دکتر جزاء راهکان برای سومین بار پزشک نمونه استان شد

دکتر جزاء راهکان برای سومین بار پزشک نمونه استان شد

دکتر جزاء راهکان برای سومین بار پزشک نمونه استان شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ دکتر جزاء راهکان پزشک اخلاق مدار شهرستان پاوه برای سومین بار و دومین سال متوالی به عنوان پزشک نمونه استان کرمانشاه انتخاب شد.

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، مراسم روز پزشک و تقدیر از پزشکان نمونه استان روز جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در محل سالن انتظار کرمانشاه برگزار گردید. در این مراسم پزشکان نمونه استان در مقاطع فوق تخصص، متخصص، پزشکان عمومی و ماما معرفی شدند که در میان پزشکان عمومی دکتر جزاء راهکان به عنوان پزشک نمونه سازمان نظام پزشکی استان کرمانشاه انتخاب شد.

 

گفتنی است پیش از این دکتر جزاء راهکان در سال ۹۱ به عنوان پزشک نمونه سازمان خدمات درمانی کارمندان دولت و در سال ۹۳ نیز از جانب بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح به عنوان برگزیده استانی شناخته شد.

 

بدون شک تکرار موفقیت از خود موفقیت مهمتر و با ارزش تر می باشد، نمونه شدن نیز حرکت یکروزه ای نیست که تکرار آن به سهولت محتمل به نظر آید. دکتر جزاء راهکان در کنار دیگر زحمتکشان جامعه ی پزشکی شهرستان یکی از پزشکان محبوب و اخلاق مدار می باشد، شخصیتی ارزشی و مورد تکریم که پیش از نمونه شدن در میان پزشکان استان کرمانشاه در بین مردم شهرستان پاوه به عنوان انسانی دلسوز و شخصیتی نمونه انتخاب شده است.

 

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس ، ضمن ارج نهادن به مساعی ارزنده ی جامعه پزشکی شهرستان و تبریک مناسبت مذکور به عموم تلاشگران عرصه ی سلامت، موفقیت جناب دکتر راهکان را برای سومین بار در سطح استان به عموم مردم شهرستان تبریک عرض می نماید و توفیق روز افزون ایشان را از درگاه خداوند متعال خواهان است.

 

دکتر جزاء راهکان برای سومین بار پزشک نمونه استان شد

 دکتر جزاء راهکان برای سومین بار پزشک نمونه استان شد2

 

دکتر جزاء راهکان برای سومین بار پزشک نمونه استان شد1۳۰ دیدگاه

  گروه کوهنوردی ریبوار پاوه شهریور ۷, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۷
  0
  0

  جناب آقای دکتر جزاء راهکان انتخاب مجدد جناب عالی را به عنوان پزشک نمونه ی استان تبریک عرض می نمایم امید است شاهد توفیقات روز افزون جنابعالی و سایر همکارانتان باشیم .

  جزا راهکان شهریور ۴, ۱۳۹۴ - ۰۰:۳۴
  0
  0

  از حسن توجه کلیه سروران و دوستان نیک اندیش و گرامی سپاسگذارم .بدون شک بخش اعظم فاکتورهای دخیل در انتخاب پزشک نمونه به فرهنگ والا و غنی بهداشتی درمانی مردم دیارمان برمیگردد و انتخاب اینجانب فقط انعکاسی از الگو و نمونه بودن شهروندان شهرستان پاوه می باشد.

  دوست شهریور ۳, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۴
  0
  0

  با سلام واحترام بی شک مراد دل هر کسی موفقیت است واین موفقیت دست رنجی میخواهد و عرق جبینی ،گنج رنج علم عمل میخواهدو قلم وبیان و روان وتفکر وعشق ونیت بکار بری توام با اخلاق و دلسوزی و دلنوازی و نستوه بودن چشمی به روز چون آن بیمار گشتن وچشم دلی به بالای بالا که همه وهمه این مواهب بدست آورده در کار کرد شما بوده است تا درمیان حیف که( عدد تعداد این صنف عزیزمرقوم نشده است) این رتبه لایق را احراز نمو ده اید عرض تبریک دارم والحمدلله

  هاونیشتیمانی شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۵
  0
  0

  به بونه ی ئه م سه رکه وتنه مه زنه پیروزبایی خوم ئاراسته ی برای به ریز جه نابی کاک دوکتور جه زا ده که م له خودای گه وره داواکارم هه میشه سه رکه وتوو وپایه داربن . له گه ل ریز وسوپاس .

  شاپور یوسفی شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
  0
  0

  جه نابو دوکتور جه زا موارکه بو ای پله به رزی ایشا الله همیشه دوام داری بانی

  بهزادبهمنی شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵
  0
  0

  جناب آقای دکتر مثل همیشه و همواره به وجود نازنینت افتخار می کنیم و امیدوارم سایه پربرکت و دلسوزانه ات همچنان بر سر بیماران مستضعف و بی یاور باشد صداقت دلسوزی مهربانی و دانایی شما بر همه اهالی شهرستان پاوه و اورامانات پوشیده نیست و امیدوارم در آینده نزدیک جشن متخصص بودنت را با حضور همه نیازمندان به وجود نازنینت را جشن بگیریم انشا الل…..

  رزگارمیرانی شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱
  0
  0

  با سلام انتخاب بحق و شایسته ی جنابعالی را بعنوان پزشک نمونه استان به همه همشهریان و همکاران خادم ودلسوز جامعه پزشکی شهرستان تبریک عرض می نمایم.*و از خداوند متعال توفیقات بیشتر و طول عمر با برکت براتان خواستارم*

  مختار برزگر شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۱
  0
  0

  ضمن تبریک روز پزشک خدمت پزشکان خدوم شهر و کلیه عزیزان ساعی در آن وادی .
  تبریک و شادباش خدمت پزشک حاذق و خلاق در رشته تخصصی و نیز صاحب و مالک علم روز در موضوعات مختلف جناب آقای راهکان و خانواده محترم آن عزیز . سلامتی و پیروزی را برایشان و برای پزشکان زحمت کش شهرمان خواستارم که سلامتی ما مدیون زحمات شما عزیزان است
  منصور به نصر ناصر باشید

  هوشیار عبدالله زاده شهریور ۲, ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۲
  0
  0

  تبریک به جناب آقای دکتر راهکان که الحق شایسته بوده و هستند به امید سربلندی و سرافرازی این برادر عزیز در تمام امور

  کارمند بانک ملت شهریور ۱, ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۲
  0
  0

  اجر و پاداش این عزیز دلسوز مردم اورامانات بالاتر از هر چیز وجدان آسوده و کسب رضایت حق تعالی است .موفق و پایدار باشید

  فرامرز جباری شهریور ۱, ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۴
  0
  0

  بنده نیز این انتخاب به جا وواقعبینانه را خدمت جناب اقای راهکان صمیمانه تبریک عرض مینمایم براستی شایسته وبرازنده ایشان میباشد انشاالله که در سایه الطاف الهی عمر با عزت وسلامتی وسعادت دین ودنیا را داشته باشد

  کامل نظری شهریور ۱, ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳
  0
  0

  ضمن تبریک به جناب آقای دکتر راهکان، کسب این افتخار از طرف ایشان نشان از حسن توجه مردم و مسئولین در انتخاب خادمان واقعی جامعه می باشد.

  محبی نودشه از طرف بازنشستگان شهریور ۱, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
  0
  0

  ایمان و اخلاق حسنه می تواند انسان را به اوج کمال برساند لیاقت و شایستگی جنابعالی بر هیچ کس پوشیده نیست درود بر کسانی که شما را انتخاب نمود ه اند موفقیت حضر تعالی بر شما و خانواده محتر متان تبریک عرض می نمایم

  جباری شهریور ۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
  0
  0

  پیرۆزت بۆ کاک جزا ئی سه رکە وتە یە
  به ڕاسی شایانوو هە ر چی چیوی خاسیە نی
  هیواو سه رکە وتە یت په ی موازمێ

  عرفان بهرامی شهریور ۱, ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۰
  0
  0

  به نوبه خود به این پزشک متعهد و حاذق تبریک عرض می کنم.

  ناجح رسولی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۰
  0
  0

  ضمن تبریک روز پزشک خدمت کلیه پزشکان محترم و دست اندرکاران محترم جامعه علوم پزشکی. پزشک یعنی فرشته نجات جان انسانها.دست مهربان و معجزه گرتان پرتوان.

  فرزاد بگامیری مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۳
  0
  0

  تبریک به دکتر خلاق_عاقل_بافهم و ایده های روز و عالم عالی روز
  تبریک به جامعه پزشکی اورامانات/به دیار سربلند پاوه که همچین دکتری را خداوند خالق نمود تا بتواند ۳سال پیاپی به مقام اول استان دستیابد
  پس همه مردم خیلی خوب قدر همچین نخبه ای رو قدر بدانند

  شادی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۲
  0
  0

  تبریک……
  تبریک به من .
  تبریک به شما.
  تبریک به دکتر جزا ‌.
  تبریک به جامعه پزشکان.
  تبریک به پاوه عزیز .
  تبریک به همه…….ٔ……..

  123 مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۷
  0
  0

  مبارک باد

  شیرزاد صفری مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۶
  0
  0

  باسلام جناب آقای دکتر راهکان انتخاب لایق وشایسته شما را به عنوان پزشک نمونه استان تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال برای شما آرزوی موفقیت وسلامتی را دارم

  کاوان صالحی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۹
  0
  0

  با سلام و با عرض تبریک خدمت پزشک حاذق ، خوش مشرب و عزیز دیارمان ، بسیار خوشحال شدم چون که واقعاً مستحق چنین مهمی هستند. با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان و دیگر پزشکان شهرمان .

  ناشناس مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۶
  0
  0

  با سلام و با عرض تبریک خدمت پزشک حاذق و خوش مشرب و عزیز دیارمان بسیار خوشحال شدم چون که واقعاً مستحق چنین مهمی هستند . با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان و دیگر پزشکان شهرمان .

  سعدی توفیقی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۵
  0
  0

  جناب آقای دکتر جزاء راهکان انتخاب مجدد جناب عالی به عنوان پزشک نمونه ی استان که نشان ازلیاقت و صداقت درکار شما میباشد را خدمت شما تبریک عرض می نمایم.

  محبی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵
  0
  0

  تبریک بر شما پزشک گرامی چرا که نمونه شدن شما در عرصه پزشکی ، مردمی بودن شما را چندین برابر کرده است . اجرکم عند الله

  امیر حاتمی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
  0
  0

  تبریک می گویم این موفقیث به جامعه پزشکان محترم وزحمتکش این شهر ای کاش دستیار نمونه پزشکان هم به مردم معرفی می شد مثل کا ک سیامک عزیز وزحمت کش این دیار انشاالله همگی موفق وموید باشند

  سلام خسروی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
  0
  0

  سلامت نفس ، ایمان قلبی ، آگاهی و سواد ، مردم داری ومهربانی ، همراه با احساس مسئولیت در قبال مسائل اجتماعی از دکتر جزا راهکان چهره ای ممتاز در اذهان مردم نگاشته اند این موفقیت خدمت این بزرگوار وخانواده صبور ومحترمشان و سایر همکاران زحمت کش ایشان در عرصه سلامت وبهداشت شهرستان تبریک وتهنیت باد

  ساکن محله ی سرده مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۱
  0
  0

  کاک دکتر مبارکن
  دکتر جزاء راهگان و سایر همکارانشان دکتر فریدون مرادی،دکتر فتاحی و … از خدمت کردن به مردم شهر کم نگذاشته اند.
  با مردم هستند و مردم با آنان است.
  امید که مسیر خیرخواهانه ی خود را در خدمت به همنوعان و همشهریان حفظ کنند.

  پاوه ای مقیم کرمانشاه مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۳
  0
  0

  مبارک است انشاءا…
  جناب دکتر حتی دکتر شدنش نیز نمونه بوده است.
  ای کاش یک بیوگرفی از خودش برای مردم می نوشت.
  نه تنها برای مردم پاوه بلکه برای مردم ایران و حتی جهان جالب خواهد بود!
  ایشان یک انسان الگو و یک نمونه به تمام معناست
  با آرزوی سلامتی و سعادت برای این پزشک نمونه.

  دکتد برهان ولدبیگی مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۷
  0
  0

  انتخاب همکار محترم جناب آقای دکتر جزاء راهکان را به عنوان “پزشک نمونه استان” تبریک گفته و برای ایشان آرزوی سلامتی مداوم و خدمت و موفقیت را در کسوت طبابت دارم. امید است با همکاری و همراهی همه پزشکان و سایر همکاران پیراپزشکی بتوانیم گامی در راستای حفظ و ارتقای سلامت شهروندان برداریم. بدون شک نقش دوستانی همانند دکتر راهکان در این رابطه و در منطقه اورامان می تواند کارساز و موثر باشد . ایام به کام ایشان باد .
  دکتر برهان ولدبیگی

  erfan مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۱
  0
  0

  هوالشافی
  دوست و همکار گرامی از طرفه جامعه پزشکی شهرمان کسب این افتخار که به حق به شما اعطا شده را تبریک عرض میکنم . امید است همه پزشکان با الگوپذیری از شما در راهه خدمت به خلق الله کوشا باشند.
  یا حق

نقد و بررسی

مهمترین اخبار