درخشش فرهنگی پاوه‌ای در کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی/عکس

درخشش فرهنگی پاوه‌ای در کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی/عکس

درخشش فرهنگی پاوه‌ای در کنفرانس بین المللی آموزش و پرورش تطبیقی/عکس

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ فرهنگی پاوه‌ای در اولین کنفرانس بین المللی آموزش وپرورش تطبیقی کشور به عنوان داور حضور فعال و درخشانی داشت.

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، دکتر شاهرخ محمدی فرهنگی شاغل در مدارس شهرستان پاوه‌ و مدرس دانشگاه فرهنگیان پریس شهید صدوقی کرمانشاه به عنوان عضو هیات علمی و داور در اولین کنفرانس بین المللی آموزش وپرورش تطبیقی که توسط انجمن علمی آموزش وپرورش تطبیقی ایران برگزار شد، حضور فعال پیدا کرد.

در این کنفرانس که با هدف بسط و گسترش اطلاعات علمی و پژوهشی در خصوص نوآوری های آموزشی در سایر نقاط جهان و چگونگی برخورد با چالش های اساسی نظام های تعلیم و تربیت از سطح پیش دبستانی تا آموزش عالی در دانشگاه لرستان برگزار شد، چهار مقاله از سوی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با استاد راهنمایی دکتر شاهرخ محمدی پذیرفته شد.

سخنرانان اصلی این کنفرانس از کشورهای مختلف در سه قاره آسیا، آفریقا و اروپا دانش و تجارب خویش را در اختیار شرکت کنندگان کنفرانس قرار دادند.

گفتنی است در پایان از طرف ریاست شورای عالی آموزش و پرورش ایران و دکتر نوید ادهم معاونت وزیر تقدیرنامه و لوح ویژه کنفرانس به دکتر شاهرخ محمدی نقدیم شد.۸ دیدگاه

  شاهرخ محمدی آذر ۱۷, ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۶
  0
  0

  در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند همیشه سبزند
  و آنان که محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می مانند
  بابت همه محبت ها وابراز الطاف شما دوستان ،همکاران ودانشجویان عزیزم از ته قلب ممنونم برای همه عزیزان آرزوی توفیق وسعادت در دنیا وآخرت رو دارم امیدوارم با تلاش ومساعی خویش در عرصه های علمی آموزشی وتربیتی بتوانم ذره ای از محبت های بیکرانتان را پاسخ دهم در انتها بسیار خرسندم از ابراز محبت هایتان نه بدلیل مسرت از موفقیت وتبریک چرا که ما آرد خود را بیخته والک خود را آویخته ایم بلکه از آن جهت مسرورم که هنوز هستند خرد ورزانی که مسلک علم واندیشه ورزی برایشان مبارک وقابل تحسین است واین مهم در دنیایی که زر و زیور ومطامع دنیوی جایی برای علم واندیشه وآگاهی وتحقیق وپژوهش نگذاشته است بسیار قابل ارزش وتأمل است لذا از این بابت تشکر ویژه دارم از همه عزیزانی که ابراز نظر فرمودند ویا حضوراً ابراز لطف داشتند باشد در اینده نسل جوان خرد ورزمان قدر بینند وبر صدر نشینند

  محمد بهرامی آذر ۱۴, ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۵
  0
  0

  ضمن عرض تبریک به همکار گرامی جناب آقای دکتر محمدی ، موفقیت روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم .

  مرتضی عبدی آذر ۱۴, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
  0
  0

  اینجانب نیز مایه فخر و مباهات خود می دانم که در محضر شما شاگردی نموده ام انشاالله با تمام انرژی و قدرت بتوانید افتخارات بیشتری کسب کنید.

  محمدآشنا عباس منش آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
  0
  0

  من این حروف نوشتم چنان که غیر ندانست / تو هم ز روی کرامت چنان بخوان که تو دانی
  معلم و مربی خوبم تبریک فراوان مرا پذیرا باشید. شاگرد کوچک شما

  نصرت اله جراح زاده آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
  0
  0

  تبریک وتهنیت کاک شاهرخ عزیز

  ادیب آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
  0
  0

  سربلندی ایشان را آرزومندیم

  جمال سبحانی آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
  0
  0

  با سلام
  خبر بسیار مسرت بخش و خوشحال کننده ای بود. ضمن تبریک این موفقیت به دوست عزیزم کاک شاهرخ محمدی و خانواده ایشان و همچنین به مردم شریف پاوه و اورامانات ، برای دکتر شاهرخ از خداوند منان آرزوی سربلندی و ترقی و موفقیت های بیشتر در تمام زمینه ای زندگی دارم .

  سیدرحمان محمودی آذر ۱۲, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  0
  0

  سلام علیکم
  هردم ازین باغ بری می رسد
  تازه تر از تازه تری می رسد
  بر خود می بالیم که روز به روز به افتخار آفرینان این دیار بافرهنگ و اصیل افزوده می گردد استاد محمدی یکی از فعال ترین مربیان در سطح آموزشی بوده و امروز هم تواناتر شده است فعالیت سودمند و مفید ایشان در سطح آموزشی بخصوص در مقطع ابتدایی ( که در حقیقت
  پایه ی اصلی آموزش می باشد ) انشاالله به عنوان سرمشقی برای تقویت سطح دانش و الگوی مفید آموزشی مقاطع مختلف مدارس منطقه گردد

نقد و بررسی

مهمترین اخبار