راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه در شهرهای نوسود و نودشه برگزار شد/عکس

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه در شهرهای نوسود و نودشه برگزار شد/عکس

راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه در شهرهای نوسود و نودشه برگزار شد/عکس

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن باحضور پرشور اقشار مردم مرزدار شهرهای نوسود و نودشه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، سعدی مصطفی زاده در جمع مردم نوسود گفت: ۲۲ بهمن روز شهدا است ، شهیدانی که ما را جهانی کردند و به برکت خون این عزیزان،ایران اسلامی با عزت و اقتدار به جلو گام بر داشت.

وی ضمن تقدیر حضور گسترده و با شکوه مردم، یکی از دستاورد های انقلاب اسلامی را تولید سرمایه اجتماعی دانست، چرا که نقش سرمایه اجتماعی در مناطق مرزی در روند توسعه و امنیت مهم است و ما توانستیم باهم بودن ،کنار هم بودن و برای هم بودن را تجربه و تمرین کنیم .

بخشدار نوسود به اجرای پروژ های عمرانی اشاره نمود و گفت: ۱۷ پروژه در حوزه های مختلف مبلمان شهری، طرح هادی روستایی، بهسازی زمین ورزشی و.. اعتباری بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون تومان کلنگ زنی و به بهره برداری رسیده است.

وی ثمره مهم انقلاب را وحدت و همدلی اقوام ،فرق و مذاهب در برپایی حکومت مردم سالاری دینی دانست و بیان داشت هر چند ایجاد وحدت مهم است اما حفظ آن هم مهمتر می باشد و ماموستایان در منبر ، و معلمان در کلاس درس و اساتید دانشگاه در دانشگاه حافظان وحدت هستد.

سعدی مصطفی زاده با گریزی به فعالیتهای این بخش در طول دهه فجر برپایی مراسماتی از جمله غبار روبی مزارشهدا ، برگزاری یادواره شهدا ،برگزاری جشن انقلاب ، مسابقات ورزشی تشریح کرد.

منصور وهابی رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود نیز در جمع مردم مرزدار شهر نودشه یوم الله ۲۲ بهمن را روز تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و تجدید میثاق با خون شهیدان دانست و افزود: ۲۲ بهمن روز اقتدار، عزت و عظمت ملت ایران و روز رهایی از چنگال استعمار و استبداد است که در آن روز ملت ایران اسلامی طعم استقلال، آزادی جمهوری اسلامی را چشیدند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: بار دیگر ملت ایران با حضور آگاهانه خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن دوستان انقلاب را شاد و امیدوار و دشمنان نظام را مأیوس و ناامید و نقشه های شوم آنان را برای همیشه نقشه بر آب کردند.

وهابی حضور آگاهانه مردم در صحنه های انقلاب را یکی از محورهای اصلی اقتدار نظام و صلابت در دفاع از انقلاب اسلامی و رفع تهدیدات دشمنان در پیشبرد اهداف عالی نظام عنوان کرد و افزود: وحدت و توجه به ارزش های دینی، اخلاقی، معنوی و اراده مردمی مبنای انقلاب و عنصری مهم در اقتدار و استمرار نظام بوده است .

منصور وهابی در پایان سخنان خود ضمن تشکر مجدد از حضور مردم شریف و انقلابی شهر نودشه به وضعیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و جایگاه ایران در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی وسیاسی در جهان اشاره نمود و به فرهنگیان و دانش آموزان و جوانان توصیه نمود خود را مجهز به بینش و بصیرت سیاسی نمایند تا به موقع نقشه ای شوم دشمنان را تشخیص داده و درجهت خنثبی نمودن آنها در عرصه های مختلف توان مقابله را داشته باشند.

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ در شهر نودشه

راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ در شهر نوسودبدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار