رهروان پیشکسوت علم و دانایی پاوه عرصه خدمت را به نسل جوان واگذار کردند

همزمان با بازنشسته شدن 65 نفر از فرهنگیان شهرستان؛

رهروان پیشکسوت علم و دانایی پاوه عرصه خدمت را به نسل جوان واگذار کردند

رهروان پیشکسوت علم و دانایی پاوه عرصه خدمت را به نسل جوان واگذار کردند

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ در آیینی از جنس صفا و صمیمیت پرچم تعلیم و تربیت از نسل باتجربه و پیشکسوت آموزش و پرورش شهرستان پاوه به نسل جوان و ورودی های ۹۷ واگذار شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، آیین تقدیر از سی سال خدمت صادقانه ۶۵ نفر از فرهنگیان شهرستان پاوه در سنگر مقدس تعلیم و تربیت و تبریک شروع به فعالیت ۲۵ نفر از فرهنگیان جدیدالورود باشکوه خاصی در اردوگاه فرهنگی تربیتی شهید چمران سریاس برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پاوه در این آیین خدمت صادقانه ۶۵ نفر از فرهنگیان شهرستان را که مهرماه امسال به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند باقیات صالحات عنوان کرد و افزود: پیشکسوتان آموزش و پرورش پاوه در سی سال گذشته آنچه را در توان داشتند برای خدمت به فرزندان این دیار مضائقه نکردند و عاشقانه سوختند تا چراغ علم و دانایی در این دیار همچنان فروزان بماند.

مختار برزگرفرد با اشاره به شروع بکار ۲۵ نفر از نیروهای جدیدالورود در آموزش و پرورش پاوه گفت: هدف از برگزاری این مراسم آن است تا تفاوت و گسست دو نسل حاضر را به تعامل و توافق نسل ها تبدیل کنیم تا ضمن انتقال تجارب ارزنده، هنجارها و ارزش های نسل گذشته را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه در این آیین پرچم تعلیم و تربیت از نسل گذشته به ورودی های جدید داده می شود، اظهار کرد: نباید بگذاریم تفاوت دو نسل به گسست بین نسل ها بینجامد و با کنار هم قرار دادن علم و تجربه به موفقیت بیشتر دانش آموزان آینده این دیار اهتمام ورزیم.

در ادامه این مراسم چند نفر از فرهنگیان بازنشسته به بیان خاطرات و تجربیاتی از دوران خدمت خود پرداختند و به روزهای سخت تدریس و خاطرات خوش سالهای گذشته اشاره کردند.

معاون فرماندار پاوه نیز در ادامه برگزاری این مراسم را ازشمند توصیف کرد و گفت: جمعی از فرهنگیان شهرستان با تحمل مشکلات و سختی های فراوان در خدمت سی ساله اکنون به افتخار بازنشستگی نائل آمده اند و لازم است نیروهای جدید از تجارب ارزنده آنها بهره ببرند.

سیدنجیب میرانی با بیان یانکه اساس هر ملتی به آموزش و پرورش بستگی دارد، افزود: در هر کشوری آموزش و پرورش قوی باشد آن کشور قوی است و فرهنگ زیربنای تمام تحولات اجتماعی، اقتصادی، صنعتی و … در هر کشور است.

وی اظهار کرد: تعامل دو نسل به انرژی، خلاقیت و تفکر نو نیاز دارد و با تحقق این مهم می توان بیش از پیش درجهت موفقیت دانش آموزان گام برداشت.

گفتنی است برگزاری مسابقه بیان تجربیات برتر، قرائت سوگندنامه توسط نیروهای جدیدالورود، مسابقه دارت و تیراندازی و اهداء جوایز به نفرات برتر از بخش های دیگر این مراسم بود.۶ دیدگاه

  فرهنگی آبان ۲, ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲
  0
  0

  متاسفانه همیشه نیمه خالی لیوان و می بینیم.مهم اینه که اقای برزگر یک تنه خودشون امورات واداره میکنن.خداقوت وخسته نباشین.ما حامی شماهستیم اقای برزگر

  فرهنگی آبان ۲, ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۷
  0
  0

  سلام آقای یوسفی بنظر شما بجای تفنگ بادی وباری و…فکری بحال حقوق عزیزان بشود بهتر نیست اقامه نماز همیشه لنگ بود الان اموراداری واقعا مشکله آیا معنی خلاقیت اینه؟ممنونم اگه سانسور نفرمایید

  یک دبیر خبره مهر ۲۸, ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷
  0
  0

  تقدیروتشکر ازمدیریت محترم ، پرتلاش و خلاق آموزش وپرورش شهرستان پاوه (جناب آقای مختار برزگر )
  ضمن عرض سلام وخسته نباشید حضور آن سکاندار عزیز ازصمیم قلب تلاش شماوعزیزانی را که برای برگزاری هرچه بهتر تجلیل از بازنشستگان محترم تلاش نموده اند تحسین نموده وضمن عرض سلام حضور کلیه بازنشستگان فرهنگی عزیز ، ازدرگاه حضرت باریتعالی برای آنهاوخانواده گرامی شان شادکامی و بهروزی خواستارم اما خواهشی که ازشما مدیریت بزگواردارم این است که درصورت امکان درسالهای آتی ضمن برگزار نمودن پرشکوه تر این مراسم که باعث میگردد بازنشستگان عزیز باخاطره ای شیرین گچ وتخته سیاه(ماژیک ووایتبرد)رابوس نمایند وبرای همیشه دانش آموزان عزیزو کلاس درسی راکه به آن انس گرفته بودند ترک نمایندوبنابرسنت طبیعت تحویل نسل جدیدنمایند ازخانواده فرهنگیان هم درصورت صلاحدید خوددعوت به عمل آورید تا خانواده آنهاهم دراین جشن شادی وسرور سهیم شوند چرا که خانواده فرهنگیان عزیز درتمام این سالها پابه پای آنها فعالیت نموده اند
  علی اشرف کریمی۹۶/۷۲۸

   شمشیری مهر ۲۹, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
   0
   0

   آفرین بر شما دبیر خبره

  محمد سلیم محمدی مهر ۲۸, ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵
  0
  0

  با عرض سلام واحترام خدمت بازنشستگان عزیز وارجمند سال ۹۶ که با تمام توان وبا عشق وعلاقه در سنگر تعلیم وتربیت هر آنچه را که در توان داشته اند در طبق اخلاص گذاشتند و برای رشد وپیشرفت علمی وآموزشی وپرورشی فرزندان عزیز سالیان سال با کمترین امکانات خدمت نمودند. هیئت مدیره کانون بازنشستگان نیز افتخار بازنشستگی را به شما فرهیختگان گرانمایه تبریک عرض می نماید امید واریم بتوانیم قدر شناس زحمات شما سروران سر افراز باشیم .

  شمشیری مهر ۲۸, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  0
  0

  چڕا اداره آموزش و پرورش انقد خلوت شده …چرا هیچکس حاضر نیست بره اداره،نه معاونی،نه کارشناسی نه…
  همه ش شده همایش و نمایش…وضعیت آموزش پاوە روز به روز ویران تر میشه…حال شما چطوره آقای مدیر کل؟؟؟!!!!!

نقد و بررسی

مهمترین اخبار