دانشجوی پاوه ای پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۹۵ شد 
پاوه پرس

دانشجوی پاوه ای پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۹۵ شد

دانشجوی پاوه ای پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۹۵ شد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ دیاری عبدالله زاده فارغ التحصیل مهندسی بهداشت محیط از میان دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به عنوان پژوهشگر برتر در سال ۱۳۹۵ انتخاب شد.

%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%b9%d8%a8%d8%af%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%b2%d8%a7%d8%af%d9%87به گزارش خبرنگار پاوه پرس، با اعلام معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه دیاری عبدالله زاده دانشجوی کارشناسی مهندسی بهداشت محیط (مهر ماه ۱۳۹۱ ـ مهر ماه ۱۳۹۵) به عنوان پژوهشگر برتر این دانشگاه در سال ۹۵ معرفی و انتخاب گردید.

از سوابق علمی و پژوهشی دیاری عبدالله زاده می توان به عضویت در هسته مرکزی و مسئول واحد مجلات کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آبان ماه ۹۳ تا آذرماه ۹۵ و مجری اول در ۴ طرح تحقیقاتی مصوب دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اشاره کرد.

ارائه مقالات در همایش های مختلف کشوری و دانشجویی و مدرس و عضو هیات اجرایی در بیش از ۱۰ کارگاه دانشجویی علمی و پژوهشی و همچنین چاپ ۹ مقاله علمی ـ تخصصی در ژورنال های بین المللی به زبان انگلیسی از دیگر سوابق این دانش آموخته مهندسی بهداشت محیط می باشد.

پایگاه تحلیلی خبری پاوه‌ پرس ضمن تبریکِ این موفقیت ارزشمند به ایشان و جامعه علمی شهرستان، سلامتی و توفیق روزافزون را برای این پژوهشگر جوان و باخلاق شهرمان آرزومند است.۵۲ دیدگاه

    مقداد دی ۸, ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
    1
    2

    کسب پژوهشگر برتر در میان دانشجویان کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را به اقای دیار عبدالله زاده که از دانشجویان با اخلاق و تلاشمند گروه بوده را تبریک عرض نموده و أنشاالله شاهد کسب مدارج عالی برای این جوان دیارمان باشیم.

نقد و بررسی

مهمترین اخبار