حضور یک هزار و ۵۰۰ مددجوی پاوه ای در برنامه های فرهنگی کمیته امداد

لقمان انفرادی خبر داد؛

حضور یک هزار و ۵۰۰ مددجوی پاوه ای در برنامه های فرهنگی کمیته امداد

حضور یک هزار و ۵۰۰ مددجوی پاوه ای در برنامه های فرهنگی کمیته امداد

پایگاه تحلیلی خبری پاوه پرس؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستا پاوه گفت: امسال ۶۷۵ میلیون ریال اعتبار برای ارتقای سطح آموزشی، فرهنگی و تربیتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پاوه سرمایه گذاری وهزینه شده است.

لقمان انفرادی در گفتگو با خبرنگار پاوه پرس، گفت: برنامه های فرهنگی کمیته امداد در سرفصل های آموزش خانواده، کانون های فرهنگی و تربیتی، کلاس های آموزشی، حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مددجو و .. اجرا می شود.

انفرادی با بیان اینکه هم اکنون دوهزار و هفتصد خانوار مددجو با جمعیتی بیش از شش هزار و ۵۰۰ نفر تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان هستند، گفت: بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان پاوه ای طی سال جاری در برنامه های فرهنگی و تربیتی کمیته امداد حضور پیدا کرده اند.

وی افزود: امسال ۵۵۷ مددجو در شهرستان پاوه در برنامه های آموزش خانواده، ۳۶۵ مددجوی تحت حمایت در برنامه های کانون فرهنگی و تربیتی شرکت کرده و همچنین ۵۵۱ دانش آموز و ۷۲ دانشجو از خدمات حمایتی و فرهنگی این نهاد بهره مند شدند.

انفرادی تصریح کرد: کمیته امداد برای ارائه برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی به مددجویان پاوه ای از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶۷۵ میلیون ریال اعتبار هزینه کرده است.

وی افزود: دوره های آموزشی قرآن، احکام، مبانی دینی، عفاف و حجاب، آشنایی با حرفه و مشاغل، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، خطرات اعتیاد و ارائه مهارت های زندگی سالم و دینی از برنامه های فرهنگی تربیتی کمیته امداد به شمار می رود که مددجویان در این دوره ها حضور پیدا کرده اند.

مدیر کمیته امداد شهرستان پاوه با اشاره به اینکه حضور مددجویان تحت حمایت در دوره های آموزشی و فرهنگی این نهاد رایگان است، اظهار کرد: یکی از اصلی ترین رسالت های کمیته امداد ارتقای سطح فرهنگ و تربیت مددجویان به منظور توانمندسازی فکری آنان است.۳ دیدگاه

  ناشناس دی ۲۰, ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳
  0
  0

  برادر چرا ناراحت شدی شیر مادری جنابعالی چند دفعه یا چند بار به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد سر کشی نموده اید و از مشکلات آنان با خبر شده اید و به استان گزارش داده اید که مشکلات آنان بر طرف شود باور کن جناب اکثر خانوارها میلیونی هزینه نمی کنند و بدهکار می باشند یا اینکه وام آورده اند دانشجو دارند یا سقز آورده اند یک ساله . باور کن من مریض تحت پوشش را می بینم هر وقت مراجعه می کند ۲۰۰ هزار تومان به دارو می دهد و حتی عمل آن ۳۰ میلیون تومان است توانایی عمل را ندارد شما لیست مریضان را بیاور ببین صحت دارد یا نه آن وقت قضاوت کن براکمی .

  مددکار دی ۱۹, ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
  0
  0

  درجواب ناشناس باید بگویم وقتی ازیک خانواده مددجو سوال می کنی که درآمد ماهیانت چقدراست درجواب می گوید هیچ هیچ هیچ و… اماکه سوال کنی خرج این ماهت چقدر بوده است. هزینه های میلیونی رابرایت حساب می کند واین یک عادتی است برای بیش از ۹۵ درصد مددجویان وهیچ وقت حاضر به بیان واقعیت نیست، چون برحسب رسم جامعه دروغ ، بی اعتمادی ، وعدم اطمینان به آینده درصدرهرکلامی قراردارد.

  ناشناس دی ۱۹, ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳
  0
  0

  نمی دانم چه بگویم اگر بازدید ازخانوارهای تحت پوشش کمیته امداد می کنید همه آنان می گویند بجز ماهانه مبلغی را به ما می دهند هیچ کمکی را نکرده اند . اما ….

نقد و بررسی

مهمترین اخبار