دعوت حزب مردم سالاری شاخه‌ی پاوه به شرکت در انتخابات

دعوت حزب مردم سالاری شاخه‌ی پاوه به شرکت در انتخابات

دعوت حزب مردم سالاری شاخه‌ی پاوه به شرکت در انتخابات

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ حزب مردم سالاری شاخه‌ی پاوه با انتشار بیانیه‌ای از مردم منظقه، بالاخص جوانان و دانشجویان نسبت به حضور در انتخابات های پیش رو دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
“إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم”

حزب مردم سالاری شاخه‌ی پاوه با نظر به اصل ششم قانون اساسی که بر اداره امور کشور با اتکا به آرای جمهور مردم صحه می گذارد، انتخابات را تجلی گاه تاثیر گذاری جمهور ملت بر کلیه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قلمداد می کند.

حزب مردم سالاری شاخه پاوه، ضمن باور به فاصله معنادار وضعیت کنونی برگزاری انتخابات در کشور با شرایط مطلوب و همچنین مطالبات جوانان و دانشجویان که نمایانگر مسیری پرمخاطره در راستای تحقق حاکمیت مردم سالار و به منزله والاترین آرمان مغفول مانده بیانگذاران انقلاب اسلامی است، یگانه راه اثربخش و کم هزینه جهت دستیابی به توسعه سیاسی را حضور و مشارکت فعال در انتخابات پیشرو می داند.

طرفه آنکه فاصله معنی دار دولت ها از منظر کارکرد اجرایی و اندیشه کلان مدیریتی در کشور، مولفه ای مناسب است تا نقش آفرینی مردم در انتخاب گزینه مناسب برای پیشبرد منافع ملی امری خطیر تلقی شود.

به تجربه ثابت شده است که جوان و دانشجو پیشتاز فعالیت های توسعه طلبی است. سکون و سکوت در میان این قشر تاثیرگذار در جامعه نیز عامل میانداری افکار و اندیشه های واپسگرا بوده است، همین امر انگیزه ای شد تا اراده متحجرین بر این باشند که این قشر تاثیر گذار را از صحنه تصمیم سازی کشور محو و بی اثر کند.

از آنجا که میزان و درصد مشارکت در انتخابات جهت تفوق منافع ملی بر عقائد خرافی و توسعه ستیز همواره تعیین کننده بوده است؛حزب مردم سالاری شاخه‌ی پاوه به عنوان تشکلی تازه تاسیس از مردم هوشیار منطقه درخواست می کند تا با مداقه بر تحولات سیاسی کشور، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا را با حضور و مشارکت جدی در تعیین سرنوشت خویش بر اساس تفکر توسعه طلب و جوان مدار رقم زنند.

“الْیَوْمَ تُجْزَىٰ کُلُّ نَفْسٍ بِمَا کَسَبَتْ”بدون دیدگاه

نقد و بررسی

مهمترین اخبار