دکترجزاء راهکان پزشک اخلاق مدار شهرستان پاوه برای دومین بار نمونه استان شد.

دکترجزاء راهکان پزشک اخلاق مدار شهرستان پاوه برای دومین بار نمونه استان شد.

دکترجزاء راهکان پزشک اخلاق مدار شهرستان پاوه برای دومین بار نمونه استان شد.

پایگاه خبری تحلیلی پاوه پرس؛ مراسم تجلیل از فرهیختگان درمان استان کرمانشاه و معرفی پزشکان و داروسازان نمونه استان هفته ی گذشته با همکاری سازمان تامین اجتماعی و سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح در بیمارستان حضرت معصومه (س) کرمانشاه برگزار گردید.

 

در این مراسم دکتر سهرابی، مدیر درمان تامین اجتماعی و دکتر آزادی ریاست بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح به ایراد سخنرانی پرداختند.  در پایان مراسم از فرهیختگان درمان استان تجلیل به عمل آمد، نکته حائز اهمیت این گزارش درج نام دکتر جزاء راهکان در میان برگزیدگان استان بود که به سبب رعایت و الزام اصول ومعیارهای سنجشی بین پزشکان استان به عنوان منتخب و نمونه ی استانی مورد تجلیل و تمجید قرار گرفت.

 

خوشبختانه جامعه ی پزشکی شهرستان پاوه مشتمل بر نیروهای خدومی ست که انسانیت را محور فعالیت های خویش دانسته و این سایت نیز افتخار دارد هرچند مدت یکبار نمونه هایی از توانمندی و… سرمایه های این دیار را در معرض افکار عمومی قرار دهد.

 

دکتر جزاء راهگان 2دکتر جزاء راهکان نیز یکی از پزشکان محبوب شهرستان پاوه می باشد، شخصیتی اخلاق مدار و مورد تکریم که نیازی به معرفی آن نمی رود.

 

نمونه شدن و نیز برگزیده ماندن در میان جمع کثیری از جامعه ی پزشکی استان، به واقع کار ساده ای نیست. کاری که دکتر راهکان در دو سال متناوب (سالهای ۹۱ و ۹۳) به سادگی آن را انجام داد.

 

طبیعی است تکرار موفقیت از خود موفقیت مهمتر و با ارزش ترمی باشد، نمونه شدن نیز حرکت یکروزه ای نیست که تکرار آن به سهولت محتمل به نظر آید، باید یکسال صبر نمود، ضوابط ومعیارهایی را به مسند ظهور رساند تا به چشم آیی ودر صدر جایی داشته باشید.

 

دکتر جزاء درسال ۹۱ به عنوان پزشک نمونه تأمین اجتماعی در سطح استان معرفی و تجلیل شد، امسال نیز از جانب بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح به عنوان برگزیده استانی سال ۹۳ معرفی و از مساعی آن قدردانی به عمل آمد. کسب موفقیت دو بار در عرض سه سال ارزش کار را دو چندان می نماید، ارزشی که بیانگر شایستگی ایشان در عرصه ی استانی بوده وخواهد ماند.

 

همشهریان محترم همچنانکه واقفند علی رغم اینکه نامبرده در سال ۹۱ برگزیده شد اما خشوع وسایر شخیصه های والایشان سبب گردید کسی متوجه این موفقیت مهم نشود، امسال نیز روال گذشته در حال تکرار بود که اصرار این پایگاه سبب رونمایی موضوع گردید. بیان این گزارش هرچند در پاسداشت نام و جایگاه دکتر جزاء راهکان هست و خواهد بود، اما هدف نهایی آن این است که شهروندان محترم این دیار کمافی السابق به داشته های خود افتخار نمایند، شهرستانی که مهد نیروهای توانمند است ما باید سرمایه های خویش را گرامی بداریم ودر تکریم آنان بکوشیم قطعاً بازخورد آن متوجه شهروندان دیارمان خواهد بود.

 

با اجازه جناب آقای دکتر طرح وبیان چنین موضوعاتی را به عنوان الگوی عملی باید داشته باشیم ومطرح کنیم. جامعه ای که الگو نداشته باشد مسیر را به سختی در می یابد و گاهاً انحرافی پیش می رود. درخیلی از مناطق، آنان الگوهای عملی ندارند اما با شگردهای مختلف حرکت هایی را انجام می دهند تا خویش را مطرح نمایند.

 

در پاوه هر چند سرشار از الگوهایی مثبت و قابل عرض هست (از میان اقشار مختلف: روحانیون، بازاریان، پزشکان، رانندگان، کارمندان ، معلمان، مهندسان، …. نمونه های ارزشی بسیاری داریم) اما دردناک تر آن است که دیگران به وجود سرمایه های ما افتخار می کنند و ما به سادگی از کنار آن می گذریم.

 

دکتر جزاء راهگان  1

 ۳۴ دیدگاه

  شهروند مهر ۷, ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴
  0
  0

  مهم این است که در پیشگاه خدا سربلند باشیم .هیاهوی مردم ظاهری ست و زودگذر

  مهوش مقصودی مهر ۲, ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۹
  0
  0

  موفقیت شما را در حوزه کاریتان در سطح استان به جنابعالی وخانواده محترمتان تبریک گفته امیدوارم همچنان در هر دو سرا بدرخشید

  اردشیر صفیعی شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۷
  0
  0

  برادر گرامی آقای دکتر راهگان:
  انتخاب شایسته شما را به عنوان پزشک نمونه که نشانه لیاقت و توانمندی حرفه ایی و حسن اخلاق حضرت عالی می باشد را به جنابعالی و مردم عزیز شهرستان پاوه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

  محمدزاهدخالدی شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
  0
  0

  خوشحال شدم وبه کاک جزاتبریک میگویم به امیدموفقیت بیشتر

  حه یده ر غولامی شهریور ۲۷, ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۳
  0
  0

  وه لی گردچیوینه ده‌س وه‌ش بیه‌ی هورسورنه‌را ئی په‌لیانه‌یه ( سایت) که‌رو
  کاکه جه‌زا گیان ئاواته‌وازه‌نا هه‌میشه دلی هه‌رمانیته‌نه قوله‌پوپه‌نه بی و، به عیباده‌تو خالقی و خزمه‌تی دلسوزانه‌و مه‌خلوقی سه‌ربه‌رزو دنیا و قیامه‌تی بی

  تیناحسام الدینی شهریور ۲۶, ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵
  0
  0

  سلام اقای دکتر من هم به شما تبریک عرض میکنم شماافتخار شهرمان هستید

  سوما احمدي شهریور ۲۶, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵
  0
  0

  تبریک میگم آقای دکتر،براتون آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون رو دارم.

  محمد شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۸
  0
  0

  ضمن تریک به ایشان، از زحمات دلسوزانه و چندین ساله ی ایشان تشکر و قدردانی می نمایم

  برهان لهونی شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۸
  0
  0

  برادر شایسته دکتر راهگان عزیز
  پس از سلام وتبریک: به سهم خودم ازشما پزشک با اخلاق ومتعهد که آسایش جسم و نیازها ی مادی خود را بر مسئولیت مقدس پزشکیتان مقدم ندانسته و اوج اخلاق مداری حرفه ای، مجموعه پزشکان (به جمع با اخلاق وحاذق ومتعهد) اورامانات را به مانند الگو یی شایسته به حق نمایندگی می نمائید سپاسگزارم.

  ایوب مقصودی شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵
  0
  0

  ممتاز و نمونه شدن برای یکسال است و ماندگار شدن برای یک عمر. سلام بر دکتر راهکان که هرسال نمونه است و یک عمر ماندگار .

  سروه شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۴
  0
  0

  سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم سایت، و همچنین تبریک ویژه خدمت جناب آقای دکتر جزاء راهکان…به راستی یکی از دلایل موفقیت این دکتر خوش اخلاق شهرمان این است که همیشه برای بیمار خود ارزش و احترام قائلند، به بیمار اجازه ی صحبت کردن می دهند و همانند بسیاری از دکترین پاوه ،با دیدن قیافه ی بیمار نسخه تجویز نمی کنند، همیشه با روی باز و لبخند بر لب با بیمار برخورد می کنند، جا دارد من هم به نوبه ی خود، این موفقیت را به ایشان تبریک گفته و آرزوی تداوم سلامتی ایشان را از خداوند متعال خواستار باشم. از سایت پاوه پرس برای انتشار این خبر تشکر میکنم….

  سعدی سپنجی شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۶
  0
  0

  جناب آقای دکتر راهکان موفقیت حاصله رو به شما و جامعه پزشکی پاوه تبریک می گوییم و از خداوند متعال عمر با عزت و پر برکت را برای شما خواهانم .موفق و پیروز باشید

  فاتح شمس شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۲
  0
  0

  من هم به نوبه خود این موفقیت را به دوست عزیزم جناب دکتر راهکان تبریک می گویم در ضمن پیشنهادی برای این بزرگوار دارم :جناب دکتر نمونه شدن فاکتورهای زیادی را می طلبد وقطعا شما شایسته این مهم بودی به پاس این موفقیت بزرگ پیشنهاد می کنم ماهی یک روز را برای ویزیت به روستای بنده بیایید که هم اجر معنوی دارد وهم یک تنوع است ان هم در روز تعطیل فرض را بر این بگذارید ان روز به به کوهستان برای تفریح رفته ای با این حرکت زیبا هم مردم را شاد میکنی هم مادام العمر برای مردم درد مند نمونه خواهی مان من منتظر جواب شما هستم تا به مردمم مژده حضورت را بدهم

  بهروز شفیعی شهریور ۲۵, ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۶
  0
  0

  بسمه تعالی
  در همه ادوار در این دیار بوده اند کسانی مایه افتخار شهر و شهروندان بوده اند اما دوست عزیز آنچه خوبان را
  در هر عصری از تاریخمان انگشت نما نموده است به یکجا همه را به ارث برده ای و این مایه مباهات است.امیدوارم
  در طی مابقی راه حیات فانی موفق و سربلند باشی. تنها موردی که بایستی تجدید نظر فرمایید استقلالی بودنتان است.
  لطفا به سرخها بپیوندید.

  حسن مرادی شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۴
  0
  0

  انتخاب دکتر جزا مایه افتخار این شهرستان با فرهنگ است شهرستانی که جندین سال بعنوان نمونه کشور از هر لحاظ بوده وهست دکتر جزا نمونه ای از این اجتماع با فرهنگ است که فردی خوش اخلاق بدور از مسایل مادی در خدمت مردم وفقرا سرکشی از بیماران بستری در خانه ونیازمند بی ریا مایه افتخار جامع ماست امیدوارم همیشه سربلند وپیروز باشید وامثال دکتر جزا روز به روز بیشتر شود وتقدیر وتشکر از عزیزانی که دکتر جزای عزیز رابه عنوان نمونه معرفی نمودند

  کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی شهر پاوه شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۴
  0
  0

  خبرانتخاب دکتر جزاراهکان به عنوان پزشک نمونه در سطح استان موجب مسرت وشادمانی گردید. احراز این موفقیت که تایید وگواهی بر لیاقت وشایستگی این پزشک توانمند ومردمی می باشد را صمیمانه تبریک عرض نموده وبرای ایشان ودیگر پزشکان شهرمان آرزوی سعادت وسربلندی را داریم.

  شیوایوسفی شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱
  0
  0

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت حضرت عالی من هم تبریک می گم و امیدوارم بتوانید پله های ترقی رو طی کنید که باعث افتخار ی باشید برای اولامردم پاوه و بعد اطرافیان خودتون
  سعدیا مرد نکو نام نمیرد هرگز مرده آن است که نامش به نکویی نبرند

  حشمت کریمی شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۶
  0
  0

  انتخاب آقای دکتر راهگان به حق انتخابی شایسته و مبارکی است ایشان بیش از ۲۰ سال است که بعنوان یک پزشک حاذق و اخلاق مدار در شهرمان مشغول خدمت است امیدوارم پزشکان جوان با الگو قرار دادن این عزیز منشاء خدمت شایسته به مردم منطقه باشند اینجانب ضمن تبریک این موفقیت برای ایشان موفقیت ،بهروزی و سلامتی و خیر دنیا و آخرت را برای ایشان از صمیم قلب آرزو می کنم .

  فرزاد بگامیری شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۴
  0
  0

  واقعا در این استات کلان و تمامیه شهرستان که هست این افتخاره برای پاوه
  به ایشان تبریک میگم و باید قدر این عزیزان دونست

  شاپور یوسفی شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸
  0
  0

  سلام په ی کا که دوکتور امنیچ به یاگه ی ویم. شانازی په نه مه که رو

  شیرزاد صفری شهریور ۲۴, ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۲
  0
  0

  با سلام خدمت جناب آقای دکتر راهگان این موفیت را به شما وجامعه پزشکی پاوه تبریک عرض می نمایم

  شهروند شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۶
  0
  0

  واقعاً شهرستان پاوه از لحاظ پزشکان متخصص خیلی کم بضاعت است و اکثر بیمارن هم مجبور هستند به کرمانشاه مراجعه کنند . مردم هم چون اکثر ا فقیر هستند و مجبور هستند برای آزمایش به بهداری مراجعه کنند که خیلی مشاهد ه شده خطای ازمایشات زیادی به وجود آمده که این پزشکان را هم به اشتباه می اندازد . و آنها را به جای اینکه بگویند در جایی معتبر آزمایش بدهید در تشخیص بیماری به اشتباه می اندازد که متأسفانه مشاهده شده که شدت بیماری بیمار در بعضی اوقات با دادن داروهای اشتباه بیشتر شده است .

  شهروند شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۳
  0
  0

  با ارزوی بهترین ها برای پزشکان شهرمون وتبریک به دکترعزیز به امید موفقیت بیشتر

  بهنام سلیمی شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۲
  0
  0

  این موفقیت را به شما و جامعه پزشکان منطقه تبریک عرض می کنم

  صادقی شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۶
  0
  0

  سلام.تبریک خدمت دکترمحبوب شهرمان وآرزوی طول عمرباعزت برای ایشان

  عرفان زمردی شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۴
  0
  0

  پیرۆز بێ جەنابی دکتوری بەڕێز لە هاووڵاتیانی خۆشەویستیش.
  بەڕێزتان وێڕای تەبابەت خاوەن جێگەو پێگەی فەرهەنگین لەم شارا… جارێتر موبارەک

  یاسر خالدی زاد شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۳
  0
  0

  فره‌ وه‌شحاڵ بیان
  مواره‌که‌ن
  به ڕاسی حه‌قش چی زیاته‌ره‌ن
  هیواداره‌نان هه‌میشه سه‌ربه‌رز و سڵامه‌ت بۆ

  نشمین سیاری شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۴
  0
  0

  من هم به نوبه خودم این موفقیت را به ایشان و خانواده گرامیشان تبریک عرض مینمایم و فکر میکنم لیاقت ایشان خیلی بیشتر از اینهاست.

  بهرامی شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰
  0
  0

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر زحمت کش شهرمان،بهشون تبریک عرض میکنم واقعا لیاقت بهترین قدر دانی هارو دارند. پیامبر صل ‏الله‏ علیه ‏و‏آله میفرماید:
  محبوب‏ترین شما در نزد خدا، خوش اخلاق‏ترین شماست .

  روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۸
  0
  0

  با سلام خدمت جناب آقای یوسفی و عرض تبریک خدمت جناب آقای راهگان
  برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی همراه با اجرای موسیقی توسط هنرمندان محلی
  زمان پنج شنبه مورخ ۲۷/۶
  مکان استادیوم فوتبال پاوه واقع در روستای نوریاب
  لطفا اطلاع رسانی فرمایید
  روابط عمومی اداره ورزش و جوانان

  پرشنگ احمدی شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶
  0
  0

  خدمت ایشان تبریک عرض می نمایم و امیدوارم که هممیشه موفق و سربلند باشند.

  نادری شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۳
  0
  0

  باسلام خدمت جناب دکتر .تبریک بنده راپذیرا باشید.واقعا که پزشک نمونه برازنده شماست.

  ناشناس شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
  0
  0

  بنده به نوبه خودم به ملت پاوه تبریک عرض می کنم که چنین دکتری را دارد که همه ساله از لحاظ اخلاق و برخورد با مریض ها و مداوا نمودن مریضان .
  چه از لحاظ اجتماعی و چه از لحاظ روانشناسی آقای جزا راهگان این خصوصیات پسندیده را دارد . مجدا به ملت پاوه و همچنین خانواده محترم برادر جزا راهگان که برای دومین بار نمونه استان شد تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی موفقیت برای ایشان را داریم .

  جمال جباری شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰
  0
  0

  با عرض تبریک خدمت پزشک دلسوز و بااخلاق شهرمان کاک جزای عزیز،براستی چند سالی که در اموزشگاه شهدای ۲۰خرداد بعنوان انجمن اولیای آموزشگاه در خدمت ایشان بودیم برای ماثابت شد که درخدمت به خلق و افرادمحروم این شهر چقدرفعال می باشند واز هیچ کوششی دریغ نمی نمایند آرزوی ما موفقیت وسربلندی این عزیزگرانمایه می باشد

نقد و بررسی

مهمترین اخبار