماری که به گفته پزشکان  تاکنون علم پزشکی راه علاجی برای آن نیافته است واین سبب گردید تا روز به روز پدر وهمسری درجلوی چشم نزدیکان خویش  تحلیل رود وتعادل وقوای حرکتی خویش را از دست دهند.

توصیف مشکلات خانواده ای که منبع درآمدی ندارد وعلاوه برهزینه های کمر شکن زندگی مجبور به پرداخت هزینه مضاعف دارو ودرمان باشند وآنگاه نیز امور را در منزل استیجاری سپری نمائید ، نباید کار چندان سختی بنظر آید.

به هرحال با رایزنی با تنی چند از خیرین، جناب آقای رستگار امینی با هماهنگی ورثه مرحوم حاجی علی احسن امینی یک قطعه زمین با متراژ ۱۴۰ متر مربع برای این فعل انساندوستانه اهداء می نمایند و درادامه نیز مهندس رضایی رئیس بنیاد مسکن شهرستان با تلاش های معمول زمینه تغییر کاربری زمین مذکور را فراهم می آورند.

تمهید مقدمات ساخت بنای مسکونی با اهتمام تنی چند از همشهریان محترم فراهم گردید لکن بنا به دلایلی توصیه به جابجایی زمین به نقطه ای دیگر به عمل می آید وخوشبختانه اینک در ترازی بالاتر، این مهم در حال شکل گیری است.

هرچند نباید از همراهی مسئولین حمایتی بلاخص جناب مهندس آرش رضایی رئیس محترم بنیاد مسکن شهرستان به سهولت گذشت، ارجمندی که با تخصیص وام بلاعوض ۲۰ میلیون تومانی کاربزرگی را در این راستا با همراهی سایر پرسنل سخت کوش انجام داده اند.

اما همانطوریکه همگان واقفند این مبالغ کفاف هزینه های مربوطه را نمی نماید وهمچنان نیاز به حمایت بیشتر خیرین گرانمایه را دارد. بنابراین با افتتاح شماره حسابی بنام آقای افشین صالحی، شرایطی فراهم گردید تا بزرگواران مستقیماً وجوه اهدایی خویش را از طریق سیستم بانکی (بانک ملی پاوه) به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۲۷۷۹۹۲۶۱۷ و یا شماره حساب ۰۳۴۶۳۳۳۷۱۲۰۰۶ نامبرده واریز نمایند.

علی ایحال آندسته از ارجمندانی که تمایل به همراهی در کمک های غیر نقدی (تهیه مصالح وشیرآلات …و یا خدمات نیروی انسانی: نظیر لوله کشی، کچ کاری و…) دارند، می توانند نحوه همراهی خویش را در وهله ی اول با آقایان رئوف دانشفر فرهنگی متعهدی که سرپرستی ساخت بنای مذکور برعهده دارد، درمیان گذارند و درغیر اینصورت نیز می توانند مراتب را با هریک از آقایان رستگار امینی، حیدراسلامی نیا، مهدی عبدی و محمدفاروق یوسفی مطرح نمایند.

هرچند جمعی از همکنون برای این امر خیر پیشقدم شده اند ضمن تمجید از حس همدری این عزیزان، باز هم همت بزرگوارانه شما نیک سیرتان را در ادامه خواستاریم، به امید که با ایجاد سرپناهی بتوان گوشه ای از مصائب خانواده ای رنج کشیده را تا حدی تعدیل نمود. ومن الله توفیق

بدون تردید انجام هر فعل وانفعال عام المنفعه ای اجر وپاداش خاص خود را دارد،علی ایحال اهتمام استاد مظفر وهمکارانش سخت کوششان در این راستا قابل توج است،

لازم به ذکر است پس از انتشار این خبر تاکنون همشهریان گرامی همکاری خود را به شرح ذیل اعلام داشته اند:

۱- انجام سفت کاری ساختمان توسط استاد مظفر صبوری و چهار نفر کارگران در سه روز بصورت رایگان

۲- اهداء سه ماشین ماسه رایگان توسط آقای کیومرث رضایی

۳- انجام دادن بتن ساختمان توسط آقای سعدی رحمانی و همکاران (شرکت ساروج بتن سریاس) بصورت نیمه قیمت

۴- سیم کشی برق ساختمان بصورت رایگان توسط آقای شریف سبحانی

۵- پرداخت هزینه یونولیت سقف ساختمان توسط علی محمد میری (شهردار پاوه)

۶- عبدالرحمان ویسی ، تهیه مصالح ساختمانییک دیدگاه

  میدانی تیر ۲۱, ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵
  1
  0

  سلام
  شماره تلفن دوستان را هم ذکر میکردید، الان من چطوری خبر کنم که. می خوام کمک کنم؟

  .
  .
  مدیریت سایت:
  ضمن تمجید از حس همراهی و نیت خیرخواهانه ی آن ارجمند گرانمایه، به عرض می رساند هریک از خیرین عزیز می توانند، نحوه همراهی خویش را با نام ومشخصات و نیز شماره تلفن تماس در نظری مرقوم فرمایند، عزیزان در ادامه با آن بزرگواران تماس برقرار می نمایند .. باتشکر

نقد و بررسی

مهمترین اخبار