دکتر منوچهری: تا این مرز باز نشود من احساس می کنم که هیچ کاری برای این منطقه نکرده ام .

دکتر منوچهری: تا این مرز باز نشود من احساس می کنم که هیچ کاری برای این منطقه نکرده ام .

دکتر منوچهری: تا این مرز باز نشود من احساس می کنم که هیچ کاری برای این منطقه نکرده ام .

نماینده با مسئولین شهر نودشهدر ادامه سفر کاری دکتر منوچهری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی به شهر نودشه و متعاقب آن دیار با امام جمعه ، بخشدار نوسود و جمعی از مسولین شهر نودشه، گزارش موضوع به نقل از وبلاگ خبر شهر با اندک تخلیص تقدیم حضور کاربران ارجمند می گردد.

به گزارش خبرگزاری پاوه پرس، امام جمعه نودشه ضمن عرض خیرمقدم ، مردم  اورامانات را مردمی فرهنگی و تحصیل کرده دانست وگفت : سطح فرهنگ و تحصیلات مردم اورامانات بر هیچ کس پوشیده نیست و همین امر موجب شده تا سطح انتظارات مردم  از مسولین نیز بیشتر گردد.

ملا احمد مبارکشاهی افزود: مردم ما خواسته ها و انتظارات معقول و منطقی دارند بنحویکه از توقعات شخصی پرهیز نموده وبه تبع آن شوراهای اسلامی شهرهای نوسود ونودشه هماهنگ عمل نموده و در تعاملی سازنده ،متفق القول تصمیم می گیرند و مشکلات را یک صدا منعکس می نمایند.

امام جمعه نودشه گاز کشی به شهرهای نوسود و نودشه ، وضعیت بد جاده های منطقه ، مشکلات مالی شهرداری نودشه را از اهم مشکلات حال حاضر منطقه بیان کرد و افزود : یکی از اصلی ترین دغدغه های اصلی شهرها و روستا های ما گاز کشی است و با توجه به علاقه مندی و موافقت مدیر شرکت گاز استان و معاونان ایشان برای پیش برد این امر از جناب عالی هم انتظار می رود که تلاش و پیگری بیشتری انجام دهید.

مبارکشاهی به حادثه دلخراش کارگران سد داریان اشاره نمود : وکشته شدن ۷ نفر از کارگران تلاشکر ومظلوم روستای ناو را ناشی از غیراستاندارد بودن جاده های مذکور دانست وی مسئولین اداره راه را در این رابطه مقصر دانست و خواستار برخورد با آنان گردید.

امام جمعه نودشه در ادامه به برخورد بعضی از نیروهای خودسر در بروز حادثه اخیر اشاره نمود و خواستار تعامل بیشتر با مردم شهر هاو روستا های تابعه بخش شد .

ملا احمد مبارکشاهی در پایان سخنان خود به مشکلات به وجود آمده شهرداری نودشه پرداخت و گفت : ما به وضعیت و مشکلات  بودجه در سطح کلان کشور واقف هستیم ولی شهرداری نودشه دچار مشکلات فروانی شده که نیاز توجه ویژه  دارد.

 دکتر نعمت اله منوچهری در ابتدای سخنان خود مردم نوسود و نودشه را مردمی شهید پرور دانست و گفت : مردم نودشه و نوسود مردمی آگاه ، بصیر ، فرهیخته و فرهنگ دوست هستند و من هرگاه اسم این دو شهر را می شنوم مردمی تحصیل کرده در ذهنم مجسم می شوند.

نماینده مردم  اورامانات در مجلس شورای اسلامی خدمت به مردم را سر لوحه کار خود دانست و گفت : خدمت به مردم تنها با افزایش ایمان صورت می گیرد و هر کاری که برای رضای خدا انجام شود خدمت به خلق خداست.

وی افزود : همین امر موجب شده که در مقام دفاع از حق مردم هیچ گاه یک قدم عقب نشینی نکنم  و دچار ملاحظات هم نشوم .

 منوچهری در بخشی دیگر از صحبت های خود به مشکلات مطرح شده در این دیدار پراخت و گفت : مسئله جاده ها فقط در شهر های نوسود و نودشه و روستا های تابعه مطرح نیست بلکه بنده طرح ۲۱۵ که در حال به اجرا در آمدن است  که این طرح انشااله از قازانچی شروع شده تا روانسر از روانسر تا جوانرود از جوانرود به پاوه و نودشه و نوسود ادامه خواهد یافت.

وی یکی از دغدغه های اصلی خود را قضیه مرز دانست و گفت : من تمام تلاش خود را خواهم کرد و انشااله این مرز باز خواهد شد و تا این مرز باز نشود من احساس می کنم که هیچ کاری برای این منطقه نکرده ام .

 دکتر منوچهری خاطرنشان ساخت : در چند روز اخیر رئیس جمهور که به مجلس آمدن من هم قضیه کشته شدن جوان عزیز نوسودی احسان پیام را به ایشان گفتم وهم مسئله مرز این منطقه که ایشان بسیار ناراحت شدن و از بنده خواستن که از طرف ایشان به مردم منطقه تسلیت عرض کنم و همان جا دستور اکید دادن برای حل مشکلات به وجود آمده برای مرز این منطقه چاره جویی شود.

وی در ادامه صحبت های خود به گاز کشی اشاره کرد و گفت : بحث گاز کشی روند خوبی دارد و در حال طی مراحل پایانی برای اجرا شدن است انشالله در آینده ای نزدیک مردم نودشه و نوسود شاهد این امر خواهند بود.

منوچهری در پایان به مشکلات پیش آمده شهرداری پرداخت و گفت : در این مسئله دولت باید کمک زیادی کند و همچنین مردم نودشه همت کنند تا مشکلات شهرداری حل شود من حتما پیگیر خواهم بود و خواستار کمک بیشتر در مسئله بودجه به شهرداری خواهم شد.۶ دیدگاه

  kavian تیر ۵, ۱۳۹۴ - ۰۳:۰۵
  0
  0

  باسلام بنده بسیار دوست دارم این مرز با همت و تلاش شما عزیزان افتتاح گردد
  باتشکر از همه ی از همه ی زحمتکشان پاوه و اورامانات.

  شهروند آبان ۲۵, ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۵
  0
  0

  شورای شهرهای شهرستان پاوه همیشه باید از منوچهری این خواسته را داشته باشند
  هر روز باید تاکید شود
  تا عملی شود

  پوریا سردیارانی آبان ۲۵, ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۱
  0
  0

  سلام . در ابتدا از ماموستا ملا احمد مبارکشاهی که مشکلات اصلی را بسیار زیبا به آقای منوچهری گوشزد کردند بسیار تشکر و سپاس گذاریم و در مورد مرز هم از آقای منوچهری واقعا این چنین انتظاری میرود که کار بازگشایی آن را هرچه زودتر به اتمام برساند چون برای منطقه بسیار مهم و با ارزش میباشد و امیدواریم این بار از نماینده اورامانات هدیه ایی باقی بماند.

  خبر شهر آبان ۲۴, ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۸
  0
  0

  سلام . لطف کنید رسانه ای عمل کنید و ذکر منبع و رعایت کنید

  مدیریت سایت:

  دوست عزیز سلام و خسته نباشی ، لطف فرمایید سطر سوم را بخوانیدکه در آن منبع ذکر شده است امادر واقع گزارش مورد نظر را حاج ملا احمد مبارکشاهی برای این سایت نقل نموده که تفاوتی در نگارش ومحتوای آن مشهود است. به هر حال برادر ارجمنداگر مصلحت می دانید آن را از سایت حذف می نمایم.

   خبر شهر آبان ۲۴, ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۳
   0
   0

   خبر شهر : پوزش بنده نقل قول شما رو از وبلاگ شورای شهر خواندم ایشان بخش منبع و حذف کرده بودن

  محمد آبان ۲۴, ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۹
  0
  0

  با سلام خدمت نماینده محترم پاوه و اورامانات از اینکه اهتمام ویژه به مرز می دهید و قول پیگیری و درصدد بازگشایی آن می باشید واز لحاظ وجدانی معذب شده اید و احساس می کنید اگر این مرز در دوران نمایندگی شما اجرا نشود انگار که کاری را نکرده اید و می خواهید یادگاری را از خود بر جای بگذارید تا ابد الدهر منطقه اورامانات ذکر خوبی ها و فعالیت های چشم گیر شما در اذهانمان بماند بی نهایت سعی و تلا ش بی دریغتان را مستاییم انشاالله در آینده نزدیک شاهد بازگشایی این مرز شوشمی که که قدمتی بیش از صد سال را دارد باشیم

نقد و بررسی

مهمترین اخبار